Frank Lammers, de Jumbo-debiel. *skipquote:Op zaterdag 26 maart 2022 07:37 schreef maxi-mus het volgende:
Prima eerste aflevering. Wel erg jammer dat de onvermijdelijke Frank Lammers er weer in zit.
Volkskrant is ook erg enthousiast:
[ twitter ]
Hij heeft ook in de loop der jaren bij alle partijen meegelopen. Maar bij iedere partij ging het op de een of andere manier fout, (of was hij misschien niet in staat om samen te werken ?), zodat hij het uiteindelijk alleen ging proberen.quote:Op zaterdag 26 maart 2022 12:25 schreef Hexagon het volgende:
Het wordt eigenlijk ook wel duidelijk neergezet dat Fortuyn een beetje een sneue narcistische man was. Een beetje 12 ambachten 13 ongelukken qua carriere en ook vrij eenzaam. Maar opeens was hij een soort ster.
Heb de serie nog niet gekeken, maar gaan ze ook in op het feit dat er kogelgaten in Fortuyn zaten aan de voorkant ipv aan de achterkant? Volkert zou hem van achteren hebben neergeschoten, maar volgens de lijkschouwing had Fortuyn kogelgaten op een totaal andere plek en afkomstig van een ander wapen. Zie ook de BNN documentaire over de moord op Fortuyn.quote:Op maandag 28 maart 2022 11:27 schreef Bananenpap het volgende:
Serie afgekeken, ik vond het goed en zeer boeiend. Ik was te jong om de periode van Fortuyn actief mee te maken, dus ik kan het niet vergelijken met mijn gevoel van toen. Het is interessant om de parallellen met andere rechts populisten te zien; de vinger op de zere plek leggen, maar eigenlijk ook niet met een constructieve oplossing komen. Politiek wordt altijd gepresenteerd als iets zwartwit, de serie laat goed zien dat het gecompliceerder ligt.
Melkert is zeer geloofwaardig geacteerd. Fortuyn ook, maar wordt soms iets te veel een typetje. Heb mij wel weer mateloos geërgerd aan Frank Lammers. Die vent kan echt maar één persoon spelen, moe word ik er van.
In de serie schiet hij eerst in zijn voorhoofd en daarna loopt hij een cirkel rond hem heen terwijl hij in zijn achterhoofd, rug en nek schiet.quote:Op maandag 28 maart 2022 11:28 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Heb de serie nog niet gekeken, maar gaan ze ook in op het feit dat er kogelgaten in Fortuyn zaten aan de voorkant ipv aan de achterkant? Volkert zou hem van achteren hebben neergeschoten, maar volgens de lijkschouwing had Fortuyn kogelgaten op een totaal andere plek en afkomstig van een ander wapen. Zie ook de BNN documentaire over de moord op Fortuyn.
Dat is bijzonder, want zo is het helemaal niet gegaan. Serie maakt dus zijn eigen waarheid. Die gaan we skippen dan.quote:Op maandag 28 maart 2022 11:31 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
In de serie schiet hij eerst in zijn voorhoofd en daarna loopt hij een cirkel rond hem heen terwijl hij in zijn achterhoofd, rug en nek schiet.
Vergelijk de serie maar met deze documentaire van BNN.quote:Op maandag 28 maart 2022 11:31 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
In de serie schiet hij eerst in zijn voorhoofd en daarna loopt hij een cirkel rond hem heen terwijl hij in zijn achterhoofd, rug en nek schiet.
Matt Herben lacht alles weg. Pim wilde de JSF niet en Matt heeft nu een leuke functie bij defensie. At your service.quote:
Spreek voor jezelf?quote:Op maandag 28 maart 2022 12:19 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Het is ergens toch wel verbazingwekkend dat die man zoveel aandacht genereerde in dat halfjaartje tijd, want voor 11 september kende helemaal niemand hem.
FvD. JA21 is exact hetzelfde (kijk maar naar de moties) met de kleine nuance dat het pluchepakkers zijn, zie o.a. Eerdmans. Fortuyn kwam in de jaren 2000 al met het omvolkingsidee wat later ook beschreven is door Baudet in een van zijn boeken.quote:Op maandag 28 maart 2022 12:19 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Toch een paar vragen die er mij opkomen:
Met welke politieke partij zou hij nu het meest te vergelijken zijn geweest? Zijn potentiële stemmers kwamen vooral uit de hoek van de lui die nu PVV of Baudet stemmen. Toch heb ik het idee dat hij iets milder was wat betreft, JA21 is denk ik het meest vergelijkbaar. Eerdmans is niet voor niets leider van die club. (Was altijd een grote bewonderaar van hem.)
Wat waren nou eigenlijk zijn meest schokkende uitspraken? Ik meen dat hij voorstander was van het afschaffen van artikel 1 van de grondwet? Wat ik nu zelf vaak hoor in mijn omgeving zijn vage teksten als "hij zei best goede dingen" maar volgens mij weet vrijwel niemand meer wat hij allemaal precies gezegd heeft.
Het is ergens toch wel verbazingwekkend dat die man zoveel aandacht genereerde in dat halfjaartje tijd, want voor 11 september kende helemaal niemand hem.
Nee zeker weten van niet, wellicht zelfs nog verder ervan afgewerkt. Maar de fatsoenlijkere partijen is het ook niet gelukt.quote:Op maandag 28 maart 2022 08:17 schreef Hexagon het volgende:
Het al 20 jaar achter steeds een nieuwe "verlosser" aanhollen heeft dat in ieder geval niet opgeleverd.
Die ene man (waarvan ik de acteur geloofwaardiger vond dan de echte persoon, maar ben zijn naam vergeten) had het er even over.quote:Op maandag 28 maart 2022 11:28 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Heb de serie nog niet gekeken, maar gaan ze ook in op het feit dat er kogelgaten in Fortuyn zaten aan de voorkant ipv aan de achterkant? Volkert zou hem van achteren hebben neergeschoten, maar volgens de lijkschouwing had Fortuyn kogelgaten op een totaal andere plek en afkomstig van een ander wapen. Zie ook de BNN documentaire over de moord op Fortuyn.
Het was daarvoor inderdaad meer zo'n tv talking head die a la Sywert van Lienden in shows zat maar dan zonder oplichterij.quote:Op maandag 28 maart 2022 13:22 schreef golfer het volgende:
[..]
Spreek voor jezelf?
Ik ken Fortuyn al vanaf de jaren 80 met al zijn (mislukte) baantjes en politieke ambities bij diverse partijen.
Het blijft natuurlijk raar dat hij in de serie dus van zowel de voorzijde als de achterzijde is neergeknald. Dat is gewoonweg een leugen. Waarom zouden ze dat doen? Mag de waarheid van BNN niet aan het licht komen? Er is ook een boek genaamd; De moord op de kroon over de moord op Fortuyn. Sterke gerucht gaat al jaren dat het met Amerika te maken had en dan met name het feit dat Fortuyn GEEN miljardendeal wilde sluiten voor de aanschaf van JSF toestellen. TOEVALLIG switchte hij 2 dagen voor zijn moord van gedachten. Geeft je toch te denken.quote:Op maandag 28 maart 2022 13:29 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Die ene man (waarvan ik de acteur geloofwaardiger vond dan de echte persoon, maar ben zijn naam vergeten) had het er even over.
Zijn zeker wel gebeurd. Fortuyn sprak over een 5de colonne en dat is gewoon gaande. Syriers, Oekrainers, Polen etc etc etc. En dat er steeds MINDER onderlinge sociale controle is en steeds meer onvrede, ook dat is gebleken. Ook de zorg stipte hij gewoon goed aan destijds, evenals de Euromunt.quote:Op maandag 28 maart 2022 13:33 schreef hollandia02 het volgende:
Al zijn de echte ramppraktijken waar Fortuyn het over had weinig waar gebeurd natuurlijk (Op de Syriegangers, de moord op Theo en Salah Abdeslam die rustig door Brussel kon lopen omdat de moslims aldaar het wel oke vonden, maar goed dat is een ander land).
Er is helaas ook weinig verbeterd met 1.5* zoveel moslims als destijds maar ook amper verslechterd.
Hij legde wel de problemen bloot maar ik ben het niet eens met zijn oplossingen. Ik denk dat we geen immigratie probleem hebben maar een integratie probleemquote:Op maandag 28 maart 2022 02:15 schreef hollandia02 het volgende:
Goeiendag mensen,
Veel mensen zie ik hier die anti-Fortuyn zijn, qua ideeën, prima uiteraard.
Maar dat gedrag in de klas met de hekel tegen kaaskoppen etc, speelt vandaag nog steeds (1 generatie verder bijna).
Hoe wensen jullie die gedrag op te lossen? Om dus ook de polarisering tussen migranten en Nederlanders op te lossen?
Schijnbaar ook de jaren Paars die weldegelijk (oprecht) goed waren voor Nederland en uiteraard verre van racistisch hebben dat probleem destijds niet geholpen.
En tot op de dag van vandaag speelt dit gedrag.
Waarom? En wat zijn de humane oplossingen?
Geen idee of dit een goed topic is maar toch.
Die mindere sociale controle (Drees ha ha) en de onvrede wat je kan zien bij de opkomstcijfers inderdaad wel.quote:Op maandag 28 maart 2022 13:34 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Zijn zeker wel gebeurd. Fortuyn sprak over een 5de colonne en dat is gewoon gaande. Syriers, Oekrainers, Polen etc etc etc. En dat er steeds MINDER onderlinge sociale controle is en steeds meer onvrede, ook dat is gebleken. Ook de zorg stipte hij gewoon goed aan destijds, evenals de Euromunt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |