Ook mee eens.quote:Op vrijdag 8 april 2022 08:27 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Ik denk het ja
[..]
Hier in de gemeente willen ze dan wel weer heel graag zonnevelden in de weilanden aanleggen. En de gemeente Utrecht was een tijdje terug aan het inventariseren hoe groot het draagvlak was voor een zonneveld 'in' (op) de waterplassen hier om de hoek.
Toen waren de meeste reacties wel: gooi eerst dat industrieterrein en al die hoogbouw eens vol, voordat je een gebied dat voor recreatie gebruikt wordt, en waar veel watervogels nestelen compleet gaat verwoesten.
Waarom is dat?quote:Op vrijdag 8 april 2022 08:42 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ook mee eens.
Overigens kan een zonneveld ook goed zijn voor de biodiversiteit, mits je de panelen allemaal zuidwaarts richt.
Een oost-west veld is drama voor de biodiversiteit.
Wageningen heeft daar al onderzoek naar gedaan en toch zie ik nog oost-west velden aangelegd worden... hou daar dan eerst maar eens mee op.
Ik wist niet of je daar oud genoeg voor wasquote:
Nu gaat het kaf van het koren gescheiden worden.quote:
Je maakt m'n dagquote:Op vrijdag 8 april 2022 08:43 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik wist niet of je daar oud genoeg voor was
Zij die dan nog geen rimpels trekken?quote:Op vrijdag 8 april 2022 08:44 schreef amaranta het volgende:
[..]
Nu gaat het kaf van het koren gescheiden worden.
Welke users zouden nu met opgetrokken wenkbrauwen zitten?
Nee, het irriteert me mateloos dat men dat soort argumenten hanteert terwijl prima alternatieven afgeschoten worden, en daar ineens geen geschikt netwerk voor kan worden aangelegd.quote:Op vrijdag 8 april 2022 08:32 schreef exode het volgende:
Ok @:leandra, ik dacht dat je echt wilde weten wat het verschil is maar je wil vooral spuien over windmolens in jouw buurt.
Je goed recht hoor, ik reageerde inhoudelijk en wilde er nog dieper op ingaan.
Kennelijk dekken oost-west panelen de ondergrond dusdanig af dat daar niets mee mee te beginnen is.quote:
Ja, 1 of 2, maar 50 is al een ander verhaal, en je wilt ze niet horen, voelen of in de slagschaduw zitten, en bij windmolens van 150-200 meter hoog draagt dat allemaal heel ver.quote:Op vrijdag 8 april 2022 08:49 schreef amaranta het volgende:
Ik vind windmolens juist fascinerend om te zien. Gewone molens ook. Vooral als ze aan staan.
Dat snap ik ook.quote:Op vrijdag 8 april 2022 08:56 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, 1 of 2, maar 50 is al een ander verhaal, en je wilt ze niet horen, voelen of in de slagschaduw zitten, en bij windmolens van 150-200 meter hoog draagt dat allemaal heel ver.
Haha heel LGBTQI ++++ had nu Twitter en Facebook overgenomen om te protesterenquote:Op vrijdag 8 april 2022 08:58 schreef lunapuella het volgende:
Pittige Tijden
Maar de Meta-verhaallijn did not age well...
Ik had toen een kind dat telekids keek, kinderen zijn altijd een geweldig excuusquote:
Nou ik ben geen windmolen verkoper, ik gaf aan wat het verschil is.quote:Op vrijdag 8 april 2022 08:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, het irriteert me mateloos dat men dat soort argumenten hanteert terwijl prima alternatieven afgeschoten worden, en daar ineens geen geschikt netwerk voor kan worden aangelegd.
Dat staat wat mij betreft los van het feit dat ik windmolens pure horizon- en landschapsvervuiling vind.
Ik reed zondag van Hilversum over de A1 richting Amersfoort en het is gewoon bizar wat je ziet als je naar links (richting Flevoland) kijkt, een groot industrieterrein aan windmolens.
Jep bij mijn ouders ook. Die hebben uitzicht op een mooie oude molen met daarachter tegenwoordig een windmolenparkje. 3 gemeentes die allemaal hun windmolens in het grensgebied droppen.quote:Op vrijdag 8 april 2022 08:24 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Nee ik geloof dat het probleem meer is dat allerlei instanties windmolens bij mensen (praktisch) in de tuin zetten
Dat krijg je ook idd.quote:Op vrijdag 8 april 2022 09:05 schreef Elleska het volgende:
[..]
Jep bij mijn ouders ook. Die hebben uitzicht op een mooie oude molen met daarachter tegenwoordig een windmolenparkje. 3 gemeentes die allemaal hun windmolens in het grensgebied droppen.
L hier begon ermee..quote:Op vrijdag 8 april 2022 09:00 schreef amaranta het volgende:
[..]
Haha heel LGBTQI ++++ had nu Twitter en Facebook overgenomen om te protesteren
Er stond hahaha voor. Ik wil zeer zeker geen enkel schaap over geen enkele kam scheren.quote:Op vrijdag 8 april 2022 09:10 schreef Vanyel het volgende:
[..]
L hier begon ermee..
Niet alle schaapjes over een kam scheren
Hier ook. Meta wat?quote:Op vrijdag 8 april 2022 09:36 schreef Tink89 het volgende:
Ik ben zo'n user die met opgetrokken wenkbrauwen zich zat af te vragen waar dit over gaat... het zegt me niks.
Wel een stuk warmer op al die koude kantoren, beetje goeie wol.quote:Op vrijdag 8 april 2022 09:47 schreef amaranta het volgende:
[..]
Er stond hahaha voor. Ik wil zeer zeker geen enkel schaap over geen enkele kam scheren.
Dat is anders de ultieme Telekids-leeftijd!quote:Op vrijdag 8 april 2022 09:36 schreef Tink89 het volgende:
Ik ben zo'n user die met opgetrokken wenkbrauwen zich zat af te vragen waar dit over gaat... het zegt me niks. Maar in 1999 was ik dan ook 10
Of als je voor de klas staat. Verplicht met alle ramen open.quote:Op vrijdag 8 april 2022 09:50 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Wel een stuk warmer op al die koude kantoren, beetje goeie wol.
Omg de horrorquote:Op vrijdag 8 april 2022 09:57 schreef amaranta het volgende:
[..]
Of als je voor de klas staat. Verplicht met alle ramen open.
Dit is toch niet serieus nog steeds zo? Wat een onzin.quote:Op vrijdag 8 april 2022 09:57 schreef amaranta het volgende:
[..]
Of als je voor de klas staat. Verplicht met alle ramen open.
motor rijjuuhhhhh!quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:19 schreef LeSage het volgende:
Ik kom uit ‘88 en ben juist helemaal opgegroeid met Telekids![]()
‘Ik ben Rik met mijn stoere blik en ik wil op mijn motor rijden!’
En de megablubberpowerrace
Over het afgelopen jaar krijgen wij iets van 400 Euro terug. Die goede oude tijd.quote:Op vrijdag 8 april 2022 10:35 schreef Vicky het volgende:
Volgens EnergieDirect hoef in niet meer te betalen.
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |