Met al die lui uit showbizz die aan mishandeling en seksueel overschrijdend gedrag hebben gedaan . Samen op een eiland zetten.quote:Op woensdag 6 april 2022 19:06 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Expeditie Robinson maar dan zonder camera en een hele boel drank
quote:Do: John de Mol wist van wangedrag, maar zag het niet als probleem
John de Mol wist van het seksueel grensoverschrijdend gedrag bij The Voice of Holland, zegt zangeres Do. In een interview met NRC vertelt ze dat ze zelf ook slachtoffer van grensoverschrijdend gedrag van bandleider Jeroen Rietbergen was, maar dat stopte volgens haar toen ze hem erop aansprak.
In een bericht op Instagram gericht aan John de Mol liet de 40-jarige zangeres vorige maand al weten dat ze vindt dat hij veel eerder had moeten ingrijpen. Ze weet ook zeker dat De Mol het wangedrag met eigen ogen heeft gezien, staat in het interview. "Maar hij heeft het niet gezien als een probleem. Daar zit de angel", stelt ze.
Intimiderend
"Het is heel vreemd dat John zegt: 'ik wist dit niet'", zegt Dominique Rijpma van Hulst (haar echte naam) in het interview. "Lieverd, je staat ernaast! Alleen: je herkent het niet als grensoverschrijdend gedrag. En je erkent niet dat er sprake is van een machtspositie."
Volgens de zangeres zou De Mol "of all people" moeten weten dat die machtspositie er wel was. "Jeroen Rietbergen is jouw zwager, de man van Linda, hij is bandleider (...) Ik vind het frustrerend dat mannen in hoge posities zich niet realiseren hoe intimiderend dat is. En hoe schadelijk hun gedrag kan zijn."
In de uitzending van BOOS waarin de onthullingen werden gedaan over het grensoverschrijdend gedrag bij The Voice, zei John de Mol, die tot eind 2019 verantwoordelijk was voor The Voice, dat hij slechts beperkt wist van het grensoverschrijdend gedrag van zijn zwager, bandleider Jeroen Rietbergen. De Mol zou in april 2019 op de hoogte zijn gesteld van klachten van één vrouw over grensoverschrijdend app-verkeer. Hij heeft Rietbergen er toen naar eigen zeggen stevig op aangesproken, maar geen verder onderzoek laten doen.
Do deed zelf niet mee aan The Voice. Ze werkte twintig jaar geleden in een ander verband samen met Rietbergen. "Hij heeft dingen bij mij gedaan waarvan ik toen zei: gast, je bent gewoon koekoek, dat doe je toch niet? Maar er was een andere machtsverhouding, want ik huurde hem in en was niet afhankelijk van hem."
Op andere momenten in haar carrière had seksueel grensoverschrijdend gedrag door mannen wel invloed op haar carrière, vertelt ze in NRC. "Ik heb ooit met een producer gewerkt, toen ik echt jong was, minderjarig, die tegen mij zei: 'Misschien moet je in je nakie gaan zingen, dan voel je het veel meer. Andere zangeressen doen dat ook.' Ik heb dat niet gedaan gelukkig." Ze maakte geen melding van het incident. "Want je bent ook samen een product aan het creëren en je weet dat dat dan stopt. Het verpest je zakelijke relatie."
Ook is ze later in haar carrière aangerand door iemand "die op alle vlakken in de business een vinger in de pap had". Daarvan deed ze destijds geen aangifte uit angst weggezet te worden als leugenaar. Ze overweegt nu alsnog aangifte te doen.
Vijf aangiftes
Afgelopen maandag, ruim twee weken na de onthullingen in de online aflevering van BOOS over The Voice, werd bekend dat er tot nu vijf aangiftes zijn gedaan tegen medewerkers van het programma in verband met mogelijk strafbare zedenfeiten. Ook zijn er twintig meldingen gedaan.
De aangiftes waren al eerder in de media gemeld. Twee vrouwen deden aangifte tegen Ali B. Een andere oud-deelnemer heeft aangifte gedaan tegen bandleider Rietbergen. Tegen een regisseur van het programma liggen twee aangiftes.
Ik had meteen door dat dit foute boel was.quote:Op woensdag 6 april 2022 18:45 schreef Ole het volgende:
oude topic is nu deel 1
Merge is ook onduidelijk
Allemaal narcisten die denken dat ze onaantastbaar zijn! Jij was de TS zie ik.quote:Op woensdag 6 april 2022 19:13 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Ik had meteen door dat dit foute boel was.
Dat vertelde ze in rtl boulevard ook al 🤣quote:Op woensdag 6 april 2022 19:28 schreef Guanabana het volgende:
Yvonne weet te melden dat Johnny toch wel Half8 gaat presenteren.
Zojuist Johnny aangemeldquote:Op woensdag 6 april 2022 19:34 schreef superniger het volgende:
Lang leve de Liefde is een walgelijk programma.
Ik kan er vaak zo om lachen.quote:Op woensdag 6 april 2022 19:34 schreef superniger het volgende:
Lang leve de Liefde is een walgelijk programma.
Goh verrassendquote:Op woensdag 6 april 2022 19:36 schreef Dotteke het volgende:
Persoonlijke note van johnny nu
Hij ontkent alles
Maar staat er in de apje ook wat hij toegeeft fout in te zijn geweest?quote:Op woensdag 6 april 2022 19:36 schreef Guanabana het volgende:
Gewoon ontkennen.
Er is nota bene een appje waarin hij toegeeft dat hij fout zat.
Even gezocht en HP/De Tijd refereert er ook nog even aanquote:Op woensdag 6 april 2022 15:53 schreef ChipsZak. het volgende:
Er was toentertijd toch ook een geluidstape in de openbaarheid gekomen of gebracht? Daar stond hij ook niet zo lekker op. Het zou me in elk geval allemaal niet verbazen als hij losse handjes heeft. Als zoon van kan je je vaak veel permitteren en er zijn dan genoeg tapijten om iets onder te schuiven. We weten nu immers meer dan ooit dat De Molletjes graag moraalridder spelen en hun handen in onschuld wassen.
quote:Tenslotte: journalist Mark Koster maakte in zijn boek De Mol, de machtigste mediafamilie van Nederland vorig jaar melding van het bestaan van een geluidsopname van een telefoongesprek tussen Shima en Johnny waarin zij met elkaar lijken te spreken over over de vermeende gewelduitbarstingen van Johnny.
In de aangifte staat over het geluidsfragment: “Johnny de Mol erkent in het telefoongesprek dat hij mevrouw Shima Kamali Sarvestani in Ibiza (Spanje, incident 3) ‘flink heeft aangepakt’ en ‘Ik ben heel hardhandig geweest met je en fokking terecht’.”
Tante Linda werkt eraan meequote:Op woensdag 6 april 2022 19:36 schreef Dotteke het volgende:
Persoonlijke note van johnny nu
Hij ontkent alles
Het wordt lastig voor die familie met alles wat er steeds gebeurd.quote:Op woensdag 6 april 2022 21:15 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Tante Linda werkt eraan mee![]()
https://www.linda.nl/nieu(...)eling-ex-shima-kaes/
Mijn ex had genoeg vrouwen voor mij die hij de tering heeft geslagen.quote:Op woensdag 6 april 2022 21:45 schreef Aventura het volgende:
Wat ik me afvraag: Johnny de Mol heeft tientallen, zo niet honderden vrouwen gehad. Het lijkt me niet logisch dat hij, als hij echt zulke losse handjes heeft, deze Shima als enige heeft ‘aangepakt’. Maar soortgelijke verhalen lijken er niet te zijn.
Ten eerste heeft hij (Sjonnie) al toegegeven middels een whatsappbericht en een opgenomen telefoongesprek dat hij schuldig is.quote:Op woensdag 6 april 2022 21:45 schreef Aventura het volgende:
Wat ik me afvraag: Johnny de Mol heeft tientallen, zo niet honderden vrouwen gehad. Het lijkt me niet logisch dat hij, als hij echt zulke losse handjes heeft, deze Shima als enige heeft ‘aangepakt’. Maar soortgelijke verhalen lijken er niet te zijn.
Succesvol de kop ingedrukt misschien. Maar dat lijkt me beperkt houdbaar.quote:Op woensdag 6 april 2022 21:45 schreef Aventura het volgende:
Wat ik me afvraag: Johnny de Mol heeft tientallen, zo niet honderden vrouwen gehad. Het lijkt me niet logisch dat hij, als hij echt zulke losse handjes heeft, deze Shima als enige heeft ‘aangepakt’. Maar soortgelijke verhalen lijken er niet te zijn.
In verschillende roddelprogramma's is de uitspraak anders. Kees of Kaas.quote:
Agressie bij cokegebruik zie je wel vaker. Maar dat is nog steeds geen excuus om te beweren dat het nooit gebeurd is.quote:Op donderdag 7 april 2022 01:43 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Succesvol de kop ingedrukt misschien. Maar dat lijkt me beperkt houdbaar.
Misschien was hij een beperkte periode zwaar aan de drank en drugs, precies ten tijde van deze relatie, en waren die middelen de trigger voor woedeaanvallen.
Wel op een koud tochtig eiland anders wordt het een toeristische attractie.quote:Op woensdag 6 april 2022 19:08 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Met al die lui uit showbizz die aan mishandeling en seksueel overschrijdend gedrag hebben gedaan . Samen op een eiland zetten.
Das een goed plan,quote:Op donderdag 7 april 2022 09:22 schreef DrDarwin het volgende:
[..]
Wel op een koud tochtig eiland anders wordt het een toeristische attractie.
Mwah, hoeft denk ik niets te zeggen. Shima had misschien wel de tools om bij hem -op een bepaald manier- het bloed onder zijn nagels te halen. Als juist in die periode zijn drugsgebruik hoog was (waar o.a ook de ruzies over gingen dacht ik te lezen?), heb je alle juiste ingredienten! Niet om zijn gedrag goed te praten, maar het kan overigens ook wel iets over haar zeggen? Waar je in andere relaties het goede van iemand naar boven kan halen, kan dat in andere relaties juist weer -door welke omstandigheden dan ook- compleet 180 graden draaien. Dus denk niet dat dat altijd te vergelijken is.quote:Op woensdag 6 april 2022 21:45 schreef Aventura het volgende:
Wat ik me afvraag: Johnny de Mol heeft tientallen, zo niet honderden vrouwen gehad. Het lijkt me niet logisch dat hij, als hij echt zulke losse handjes heeft, deze Shima als enige heeft ‘aangepakt’. Maar soortgelijke verhalen lijken er niet te zijn.
Of een tv-programma van John de Mol of Peter van der Vorst.quote:Op donderdag 7 april 2022 09:22 schreef DrDarwin het volgende:
[..]
Wel op een koud tochtig eiland anders wordt het een toeristische attractie.
Eh nee, dat beweer ik ook niet.quote:Op donderdag 7 april 2022 08:45 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Agressie bij cokegebruik zie je wel vaker. Maar dat is nog steeds geen excuus om te beweren dat het nooit gebeurd is.
Lil Kleine idem en toch liegen de beelden er niet om.quote:Op woensdag 6 april 2022 21:45 schreef Aventura het volgende:
Wat ik me afvraag: Johnny de Mol heeft tientallen, zo niet honderden vrouwen gehad. Het lijkt me niet logisch dat hij, als hij echt zulke losse handjes heeft, deze Shima als enige heeft ‘aangepakt’. Maar soortgelijke verhalen lijken er niet te zijn.
Gelukkig gaan types als jij daar niet over. God bless.quote:Het lijkt me niet logisch dat hij, als hij echt zulke losse handjes heeft
En ?quote:
Nee, mijn zin was een beetje verfrommeld, ik doelde niet op jou.quote:Op donderdag 7 april 2022 10:34 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Eh nee, dat beweer ik ook niet.
Inderdaad, misschien vrezen meer exen de toorn van John de Mol.quote:De vraag was waardoor het eventueel mogelijk zou kunnen zijn dat het alleen bij deze ex plaats zou hebben gevonden.
Harry heeft hartstikke gelijk. Johnny is vooralsnog niet anders dan Lil Kleine. Hij moet zijn tengels gewoon thuis houden met zijn plofkop. En niet met fluwelen handschoenen worden aangepakt omdat hij een rijke vader heeft.quote:Op zaterdag 9 april 2022 10:24 schreef Bocaj het volgende:
Vermeegen kon nog wel eens gelijk krijgen ook! John houdt hem uit de gevangenis met poen!
Nou inderdaad! Kots loopt me in de mond! BAH!quote:Op zaterdag 9 april 2022 13:44 schreef Kupelu het volgende:
[..]
Harry heeft hartstikke gelijk. Johnny is vooralsnog niet anders dan Lil Kleine. Hij moet zijn tengels gewoon thuis houden met zijn plofkop. En niet met fluwelen handschoenen worden aangepakt omdat hij een rijke vader heeft.
Enge familie. Veel ellende aan intimidatie, sexueel overschrijdend gedrag, mishandeling komt die afschuwelijke familie De Mol bij tevoorschijn. Tuig.
quote:Op zaterdag 9 april 2022 14:03 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Nou inderdaad! Kots loopt me in de mond! BAH!
Zou het echt zo erg zijn? treurig.quote:Op zaterdag 9 april 2022 13:44 schreef Kupelu het volgende:
[..]
Harry heeft hartstikke gelijk. Johnny is vooralsnog niet anders dan Lil Kleine. Hij moet zijn tengels gewoon thuis houden met zijn plofkop. En niet met fluwelen handschoenen worden aangepakt omdat hij een rijke vader heeft.
Enge familie. Veel ellende aan intimidatie, sexueel overschrijdend gedrag, mishandeling komt die afschuwelijke familie De Mol bij tevoorschijn. Tuig.
Tja, ook bij Marco B. is er nog niets bewezen, maar op de een of andere manier voelt deze vlucht naar voren veel geloofwaardiger. Aan de andere kant, dat doktersverslag liegt er niet om. Iemand moet dat haar hebben toegebracht.quote:Op woensdag 13 april 2022 19:11 schreef ikweethetookniet het volgende:
Johnny de Mol wil dat OM hem vervolgt na aangifte ex-verloofde
[knip]
Ah de vlucht naar voren![]()
Dat hebben we eerder gezien bij Marco B en dat pakte toch goed uit![]()
![]()
![]()
Wowquote:Op woensdag 13 april 2022 20:04 schreef Pippi het volgende:
Iemand heeft de wikipedia pagina over Johnny de Mol aangepast:
[ afbeelding ]
Tactiek is het zelfde, hopen dat het OM geen tijd heeft en dus wegens gebrek aan bewijsquote:Op woensdag 13 april 2022 21:01 schreef Andromache het volgende:
Tja, ook bij Marco B. is er nog niets bewezen, maar op de een of andere manier voelt deze vlucht naar voren veel geloofwaardiger…
Kwam zeer slecht uit z'n woorden, die ouwe baas. Beetje zieligquote:
Oh via die vage stichtingquote:Op dinsdag 26 april 2022 20:48 schreef ikweethetookniet het volgende:
Hij stopt op tv![]()
[…]
De Mol komt tot zijn beslissing nadat deze week bij zijn advocaat een brief binnenkwam, waarin een stichting tegen seksueel misbruik opheldering eist over een voorval dat zich enkele jaren geleden zou hebben voorgedaan.
De stichting beroept zich op de melding van een vrouw die stelt een paar jaar geleden door De Mol te zijn gedrogeerd met GHB en daarna in een hotel seksueel te zijn misbruikt. GHB is een partydrug, die remmingen vermindert. Johnny de Mol noemt de aantijging vals.
[…]
De stichting die de brief stuurde wordt bijgestaan door juridisch adviseur Karim Aachboun die ook de ex-vriendin van Johnny de Mol, Shima Kaes, vertegenwoordigt. Aachboun stuurde vorig jaar brieven aan de familie De Mol met de suggestie geld op tafel te leggen om negatieve publiciteit te voorkomen. De familie deed toen aangifte van poging tot afdreiging bij de politie. Deze zaak wordt nog door de politie onderzocht.
Het lijkt wel alsof bn'erland vol halve criminelen zit.quote:Op dinsdag 26 april 2022 21:01 schreef ikweethetookniet het volgende:
En John heeft vier vrienden die binnenkort in de gevangenis zitten
Ook lastig met die beperkte bezoektijden om ze allemaal te bezoeken![]()
Politiek Den Haag niet hoor echt nietquote:Op dinsdag 26 april 2022 21:05 schreef Eightyone het volgende:
Het lijkt wel alsof bn'erland vol halve criminelen zit.
En taarten bakken met een ijzerzaag erin voor neefje Johnnyquote:Op dinsdag 26 april 2022 20:51 schreef AgnesGru het volgende:
Nu moet tante Linda nog langer bijkomen en werken aan haar geregisseerde comeback
Dat zijn ook een soort van bn'ers.quote:Op dinsdag 26 april 2022 21:11 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Politiek Den Haag niet hoor echt niet![]()
Aldus Kaag enRutte![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |