waarom zou je nog soldaten opleiden als je ze allemaal met een kogel dood kunt schieten?quote:Op maandag 4 april 2022 22:58 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Als je zomaar elk schip tot zinken kan laten brengen als je anti-ship missiles maakt, waarom zou je dan nog oorlogsschepen maken?
Die gaan nu tegen de muur natuurlijk.quote:Op maandag 4 april 2022 22:54 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Situatie in Marioepol was/is toch totaal onhoudbaar. Geen enkel uitzicht op het doorbreken van het beleg, geen nabijheid van Oekraïense versterkingen.
Zolang mogelijk doorvechten daar kan, maar ik kan me voorstellen dat dat ook een keer ophoud. Het verbaast me wel dat ze er nog zo goed bij lopen - als het dus echt is.
Is ook het enige juiste om te doen. Net zoals Macron juist was door te praten en dat ook moet blijven doen. Kosten van praten zijn erg laag en wat als je het niet doen en er later achter komt dat je iets heb laten liggen.quote:Op maandag 4 april 2022 22:18 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Kan me herinneren dat ze vanaf het begin al zeiden dat ze er geen vertrouwen in hadden maar dat ze het deden zodat hun niet het verwijt kon worden gemaakt dat ze het niet geprobeerd hebben.
Misschien niet, ik kwam net een bericht tegen dat een vorige lichting POWs werden uitgewisseld op 2 aprilquote:Op maandag 4 april 2022 23:00 schreef Confetti het volgende:
[..]
Die gaan nu tegen de muur natuurlijk.
Het enige wat je nodig hebt is een kogelfabriek!quote:Op maandag 4 april 2022 23:00 schreef sp3c het volgende:
[..]
waarom zou je nog soldaten opleiden als je ze allemaal met een kogel dood kunt schieten?
Leiders die fouten toe durven te geven, dat zijn de grootsten.quote:
en en schutterquote:Op maandag 4 april 2022 23:03 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Het enige wat je nodig hebt is een kogelfabriek!
Misschien ook nog iemand die werkt om het allemaal te bekostigen.quote:Op maandag 4 april 2022 23:06 schreef sp3c het volgende:
[..]
en en schutter
en buddy voor de schutter
en een auto om ze te verplaatsen
en een landingsboot om het tweetal aan land te zetten
en een fregat om de landingsboot te beschermen tegen kruisvluchtwapens
daarom
het is niet gratiesquote:Op maandag 4 april 2022 23:07 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Misschien ook nog iemand die werkt om het allemaal te bekostigen.
Ik zat er een tiende naast.quote:Op maandag 4 april 2022 23:05 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Leiders die fouten toe durven te geven, dat zijn de grootsten.
Wel ook actie om de fouten te herstellen. De woorden zijn een goed begin.quote:Op maandag 4 april 2022 23:05 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Leiders die fouten toe durven te geven, dat zijn de grootsten.
Er zijn weinig giftige planten die nu al groeien, maar kersenpitten, 2 of 3 stuks kapot slaan en het zachte binnenste fijnwrijven is genoeg voor 1 persoon, groene aardappelen meekoken in puree of bakken, aardappels worden groen en giftig in licht, sap van verrot vlees… er zijn wel mogelijkheden. Als je iets van destilleren weet zou je methanol kunnen maken, en mengen met een alcoholische drank. Als het je lukt glas zo fijn te malen dat je het in eten kan verstoppen, kan dat ook heel effectief zijn, en heel handig: het duurt even voor het dodelijk is.quote:Op maandag 4 april 2022 21:06 schreef Lurf het volgende:
Ik zou zeggen: maak gebruik van het feit dat de Russen alles plunderen en stop wat salmonella ofzo in de voedselpakketjes.
Ook vandaag in het nieuws. Twee Russische soldaten zijn omgekomen door het eten van taart die hen aangeboden werd door Oekraïners.quote:Op maandag 4 april 2022 23:20 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Er zijn weinig giftige planten die nu al groeien, maar kersenpitten, 2 of 3 stuks kapot slaan en het zachte binnenste fijnwrijven is genoeg voor 1 persoon, groene aardappelen meekoken in puree of bakken, aardappels worden groen en giftig in licht, sap van verrot vlees… er zijn wel mogelijkheden. Als je iets van destilleren weet zou je methanol kunnen maken, en mengen met een alcoholische drank. Als het je lukt glas zo fijn te malen dat je het in eten kan verstoppen, kan dat ook heel effectief zijn, en heel handig: het duurt even voor het dodelijk is.
Kroaatquote:Op maandag 4 april 2022 23:22 schreef polderturk het volgende:
Binkov is ook pessimistisch over hoe het met Rusland gaat. Hij blijft heel neutraal in deze video. Is hij een Rus?
Koekoek, leest de AIVD mee?quote:Op maandag 4 april 2022 23:20 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Er zijn weinig giftige planten die nu al groeien, maar kersenpitten, 2 of 3 stuks kapot slaan en het zachte binnenste fijnwrijven is genoeg voor 1 persoon, groene aardappelen meekoken in puree of bakken, aardappels worden groen en giftig in licht, sap van verrot vlees… er zijn wel mogelijkheden. Als je iets van destilleren weet zou je methanol kunnen maken, en mengen met een alcoholische drank. Als het je lukt glas zo fijn te malen dat je het in eten kan verstoppen, kan dat ook heel effectief zijn, en heel handig: het duurt even voor het dodelijk is.
Ik zou het ze niet aanbieden, maar laten stelen.quote:Op maandag 4 april 2022 23:27 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ook vandaag in het nieuws. Twee Russische soldaten zijn omgekomen door het eten van taart die hen aangeboden werd door Oekraïners.
En 500 Russische soldaten werden in het ziekenhuis opgenomen vanwege alcoholvergiftiging.
Al ergens een vertaling van die adressen?quote:Op maandag 4 april 2022 22:42 schreef slashdotter3 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ twitter ]
Joh, in de meeste stadstuintjes groeit wel het een en ander. Goudenregen, vingerhoedskruid of monnikskap bijvoorbeeld. Wat heeft de AIVD daar mee te maken? Je gaat trouwens ook dood als je een half kopje appelpitten eet. Alles is giftig, zelfs water, het gaat om de dosis. En bij kersenpitten en monnikskap (zelfs de honig is giftig) hoeft die dosis niet groot te zijn. En iedereen die Agatha Christy heeft gelezen of wel eens naar Father Brown kijkt, weet dat.quote:
It's not poison. It's a "special culinary operation".quote:Op maandag 4 april 2022 23:27 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ook vandaag in het nieuws. Twee Russische soldaten zijn omgekomen door het eten van taart die hen aangeboden werd door Oekraïners.
En 500 Russische soldaten werden in het ziekenhuis opgenomen vanwege alcoholvergiftiging.
Lekkere koeken maken van (veel) abrikozenpitten en amandelen.quote:Op maandag 4 april 2022 23:43 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Joh, in de meeste stadstuintjes groeit wel het een en ander. Goudenregen, vingerhoedskruid of monnikskap bijvoorbeeld. Wat heeft de AIVD daar mee te maken? Je gaat trouwens ook dood als je een half kopje appelpitten eet. Alles is giftig, zelfs water, het gaat om de dosis. En bij kersenpitten en monnikskap (zelfs de honig is giftig) hoeft die dosis niet groot te zijn. En iedereen die Agatha Christy heeft gelezen of wel eens naar Father Brown kijkt, weet dat.
[ twitter ]
Een vleugje leuk nieuws. Dat twee zulke korte mensen zo'n lang kind kunnen krijgen.
Ik geloof dat het gif van abrikozenpitten na verhitting weg is. Net zo als je wel lijsterbesjam kan eten (gekookt), en casavechips, maar dat deze rauw giftig zijn.quote:Op maandag 4 april 2022 23:49 schreef Salina het volgende:
[..]
Lekkere koeken maken van (veel) abrikozenpitten en amandelen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |