SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dank!quote:Op woensdag 6 april 2022 16:01 schreef J.B. het volgende:
Hele lange draad over de Russische doctrine en de puinhoop die dat nu veroorzaakt. Er wordt onder andere verwezen naar het militaire materieel en qua tactiek wordt er een vergelijking met de Praagse lente gemaakt:
[ twitter ]
Makkelijker te lezen via deze link: https://threadreaderapp.com/thread/1511528319656755205.html
Ja dit zit er al dagen aan te komen. Ik zie het alleen nog steeds niet terug op de kaarten. Heel benieuwd naar wat er morgen aan updates is.quote:
Ik hoor ook dat het een tactiek van de Amerikanen kan zijn. Zelenski is van toon veranderd sinds Bucha, hij wil nu doorvechten. Kan zijn dat als de westerse recources blijven stromen men Rusland wil laten doodbloeden dan wel degraderen tot een vazalstaat van China. Naarmate dit langer duurt wordt dit geostrategisch steeds ongunstiger voor Rusland.quote:
Sommige experts suggereren dat Oekraine zich zou moeten Finlandiseren. Bedoelen ze daar bij-de-NAVO-willen mee?quote:Op woensdag 6 april 2022 22:15 schreef oheng het volgende:
rusland bedreigt Finland maar weer eens omdat ze bij de NAVO willen.
Finland heeft sinds WW2 altijd een zeer sterke (eigen) defensie gehad, en geen bondgenoten. Finland mocht geen allianties aangaan van rusland/sovjet unie na de afloop van de oorlog van 1939. Dit zijn de 2 redenen dat rusland Finland niet meer heeft aangevallen de afgelopen 80 jaar.quote:Op donderdag 7 april 2022 09:00 schreef Arnold_ het volgende:
[..]
Sommige experts suggereren dat Oekraine zich zou moeten Finlandiseren. Bedoelen ze daar bij-de-NAVO-willen mee?
Zo te zien allemaal voltreffers, ook op bewegende voertuigen.quote:
Drones zorgen voor lasergeleiding volgens mij.quote:Op donderdag 7 april 2022 10:26 schreef kibo het volgende:
[..]
Zo te zien allemaal voltreffers, ook op bewegende voertuigen.
Lijkt me sterk dat dit artillerievuur is.
Beloftes van Rusland dat je niet wordt aangevallen blijken weinig waard. Dus logisch dat Finland extra bescherming zoekt.quote:Op donderdag 7 april 2022 10:12 schreef oheng het volgende:
Dit zijn de 2 redenen dat rusland Finland niet meer heeft aangevallen de afgelopen 80 jaar.
Ik acht het helemaal niet onwaarschijnlijk dat op termijn de Russen heel erg hun best moeten doen om de Donbas regio te behouden en het voordeel in deze oorlog naar de Oekrainse strijdkrachten overslaat. Hoe meer tijd, hoe meer ze zich wapenen, hoe meer man met gevechtservaring, hoe meer "defense forces" ook getraind zijn neem ik aan. Mankracht hebben ze genoeg, wat ze nodig hebben is wapens en tijd. De Russen zetten dezelfde militairen in een ander gebied in lees ik overal....dat zegt genoeg.quote:Op woensdag 6 april 2022 20:53 schreef AgLarrr het volgende:
Ik hoor ook dat het een tactiek van de Amerikanen kan zijn. Zelenski is van toon veranderd sinds Bucha, hij wil nu doorvechten. Kan zijn dat als de westerse recources blijven stromen men Rusland wil laten doodbloeden dan wel degraderen tot een vazalstaat van China. Naarmate dit langer duurt wordt dit geostrategisch steeds ongunstiger voor Rusland.
Ik merk de laatste tijd wel dat er veel aan doelredenering wordt gedaan.quote:Op woensdag 6 april 2022 16:01 schreef J.B. het volgende:
Hele lange draad over de Russische doctrine en de puinhoop die dat nu veroorzaakt. Er wordt onder andere verwezen naar het militaire materieel en qua tactiek wordt er een vergelijking met de Praagse lente gemaakt:
[ twitter ]
Makkelijker te lezen via deze link: https://threadreaderapp.com/thread/1511528319656755205.html
Ik zag dat verhaal ook op een Amerikaanse website gemeld worden, klopte daar ook voor geen meterquote:Op donderdag 7 april 2022 11:22 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ik merk de laatste tijd wel dat er veel aan doelredenering wordt gedaan.
Nu ook weer dat hele verhaal dat de slechte bepantsering van de APC's/IFV'en zou komen omdat ze gebouwd waren om alleen maar op te treden onder nucleaire omstandigheden... Wat een onzin, de YPR of M113 (ook amfibisch) schoot je ook gewoon met een 7.62 AP doorheen... De Russen hebben altijd heel erg ingezet op amfibisch optreden omdat het algemeen bekend was dat de NATO alle rivierovergangen naar het westen ging opblazen, die waren/zijn zelfs voorbereid daarop.
Heeft verder weinig met optreden onder nucleaire omstandigheden te maken.
Net als in het begin dat bandenverhaal ook een compleet eigen leven is gaan leiden.
Echt, hoe denk jij dat een oorlog gaat?quote:Op donderdag 7 april 2022 10:38 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Die kaarten uit Mariupol blijven ook wel echt dramatisch zeg.![]()
In de Tweede Wereldoorlog stonden in de kranten betere kaarten van Stalingrad dan hier. Blijkbaar bijzonder moeilijk om daar een situatie van het front duidelijk te krijgen.
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 6 april 2022 13:19 schreef oheng het volgende:
Interessante video van Mark Felton over de strategische bommenwerpers en kruisraketten die Oekraine ooit had:
Even terzijde, de "Rasputitsa", het modder seizoen, is nu begonnen. Hoewel er nog niet veel regen in aantocht is in bijvoorbeeld Slovyansk, in het oosten. De grond kan al wel modderig zijn van de sneeuw. Rusland wil een overwinning behalen voor 9 mei,want dat is de 100e verjaardag van de grote patriottische oorlog tegen nazi Duitsland.
De russen hebben loopgraven gemaakt naast de reactor van Chernobyl. Hier drone beelden van deze bijzondere actie.
Redelijk diepgaande analyze over de toenemende afstand tussen rusland en Kazachstan.
Oorlogsmisdadiger Girkin over de strategische situatie in Oekraine. Hij is een klootzak, maar hij heeft het wel vaak bij het juiste eind.
De russische marine heeft in de haven van Mariupol een schip in brand geschoten, Oekrainsche soldaten hebben de bemanning gered, wat betekent dat Oekraine nog steeds de controle heeft over de haven.Girkin is toch Strelkov? Leidde hij niet de aanval in 2014 op de Donbas?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat maakt dat hij nu zoveel kritiek op Putin zijn oude baas kan leveren?1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
Het zouden toch juist de sams moeten zijn die de voertuigen tegen drones moeten beschermen?quote:
Correctquote:Op donderdag 7 april 2022 17:41 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Het zouden toch juist de sams moeten zijn die de voertuigen tegen drones moeten beschermen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |