Dat deden ze bij Bianchi ook. Dubbel geel zelfs.quote:Op vrijdag 22 april 2022 18:37 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Daarom zwaaien ze ook geel. Rood is echt overdreven.
Dat denk ik ook. Allemaal met koude banden over de baan glibberen terwijl de druk er flink op staat. Dat gaan ze niet allemaal overleven.quote:
Dat was echt een freak ongeluk. Net alsof er elk seizoen auto's op een kraan klappen naast de baan.quote:Op vrijdag 22 april 2022 18:38 schreef MoreDakka het volgende:
Dit vergelijken met Bianchi is echt belachelijk
Heb je die crash überhaupt gezien?quote:Op vrijdag 22 april 2022 18:38 schreef MoreDakka het volgende:
Dit vergelijken met Bianchi is echt belachelijk
Die kraan zou er zonder die eerdere crash ook helemaal niet staan inderdaad.quote:Op vrijdag 22 april 2022 18:39 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Dat was echt een freak ongeluk. Net alsof er elk seizoen auto's op een kraan klappen naast de baan.
Hij crashte tegen een kraan, niet een andere auto. En de halo had Bianchi ook niet gered.quote:Op vrijdag 22 april 2022 18:40 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Heb je die crash überhaupt gezien?
Vanwege die crash zijn ze wat voorzichtiger geworden en is die Halo gekomen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |