Bij toeval keek ik vandaag weer eens, eerlijkheid gebied mij te zeggen dat ik eigenlijk nog 0,0 bezig ben met Corona. En getuige de rust in dit en andere Corona topics ben ik denk ik niet de enige.quote:
Als het lauw is dan drink je niet snel genoeg!quote:Op maandag 25 april 2022 14:44 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Bij toeval keek ik vandaag weer eens, eerlijkheid gebied mij te zeggen dat ik eigenlijk nog 0,0 bezig ben met Corona. En getuige de rust in dit en andere Corona topics ben ik denk ik niet de enige.
Om een positieve noot toe te voegen, afgelopen zaterdag éíndelijk het eerste langverwachte feestje sinds januari 2020 gehadMet 1000 man in een feesttent de houten vloerpanelen doormidden gedanst, heerlijk! Moest alleen weer wennen aan lauw bier uit plastic bekers
Er is ook zo'n uitdrukking: "Ik laat me het bier niet lauw maken."quote:Op maandag 25 april 2022 16:39 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Als het lauw is dan drink je niet snel genoeg!
Het probleem lag hem in dit geval dat de fusten zo snel gewisseld moesten worden dat het koelsysteem het niet aankonquote:Op maandag 25 april 2022 16:39 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Als het lauw is dan drink je niet snel genoeg!
Ja, ik kan me voorstellen dat je daar redelijk gefustreerd van raakt.quote:Op maandag 25 april 2022 16:58 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Het probleem lag hem in dit geval dat de fusten zo snel gewisseld moesten worden dat het koelsysteem het niet aankon
Woe-dend!quote:Op maandag 25 april 2022 17:02 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, ik kan me voorstellen dat je daar redelijk gefustreerd van raakt.
Het voelt alsof ik over mij heen heb laten lopenquote:Op maandag 25 april 2022 16:55 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Er is ook zo'n uitdrukking: "Ik laat me het bier niet lauw maken."
Had je mijn woordspeling wel gezien?quote:Op maandag 25 april 2022 17:11 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Woe-dend!
Maar heb mijn best gedaan om mijn verdriet te verdrinken hoor
Precies, fustratie alom.quote:Op maandag 25 april 2022 17:02 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, ik kan me voorstellen dat je daar redelijk gefustreerd van raakt.
Nee haha. Hij is leuk!quote:Op maandag 25 april 2022 17:23 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Had je mijn woordspeling wel gezien?
Afsluitend, het rommelen met fusten waardoor de kwaliteit van het bier achteruit gaat, wordt in het jargon "fustfucken" genoemd.quote:Op maandag 25 april 2022 17:32 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Precies, fustratie alom.
Volgende keer de fusten zelf in een koeling zetten, scheel een hoop fustratie.
En als je dan nog een gekoeld bad in de koeling hebt, kun je je leidingen daar doorheen halen, afhankelijk van de lengte door het bad kun je dan precies de temp aan de tap regelen. De donkere en zwaardere bieren iets warmer dan het koude pils!
Virussen heersen al honderden jaren en zullen ook nog honderden jaren blijven heersen. Elk virus zal onvoorspelbaar zijn omdat je nooit zeker weet hoe jouw weerstand op een besmetting reageert. Vanaf het moment dat je verwekt wordt heb je letterlijk élke dag van je leven het risico dat je ziek wordt en/of overlijdt door welke oorzaak dan ook. Na twee jaar deze crisis is het echt niet meer nodig om alléén op deze manier nog bang te blijven......Persoonlijk maak ik me meer zorgen over oorlogen en stijgende vaste lasten die ik op den duur misschien niet meer kan opbrengen.....quote:Op dinsdag 26 april 2022 23:44 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
Hier in het VK daalt het aantal besmettingen en opnames ook flink, maar het aantal doden neemt nog toe.
Vandaag een hybride meeting met werk en daar waren 4 (van de ~12) mensen (online) bij die op dit moment positief testen. Dat heb ik ook nog niet eerder meegemaakt. Twee ervan zijn ook echt wel ziek geweest, de andere twee alleen lichte klachten. Twee ervan zijn besmet geraakt bij een workshop 2 weken geleden waar ik ook was. Ongeveer een 20-25% van de mensen die er was is besmet geraakt, en zeker 3 van de mensen die ik bij afscheid omhelst heb testten in de dagen erna positief. Mijn booster is inmiddels ruim een jaar geleden, en ik heb afgelopen weken heel regelmatig getest, maar nog steeds een Covid virgin (en dat wil ik ook best blijven). Het blijft toch wel een onvoorspelbaar iets.
Ik ben niet bang hoorquote:Op woensdag 27 april 2022 17:30 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Virussen heersen al honderden jaren en zullen ook nog honderden jaren blijven heersen. Elk virus zal onvoorspelbaar zijn omdat je nooit zeker weet hoe jouw weerstand op een besmetting reageert. Vanaf het moment dat je verwekt wordt heb je letterlijk élke dag van je leven het risico dat je ziek wordt en/of overlijdt door welke oorzaak dan ook. Na twee jaar deze crisis is het echt niet meer nodig om alléén op deze manier nog bang te blijven......Persoonlijk maak ik me meer zorgen over oorlogen en stijgende vaste lasten die ik op den duur misschien niet meer kan opbrengen.....
Maar dat kan nooit, door welke oorzaak dan ook.....ik had drie jaar geleden ook veel meer ellende kunnen verwachten na een valpartij/operatie....quote:Op woensdag 27 april 2022 20:09 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Ik ben niet bang hoor
Het laat alleen zien dat ook al ken je de algemene patronen, dat wilt nog niet zeggen dat je goed de uitkomst per individu kunt voorspellen.
mooie cijfers hoor. Als ik dit even rechtstandig voor me uit extrapodinges, dan zitten we over 3 weken rond de 300. Waarvan dan waarschijnlijk bijna 150 met en niet vanwege corona. Met de zomervakantie zijn het er dan nog een paar (minder dan 10) op de IC's en 50 regulier.quote:Op dinsdag 3 mei 2022 14:05 schreef Federer-fan het volgende:
Goedemiddag, Hierbij mijn post over de aantallen patiënten op de IC's en de verpleegafdelingen van vandaag en de afgelopen zeven dagen, gebaseerd op de LCPS-cijfers. Er is opnieuw een daling op de IC’s én op de verpleegafdelingen. In totaal is er een absolute daling van 65 (relatieve daling 7,7%). Het zijn daarmee 778 bezette bedden in totaal, dus eindelijk weer onder de 800.
1) NEDERLANDSE PATIËNTEN MET CORONA OP EEN NEDERLANDSE OF DUITSE IC
- dinsdag 3 mei: 56 (absolute daling 2; relatieve daling 3,4%);
- maandag 2 mei: 58 (absolute daling 7; relatieve daling 10,8%);
- zondag 1 mei: onbekend (geen cijfers bekendgemaakt);
- zaterdag 30 april: onbekend (geen cijfers bekendgemaakt);
- vrijdag 29 april: 65 (absolute daling 1; relatieve daling 1,5%);
- donderdag 28 april: 66 (absolute daling 10; relatieve daling 13,2%);
- woensdag 27 april: onbekend (geen cijfers bekendgemaakt);
- dinsdag 26 april: 76 (absolute daling 5; relatieve daling 6,2%).
2) NEDERLANDSE PATIËNTEN MET CORONA OP DE VERPLEEGAFDELINGEN VAN NEDERLANDSE ZIEKENHUIZEN
- dinsdag 3 mei: 722 (absolute daling 63; relatieve daling 8,0%);
- maandag 2 mei: 785 (absolute daling 2; relatieve daling 0,3%);
- zondag 1 mei: onbekend (geen cijfers bekendgemaakt);
- zaterdag 30 april: onbekend (geen cijfers bekendgemaakt);
- vrijdag 29 april: 787 (absolute daling 13; relatieve daling 1,6%);
- donderdag 28 april: 800 (absolute daling 106; relatieve daling 11,7%);
- woensdag 27 april: onbekend (geen cijfers bekendgemaakt);
- dinsdag 26 april: 906 (absolute daling 10; relatieve daling 1,1%).
Mochten jullie ergens een fout menen te zien, DM me dan s.v.p. even.
dinges = leer. Verder mee eens.quote:Op dinsdag 3 mei 2022 14:21 schreef blissard1984 het volgende:
[..]
mooie cijfers hoor. Als ik dit even rechtstandig voor me uit extrapodinges, dan zitten we over 3 weken rond de 300. Waarvan dan waarschijnlijk bijna 150 met en niet vanwege corona. Met de zomervakantie zijn het er dan nog een paar (minder dan 10) op de IC's en 50 regulier.
quote:Het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) meldt dat afgelopen week 315 nieuwe patiënten met Covid-19 in het ziekenhuis kwamen te liggen. Een week eerder was dit nog 522, een daling van 40 procent.
Ook komen er minder mensen op de intensive care te liggen met Covid-19. De afgelopen week kwamen er 30 patiënten bij op de ic. Het weektotaal daarvoor lag op 50.
Dat had ik me niet gerealiseerd. Het spijt me. Beetje ongevoelig van me.quote:
Mooi nieuws, maar die groepsimmuniteit is een beetje een utopie. Immuniteit begint vrij snel af te nemen, en BA.4 en BA.5 lijken bestaande immuniteit, ook van BA.1 en BA.2, redelijk goed te kunnen ontwijken (zie Zuid-Afrika). Komende tijd zullen BA.4 en 5 nog weinig voet aan de grond krijgen, ivm bestaande immuniteit en het betere weer, maar op een gegeven moment neemt de bestaande immuniteit af, en als BA.4 of 5 (of 8 en 9) dan nog circuleren, zal het wel weer (iets?) oplopen. Zolang een nieuwe variant niet ziekmakender is, hoeven we ons weinig zorgen te maken. Immuniteit beschermd immers wel behoorlijk tegen ernstige ziekte, en het is heel lastig voor het virus om EN besmettelijker (door of besmettelijker en/of beter in ontwijken bestaande immuniteit) te zijn (om andere varianten weg te concurreren) EN ziekmakender te zijn.quote:Op dinsdag 3 mei 2022 17:21 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
https://nos.nl/artikel/24(...)oor-groepsimmuniteit
De minste patienten op de IC met Covid sinds september 2020, erg goed nieuws!quote:Op woensdag 4 mei 2022 20:20 schreef TLC het volgende:
https://nos.nl/artikel/24(...)oronapatienten-op-ic
![]()
![]()
Ja, dat denk ik. De 'metjes' zullen de helft zijn en de 'doortjes' de andere helft.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 15:42 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
Hoeveel mensen zullen er nu nog vooral door covid in het ziekenhuis liggen in Nederland? 300-350?
quote:
Excuseer. Maar ik heb er wel een positieve duiding aan gegeven.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:44 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
oh well, het moest een keer gebeuren ^^
quote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:56 schreef simonblue het volgende:
De stijging in bezetting komt vooral door een lage uitstroom gisteren. De instroom van ziekenhuisopnames was 44 personen (op een na laagste gemelde instroom van de laatste maanden / dit jaar).
En het aantal nieuwe opnames op de IC is nog beter, namelijk 0
Denk niet dat ik dan m'n werk af krijg.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 15:03 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik heb wel een tip om positief te blijven: ga lekker de zon in, in plaats van je druk te blijven maken over vijf mensen meer of minder op een verpleegafdeling.
Druk maken? Ik zit te genieten van de afdaling.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 15:03 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik heb wel een tip om positief te blijven: ga lekker de zon in, in plaats van je druk te blijven maken over vijf mensen meer of minder op een verpleegafdeling.
Het is hier wat mij betreft dag in dag uit positief. Wat vind je er negatief aan?quote:Op dinsdag 10 mei 2022 15:03 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik heb wel een tip om positief te blijven: ga lekker de zon in, in plaats van je druk te blijven maken over vijf mensen meer of minder op een verpleegafdeling.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |