Geheel wederzijds.quote:Op zondag 3 april 2022 23:33 schreef ludovico het volgende:
[..]
K nou, ik vind je mening op dat punt knettergek, iemand die geen gevaar vormt en braaf luistert en al naar de rechtbank komt voor zijn zaak.. The fuck ben je dan mee bezig joh, raar machtsvertoon. Dit is toch geen Rusland? Hou toch op.
Het ergste wat die doet is zijn onwelgevallige mening uiten _o-
Nope, hij maakt zich schuldig aan opruiing, komt vrij onder voorwaarden en schendt diezelfde voorwaarden weer binnen 5 dagen. Dat heeft niets met zijn mening van doen.quote:Op zondag 3 april 2022 23:33 schreef ludovico het volgende:
Het ergste wat die doet is zijn onwelgevallige mening uiten _o-
Na 2 weken voorarrest, ja.quote:Op zondag 3 april 2022 23:35 schreef ludovico het volgende:
[..]
Je weet dat ze hem al eerder weer hebben laten gaan? Hoelang zat die toen vast trouwens?
Voor niks? Dat voorarrest dient een doel, de strafzaak komt pas later. Je snapt er duidelijk vrij weinig van. En dat is dan nog een understatement.quote:Op zondag 3 april 2022 23:39 schreef ludovico het volgende:
https://www.parool.nl/ned(...)jft-zitten~b883a356/
Dik twee weken opgesloten, dan toch maar de conclusie dat dat niet houdbaar is. Dus eigenlijk voor niks zijn vrijheid afgepakt, die conclusie kan je ook gelijk trekken. Doen ze liever twee weken over.
Onder voorwaarden die Engel zelf mede heeft opgesteld vrijgelaten*quote:Op zondag 3 april 2022 23:39 schreef ludovico het volgende:
https://www.parool.nl/ned(...)jft-zitten~b883a356/
Dik twee weken opgesloten, dan toch maar de conclusie dat dat niet houdbaar is.
Is wat het kabinet doet tegen boeren mbt stikstof ook opruiing of hoe werkt dat? Is wakker dier al eens berecht?quote:Op zondag 3 april 2022 23:39 schreef Poem_ het volgende:
[..]
Nope, hij maakt zich schuldig aan opruiing, komt vrij onder voorwaarden en schendt diezelfde voorwaarden weer binnen 5 dagen. Dat heeft niets met zijn mening van doen.
Nou vertel wijze man, je weet het zo goed allemaal, leg dan maar uit.quote:Op zondag 3 april 2022 23:41 schreef Poem_ het volgende:
[..]
Voor niks? Dat voorarrest dient een doel, de strafzaak komt pas later. Je snapt er duidelijk vrij weinig van. En dat is dan nog een understatement.
Iedereen is bekend met zijn cv, alleen jij blijkbaar niet. Maar het hier dan wel met een grote mond voor hem opnemen.quote:Op zondag 3 april 2022 23:42 schreef ludovico het volgende:
[..]
Is wat het kabinet doet tegen boeren mbt stikstof ook opruiing of hoe werkt dat? Is wakker dier al eens berecht?
Ik hoop dat de rechter wat zinnige dingen te zeggen heeft maar mijn vertrouwen in de rechtstaat brokkelt rap af.
Opruiing als term kent een gigantisch subjectief karakter. Nu geloof ik best dat Engel extreme shit gezegd heeft maar deel die quotes dan ook in dit topic als je het bij de feiten wilt houden en alles zo duidelijk is.
Inhoud staat nog steeds op 0.0,wees eens concreet.quote:Op zondag 3 april 2022 23:43 schreef Poem_ het volgende:
[..]
Iedereen is bekend met zijn cv, alleen jij blijkbaar niet. Maar het hier dan wel met een grote mond voor hem opnemen.
Lekker bezig, pik!
Mijn god, kom jij net kijken of heb je echt geen enkel benul van hoe een strafzaak doorgaans in z'n werk gaat?quote:
Het is in dit topic echt al regelmatig de revue gepasseerd. Jij komt hier met grote woorden binnen terwijl je kennelijk geen flauw benul hebt van waar Engel zoal de vingers aan heeft gebrand.quote:Op zondag 3 april 2022 23:44 schreef ludovico het volgende:
[..]
Inhoud staat nog steeds op 0.0,wees eens concreet.
https://www.rechtspraak.nl/Themas/voorarrestquote:Op zondag 3 april 2022 23:45 schreef Poem_ het volgende:
[..]
Mijn god, kom jij net kijken of heb je echt geen enkel benul van hoe een strafzaak doorgaans in z'n werk gaat?
Hier staat alles wat je nodig hebt om jezelf een beetje fatsoenlijk te informeren:
https://www.rechtspraak.nl/Themas/
De verdachte heeft kennelijk gedurende een lange periode stelselmatig mensen opgeroepen om zich te begeven naar en/of contact op te nemen met personen en/of instellingen die in zijn ogen onjuist handelen. Verschillende keren heeft dat ertoe geleid dat grote aantallen mensen daadwerkelijk naar die locaties zijn gegaan en/of telefonisch contact hebben opgenomen en (aldaar) die personen en/of instellingen benaderd hebben op een wijze die als bedreigend en intimiderend is ervaren. Zo is vermoedelijk als gevolg van de oproep door verdachte een poging tot brandstichting bij de ambtswoning van een burgemeester gepleegd, waarna de actie vervolgens vermoedelijk door verdachte is geprezen en aangemoedigd. De verdachte was hiervan blijkens andere door hem verstuurde berichten kennelijk op de hoogte, zijn Twitteraccounts zijn naar aanleiding hiervan ook geschorst geweest en hij is eerder aangehouden naar aanleiding van dergelijke berichten. Desondanks, volhardt de verdachte naar het doet voorkomen in zijn gedrag waarbij geldt dat de feiten en omstandigheden thans niet wezenlijk zijn veranderd. Hierdoor is sprake van een situatie waarin er ernstig rekening mee moet worden gehouden, dat de verdachte wederom een misdrijf zal begaan waardoor de gezondheid of veiligheid van personen in gevaar kan worden gebracht, dan wel algemeen gevaar voor goederen kan ontstaan.quote:Op zondag 3 april 2022 23:47 schreef ludovico het volgende:
[..]
https://www.rechtspraak.nl/Themas/voorarrest
Leg ff uit waarom dit nodig is zegmaar.
Inhoud nog steeds 0.0.quote:Op zondag 3 april 2022 23:46 schreef Poem_ het volgende:
[..]
Het is in dit topic echt al regelmatig de revue gepasseerd. Jij komt hier met grote woorden binnen terwijl je kennelijk geen flauw benul hebt van waar Engel zoal de vingers aan heeft gebrand._!
Opruiingquote:Op zondag 3 april 2022 23:25 schreef ludovico het volgende:
[..]
Nee, de vraag is wat die gedaan heeft dat die nu weer aangehouden is. Wat heeft die gedaan, de feiten, de feitelijke overtreding.
Dat staat allemaal netjes opgesomd. Vertel, wat is je vraag over dit proces?quote:Op zondag 3 april 2022 23:47 schreef ludovico het volgende:
[..]
https://www.rechtspraak.nl/Themas/voorarrest
Leg ff uit waarom dit nodig is zegmaar. Wijze man.
We gaan het zien in een mogelijke rechtzaak, ik mis nog ff de aanleiding voor dit tweede arrest, en overigens, gezien de rechtzaak al geplanned staat, is het nut van dat eerste arrest mij nog steeds compleet onduidelijk.quote:Op zondag 3 april 2022 23:47 schreef Caland het volgende:
[..]
De verdachte heeft kennelijk gedurende een lange periode stelselmatig mensen opgeroepen om zich te begeven naar en/of contact op te nemen met personen en/of instellingen die in zijn ogen onjuist handelen. Verschillende keren heeft dat ertoe geleid dat grote aantallen mensen daadwerkelijk naar die locaties zijn gegaan en/of telefonisch contact hebben opgenomen en (aldaar) die personen en/of instellingen benaderd hebben op een wijze die als bedreigend en intimiderend is ervaren. Zo is vermoedelijk als gevolg van de oproep door verdachte een poging tot brandstichting bij de ambtswoning van een burgemeester gepleegd, waarna de actie vervolgens vermoedelijk door verdachte is geprezen en aangemoedigd. De verdachte was hiervan blijkens andere door hem verstuurde berichten kennelijk op de hoogte, zijn Twitteraccounts zijn naar aanleiding hiervan ook geschorst geweest en hij is eerder aangehouden naar aanleiding van dergelijke berichten. Desondanks, volhardt de verdachte naar het doet voorkomen in zijn gedrag waarbij geldt dat de feiten en omstandigheden thans niet wezenlijk zijn veranderd. Hierdoor is sprake van een situatie waarin er ernstig rekening mee moet worden gehouden, dat de verdachte wederom een misdrijf zal begaan waardoor de gezondheid of veiligheid van personen in gevaar kan worden gebracht, dan wel algemeen gevaar voor goederen kan ontstaan.
De rechtbank sluit zich aan bij het oordeel. De omstandigheid dat er in een aantal gevallen sprake is van ‘vermoedelijke’ gevolgen – zoals door de verdediging aangevoerd -doet niet af aan de ernstige bezwaren dat de verdachte zich aan opruiing schuldig heeft gemaakt.
Als je zelf de moeite neemt om je een klein beetje in deze kwestie te verdiepen kun je daarna met gestrekt been het topic binnenkomen. Nu doe je eerst dat laatste om daarna rond te vragen wat er zoal gebeurd is. Zo werkt het niet.quote:Op zondag 3 april 2022 23:48 schreef ludovico het volgende:
[..]
Inhoud nog steeds 0.0.
Ga je nog inhoudelijk worden of blijft het hete lucht?
Hij is vrijgelaten onder voorwaarden en schendt vervolgens die voorwaarden.quote:Op zondag 3 april 2022 23:51 schreef ludovico het volgende:
[..]
We gaan het zien in een mogelijke rechtzaak, ik mis nog ff de aanleiding voor dit tweede arrest, en overigens, gezien de rechtzaak al geplanned staat, is het nut van dat eerste arrest mij nog steeds compleet onduidelijk.
Ik heb het er niet over of Engel fout zit of niet, het gaat mij om die arrestaties.
Lekker breed....quote:
De redenen die opgesomd zijn voor voorarrest waarom denk jij dat die nodig zijn voor WEngel.quote:Op zondag 3 april 2022 23:51 schreef Poem_ het volgende:
[..]
Dat staat allemaal netjes opgesomd. Vertel, wat is je vraag over dit proces?
Zorgmedewerkers bedreigen is prima?quote:Op zondag 3 april 2022 23:54 schreef Pokkehandtas het volgende:
Willem Engel zit bij 1 of ander babbel-programma zijn shit uit te schijten en iedereen is over de zeikGaan zelfs over tot arrestatie. Sorry hoor, hoe debiel ben je dan of zegt die toch wat waarheden die men niet wil horen?
Hij stelde dat notabene zelf voor.quote:Op zondag 3 april 2022 21:28 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Dat is godverdomme in strijd met het recht op vrije meningsuiting. Hoe haalt zo’n arrogante kutrechter het in zijn hoofd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |