verwarrend!quote:Op woensdag 6 april 2022 18:46 schreef AgnesGru het volgende:
Zijn ze wel op de hoogte dat op hun eigen site staat dat Johnny vanavond niet presenteert?
Wie haalt er ff en paar kilo gesneden uienquote:Op woensdag 6 april 2022 18:46 schreef Dotteke het volgende:
Hoor nu net in rtl boulevard dat Johnny wel,hlf8 presenteerd vanavond
Ik snotter zoal 🤣quote:Op woensdag 6 april 2022 18:48 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Wie haalt er ff en paar kilo gesneden uien
geen uien nodig hierquote:
Ik oordeel niet maar ik twijfel aan haar motieven, ik heb mijn bedenkingen hier en daar, ik snap niet dat ze dit in de openbaarheid gooit áls ze echt een degelijk onderzoek wil maar het is wel heel erg wat er in de aangifte staat en ik oordeel niet maar *herhaal bovenstaande*quote:
Nee he. Zonder loopt het ook aardig.quote:
Jamik hoorde hem ook net. Ook dat getuige verklaringen niet meer zo betrouwbaar zijn nu.quote:Op woensdag 6 april 2022 18:50 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Ik oordeel niet maar ik twijfel aan haar motieven, ik heb mijn bedenkingen hier en daar, ik snap niet dat ze dit in de openbaarheid gooit áls ze echt een degelijk onderzoek wil maar het is wel heel erg wat er in de aangifte staat en ik oordeel niet maar *herhaal bovenstaande*
Aldus Den Heuvel.
Jeroen van der Boom?quote:Op woensdag 6 april 2022 18:51 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Nee he. Zonder loopt het ook aardig.
Maar wat een droefheid weer allemaal zeg. Wiemis de volgende?
'dipje'quote:Op woensdag 6 april 2022 18:52 schreef ikweethetookniet het volgende:
Gaan ze nog ff bellen met tante Linda![]()
Hoe zij omgaat met dipje in relatie![]()
![]()
Hij was wel wat voorzichtiger en gaf aan dat hij voorheen wel twijfelde aan haar motieven maar als we TVOH-dames wel geloven, dan waarom Shima niet?quote:
Ik kijk nergens meer van op.quote:
Voordeel van geld hebben in dit geval is dat je kan vluchten door een paar weken in verwegistan op vakantie te gaanquote:Op woensdag 6 april 2022 18:56 schreef Ole het volgende:
Nou lieve Fok! vriendjes en vriendinnetjes, zo zien we maar dat geld en beroemdheid ook niet gelukkig maakt !
Ja wij moeten gordijnen dicht en diep onder de dekens kruipen. Zit ik toch liever in een zonnig oordquote:Op woensdag 6 april 2022 18:57 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Voordeel van geld hebben in dit geval is dat je kan vluchten door een paar weken in verwegistan op vakantie te gaan
Met het vliegtuig van pappie en het adres waar je tante onlangs nog was is dit idd heel makkelijkquote:Op woensdag 6 april 2022 18:57 schreef Dotteke het volgende:
Voordeel van geld hebben in dit geval is dat je kan vluchten door een paar weken in verwegistan op vakantie te gaan
Ja toch. Wonden likken op een mooi wit strandquote:Op woensdag 6 april 2022 18:59 schreef Ole het volgende:
[..]
Ja wij moeten gordijnen dicht en diep onder de dekens kruipen. Zit ik toch liever in een zonnig oord
Waar niemand je kent..quote:Op woensdag 6 april 2022 19:01 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja toch. Wonden likken op een mooi wit strand
In Hilversum is iedereen bang voor John de Mol.quote:Op woensdag 6 april 2022 18:57 schreef Day het volgende:
Waarom zit John vd Heuvel het zo (verkapt) voor Johnny op te nemen? Deed hij de vorige keer ook al.
Daar heeft Johnny die driftbuien vanquote:Op woensdag 6 april 2022 19:03 schreef superniger het volgende:
In Hilversum is iedereen bang voor John de Mol.
quote:Op woensdag 6 april 2022 19:03 schreef superniger het volgende:
[..]
In Hilversum is iedereen bang voor John de Mol.
Denk het ook! De verhalen over Jon Sr liegen er ook niet omquote:Op woensdag 6 april 2022 19:03 schreef superniger het volgende:
[..]
In Hilversum is iedereen bang voor John de Mol.
Expeditie Robinson maar dan zonder camera en een hele boel drankquote:Op woensdag 6 april 2022 19:01 schreef Dotteke het volgende:
Ja toch. Wonden likken op een mooi wit strand
Vertelquote:Op woensdag 6 april 2022 19:05 schreef Ole het volgende:
Denk het ook! De verhalen over Jon Sr liegen er ook niet om
ik zoek het even op. Hij is nogal dominant en zo..zquote:
Met al die lui uit showbizz die aan mishandeling en seksueel overschrijdend gedrag hebben gedaan . Samen op een eiland zetten.quote:Op woensdag 6 april 2022 19:06 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Expeditie Robinson maar dan zonder camera en een hele boel drank
quote:Do: John de Mol wist van wangedrag, maar zag het niet als probleem
John de Mol wist van het seksueel grensoverschrijdend gedrag bij The Voice of Holland, zegt zangeres Do. In een interview met NRC vertelt ze dat ze zelf ook slachtoffer van grensoverschrijdend gedrag van bandleider Jeroen Rietbergen was, maar dat stopte volgens haar toen ze hem erop aansprak.
In een bericht op Instagram gericht aan John de Mol liet de 40-jarige zangeres vorige maand al weten dat ze vindt dat hij veel eerder had moeten ingrijpen. Ze weet ook zeker dat De Mol het wangedrag met eigen ogen heeft gezien, staat in het interview. "Maar hij heeft het niet gezien als een probleem. Daar zit de angel", stelt ze.
Intimiderend
"Het is heel vreemd dat John zegt: 'ik wist dit niet'", zegt Dominique Rijpma van Hulst (haar echte naam) in het interview. "Lieverd, je staat ernaast! Alleen: je herkent het niet als grensoverschrijdend gedrag. En je erkent niet dat er sprake is van een machtspositie."
Volgens de zangeres zou De Mol "of all people" moeten weten dat die machtspositie er wel was. "Jeroen Rietbergen is jouw zwager, de man van Linda, hij is bandleider (...) Ik vind het frustrerend dat mannen in hoge posities zich niet realiseren hoe intimiderend dat is. En hoe schadelijk hun gedrag kan zijn."
In de uitzending van BOOS waarin de onthullingen werden gedaan over het grensoverschrijdend gedrag bij The Voice, zei John de Mol, die tot eind 2019 verantwoordelijk was voor The Voice, dat hij slechts beperkt wist van het grensoverschrijdend gedrag van zijn zwager, bandleider Jeroen Rietbergen. De Mol zou in april 2019 op de hoogte zijn gesteld van klachten van één vrouw over grensoverschrijdend app-verkeer. Hij heeft Rietbergen er toen naar eigen zeggen stevig op aangesproken, maar geen verder onderzoek laten doen.
Do deed zelf niet mee aan The Voice. Ze werkte twintig jaar geleden in een ander verband samen met Rietbergen. "Hij heeft dingen bij mij gedaan waarvan ik toen zei: gast, je bent gewoon koekoek, dat doe je toch niet? Maar er was een andere machtsverhouding, want ik huurde hem in en was niet afhankelijk van hem."
Op andere momenten in haar carrière had seksueel grensoverschrijdend gedrag door mannen wel invloed op haar carrière, vertelt ze in NRC. "Ik heb ooit met een producer gewerkt, toen ik echt jong was, minderjarig, die tegen mij zei: 'Misschien moet je in je nakie gaan zingen, dan voel je het veel meer. Andere zangeressen doen dat ook.' Ik heb dat niet gedaan gelukkig." Ze maakte geen melding van het incident. "Want je bent ook samen een product aan het creëren en je weet dat dat dan stopt. Het verpest je zakelijke relatie."
Ook is ze later in haar carrière aangerand door iemand "die op alle vlakken in de business een vinger in de pap had". Daarvan deed ze destijds geen aangifte uit angst weggezet te worden als leugenaar. Ze overweegt nu alsnog aangifte te doen.
Vijf aangiftes
Afgelopen maandag, ruim twee weken na de onthullingen in de online aflevering van BOOS over The Voice, werd bekend dat er tot nu vijf aangiftes zijn gedaan tegen medewerkers van het programma in verband met mogelijk strafbare zedenfeiten. Ook zijn er twintig meldingen gedaan.
De aangiftes waren al eerder in de media gemeld. Twee vrouwen deden aangifte tegen Ali B. Een andere oud-deelnemer heeft aangifte gedaan tegen bandleider Rietbergen. Tegen een regisseur van het programma liggen twee aangiftes.
Ik had meteen door dat dit foute boel was.quote:Op woensdag 6 april 2022 18:45 schreef Ole het volgende:
oude topic is nu deel 1
Merge is ook onduidelijk
Allemaal narcisten die denken dat ze onaantastbaar zijn! Jij was de TS zie ik.quote:Op woensdag 6 april 2022 19:13 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Ik had meteen door dat dit foute boel was.
Dat vertelde ze in rtl boulevard ook al 🤣quote:Op woensdag 6 april 2022 19:28 schreef Guanabana het volgende:
Yvonne weet te melden dat Johnny toch wel Half8 gaat presenteren.
Zojuist Johnny aangemeldquote:Op woensdag 6 april 2022 19:34 schreef superniger het volgende:
Lang leve de Liefde is een walgelijk programma.
Ik kan er vaak zo om lachen.quote:Op woensdag 6 april 2022 19:34 schreef superniger het volgende:
Lang leve de Liefde is een walgelijk programma.
Goh verrassendquote:Op woensdag 6 april 2022 19:36 schreef Dotteke het volgende:
Persoonlijke note van johnny nu
Hij ontkent alles
Maar staat er in de apje ook wat hij toegeeft fout in te zijn geweest?quote:Op woensdag 6 april 2022 19:36 schreef Guanabana het volgende:
Gewoon ontkennen.
Er is nota bene een appje waarin hij toegeeft dat hij fout zat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |