Weten we zeker dat het niet Jinek wasquote:Op maandag 2 mei 2022 12:47 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Het zou wat zijn als de dame in kwestie nu naar voren komt en zegt dat ze het als een grote grap heeft ervaren.
Susan Smitquote:Op maandag 2 mei 2022 13:58 schreef Stikkelbaars het volgende:
[..]
Omdat Jinek niet onder een vergrootglas ligt en VI kennelijk - sinds het pruikincident met Renate van der Gijp - elke dag in de gaten werd gehouden. Hoe is het VI-filmpje anders zo snel verspreid?
Goeie vraag eigenlijk: Wie kwam hier als eerste mee?
Punt is dat het mij sterk lijkt dat hij het echt grappig vond zelfs als ze vrienden waren.quote:Op maandag 2 mei 2022 13:31 schreef MizzezAmy het volgende:
Ik vind Jineks reactie op Instagram ook maar matig. Zelfs als het slachtoffer er om kan lachen, kan het voor andere mensen wel traumatiserend zijn als mensen aan tafel om zulke verhalen lachen. Pesten op het werk moet niet onderschat worden.
Daar had ze best even wat aandacht aan mogen besteden. Net als dat het voor een mannelijk slachtoffer moeilijk is om toe te geven dat hij de kleedkamerhumor niet kan waarderen. Want dan is het "een mietje" en waarschijnlijk juist nog vaker de pineut. Bovendien wil de man niet als slachtoffer gezien worden. Andersom als die vrouw van Derksen zou zeggen dat ze er wel om kan lachen, zouden er waarschijnlijk heel veel mensen haar daarop aankijken, haar niet geloven, of als slet of gek mens wegzetten, die niet solidair is met andere vrouwen.
Ik heb het tot op heden nog niet echt uitgebreid in de media teruggezien, jullie wel? Vraag me af waarom niet. Misschien vinden ze de nieuwswaarde niet groot genoeg, want 2 jaar geleden gebeurd, maar nu lijkt het wel alsof de media selectief aandacht geeft aan mensen die ze niet mogen of die niet goed in het wereldje zitten. Precies wat sommigen al beweren. Om dat te ontkrachten zou het toch juist wel goed zijn om er even aandacht aan te besteden, al is het maar een kort nieuwsbericht. En het dan ook wel als afgehandeld en leerpunt voor de toekomst te zien, want als we met terugwerkende kracht alle kwetsende uitspraken moeten gaan afkeuren, zijn we nog wel even bezig.
Klopt ook. Sowieso dom gelul over dat boycotten steeds.quote:Op maandag 2 mei 2022 13:49 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Daar heb je helemaal gelijk in, maar er was destijds geen ophef over (waarom niet eigenlijk, want dat er ophef was over wat Derksen zei snap ik juist wel heel goed) en Jinek riep niet op tot het ontslaan van Derksen, maar het hele programma moest worden geboycot en dan sta je wel met je slipje op de enkels als dit vervolgens boven water komt.
Ik had die Polak toch echt een paar tikken verkocht als ze het mij geflikt hadden. Echt idioot.quote:Op maandag 2 mei 2022 14:07 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Punt is dat het mij sterk lijkt dat hij het echt grappig vond zelfs als ze vrienden waren.
Dan zap je weg, man man man...quote:Op maandag 2 mei 2022 13:31 schreef MizzezAmy het volgende:
Ik vind Jineks reactie op Instagram ook maar matig. Zelfs als het slachtoffer er om kan lachen, kan het voor andere mensen wel traumatiserend zijn als mensen aan tafel om zulke verhalen lachen.
Vrienden doen zoiets niet bij elkaar, als ze het wel zouden doen zouden het mijn vrienden in ieder geval niet meer zijn na afloop. Vastbinden op een massagetafel en dan een of ander heeft goedje in zijn anus smeren met een spatel is geen grap, het is gewoon ranzig en ontstaat alleen in het brein van pervers persoon.quote:Op maandag 2 mei 2022 14:07 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Punt is dat het mij sterk lijkt dat hij het echt grappig vond zelfs als ze vrienden waren.
Juist, projectie.quote:Op maandag 2 mei 2022 14:17 schreef Hathor het volgende:
[..]
Vrienden doen zoiets niet bij elkaar, als ze het wel zouden doen zouden het mijn vrienden in ieder geval niet meer zijn na afloop.
Sjaak Polak sowieso niet serieus te nemen. Die gast kon er als voetballer helemaal geen kut van, en kreeg alleen wat aandacht door de jolige gast uit te hangen. En die tendens heeft hij na zijn carrière gewoon doorgetrokken. Een nitwit is het.quote:Op maandag 2 mei 2022 14:10 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Ik had die Polak toch echt een paar tikken verkocht als ze het mij geflikt hadden. Echt idioot.
Teammaatjes van Obodai waren dus gewoon jaloers op hem. Vies volk.quote:Sparta trainer Wiljan Vloet zou hebben geweten van deze kwalijke praktijken maar daartegen niets hebben gedaan.
Johan zegt een aantal keer een uitglijder gemaakt te hebben en mag wieberen en Jinek zegt dat er gewoon niks aan de hand was. Man man man. Misselijkmakendquote:Verder stelt de presentatrice dat ze op de hoogte was van de onderlinge verhouding tussen de mannen en dat ze hechte teamgenoten waren.
'We zaten dus niet aan tafel te lachen om een naar voorval waar iemand last van had.'![]()
* Tengano : Welnee joh![]()
https://www.rtlnieuws.nl/(...)k-rel-vandaag-inside
Johan beschrijft eigen verhalen/fantasietjes over wat hij denkt dat verkrachtingen zijn, Eva Jinek zit aan een tafel en luistert naar een verhaal. Johan besluit niet meer op tv te komen, Eva Jinek besluit iets anders.quote:Op maandag 2 mei 2022 14:56 schreef Tengano het volgende:
[..]
Johan zegt een aantal keer een uitglijder gemaakt te hebben en mag wieberen en Jinek zegt dat er gewoon niks aan de hand was. Man man man. Misselijkmakend
Beetje hetzelfde als Johan dus.quote:Op maandag 2 mei 2022 15:02 schreef Stikkelbaars het volgende:
Eva Jinek besluit 6 maanden op vakantie te gaan en tegen die tijd is het allemaal wel overgewaaid.
quote:Op maandag 2 mei 2022 15:02 schreef EinarBoe het volgende:
Johan beschrijft eigen verhalen/fantasietjes over wat hij denkt dat verkrachtingen zijn, Eva Jinek zit aan een tafel en luistert naar een verhaal. Johan besluit niet meer op tv te komen, Eva Jinek besluit iets anders.
Zie het verschil.
Jullie blijven het proberen hequote:Op maandag 2 mei 2022 15:11 schreef Rode_Wijn het volgende:
Wel grappig om mensen nu plotseling als een blad aan een boom om te zien draaien en driftig de kant van de aanranders en lachers te kiezen.
Jullie? Hoewel ik begrijp dat mijn voorkomen die indruk wekt, ben ik geenszins van koninklijke bloede. Wellicht wel van Duitse bloed maar dan zal ik een duur onderzoek moeten doen om dat vast te stellen.quote:
Voor mij zijn beiden verhalen/anekdotes en was er met zowel het verhaal van Derksen en het lachen erom niets mis als met het verhaal hier bij Jinek en het lachen erom niet. Als er een probleem was geweest dan had er immers wel een aangifte gelegen, neem ik zo aan. Bij Derksen zou dat 52 jaar geleden dan zijn geweest, en bij deze gast 15 jaar geleden (eea speelde in of rond 2007 begrijp ik).quote:Op maandag 2 mei 2022 15:11 schreef Rode_Wijn het volgende:
Wel grappig om mensen nu plotseling als een blad aan een boom om te zien draaien en driftig de kant van de aanranders en lachers te kiezen.
huhuhuquote:Op maandag 2 mei 2022 15:14 schreef Rode_Wijn het volgende:
Jullie? Hoewel ik begrijp dat mijn voorkomen die indruk wekt, ben ik geenszins van koninklijke bloede. Wellicht wel van Duitse bloed maar dan zal ik een duur onderzoek moeten doen om dat vast te stellen.
Tim Hofman van BOOS heeft anders wel zijn excuses gemaakt:quote:Op maandag 2 mei 2022 15:09 schreef Danny het volgende:
Lekker makkelijk wel.
Net als die lafbek van BOOS. Grote bek over mannen die seksistische grappen of opmerkingen maken naar vrouwen, maar als vervolgens beelden van hem opduiken waarin hij hetzelfde doet hoeft hij alleen maar 'sorry' te zeggen en te stellen dat het toen een 'andere tijdsgeest' was.
https://www.hartvannederl(...)verschrijdend-gedragquote:Excuses
In een reactie aan De Telegraaf laat Hofman weten op de hoogte te zijn van de video en de reacties die de beelden oproepen. "Ik schaam me daarvoor. Het was 2012: backstage bij Spuiten en Slikken. Ik heb sindsdien veel geleerd, zoals over meer van zulke onderwerpen: homofobie, racisme en validisme. Het was fout, excuses zijn gepast. Bij dezen."
Knettergek die linkse deugers.quote:Een inmiddels verwijderde - waarover later meer - wat warrige column in bezit van NieuwNieuws waarin Van der Heijden aan de hand van 17 (blues) nummers bluesliefhebber Derksen de maat neemt. En bizarre fantasieën voor de voeten werpt zoals deze: "Diergaarde Blijdorp stelt vijf avonden per week zijn apenverblijf ter beschikking van SBS 6. In het bijzonder de bavianenkooi met de mensapen Wilfred, René en Johan."
Uiteindelijk wordt Derksen in de column ontvoerd door de Commandant der Strijdkrachten, in een munitiekist gestopt en naar Oekraïne getransporteerd waar hij middels Houwitser op de Russische strijdkrachten zal worden afgevuurd.
Ik begreep dat ze pas in december weer terugkomt. Eerst Beau, dat Humberto en dan die Rens, of hoe heet die nieuwe?quote:Op maandag 2 mei 2022 15:02 schreef Stikkelbaars het volgende:
Eva Jinek besluit 6 maanden op vakantie te gaan en tegen die tijd is het allemaal wel overgewaaid.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |