Het is een escalatie zonder dat er daarna controle noch reden is om te (kunnen) stoppen.quote:Op zondag 6 maart 2022 17:42 schreef Forbry het volgende:
Maar ik ben het met jou eens, @:miss_sly dat er net zo goed risico's zouden kunnen kleven aan dit pappen en nathouden en dat het helemaal geen zékerheid is dat Poetin een kernoorlog begint wanneer 'we' wél actief militair zouden ingrijpen. En ik vind het vreemd dat het lijkt of voor die optie geen aandacht mag zijn.
Dat laatste valt mee: https://www.rt.com/russia/551344-us-planes-poland-ukraine/quote:Op zondag 6 maart 2022 17:59 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Denk voor meerdere interpretaties vatbaar
https://www.nytimes.com/2(...)er-jets-ukraine.html
Vanuit de ogen uit Rusland is het een done deal.
Had geloof ik tot 20.00 uur moeten duren maar het is nooit gestaaktquote:
Zal wel, maar dat is dus niet zo, zal ook nooit gaan gebeuren.quote:
Dat wordt een lege bankrekening voor Poetin en zijn medestanders dus.quote:Op zondag 6 maart 2022 17:55 schreef slashdotter3 het volgende:
https://www.reddit.com/r/(...)mpaign_will_not_end/
Putin has just announced that he will be seizing money from bank accounts of the Russian people if they have higher amounts than claimed on tax forms... sounds like he's struggling to keep this debacle going
Announced on BBC news a few hours ago... apparently there will be an address from putin at some point today or Monday... not making massive assumptions about how reliable the information is however
Ja, dit is dus de andere kant, die ik ook wel begrijp en waar ik op zich ook wel begrip voor heb.quote:
Ah, staatspropaganda van de partij die binnengevallen is lijkt jou een redelijk antwoord.quote:Op zondag 6 maart 2022 18:00 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat laatste valt mee: https://www.rt.com/russia/551344-us-planes-poland-ukraine/
Het ging er toch om dat Rusland het als een 'done deal' beschouwd? Dat is dus niet zo.quote:Op zondag 6 maart 2022 18:04 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ah, staatspropaganda van de partij die binnengevallen is lijkt jou een redelijk antwoord.
Lijkt mij desinformatie en vooral moreel bedoeld.quote:Op zondag 6 maart 2022 17:44 schreef Kickinalfa het volgende:
Klopt het nu dat de VS akkoord heeft gegeven voor leveringen van Poolse/NATO vliegtuigen aan Oekraïne?
Dat lijkt me dan oprecht slecht nieuws.
Elke oorlog is kansloos en volstrekt debiel.quote:Op zondag 6 maart 2022 18:00 schreef Jed1Gam het volgende:
Die beelden van die vluchtende Oekrainers, zelf oudjes die slecht ter been zijn. Echt een kansloze oorlog.
De echt vervelende dingen om kwijt te raken in WO3 inderdaad, de overwaarde op je huis. Het hart van de wereld huilt om het lot van alle huiseigenaren met een 10-jaars hypotheek in Nederland die hun financiële toestand een stukje zien verslechteren door WO3.quote:Op zondag 6 maart 2022 17:49 schreef THEFXR het volgende:
[..]
dag waarde huis en energie, brandstof onbetaalbaar
Tja de stad waar in mei 2014 38(?) personen omkwamen in de brand in het voormalig vakbondsgebouw.quote:Op zondag 6 maart 2022 17:47 schreef Caland het volgende:
[..]
Aan het wachten totdat ze een prachtige stad als Odesse de moeder kunnen bombarderen.
Nouja ik zit niet op die kutzooi te wachten.quote:Op zondag 6 maart 2022 18:09 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
De echt vervelende dingen om kwijt te raken in WO3 inderdaad, de overwaarde op je huis. Het hart van de wereld huilt om het lot van alle huiseigenaren met een 10-jaars hypotheek in Nederland die hun financiële toestand een stukje zien verslechteren door WO3.
Is Putin zelf al opgepakt?quote:Op zondag 6 maart 2022 17:45 schreef Caland het volgende:
Volgens de Russische politie zijn er vandaag ruim 3000 man opgepakt tijdens protesten in het land.
En in Nederland lopen wappies met een Ruslandvlag op het malieveld.
Erg jammer dat Poetin geen rekening houdt met je.quote:Op zondag 6 maart 2022 18:12 schreef vosss het volgende:
[..]
Nouja ik zit niet op die kutzooi te wachten.
Ik wilde mijn leventje gewoon lekker gezapig uit leven zonder al dit soort tyfuszooi.
Goede reden wel van de Russen om 8 jaar later de stad te bombarderen en in te nemen.quote:Op zondag 6 maart 2022 18:09 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Tja de stad waar in mei 2014 38(?) personen omkwamen in de brand in het voormalig vakbondsgebouw.
Na rellen (en enkele doden) in de stad, trokken de euromaidan supporters naar het vakbondsgebouw waar pro-Russische activisten tenten opgezet hadden. Die mensen waren niet bij de rellen in de stad betrokken, maar werden wel aangevallen, met molotovcocktails. Zevluchtten in het gebouw, dat helemaal in de fik gezet werd. Degenen die het brandende gebouw konden ontvluchten, vaak met brandwonden, werden geslagen en gestampt, sommigen gedood, de rest werd in politiewagens gegooid en naar de gevangenis gebracht.
Heb toen zeven uur lang de live streams gevolgd, was gruwelijk.
don't we allquote:Op zondag 6 maart 2022 18:12 schreef vosss het volgende:
[..]
Nouja ik zit niet op die kutzooi te wachten.
Ik wilde mijn leventje gewoon lekker gezapig uit leven zonder al dit soort tyfuszooi.
Op welke manier helpen we de Oekraïne niet? We sturen wapens en leggen sancties op een een hoop vrijwilligers in welke vorm dan ook. Wat wil je nog meer doen? Poetin opruimen(coup) zullen de Russen zelf moeten doen.quote:Op zondag 6 maart 2022 17:16 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Terwijl er hier ook een hoop mensen rondlopen die denken dat dat te vermijden is door vooral Oekraïne niet te helpen.
Dat is imo ook naief.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |