Nog een minder bekend verhaal over JC, een verhaal over een gijzeling dat buiten de publiciteit werd gehouden:quote:
Inderdaad.quote:
Betondorp. Groentenman. Deel van mijn jeugd.quote:
Wandeling van vandaag ging van Oost naar Zuid-Oost.quote:Op zaterdag 30 april 2022 16:39 schreef golfer het volgende:
[..]
Betondorp. Groentenman. Deel van mijn jeugd.
Weer een hartprobleem of teveel gezopen?quote:Op maandag 2 mei 2022 17:36 schreef Ole het volgende:
Herman ligt in ziekenhuis. Op zijn hoofd gevallen
Geen hartaanval.quote:Op maandag 2 mei 2022 17:38 schreef golfer het volgende:
[..]
Weer een hartprobleem of teveel gezopen?
Gelukkig maar.quote:
Wij leggen, zoals altijd de laatste 37 jaar, weer bloemen neer en zijn met een steeds kleiner wordend groepje mensen 2 minuten stil bij het beeld van Hannie Schaft op het Kenaupark. Geen officiële herdenking, maar daarom juist altijd voor mij indrukwekkend.quote:Op woensdag 4 mei 2022 07:13 schreef borisz het volgende:
Mogge
Werkdag vandaag en daarna naar moeders voor een hap.
Na een jaar of vijf ga ik vandaag weer naar Westerveld voor de twee minuten. Toch 'de mooiste plek' in de buurt voor de herdenking.
Hopelijk geen andere 'vrijheidsstrijders' dit jaar.quote:Op woensdag 4 mei 2022 11:39 schreef golfer het volgende:
[..]
Wij leggen, zoals altijd de laatste 37 jaar, weer bloemen neer en zijn met een steeds kleiner wordend groepje mensen 2 minuten stil bij het beeld van Hannie Schaft op het Kenaupark. Geen officiële herdenking, maar daarom juist altijd voor mij indrukwekkend.
Inderdaad, die wappies blijven hopelijk dit jaar wel weg daarvan.quote:Op woensdag 4 mei 2022 14:11 schreef borisz het volgende:
Hopelijk geen andere 'vrijheidsstrijders' dit jaar.
En voor AS Roma.quote:
Bij mij dubbel want pa eergister jarig ook nog!quote:Op zondag 8 mei 2022 08:08 schreef borisz het volgende:
Mogge
Zo sportief doen en vanmiddag is moederdag het excuus om uiteten te gaan
Hier was moederdag ook 'dubbel' maar op een andere manier.quote:Op zondag 8 mei 2022 22:54 schreef Ole het volgende:
[..]
Bij mij dubbel want pa eergister jarig ook nog!
😋🤪😜😝😛quote:Op vrijdag 13 mei 2022 20:23 schreef Ole het volgende:
Herman met zijn nieuwe afsluiterlig in een kreuk hier!
En jij denkt dat hij die snapt? Maar hij is veranderd nu hequote:
Mmm. Hou je taai Jongeman, en op naar herstel.quote:Op maandag 16 mei 2022 11:06 schreef tong80 het volgende:
Weinig pijn. Veel pijnstillers. Erg moe door slaapgebrek. Probeer ieder uur stukje te lopen
Tong
Naar omstandigheden goed. Voor het eerst na de operatie goed kunnen slapen. Onder de Bommelse toren, dat helpt.quote:
Fijn!quote:Op woensdag 18 mei 2022 09:31 schreef tong80 het volgende:
[..]
Naar omstandigheden goed. Voor het eerst na de operatie goed kunnen slapen. Onder de Bommelse toren, dat helpt.
mogguuh!quote:
Je hebt ook niet zomaar een operatie gehad! Rustig aanquote:Op woensdag 25 mei 2022 08:09 schreef tong80 het volgende:
Goeiemoren
Na de operatie kwam ik 8 kilo aan. Voornamelijk door vocht dat werd toegevoegd. Inmiddels weeg ik "nog maar"100 kilo. Dat vocht moet ergens blijven. Overdag draag ik een steunkous, om vocht af te drijven, en toch moet ik bovengemiddeld vaak plassen. 's Nachts gaat de steunkous uit en moet ik aan de lopende band. Ik schat dat ik 12 keer naar de wc ben gelopen. Aan lichaamsbeweging dus geen gebrek. Maar om nu te zeggen dat ik uitgerust opsta.
Dank je.quote:Op woensdag 25 mei 2022 17:39 schreef Ole het volgende:
[..]
Je hebt ook niet zomaar een operatie gehad! Rustig aan
quote:Op woensdag 25 mei 2022 17:53 schreef borisz het volgende:
Stapje voor stapje tong. Of in dit geval druppel voor druppel.
Ha ha haquote:Op woensdag 25 mei 2022 17:53 schreef borisz het volgende:
Stapje voor stapje tong. Of in dit geval druppel voor druppel.
quote:Op woensdag 25 mei 2022 18:03 schreef borisz het volgende:
Driedaagse werkweek. Ik zou eraan kunnen wennen.
Morgen aan de wandel. Nu alleen nog welke route...
lekker he!quote:Op woensdag 25 mei 2022 18:03 schreef borisz het volgende:
Driedaagse werkweek. Ik zou eraan kunnen wennen.
Morgen aan de wandel. Nu alleen nog welke route...
Dat doen ze denk ik alleen in Tirana en Rotterdam en wellicht ook in Rome...quote:Op woensdag 25 mei 2022 18:12 schreef Ole het volgende:
En vanavond geen zorgen om rellen/drukte in de straat!
Laatst met Ajax druk!! Maar is goed verlopen. Heb alleen voor de zekerheid geen (grof)vuil buitengezet..quote:Op woensdag 25 mei 2022 18:16 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Dat doen ze denk ik alleen in Tirana en Rotterdam en wellicht ook in Rome...
gewoon winnen!!!quote:
Ja, dat hoop ik ook voor Roma.quote:
Ja hup Feyenoord. Maar eerst nog even rondje sportschool 😋quote:
Noem het maar helaaschquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |