Wat, moeten we nu ook al die kelders uit een hoge hoed gaan zitten trekken?quote:Op zaterdag 19 maart 2022 19:31 schreef Jimbo het volgende:
[..]
wacht maar tot je hoort over de geheime ingangen in de grond
SPOILER: boss na imbued stone key, niet kijken voor je die gebruikt hebt op de 2e toren papoeaOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik loop verder ook tegen de equip load aan, mijn zwaard weegt 23 dan gaat het wel erg hard... Ik wil eigenlijk twee zwaarden dragen maar dan moet ik 40 endurance of zo...I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
Juist niet, echt een typische Souls boss qua stijl.quote:Op zaterdag 19 maart 2022 09:02 schreef Buitendam het volgende:
Die Rennala hadden ze echt weg mogen laten. Wat een drama van een baas.
quote:Op zaterdag 19 maart 2022 20:50 schreef FlippingCoin het volgende:
SPOILER: boss na imbued stone key, niet kijken voor je die gebruikt hebt op de 2e toren papoeaOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik loop verder ook tegen de equip load aan, mijn zwaard weegt 23 dan gaat het wel erg hard... Ik wil eigenlijk twee zwaarden dragen maar dan moet ik 40 endurance of zo...SPOILER: antwoord op FlippingCoin bossOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.What can change the nature of a man?
wtf!quote:Op zaterdag 19 maart 2022 08:10 schreef Koffieplanter het volgende:
Elden Ring, oh Elden Ring. We hebben een game changer gevonden: er zijn inmiddels twee muren ontdekt in Volcano Manor die hidden paths blijken te zijn en pas open gaan na 50(!) hits. Wie weet hoeveel er in de hele game zijn. Miyazaki never disappoints.
https://www.reddit.com/r/(...)den_wall_in_volcano/quote:
12 miljoen keer verkocht in 2 weken,de komende 5 jaar komen er waarschijnlijk geen aanbiedingen. Ook tweede hands zal de prijs hoog blijven. Zoals een gta5quote:Op zaterdag 19 maart 2022 20:38 schreef Sfancta het volgende:
Staat nog steeds geen reet op marktplaats qua deze game.
Had toch verwacht dat vele mensen geragequit waren en dat ik cheap eentje kon overkopen.
quote:Op zaterdag 19 maart 2022 20:54 schreef Coco het volgende:
[..]SPOILER: antwoord op FlippingCoin bossOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
kort samengevat... ja.quote:Op zaterdag 19 maart 2022 20:36 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Wat, moeten we nu ook al die kelders uit een hoge hoed gaan zitten trekken?
Aardig zwaard dat, wel flinke stats nodig.quote:Op zaterdag 19 maart 2022 21:23 schreef christmastsunami het volgende:
Hoppakee, een zaterdagiddag naar de ..., Maar dan heb je ook wat. Castle Morne Boss.
Ben nog lang niet klaar met weeping peninsula.
[ afbeelding ]
Ik las op de grond dat het een keyitem is, is dan waarschijnlijk voor een npc ergens anders in de game.quote:Op zaterdag 19 maart 2022 22:33 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Aardig zwaard dat, wel flinke stats nodig.
En well done.
Oh ik zag dat die ook wel aardig sterk is.quote:Op zaterdag 19 maart 2022 23:01 schreef christmastsunami het volgende:
[..]
Ik las op de grond dat het een keyitem is, is dan waarschijnlijk voor een npc ergens anders in de game.
Fase 1 is Deacons of the Deep en fase 2 is 80% summons. Dat hoeft voor mij niet.quote:Op zaterdag 19 maart 2022 20:52 schreef Coco het volgende:
[..]
Juist niet, echt een typische Souls boss qua stijl.
Had wel wat pittiger gemogen.
80% summons? meer 20%quote:Op zondag 20 maart 2022 13:44 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Fase 1 is Deacons of the Deep en fase 2 is 80% summons. Dat hoeft voor mij niet.
Nee, gewoon spelen. Lekker op je gemakje ongedwongen de wereld verkennen. Proberen om zoveel mogelijk Sites of Grace te zoeken zodat je heen en weer kunt teleporten. Oefenen op slappe vijanden om de controls en combat mechanics door te krijgen. Schild gebruiken als je moeite hebt met de dodge roll mechanic (uiteindelijk is dat wel wat je moet willen leren want schilden kunnen je niet altijd redden, vooral niet in boss fights).quote:Op zondag 20 maart 2022 16:50 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
Ik ben benieuwd....spel is binnen. Nog do's en don'ts voor een echte beginner die nog geen ervaring heeft?
Ik zag in filmpje dat Vagebond of Astrologer de beste classes zijn om mee te beginnen maar dat de laatste wat makkelijk ge-oneshot wordt?
Ik kloot gewoon aan, probeer niks op te zoeken en zie het wel; sterke build kan ik wel in een andere play maken.quote:Op zondag 20 maart 2022 16:50 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
Ik ben benieuwd....spel is binnen. Nog do's en don'ts voor een echte beginner die nog geen ervaring heeft?
Ik zag in filmpje dat Vagebond of Astrologer de beste classes zijn om mee te beginnen maar dat de laatste wat makkelijk ge-oneshot wordt?
Nice.quote:Op zondag 20 maart 2022 18:40 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
Tja...als je niet in het midden van de kamer gaat staan, maar letterlijk een rondje om het midden gedeelte loopt, kom je er ook niet achter hahahaha..
Maar wat een ontzettend WOW momentje toen ik Limward in stapte...damn wat mooi. Zelfs mijn vrouw die geen gamer is, kon het waarderen haha
Ja die tutorial heb ik gedaan...en daarna nog een keer hahahaha toen dacht ik dit ken ik..was ook in de kamer geweest met de uitgang...alleen niet precies op in het midden geweest dus de knop van de 'lift' gemist hahaquote:Op zondag 20 maart 2022 18:46 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Nice.![]()
Heb je de "tutorial" gedaan in die grot? Las dat veel mensen daar niet ingesprongen waren.
Ik durf niet eens te kijken wat Lobos al gedaan heeftquote:Op zondag 20 maart 2022 19:30 schreef Koffieplanter het volgende:
Vaati upload, maar het is nog geen lore video. [ afbeelding ]
Een grof beeld wel, maar niet de details ook, maar ik ben volgens mij nog niet eens halverwege de story...quote:Op zondag 20 maart 2022 19:38 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Ik durf niet eens te kijken wat Lobos al gedaan heeft![]()
Sowieso is het voor mij net als met de oudere delen. De eerste playthrough ontbreekt er zo veel context of liggen aanwijzingen zo ver uit elkaar dat ik de eindjes niet aan elkaar krijg geknoopt tot ver in NG+, denk ik. Krijgen jullie wat van de lore mee? Ik doe echt m'n best, maar het zijn weer gewoon zo veel flarden aan informatie dat ik geen coherent beeld kan vormen.
Ja zo is het bij de meeste mensen. Soms komje ook gewoon in een grot oid bij een boss die erg moeilijk is op je level. Dan kan je het toch proberen of een marker plaatsen op de map en later terugkomen.quote:Op zondag 20 maart 2022 20:05 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
oooh en uiteraard dood...en dood....en dood hier...i moet me denk wel even inlezen in alles. Wat is wat, hoe word ik sterker enz. Aangezien ik nu ook geen idee heb wat ik aan het doen benKom in een cave...boss killed me easy...kom ik een soort fort...1 voor 1 lukt het mij aardig om ze te doden...en ineens een mooie trompet en 6 achter me aan....dood...lol
In dit soort darksouls achtige games, als je de tijd hebt, werk je naar wat levelen toe en ook je uitrusting wat upgraden, door veel te verkennen kom je ook weer wat zwakkere tegenstand tegen en die hebben ook items uitrustingen. Waardoor je sterker wordt.quote:Op zondag 20 maart 2022 20:05 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
oooh en uiteraard dood...en dood....en dood hier...i moet me denk wel even inlezen in alles. Wat is wat, hoe word ik sterker enz. Aangezien ik nu ook geen idee heb wat ik aan het doen benKom in een cave...boss killed me easy...kom ik een soort fort...1 voor 1 lukt het mij aardig om ze te doden...en ineens een mooie trompet en 6 achter me aan....dood...lol
Ja dat is mijn plan ook hoor. Ik vind het door de wereld lopen echt heel tof. Ik ben ook wel van het: oh-oh ik zie een ridder op een paard...daar loop ik even flink omheen. Dus ik zie wel dat ik sommige dingen niet moet doen haha.quote:Op zondag 20 maart 2022 21:01 schreef christmastsunami het volgende:
[..]
In dit soort darksouls achtige games, als je de tijd hebt, werk je naar wat levelen toe en ook je uitrusting wat upgraden, door veel te verkennen kom je ook weer wat zwakkere tegenstand tegen en die hebben ook items uitrustingen. Waardoor je sterker wordt.
Tot nu toe vind ik de betere wapens en armour toverdinges etc, door veel te verkennen, en upgrade ik die weer.
Door te spelen slash je op een moment door de heftigste bosses enzo .
Verder moet je een beetje verdiepen met welke toetsen of knoppen, je ook goed kan vechten en dat verschilt per wapen.
Elden Ring is dus de vriendelijkste en minst frustrerende van alle soulsachtige games
Niet specifiek een goede guide maar het zal wel op yt staan, levelen is wel handig om op te zoeken ja want anders verlies je straks te veel runes.quote:Op maandag 21 maart 2022 09:05 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
[..]
Ja dat is mijn plan ook hoor. Ik vind het door de wereld lopen echt heel tof. Ik ben ook wel van het: oh-oh ik zie een ridder op een paard...daar loop ik even flink omheen. Dus ik zie wel dat ik sommige dingen niet moet doen haha.
Het enige wat ik totaal nog niet door heb is hoe level ik, hoe kan ik wapens upgraden en andere wapens vinden? Daarvoor heb ik wel even een guide nodig.
Iemand tips voor een goede guide?
Persoonlijk vind ik dat je in eerste instantie zonder guide moet spelen. De game ontvouwt zich vanzelf, dingen worden vanzelf duidelijk, upgraden kan niet vanaf de eerste minuut, maar ietsje verder in het begin.quote:Op maandag 21 maart 2022 09:05 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
[..]
Ja dat is mijn plan ook hoor. Ik vind het door de wereld lopen echt heel tof. Ik ben ook wel van het: oh-oh ik zie een ridder op een paard...daar loop ik even flink omheen. Dus ik zie wel dat ik sommige dingen niet moet doen haha.
Het enige wat ik totaal nog niet door heb is hoe level ik, hoe kan ik wapens upgraden en andere wapens vinden? Daarvoor heb ik wel even een guide nodig.
Iemand tips voor een goede guide?
Dit.quote:Op maandag 21 maart 2022 09:25 schreef FlippingCoin het volgende:
Wat ook handig is, je krijg van die items die golden rune[x] heten, deze bewaar ik altijd en als ik dan ergens naar een boss ga oid, gebruik ik die golden runes om mijn runes aan te vullen tot ik kan levelen zodat ik geen runes verlies als ik dood ga.
Je kunt vanaf dungeon-sites of grace altijd terug naar de oppervlakte waar je weer kunt teleporten. Weet niet wat blood finger ninja's zijn maar je kunt altijd wel langs vijanden dodge-rollen. Volgens mij kun je ook gewoon vanaf de Murkwater Catacombs site of grace fast travelen.quote:Op maandag 21 maart 2022 10:39 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
Haha ik heb het voor elkaar gekregen om mezelf vast te laten lopen.
Ik zit bij Murkwater Catacombs. Daar kan ik niet doorheen. Zit een boss die me met een combo gelijk neermaait. Als ik terug wil naar Limbwater moet ik door een kloof heen. Daar kom ik 2 blood finger Ninja's tegen die echt niet te doen zijn voor me. Omhoog kan ik niet want ik heb geen mount (kan dus niet via die springwind dingen).
Ben er in gekomen door via aantal plateaus naar beneden te springen. Echter omhoog springen red ik niet.
Leuk
Ooh okay...ik ben er langs gerend tot ze niet meer achter mij aankwamen. Laat ik zo zeggen ik schrik altijd van grote bosses haha. En dat zijn ze allemaal volgens mijquote:Op maandag 21 maart 2022 10:49 schreef 2dope het volgende:
[..]
Je kunt vanaf dungeon-sites of grace altijd terug naar de oppervlakte waar je weer kunt teleporten. Weet niet wat blood finger ninja's zijn maar je kunt altijd wel langs vijanden dodge-rollen. Volgens mij kun je ook gewoon vanaf de Murkwater Catacombs site of grace fast travelen.
Overigens is Grave Warden Duelist echt goed te doen. Ik zou proberen een tijdje op hem te oefenen
Was je als Vagabond begonnen? Hij heeft behalve een longsword ook een halberd hè, kun je ook eens mee oefenen, misschien ligt die je wel goed . De halberd heeft bijv. een stuk groter bereik en goede stagger op R1/RB. Ook R2/RT jump attack is behoorlijk krachtig. Two-handed is het beste (Y + RB / driehoek + R1).quote:Op maandag 21 maart 2022 10:54 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
[..]
Ooh okay...ik ben er langs gerend tot ze niet meer achter mij aankwamen. Laat ik zo zeggen ik schrik altijd van grote bosses haha. En dat zijn ze allemaal volgens mijIk kom er nog wel voor terug. Volgens mij ben ik ook nog geen level omhoog gegaan sinds ik speel. Heb nog geen wapen gevonden niks. Dus ik ga gewoon nog even lekker rondhobbelen door het spel
Hmm zal eens kijken. Ja Vagabond ben ik ja. Het is wel grappig om als complete noob te beginnen. Moet nog zo veel lerenquote:Op maandag 21 maart 2022 11:11 schreef 2dope het volgende:
[..]
Was je als Vagabond begonnen? Hij heeft behalve een longsword ook een halberd hè, kun je ook eens mee oefenen, misschien ligt die je wel goed . De halberd heeft bijv. een stuk groter bereik en goede stagger op R1/RB. Ook R2/RT jump attack is behoorlijk krachtig. Two-handed is het beste (Y + RB / driehoek + R1).
Ik weet ff niet meer of je met de halberd ook al blockend nog kunt prikken, dat kunnen spear class weapons wel (dus aanvallen tijdens het blocken). Levelen kan pas nadat Melina zich aanbiedt als maiden (). Wapens upgraden kan zodra je toegang hebt tot de roundtable hold en je over de juiste upgrade-materialen beschikt.
Vast, ik vond zijn second phase heel easy, zoooo traag.quote:Op zondag 20 maart 2022 19:45 schreef cherrycoke het volgende:
ik weet zeker dat er nog mensen vastzitten op rijkaard
Net bezoek gekregen van Melina...had 566 runes, had er 811 nodig ..helaas haha nog geen lvl omhoog.quote:Op maandag 21 maart 2022 11:46 schreef 2dope het volgende:
Overigens is het niet zo dat de start-wapens waardeloos zijn hè. Er bestaan geen "level 1 wapens" ofzo, dat is niet hoe het werkt. Zat mensen gebruiken het wapen waar ze mee beginnen voor een groot deel van de game of zelfs de hele game. Mijn eerste keer Dark Souls 1 uitspelen was ook met de halberd die ik al sinds het begin had
Voordeel daaraan is dat je de moveset van je wapen goed aanleert en daardoor steeds beter wordt in het timen van je aanvallen. Behalve upgraden met smithing stones voor meer basis-schade zijn er nog allerlei andere manieren om je wapen effectiever te maken, zoals een affinity toepassen (fire, lightning, frost etc.), incantations activeren (bijv. scholar's armament), focussen op scaling en investeren in de corresponderende stat (STR/DEX/INT etc.), gebruik van talismans etc.
Verder zijn er wapens die veel meer schade doen dan je huidige, maar bedenk je ook dat grotere/zwaardere hamers, bijlen enzo over het algemeen een stuk langzamer zijn. Een goede moveset waar je aan kunt wennen is minstens zo belangrijk als zoveel mogelijk schade. Ik zie zo vaak lui op hun bek gaan omdat ze met hun Colossal Omega Super Demon Greathammer of Destruction +100 gaan proberen een razendsnelle baas in te maken.
De Black Flame werkt echt prima voor mij. Die black flame blade is niet zo bijzonder nee, en ik draag m'n seal ook liever in de linkerhand, samen met mn schild.quote:Op maandag 21 maart 2022 12:39 schreef FlippingCoin het volgende:
Ik was bijna voor de black flame blade gegaan maar die schijnt ruk te zijn, wat zijn wel goede incantations eigenlijk? Of moet je dat niet eens willen als je faith en int laag zijn.
Ik heb in het begin alleen 2 of 3 punten in FTH gestopt voor Heal incantation. Heb je maar 12 FTH voor nodig, kost 32FP en is in het begin wel handig voor wat extra healing als je nog weinig potions hebt. Healt ook allies. Te koop bij brother Corhyn (die leipo met 'n wiel om z'n nek)quote:Op maandag 21 maart 2022 12:39 schreef FlippingCoin het volgende:
Ik was bijna voor de black flame blade gegaan maar die schijnt ruk te zijn, wat zijn wel goede incantations eigenlijk? Of moet je dat niet eens willen als je faith en int laag zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |