Nee nee, ik ben geen influencer maar een influenced. Ik kijk alleen maar filmpjes.quote:Op dinsdag 3 mei 2022 23:05 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Strani is gewoon een TokTok influencer geworden
Alsnog beter dan een influenzaquote:Op dinsdag 3 mei 2022 23:06 schreef Strani het volgende:
[..]
Nee nee, ik ben geen influencer maar een influenced. Ik kijk alleen maar filmpjes.
Laat je ze vanwege douanekosten en dergelijke wel weer binnen de EU landen?quote:
Langs de snelweg zag ik al op de borden het advies staan om morgen een parkeerplaats op te zoeken als je wil herdenken. Vond ik wel wat moois hebbenquote:Op dinsdag 3 mei 2022 23:17 schreef Strani het volgende:
Jeetje ik bedenk me nou pas dat morgen 4 mei is
Ik ben dan misschien voor de eerste keer niet thuis maar onderweg! Volgens mij stopt het OV dan ook voor 2 minuten zag ik, lijkt me wel apart (lijkt me ook niet altijd kunnen?)quote:Op dinsdag 3 mei 2022 23:17 schreef Strani het volgende:
Jeetje ik bedenk me nou pas dat morgen 4 mei is
Dat heeft zeker wat moois jaquote:Op dinsdag 3 mei 2022 23:18 schreef H_T het volgende:
[..]
Langs de snelweg zag ik al op de borden het advies staan om morgen een parkeerplaats op te zoeken als je wil herdenken. Vond ik wel wat moois hebben
Ik ga morgenavond naar een concert en volgens de site is de begintijd 19:30. Ik ben wel benieuwd hoe ze dat gaan doen (en ik ga op de site nog even kijken of het dan ook echt begint of dat het de tijd is dat de zaal open gaat)
Vijf jaar geleden stond ik op dat moment in de metro in Parijs (toevallig) maar ben gewoon wat van m'n gezelschap af gaan staan en hield om acht uur m'n eigen twee minuten stilte tussen de drukte van de wagon.quote:Op dinsdag 3 mei 2022 23:19 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ik ben dan misschien voor de eerste keer niet thuis maar onderweg! Volgens mij stopt het OV dan ook voor 2 minuten zag ik, lijkt me wel apart (lijkt me ook niet altijd kunnen?)
Maar kan ook dat ik dan al weer thuis ben.
Ja ik ben uberhaupt al stilquote:Op dinsdag 3 mei 2022 23:21 schreef Strani het volgende:
[..]
Vijf jaar geleden stond ik op dat moment in de metro in Parijs (toevallig) maar ben gewoon wat van m'n gezelschap af gaan staan en hield om acht uur m'n eigen twee minuten stilte tussen de drukte van de wagon.
In welke zin tenenkrommend eigenlijk? De toespraken?quote:Op dinsdag 3 mei 2022 23:24 schreef Meridiaan het volgende:
Op de NOS kijken doe ik niet, iig dat stuk op de Dam vind ik altijd tenenkrommend om naar te kijken.
Er is trouwens toch een plek in NL waar ze elke avond the Last Post spelen als herinnering aan de overleden?
Als ik kijk is dat eigenlijk altijd de Waalsdorpervlakte, die bevalt me een stuk beterquote:Op dinsdag 3 mei 2022 23:24 schreef Meridiaan het volgende:
Op de NOS kijken doe ik niet, iig dat stuk op de Dam vind ik altijd tenenkrommend om naar te kijken.
Er is trouwens toch een plek in NL waar ze elke avond the Last Post spelen als herinnering aan de overleden?
Jawel, nog elke keer eigenlijk.quote:Op dinsdag 3 mei 2022 23:27 schreef Strani het volgende:
Na 2010 vind ik het trouwens nog steeds een beetje eng, het idee dat er écht wat kan gebeuren tijdens zo'n herdenken. Hebben jullie dat niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |