IK hou ook niet zo van wind als ik buiten zit. En helaas gebeurd het de laatste jaren meer en meer dat er op zomerse dagen wind is.quote:Op zaterdag 30 april 2022 09:39 schreef laforest het volgende:
[..]
Niet echt.
Maar ik vind de wind niks aan het water. Dus dan maar lekker in de stoel en straks even de grill aan.
Wind is vaak ook irritant, al die onrust rondom je hoofd.quote:Op zaterdag 30 april 2022 09:39 schreef laforest het volgende:
[..]
Niet echt.
Maar ik vind de wind niks aan het water. Dus dan maar lekker in de stoel en straks even de grill aan.
Trolgesprek,quote:
Nee joh, dat is juist tof. Succes alvast voor woensdag!quote:Op zaterdag 30 april 2022 08:39 schreef Prisha het volgende:
[..]
Tnx! Ik ben wel zenuwachtig voor woensdag![]()
Ben benieuwd wat ze zegt over mijn drumstel, of dat ie weg moet uit de kamer. Hoop dat ie kan blijven staan.
Bedankt Hansquote:Op zaterdag 30 april 2022 10:04 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Trolgesprek,
trolgesprek.
Staand kan je poepen,
maar dat is best een beetje gek.
Fruitbolkquote:Op zaterdag 30 april 2022 10:04 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Trolgesprek,
trolgesprek.
Staand kan je poepen,
maar dat is best een beetje gek.
Heer aloa.quote:
Ik heb vast wel ergens een stream.quote:
Dank je Prish.quote:Op zaterdag 30 april 2022 08:31 schreef Prisha het volgende:
@:Sunsy en @:Superbadeendje beiden gefeliciteerd![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Drie vrienden komen helpenquote:Op zaterdag 30 april 2022 09:29 schreef aloa het volgende:
[..]
Laat je je verhuizen, of met vrienden ofzo?
quote:
quote:Op zaterdag 30 april 2022 09:39 schreef Aoibhin het volgende:
@:Domnivoor jij ook veel succes met verhuizen!
Dank u!quote:
quote:
quote:
Succes ermee Prisha!quote:Op zaterdag 30 april 2022 08:31 schreef Prisha het volgende:
goedemorgen peeps!![]()
Nog even een paar dagen doorhalen en ik ben er klaar voor.
Binnen nog even met een kwastje in de slaapkamer een lekkageplek aanstippen met verf, en mijn kristallen glazen afwassen en de glazen planken in de vitrinekast schoonmaken,.
En dan buiten nog een klein stukkie met de hogedrukreiniger in de achtertuin. En nog wat verder fatsoeneren in de achtertuin. En de voortuin en oprit aanvegen, mos weghalen tussen de stenen en blommekes in bloembakkies doen.
En dan ben ik er![]()
En woensdag komt de makelaar.
Voetbal, blijft volksvermaak voor de asocialen.quote:
Ze zijn niet allemaal zo als dit clubje gestoordenquote:Op zaterdag 30 april 2022 10:16 schreef laforest het volgende:
[..]
Voetbal, blijft volksvermaak voor de asocialen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |