Zichzelf.quote:Op dinsdag 5 april 2022 03:04 schreef tjoptjop het volgende:
Waarschijnlijk kan ie wel een director aanwijzen
Als Twitter een wokekerk wilt zijn moeten ze dat zelf weten. Beetje raar om te denken dat een social media platform politiek neutraal dient te zijn. Als Elon Musk dit gaat veranderen is dat ook prima. Wie betaalt, bepaalt.quote:Op dinsdag 5 april 2022 16:57 schreef HeatWave het volgende:
[..].
Je zit of keihard te trollen of om een of andere reden te liegen.
Alleen the Babylon Bee al, gebanned om een grap over een trans"vrouw". Iets dat tegen de wokekerk ingaat. Hoe is een grap een leugen of een verboden actie?
Nee, je lult echt maar wat.
quote:Elon Musk krijgt plek in bestuur van Twitter
Elon Musk krijgt een plek toegewezen in het bestuur van Twitter. Dat maakte het bedrijf dinsdag bekend, een dag na het nieuws dat Musk een belang van 9,2 procent in Twitter heeft genomen. Daarmee is hij de grootste aandeelhouder van het socialemediaplatform waarop hij zelf ook heel actief is.
Dat Musk een belang in het bedrijf heeft genomen, bleek eerder deze week uit documenten die bij de Amerikaanse beurswaakhond SEC zijn ingediend. Twitter-topman Parag Agrawal maakt nu bekend dat Musk bestuurder wordt.
"In gesprekken van de afgelopen weken werd ons duidelijk dat hij een aanwinst voor ons bestuur zou zijn", schreef hij op Twitter. "Hij is een gepassioneerde fan en stevige criticus van onze dienst en dat is precies wat nodig is op Twitter en in de bestuurskamer om ons op de lange duur sterker te maken."
Verder zegt Twitter dat Musk zijn belang niet zal uitbreiden tot meer dan 14,9 procent zolang hij bestuurslid is. Zijn termijn loopt tot en met 2024.
Musk reageert vol ambitie op de tweets van Agrawal: "Ik kijk ernaar uit om samen met Parag en het bestuur van Twitter de komende maanden aanzienlijke verbeteringen te realiseren."
Dan start radicaal links maar hun eigen platformquote:Op donderdag 14 april 2022 13:16 schreef Enchanter het volgende:
Dat gaan een boel mensen niet leuk vinden
Dat is wel lekker binnenlopen wanneer je aandelen twitter had.quote:
Hij gaat er een accu in zetten? Klinkt overigens met dat laatste vooral als een pump and dump scheme.quote:Op donderdag 14 april 2022 13:13 schreef Netsplitter het volgende:
https://nos.nl/artikel/24(...)or-43-miljard-dollar
"Twitter heeft een enorm potentieel, ik zal het ontgrendelen", zegt Musk verder. Hij noemt het bod zijn "beste en laatste" en zegt dat als dit niet wordt geaccepteerd, hij zijn positie als aandeelhouder moet heroverwegen.
Wat een held.![]()
Bedrijven die beursgenoteerd zijn worden publiek genoemd. Bedrijven in prive bezit heten privaat.quote:Op donderdag 14 april 2022 15:41 schreef EinarBoe het volgende:
In hoeverre zegt Musk in zijn beargumentering dat Twitter 'in private handen' moest komen (las ik op de NOS)? Want dat is het toch al?
Ah zo. Dan slaat het nog steeds nergens op natuurlijkquote:Op donderdag 14 april 2022 16:33 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Bedrijven die beursgenoteerd zijn worden publiek genoemd. Bedrijven in prive bezit heten privaat.
It is what it isquote:Op donderdag 14 april 2022 16:35 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Ah zo. Dan slaat het nog steeds nergens op natuurlijk
Quote zo'n reactie eens dan. Ik ben benieuwd voor wie Twitter momenteel een safespace is in plaats van een open riool, wat het daadwerkelijk is.quote:Op donderdag 14 april 2022 16:35 schreef hunterrnl het volgende:
Ik vind het wel wat hebben deze actie. De voorspelbare reactie uit een bepaalde hoek is gewoon om te genieten. Ze zijn bang om hun safe space te verliezen.
Je zegt het toch zelf al dat het een open riool is ? Genoeg mensen die een free pass krijgen om allerlei dingen ongestraft te flinken. Man man de bedreigingen en het doxxen is nog puntje van de ijsberg.quote:Op donderdag 14 april 2022 16:42 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Quote zo'n reactie eens dan. Ik ben benieuwd voor wie Twitter momenteel een safespace is in plaats van een open riool, wat het daadwerkelijk is.
Deze is ook wel mooi:quote:
Jij zegt dat er mensen uit een bepaalde hoek bang zijn om hun safe space te verliezen. Voor wie is het dan een safe space? En quote dan eens iemand die aangeeft bang te zijn een safe space te verliezen... In mijn ogen is het overigens, ik herhaal het nog maar eens want je leek het niet te begrijpen, geen safe space, maar een open riool.quote:Op donderdag 14 april 2022 17:29 schreef hunterrnl het volgende:
[..]
Je zegt het toch zelf al dat het een open riool is ? Genoeg mensen die een free pass krijgen om allerlei dingen ongestraft te flinken. Man man de bedreigingen en het doxxen is nog puntje van de ijsberg.
Niet alleen is censuur wenselijk, het is essentieel onderdeel van onze democratiequote:Op donderdag 14 april 2022 19:30 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Deze is ook wel mooi:
[ twitter ]
Grote paniek bij veel Linksigen, die voelen dat er aan de stoelpoten van hun safe space wordt gezaagd. Het blijft opvallend om te zien dat deze groep mensen keiharde censuur nodig heeft om zich staande te houden.
Prince Al Waleed heeft uitleg gegeven op twitter waarom hij het bod niet zal accepterenquote:
Goudquote:Op donderdag 14 april 2022 22:20 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Prince Al Waleed geeft uitleg gegeven op twitter waarom hij het bod niet zal accepteren
Elon besluit om direct de confrontatie aan te gaan![]()
[ twitter ]
Musk heeft de aandelen opgepompt en verkoopt nu zijn aandelen met dikke winst is mijn voorspelling.quote:Op donderdag 14 april 2022 22:59 schreef Ali_boo het volgende:
Wat een plottwist![]()
Niet Elon, maar Vanguard is nu de grootste aandeelhouder
[ twitter ]
Heb werkelijk geen idee wat er allemaal achter de schermen gebeurt, maar het blijft fascinerend om te volgen
Ik begrijp het al te goed, maar je krijg het antwoord wat je wilt horen niet. Hoef niemand te quoten, heb al duidelijk voorbeelden gegeven van soorten mensen die overal maar een free pass van krijgen op hun gedrag. Lekker vanuit hun groepje mensen aanvallen zonder kans op straf...quote:Op donderdag 14 april 2022 21:26 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Jij zegt dat er mensen uit een bepaalde hoek bang zijn om hun safe space te verliezen. Voor wie is het dan een safe space? En quote dan eens iemand die aangeeft bang te zijn een safe space te verliezen... In mijn ogen is het overigens, ik herhaal het nog maar eens want je leek het niet te begrijpen, geen safe space, maar een open riool.
Klopt, behalve dat pump and dump illegaal isquote:Op vrijdag 15 april 2022 05:10 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
So what als het een duidelijke pump en dump is? Niemand wordt geforceerd aandelen te kopen of verkopen. Men doet opeens alsof aandeelhouders zielige lui zijn.
Vanguard bezit zo’n 7% van alle Amerikaanse aandelen als het inmiddels niet meer is. Die bieden passief gemanagede fondsen/indexfondsen aan en zijn daarin erg groot. Niet zo gek dus als ze meer dan Musks deel bezitten.quote:Op donderdag 14 april 2022 22:59 schreef Ali_boo het volgende:
Wat een plottwist![]()
Niet Elon, maar Vanguard is nu de grootste aandeelhouder
[ twitter ]
Heb werkelijk geen idee wat er allemaal achter de schermen gebeurt, maar het blijft fascinerend om te volgen
Niet exact. Helemaal niet als je het zo open en bloot doet.quote:Op vrijdag 15 april 2022 07:42 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Klopt, behalve dat pump and dump illegaal is
Ik denk dat ook niet dat het een pump and dump is, en al helemaal niet niet in juridisch opzicht. Daar heeft Musk teveel juridische adviseurs voorquote:Op vrijdag 15 april 2022 08:27 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Niet exact. Helemaal niet als je het zo open en bloot doet.
In feite pumpt elon al puur door het erover te hebben. Je kan hem moeilijk verbieden over aandelen te praten.
Je hebt het over 'al die mensen'. Ik vraag of je me kunt wijzen op iemand, want ik zie ze niet. Je doet het niet, je draait eromheen, je begint over andere dingen.quote:Op vrijdag 15 april 2022 04:59 schreef hunterrnl het volgende:
[..]
Ik begrijp het al te goed, maar je krijg het antwoord wat je wilt horen niet. Hoef niemand te quoten, heb al duidelijk voorbeelden gegeven van soorten mensen die overal maar een free pass van krijgen op hun gedrag. Lekker vanuit hun groepje mensen aanvallen zonder kans op straf...
Als je echt zo graag voorbeelden wilt, duik je het riool in en zoek je op #musk. Veel plezier.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |