Ok, Jezus.quote:Op woensdag 20 april 2022 17:37 schreef datismijnmening het volgende:
Mijn ouder hadden geen seksNooit gehad ook.
Ik verdenk mijn ouders ervan dat ze het toch 2x gehad hebben.quote:Op woensdag 20 april 2022 17:37 schreef datismijnmening het volgende:
Mijn ouder hadden geen seksNooit gehad ook.
Viesdikquote:
Nee, daar hadden we telefoons voorquote:Op woensdag 20 april 2022 17:04 schreef LTVDK het volgende:
[..]
En dan gebruikte je die bel voor de roomservice?
We woonde heel vroegah boven een winkel met m'n grootouders en we hadden maar één nummer. Dus als er voor ons werd gebeld of als het etenstijd was, werd er gezoemd. Eén keer zoomen was de zaak, twee keer zoomen m'n grootouders en drie keer zoomen was voor ons.quote:Op woensdag 20 april 2022 17:29 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Jullie hadden een code? 3x zoemen is eten, 2x zoemen is je moet naar school vertrekken anders ben je te laat?
Beetje compenseren ook. Als Nederland af is, heb ik geen baan meer.quote:Op woensdag 20 april 2022 17:45 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Niet vergeten dat morgen alweer de laatste is. Je moet wel op tijd afremmen.
Je was dus vandaag vrij van je ambtenaarsfunctie??quote:
ik vind de sprookjesboom niet thuishoren in de efteling...quote:Op woensdag 20 april 2022 17:57 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
De hele dag in debat met de sprookjesboom?
zal jou een stelenquote:Op woensdag 20 april 2022 17:59 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Wiens kinderen heb je gestolen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |