Ja.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 17:58 schreef Ulx het volgende:
[..]
Is dat dezelfde soldaat als die ene die ineens landde in de clip van die tank die door vier AT-4's aan stukken werd geschoten?
quote:Op vrijdag 18 maart 2022 17:37 schreef AchJa het volgende:
[..]
Stukjes uit eerdere filmpjes knippen en recyclen... Is woensdag ook al behoorlijk vaak voorbijgekomen...
Edit: Oh, je was zelf nb. de poster... :slashdotter3 in NWS / Oorlog in Oekraïne #244 Switchblades en S300's
![]()
A regiment usually contained ten companies. A regiment had approximately 1,000 men and was commanded by a colonel. If the unit had only four to eight companies, it was called a battalion rather than a regiment.quote:
Had Slowakije niet aangeboden hun S300's aan Oekraine te geven als ze zelf iets anders krijgen? Dit lijkt me een mooie mogelijkheid alvast te trainen tot ze hun eigen spul hebben.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 17:57 schreef AchJa het volgende:
[..]
Kortom, een kunstje voor de buhne want ze gaan daar helemaal niks kunnen doen...
Gaat niet gebeuren vanwege ITAR.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 18:01 schreef Ulx het volgende:
Had Slowakije niet aangeboden hun S300's aan Oekraine te geven als ze zelf iets anders krijgen? Dit lijkt me een mooie mogelijkheid alvast te trainen tot ze hun eigen spul hebben.
Dan ken jij mijn ex nog niet.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 17:27 schreef grrrrg het volgende:
[..]
Er is nog nooit een vrouw dictator geweest. Wat mij betreft mogen we mannen verbieden in de politiek.
quote:Morale is so low for Russian forces in Ukraine that soldiers are reportedly searching for discarded Ukrainian ammunition in order to shoot themselves so they can be sent home.
An intercepted call, shared by Eastern European news service Nexta, revealed Russian soldiers are apparently willing to injure themselves with their own weapons just to get out of Ukraine.
https://www.ladbible.com/(...)tm_source=linkin.bio
quote:Twee Oekraïners die in Nederland in voorarrest zaten, zijn vrijgelaten om in eigen land tegen de Russen te kunnen gaan vechten. De rechtbank Zeeland-West-Brabant heeft dat gisteren besloten. De hechtenis is vanochtend om 11.00 uur beëindigd.
De mannen, van 27 en 29 jaar, zijn afkomstig uit Loetsk, in het noordwesten van Oekraïne. Ze zaten al een half jaar in voorarrest. Ze werden in september vorig jaar opgepakt op een zeiljacht, waarmee ze een groep Albanezen naar Groot-Brittannië wilden brengen. Mensensmokkel is een strafbaar feit waar een gevangenisstraf op staat van maximaal 18 jaar.
De Oekraïners werden vastgehouden in de penitentiaire inrichting in Ter Apel. Hun advocaat vroeg om de mannen vrij te laten omdat ze naar Oekraïne terug willen om daar tegen de Russen te vechten.
https://nos.nl/collectie/(...)nd-te-kunnen-vechten
Jezus hoe naïef kun je zijn als rechter.quote:
nog een serieuze aanklacht ookquote:Op vrijdag 18 maart 2022 18:13 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Jezus hoe naïef kun je zijn als rechter.
LADbible...quote:
quote:In review, LADbible publishes sensational videos and entertainment news. Some of these stories and videos are clearly pseudoscience such as this: ‘Time Traveller’ Knows Who Will Be President In The Year 2045 and this Vegan Reveals He Ejaculated For First Time In Months After Giving Up Diet. The LADbible has also been criticized for misogyny. Although there is plenty of factual stories/videos on this website, there are enough sensational/misleading/fake ones to classify this source as questionable.
Is ook al een apart topic over. Ik vind het best zolang ze maar door de marechaussee bijv aan de Pools Oekraïense grens overgedragen worden aan het Oekraïense leger.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 18:13 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Jezus hoe naïef kun je zijn als rechter.
Klopt, dat was precies mijn punt, geen subsonic munitie met een silencer heeft geen zin, want sonic bang.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 16:44 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Je kunt gewoon subsonic rounds gebruiken met een demper
Range is idd minder als zonder al dat alles, maar in een stadsomgeving is het wellicht de afweging waard versus je zelf laten ontdekken. De kogel zelf is immers zwaarder om te compenseren.
Dat is een officieel Russisch propaganda account.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 18:21 schreef AchJa het volgende:
[..]
Jij neemt dit weer serieus natuurlijk...
Imelda Marcosquote:Op vrijdag 18 maart 2022 17:27 schreef grrrrg het volgende:
[..]
Er is nog nooit een vrouw dictator geweest.
Wat zit je dan "WTF???" te roepen...quote:Op vrijdag 18 maart 2022 18:25 schreef polderturk het volgende:
Dat is een officieel Russisch propaganda account.
Vreemd dat de teksten in die Russische supermarkt in Latijnse letters zijn met alleen kleine cyrillische ondertitels. Lijkt me duidelijk weer een staaltje fake news.quote:
Ja en dan moeten die weer op ze gaan letten. Het Oekraïnse leger is hoog gemotiveerd, dat is juist hun grootste voordeel.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 18:17 schreef nixxx het volgende:
[..]
Is ook al een apart topic over. Ik vind het best zolang ze maar door de marechaussee bijv aan de Pools Oekraïense grens overgedragen worden aan het Oekraïense leger.
Die gast heeft een heel slecht weekend, idd.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 17:28 schreef slashdotter3 het volgende:
Rip mannetje die probeert te ontsnappen
[ twitter ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |