Goedkoop autootje voor de vrouw.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 21:33 schreef StephanL het volgende:
Vergeleken met die Lamborghini’s is de Mercedes goedkoop
Er is geen enkele Mercedes zuinig. Ook de kleintjes niet (ervaring mee). Maar ten opzichte van die Lambo wss wel haha.quote:
Bedoelde qua geld uitgave voor die autoquote:Op donderdag 17 augustus 2023 21:36 schreef Donna het volgende:
[..]
Er is geen enkele Mercedes zuinig. Ook de kleintjes niet (ervaring mee). Maar ten opzichte van die Lambo wss wel haha.
Ohja dat wel. En ze waren tweedehands he. Dus wat dat betreft let hij wel op.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 21:37 schreef StephanL het volgende:
[..]
Bedoelde qua geld uitgave voor die auto
Maar de kentekens niet.quote:
Maar je betaalt voor het uitzicht.quote:
Vind je?quote:Op donderdag 17 augustus 2023 21:49 schreef bianconeri het volgende:
Ze verdienen overigens allemaal best veel.
Die zanger zingt in z'n eentje ¤3800 bij elkaar. Dat is toch wel een soort middenklasse?quote:Op donderdag 17 augustus 2023 21:55 schreef byah het volgende:
Ik mis de middenklasse in dit programma
Die groep is best saai. Paupers en patsers leveren betere kijkcijfers op.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 21:55 schreef byah het volgende:
Ik mis de middenklasse in dit programma
Hahaha. Mooie redenatie van die kerel. We hebben iig leefgeld over deze maand.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 22:04 schreef monkyyy het volgende:
Als je je hypotheek niet betaalt, dan hou je wel wat over
Hmmm, dit is een doordenkertje…quote:Op donderdag 17 augustus 2023 22:04 schreef monkyyy het volgende:
Als je je hypotheek niet betaalt, dan hou je wel wat over
Dat ze nog niet bedacht hebben dat je pas echt veel geld overhoudt als je gewoon geen enkele rekening meer betaalt.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 22:04 schreef Donna het volgende:
[..]
Hahaha. Mooie redenatie van die kerel. We hebben iig leefgeld over deze maand.
Uhm ja, omdat je de hypotheek en de energie niet hebt betaald.
Nou idd. Hoeveel uren per week was dat? Dat heb ik even gemist.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 23:17 schreef ikbent het volgende:
[..]
Dat ze nog niet bedacht hebben dat je pas echt veel geld overhoudt als je gewoon geen enkele rekening meer betaalt.
Wel triest, maar 2400,- per maand om een AZC te leiden. Lijkt me een bijzonder stressvolle baan ook nog.
Het is wel netto zie ik nu, dat maakt het een iets ander verhaal...nog steeds geen vetpot zonder 2de inkomen erbij natuurlijk.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 23:20 schreef Donna het volgende:
[..]
Nou idd. Hoeveel uren per week was dat? Dat heb ik even gemist.
Idd. Snap niet waarom die vrouw niet gewoon een baan erbij zoekt voor een paar dagen oid.. dan kun je je hypotheek betalen.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 23:27 schreef ikbent het volgende:
[..]
Het is wel netto zie ik nu, dat maakt het een iets ander verhaal...nog steeds geen vetpot zonder 2de inkomen erbij natuurlijk.
Bang dat ze nog van een koude kermis thuis gaan komen, vindt nog maar een een huis voor de hypotheeklasten (en onderhoud) die je nu hebt. Dat die camper niet gaat werken lijkt me vrij duidelijk, maar met dit inkomen ga je überhaupt de vrije huurmarkt niet meer opkomen.
Idd, ik gun ze beter/ruimer. Aardig stel, overigens nooit geweten dat je een tv en wasmachine enzo kunt huren.. 😳quote:Op donderdag 17 augustus 2023 22:06 schreef Donna het volgende:
Wel sneu dat die met 9 kinderen (zo nu en dan) dan zo leven dat die kinderen op 1 bed van het stapelbed met z'n 2tjes moeten liggen. Ze zullen het op die leeftijd misschien nog niet zo erg vinden, maar poeh.
Dat kan onder andere bij cool blue. Mijn oude buurman deed dat ook.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 00:56 schreef Sledgehammer. het volgende:
[..]
Idd, ik gun ze beter/ruimer. Aardig stel, overigens nooit geweten dat je een tv en wasmachine enzo kunt huren.. 😳
Ja ze vonden het zelf ook echt te klein. Misschien vinden ze wel iets anders tijdens deze serie.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 00:56 schreef Sledgehammer. het volgende:
[..]
Idd, ik gun ze beter/ruimer. Aardig stel, overigens nooit geweten dat je een tv en wasmachine enzo kunt huren.. 😳
Ik vermoed met die achterstanden dat ze sowieso geen hypotheek meer kunnen krijgen.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 23:27 schreef ikbent het volgende:
[..]
Het is wel netto zie ik nu, dat maakt het een iets ander verhaal...nog steeds geen vetpot zonder 2de inkomen erbij natuurlijk.
Bang dat ze nog van een koude kermis thuis gaan komen, vindt nog maar een een huis voor de hypotheeklasten (en onderhoud) die je nu hebt. Dat die camper niet gaat werken lijkt me vrij duidelijk, maar met dit inkomen ga je überhaupt de vrije huurmarkt niet meer opkomen.
Ze moeten niks, als zij gewoon ook zou werken en ze wat meer de tering naar de nering zouden zetten en minder schulden zouden maken.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 12:30 schreef ChildoftheStars het volgende:
Schrijnend dat mensen in een camper moeten gaan wonen...
Mee eens en dat luie gedoe...quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 12:39 schreef golfer het volgende:
[..]
Ze moeten niks, als zij gewoon ook zou werken en ze wat meer de tering naar de nering zouden zetten en minder schulden zouden maken.
Hij moet al hijgen bij het praten. Beter investeert hij het geld in zichzelf. Die wordt zo niet oud.quote:Op donderdag 27 april 2023 19:31 schreef Donna het volgende:
Kennen jullie Salar Azimi nog? Die in dat kasteel achtige huis woonde en zoveel auto's had?
Er werden wat relatief kleine bedragen van zijn rekening geschreven
https://www.facebook.com/reel/1389708358538307?s=chYV2B&fs=e
Die zoon was toch niet van hen samen? Of heb ik dat verkeerd begrepen?quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 08:08 schreef amaranta het volgende:
Een van hen is trouwens heel jong ouder geworden. Ze zijn 29 en 32 en de oudste zoon is 15.
Nou, een beetje wasmachine gaat tegenwoordig ook maar een jaar of 10 mee. Ook een dure Miele (eigen ervaring). Maar dat het altijd goedkoper is ben ik met je eens, voor 400 euro laat je er al 1 bezorgen door Coolbue. Als deze dan na X jaar kapot gaat heb je morgen een nieuwe van Coolblue. En als je creatief bent kan je nog wel goedkoper uit zijn.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 21:49 schreef bianconeri het volgende:
En dan wasmachine en tv huren, en dan denken dat dat financieel voordeliger is
Een wasmachine en tv gaan eeuwen mee als je die koopt. Door dat te huren ben je zo veel duurder uit.
Vaak is dat inclusief allerlei toeslagen.quote:Ze verdienen overigens allemaal best veel.
Nee, het was Loumans uit Utrecht (langs de A2). Vroeger zat Hessing daar.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 21:58 schreef Donna het volgende:
Is dit niet die autowinkel van Robert Doornbos?
Wij lagen gestrekt thuisquote:Op donderdag 17 augustus 2023 22:04 schreef monkyyy het volgende:
Als je je hypotheek niet betaalt, dan hou je wel wat over
Van een van hen. Er werd alleen niet gezegd van wie.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 13:35 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Die zoon was toch niet van hen samen? Of heb ik dat verkeerd begrepen?
Ja klopt, snap er echt niks van dat het de mogelijkheid is om die dingen te huren en dat mensen serieus denken dat ze goedkoper uit zijn.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 13:39 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Nou, een beetje wasmachine gaat tegenwoordig ook maar een jaar of 10 mee. Ook een dure Miele (eigen ervaring). Maar dat het altijd goedkoper is ben ik met je eens, voor 400 euro laat je er al 1 bezorgen door Coolbue. Als deze dan na X jaar kapot gaat heb je morgen een nieuwe van Coolblue. En als je creatief bent kan je nog wel goedkoper uit zijn.
TV slaat ook nergens op, net of er elke 2 jaar gigantische vernieuwingen zijnDe laatste echte vernieuwing is al jaren terug en was van een "oude beeldbuis" naar plat. Maar ook een TV van een fatsoenlijk formaat hoeft niet meer dan 500 euro te kosten en doe je minstens 10 jaar mee.
[..]
Vaak is dat inclusief allerlei toeslagen.
Hetzelfde geldt al jaren voor CV ketels en geisers. Heb ik ook nooit gesnapt. Maar ik snap ook niet dat mensen privé een auto leasen hoor.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 13:58 schreef Sledgehammer. het volgende:
[..]
Ja klopt, snap er echt niks van dat het de mogelijkheid is om die dingen te huren en dat mensen serieus denken dat ze goedkoper uit zijn.
Maar deze mensen bekijken alles op de korte termijn, dus in eerste instantie is het natuurlijk een grotere klap geld als je het in 1 keer moet betalen. Mja op de langere termijn ben je veel meer geld kwijt natuurlijk 🥲
Het maakt wel een groot verschil. Net als dat het een groot verschil maakt of hij een dag 15 is en zij morgen 33 wordt bijvoorbeeld.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 13:52 schreef amaranta het volgende:
[..]
Van een van hen. Er werd alleen niet gezegd van wie.
Maar hij is 29. Dus als het zijn zoon is dan was hij 14 toen hij vader werd. En zij is 32 of zo? Dus dan zou ze 17 zijn geweest. Hoe dan ook erg jong dus.
Dat klinkt als een topdeal maar als ik op Coolblue kijk zie ik echt geen reden om te huren. Neem de goedkoopste.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 15:02 schreef Van_Poppel het volgende:
Ik heb in mijn studententijd jarenlang een wasmachine gehuurd. In de badkamer van onze studentenflat stond een wasmachine die door 15 studenten werd gebruikt. Dat kostte geloof ik 1 euro huur per maand. Dat was een topdeal.
Huren van witgoed kan soms dus wel handig zijn.
Je kan geen appels met peren vergelijken, dat is echt een heel andere situatie.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 15:02 schreef Van_Poppel het volgende:
Ik heb in mijn studententijd jarenlang een wasmachine gehuurd. In de badkamer van onze studentenflat stond een wasmachine die door 15 studenten werd gebruikt. Dat kostte geloof ik 1 euro huur per maand. Dat was een topdeal.
Huren van witgoed kan soms dus wel handig zijn.
En ook als je machine na 3 jaar kapot gaat heb je nog rechten, het is niet zo dat je dan ineens de volle mep moet betalen. Het kan wel verstandig zijn om uitgebreide garantie bij te kopen, niet zozeer omdat die nodig is (de wetgeving in NL geeft je al best veel rechten) maar om gezeik te voorkomen als hij in 3-5 jaar kapot gaat.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 15:29 schreef alpeko het volgende:
[..]
Dat klinkt als een topdeal maar als ik op Coolblue kijk zie ik echt geen reden om te huren. Neem de goedkoopste.
Samsung WW80TA049AE kost je nieuw 549,-
Per maand kost die je 17,- Kortom in 32* maanden heb je hem eigenlijk betaald. Dat is nog geen 3 jaar. En je hebt bij aankoop al 2 jaar garantie. Dus je bent vooral de sjaak als hij in jaar 3 stuk gaat. Ja er zit een service contract bij. Dat is het enige gemak. Je hoeft niet zelf iets te regelen mocht ie stuk gaan in jaar 3.
* eigenlijk al sneller want je betaalt ook eenmalig 49 euro. Dus nog eens 3 maanden eerder speel je quite. Dat is nog geen 2,5 jaar.
En dan heb je na 3 jaar nog een restwaarde en was je vanaf dan dus eigenlijk gratis. Niet gek dat juist de mensen zonder geld in deze trucjes trappen. Je bent gewoon een dief van je eigen portemonnee. Voor een tv is het al helemaal dom. Maar deze mensen maken er financieel dan ook echt een potje van. Al waren die andere nog erger met geld overhouden terwijl je hypotheek en energie hebt laten storneren![]()
In een studentenhuis snap ik de keuze overigens prima. Anders moet je bij problemen de rekeningen gaan verdelen over meerdere mensen. Gemak dus.
Nou ik weet niet wat jij met je wasmachines doet als ze altijd al na 10 jaar kapot zijn xD.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 13:39 schreef GereDathan het volgende:
Nou, een beetje wasmachine gaat tegenwoordig ook maar een jaar of 10 mee. Ook een dure Miele (eigen ervaring). Maar dat het altijd goedkoper is ben ik met je eens, voor 400 euro laat je er al 1 bezorgen door Coolbue. Als deze dan na X jaar kapot gaat heb je morgen een nieuwe van Coolblue. En als je creatief bent kan je nog wel goedkoper uit zijn.
TV slaat ook nergens op, net of er elke 2 jaar gigantische vernieuwingen zijnDe laatste echte vernieuwing is al jaren terug en was van een "oude beeldbuis" naar plat. Maar ook een TV van een fatsoenlijk formaat hoeft niet meer dan 500 euro te kosten en doe je minstens 10 jaar mee.
Een gekochte wasmachine mag een deurwaarder niet meenemen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 17:36 schreef Fietsertje70 het volgende:
Als je 9 kinderen hebt is de gedachte alleen al aan een kapotte wasmachine goed genoeg voor een hartstilstand. En alles wat gehuurd is kan de deurwaarder niet meenemen....
Is sowieso de pest van deze tijd, leaseauto's, swapfietsen, spotify. Je betaalt je scheel en je hebt niets.
Wassen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 16:47 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Nou ik weet niet wat jij met je wasmachines doet als ze altijd al na 10 jaar kapot zijn xD.
Verkapte TVP. Eens even kijken hoe de andere forumgebruikers het hebben ervaren.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 15:04 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Had je gisteren ‘waar doen ze het van’ moeten kijken. Paupers uit Limburg die elke maand ¤1000- te kort kwamen. Maar mevrouw weigerde te werken want ze moest op de kids passen. Manlief was huismeester op een AZC. Dus gingen ze hun huis maar verkopen om in een camper te wonen. De dommigheid… alsof je met een camper zomaar overal kan staan als je hoofdwoningEn een teringbende dat het daar was
En een Bijlmergezin met 9 kinderen die alles huurden. Van de CV ketel tot de wasmachine, alles gehuurd (dus abonnement). Want was makkelijkSparen konden ze niet. Maar kwamen uiteraard wel maandelijks flink tekort. En maar parkeerboetes krijgen en broodjes van één of andere afhaalzaak kopen
Betaalregelingen galore.
Maar het is uiteraard allemaal de schuld van de VVD (en de Rabobank).
Dit soort paupers met veel te veel geld en die een ontzettend harde krijgen van aandacht krijgt gewoon superveel tijd in dit programma, zo jammer. Gros van de rijke stinkerds die er voorbij komen in dat programma zijn zo verdomde ordinair.quote:Op donderdag 27 april 2023 19:31 schreef Donna het volgende:
Kennen jullie Salar Azimi nog? Die in dat kasteel achtige huis woonde en zoveel auto's had?
Er werden wat relatief kleine bedragen van zijn rekening geschreven
https://www.facebook.com/reel/1389708358538307?s=chYV2B&fs=e
van die volkszanger snapte ik ook niet veel. Wat vraagt hij voor een optreden, wat is hun maandinkomen en hoeveel optredens doet hij per maand?quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 18:38 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Dit soort paupers met veel te veel geld en die een ontzettend harde krijgen van aandacht krijgt gewoon superveel tijd in dit programma, zo jammer. Gros van de rijke stinkerds die er voorbij komen in dat programma zijn zo verdomde ordinair.
Ohja moest ook nog lachen om die volkszanger. Dat z’n vriendin ineens zei dat er een deel cash was betaald voor een optreden. Ja lekker slim, de BD kijkt ook mee.
quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 18:31 schreef de_boswachter het volgende:
Iemand riep me dus bij deze:
[..]
Verkapte TVP. Eens even kijken hoe de andere forumgebruikers het hebben ervaren.
Toch jammer dat dit programma qua inhoud zo weinig te maken heeft met de titel. Ook een knappe prestatie wel, maar toch. Zoveel vragen altijd na elke aflevering en na het slot weet je nog niet waarvan ze het doen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 18:43 schreef Fietsertje70 het volgende:
[..]
van die volkszanger snapte ik ook niet veel. Wat vraagt hij voor een optreden, wat is hun maandinkomen en hoeveel optredens doet hij per maand?
Lekker alles cash. Als ik de BD was dan zou ik meneer zijn betaalrekeningetje eens napluizen en kijken of hij daadwerkelijk ook vaak contant geld pint. Het lijkt mij namelijk niet onlogisch dat het allemaal afkomstig is van optredens en dus zwart geld is. Ach, leven en laten leven. Maar kan gewoon slecht tegen dit soort patsergedrag. Maar laten zien wat je hebt, omdat het kan en omdat een publieke omroep je die zendtijd nog geeft ook.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 19:07 schreef Mylene het volgende:
Volgens mij vraagt de volkszanger 1200 euro per optreden, en dan zal hij ook wel een deel moeten afstaan aan zijn manager.
Een kinderwagen van 2600 euro is trouwens belachelijk, nog een lelijk ding ook. Het was totaal geloof ik totaal iets van 10.000 euro.
4.700 excl. de kinderwagen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 19:07 schreef Mylene het volgende:
Volgens mij vraagt de volkszanger 1200 euro per optreden, en dan zal hij ook wel een deel moeten afstaan aan zijn manager.
Een kinderwagen van 2600 euro is trouwens belachelijk, nog een lelijk ding ook. Het was totaal geloof ik totaal iets van 10.000 euro.
Ik ben al aan het zoeken op funda, maar daar kan ik alleen maar keurig opgeruimde huizen vinden.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 22:19 schreef Michellee het volgende:
Ik ben wel heel benieuwd naar het funda huis van die camper mensen
Ik hoop echt dat dat gezin ondertussen het huis verkocht hebben.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 23:11 schreef Fietsertje70 het volgende:
[..]
Ik ben al aan het zoeken op funda, maar daar kan ik alleen maar keurig opgeruimde huizen vinden.
Ik had hem gevonden maar niet meer op funda, lijkt alsof hij van internet is gewist. Ik zie hem alleen nog op facebook, en niet zo rommelig.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 23:11 schreef Fietsertje70 het volgende:
[..]
Ik ben al aan het zoeken op funda, maar daar kan ik alleen maar keurig opgeruimde huizen vinden.
Hier ook alles in 2 avonden gebinged. Ik moet zeggen dat ik Wesley echt sympatiek vond, niet zoals die rijke van vorig seizoen, die zat echt in mijn irritatie zone.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 22:28 schreef Firuze60 het volgende:
Ojee, de volgende kijkverslaving hier, alle afleveringen in twee avonden zitten afkijken. Het is de EO, NPO, dus je verwacht iets minder chips in beeld en minder gescript. Vergeet het maar. Jemig, betaal ik daar kijkbelasting voor.![]()
Zal niet spoileren (kost mij heel veel moeite), maar ojee, dat stel dat met twee hele jonge kindjes dat naar een camper wil verhuizen, omdat ze de hypotheek niet meer kunnen betalen. Heel triest! Dat is toch je allereerste prioriteit? Huur/hypotheek en vaste lasten als energie, gas. water en elektriciteit? Soms snap ik echt niet hoe mensen leven.
Hun maandinkomen is toch ¤ 3.800 ?quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 18:43 schreef Fietsertje70 het volgende:
[..]
van die volkszanger snapte ik ook niet veel. Wat vraagt hij voor een optreden, wat is hun maandinkomen en hoeveel optredens doet hij per maand?
Zij werkt niet. Ze komt op mij over als een "nemer" en komt hier en daar zelfs betweterig over. Arme man.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 09:40 schreef Leandra het volgende:
Werkt zij van dat stel dat in een camper wil gaan wonen überhaupt wel?
Het gaat alleen maat over zijn inkomen.
En als je niet werkt nog overal volle wasmanden hebben staan die je alleen maar verplaatst als ze in de weg staan.
Hoe dan?
Nee dat snapte ik overigens niet. Als ik haar was zou ik heel snel een baan nemen voor een paar dagen zodat die hypotheek betaald kan worden.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 09:40 schreef Leandra het volgende:
Werkt zij van dat stel dat in een camper wil gaan wonen überhaupt wel?
Het gaat alleen maat over zijn inkomen.
En als je niet werkt nog overal volle wasmanden hebben staan die je alleen maar verplaatst als ze in de weg staan.
Hoe dan?
Nou ja, ze lijkt iig wel te snappen dat je geen geld "over hebt" als er aan het eind van de maand nog ¤ 300 op je rekening staat terwijl je hypotheek en energierekening niet betaald zijn maar je daardoor ¤ 1.000 meer schuld hebt dan een maand daarvoor.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:11 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Zij werkt niet. Ze komt op mij over als een "nemer" en komt hier en daar zelfs betweterig over. Arme man.
Volgens mij kan het ook niet echt.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:14 schreef Sledgehammer. het volgende:
[..]
Nee dat snapte ik overigens niet. Als ik haar was zou ik heel snel een baan nemen voor een paar dagen zodat die hypotheek betaald kan worden.
In een caravan wonen is toch geen goed alternatief met 2 van die kleine kinderen? Rare keuzes maar wie weet wat erachter zit.
Huh? Ze werkt toch? Zorgt de hele dag voor die jonge kinderen. Sinds wanneer is een thuisvrouw zijn niet ook een baan? Anders betalen ze zich rot aan de kinderopvang.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 14:40 schreef pretpletter het volgende:
Waarom gaat die thuisblijfmoeder vrouw niet gewoon werken? Of in ieder geval de tyfuszooi in huis opruimen? Rondkomen op 1 salaris kan best, maar dan wel zonder kinderen en in een kleinere woning die niet zoveel onderhoud nodig heeft. Luie flikkers zijn het, dat straalt ervan af.
Nou nee, met een inkomen als het zijne en als zij er eventueel nog de helft bij verdient betalen ze zich helemaal niet rot aan de kinderopvang.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 21:50 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Huh? Ze werkt toch? Zorgt de hele dag voor die jonge kinderen. Sinds wanneer is een thuisvrouw zijn niet ook een baan? Anders betalen ze zich rot aan de kinderopvang.
Nadeel, ik heb vooruit gekeken. Dus zwijg, het wordt wel wat duidelijker het hoe en waarom.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 21:52 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nou nee, met een inkomen als het zijne en als zij er eventueel nog de helft bij verdient betalen ze zich helemaal niet rot aan de kinderopvang.
De eigen bijdrage kinderopvang is dan zeer beperkt, plus dat ze nog een enorm belastingvoordeel meepakt.
Daag... ga hier dan niet met je vooruitkijkkennis lopen zeuren.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 21:53 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Nadeel, ik heb vooruit gekeken. Dus zwijg, het wordt wel wat duidelijker het hoe en waarom.
Doe niet zo aangebrand, mens. Ik reageer op de eerste uitzending van de deelnemers en had dezelfde reaktie als jij. Hoe denk jij dat dit hun verteld gaat worden?quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 21:55 schreef Leandra het volgende:
[..]
Daag... ga hier dan niet met je vooruitkijkkennis lopen zeuren.
Maar dat ze zich dan scheel betalen aan kinderopvang is gewoon BS.
Zal wel een ziek/zwak/misselijk excuusje zijn. We gaan het zienquote:Op zaterdag 19 augustus 2023 21:55 schreef Leandra het volgende:
[..]
Daag... ga hier dan niet met je vooruitkijkkennis lopen zeuren.
Maar dat ze zich dan scheel betalen aan kinderopvang is gewoon BS.
Hier al wat jaren geen gebruik meer gemaakt van de opvang, maar hij zat op 2600,- per maand toch? Even aangenomen dat daar iets van eigen bijdrage pensioen in zit schat ik dit op zo'n 3500 bruto per maand. Met vakantiegeld erbij 45,5K per jaar.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 21:50 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Huh? Ze werkt toch? Zorgt de hele dag voor die jonge kinderen. Sinds wanneer is een thuisvrouw zijn niet ook een baan? Anders betalen ze zich rot aan de kinderopvang.
Best verhelderend wel. Indertijd (20 jaar geleden) stond ik als parttime werkende alleenstaande moeder stomverbaasd dat ik zo ontzettend veel teruggave kreeg van de belastingen, kindertoeslag was dat of zoiets. Na hun 23ste verviel dat pas. Ik begrijp de redenatie van dat stel dus wel.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 22:07 schreef ikbent het volgende:
[..]
Hier al wat jaren geen gebruik meer gemaakt van de opvang, maar hij zat op 2600,- per maand toch? Even aangenomen dat daar iets van eigen bijdrage pensioen in zit schat ik dit op zo'n 3500 bruto per maand. Met vakantiegeld erbij 45,5K per jaar.
Gaat zij ergens 1275 bruto in de maand erbij verdienen (samen met IACK en kortingen blijft dat dan ook zo goed als netto over), zit je samen rond de 62K per jaar.
Volgens de tabel 2023 krijg je dan 78,7% opvangtoeslag voor kind 1 en 93,5% voor kind 2.
Maximale uurtarief voor toeslag is ongeveer 9 euro, stel je hebt 11 uur per dag nodig x 3 dagen a 9 euro. Kost je dat 2573 per maand en krijg je als ik snel reken zo'n 2216 van terug..
Voor 350 netto weet je dan dus alles. Maar laten we zeggen dat het wat meer kost omdat het uurtarief bij de opvang wat hoger ligt.
Wat let haar om te gaan werken en zichzelf uit de ellende te trekken?
Jij post "dus zwijg" naar mij en dan doe ik aangebrand?quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 22:00 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Doe niet zo aangebrand, mens. Ik reageer op de eerste uitzending van de deelnemers en had dezelfde reaktie als jij. Hoe denk jij dat dit hun verteld gaat worden?
Sjesus, word een beetje gallisch van die spoilerfanaten.
Dus ik zwijg, vergat het woordje ik, jij hoefde niet te zwijgen.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 22:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
Jij post "dus zwijg" naar mij en dan doe ik aangebrand?
De tering, wat een vreselijke kuttroll ben je toch ook.
Als je normaal benaderd wilt worden moet je niet met dit soort opmerkingen komen en BS verkondigen dat de kinderopvang onbetaalbaar zou zijn en dat jij dat wel zou weten omdat je vooruit gekeken hebt.
Het is simpelweg gelul dat ze zich krom zouden betalen aan kinderopvang als zij zo'n ¤ 1.200 in de maand zou gaan verdienen.
Wij zaten destijds samen vrij hoog ik de schaal en mijn partner heeft dus echt een tijd voor vrijwel "niks" gewerkt. De toeslag liep toen ook veel sneller terug richting 33% dacht ik (en we hadden 3 en niet 2 kinderen die opvang nodig hadden).quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 22:13 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Best verhelderend wel. Indertijd (20 jaar geleden) stond ik als parttime werkende alleenstaande moeder stomverbaasd dat ik zo ontzettend veel teruggave kreeg van de belastingen, kindertoeslag was dat of zoiets. Na hun 23ste verviel dat pas. Ik begrijp de redenatie van dat stel dus wel.
Wij zaten destijds samen vrij hoog ik de schaal en mijn partner heeft dus echt een tijd voor vrijwel "niks" gewerkt. De toeslag liep toen ook veel sneller terug richting 33% dacht ik (en we hadden 3 en niet 2 kinderen die opvang nodig hadden).quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |