Ik wil je daar best eens wat meer over vertellen maar ik denk niet dat het je levensgeluk positief zal beïnvloeden.quote:Op woensdag 2 maart 2022 08:54 schreef Lucky_Strike het volgende: Dus. Mijn ieniemienie kwestie leverde al zo veel woede en een gevoel gewantrouwd te worden op. Hoe moet dat dan voelen als het echt om levensbepalende dingen gaat?
Wel heel leuk om het eens aan die kant mee te maken.quote:Op woensdag 2 maart 2022 11:38 schreef gcjoel het volgende:
Vandaag moeten de biedingen binnen zijn voor ons huis.
Nu al wat binnen, 1 met een onwijs leuk verhaaltje![]()
Maar er zit iemand anders ruim 20.000 boven, vind het nu helemaal zielig voor die met het verhaaltje
Ja echt hoor. Je ziet ook dat mensen met een verhaaltje over het algemeen minder (kunnen) bieden en meer voorbehouden hebben.quote:Op woensdag 2 maart 2022 11:40 schreef Myraela het volgende:
[..]
Wel heel leuk om het eens aan die kant mee te maken.
Doe maar niet. Het kleine beetje dat ik me voor kan stellen is al zowat groter dan ik aan kan.quote:Op woensdag 2 maart 2022 11:31 schreef Vanyel het volgende:
Het bericht dat je wilde plaatsen:
[..]
Ik wil je daar best eens wat meer over vertellen maar ik denk niet dat het je levensgeluk positief zal beïnvloeden.
Had Kreator niet ook gelijk een heel mooi bod? Dat werd toen niks.quote:Op woensdag 2 maart 2022 11:43 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Ja echt hoor. Je ziet ook dat mensen met een verhaaltje over het algemeen minder (kunnen) bieden en meer voorbehouden hebben.
De hoogste is nu zonder voorbehouden en alles, dus ja dat maakt de keus makkelijk.
Ik maakte eens bezwaar tegen het storten van drieduizend gulden, waarvan de soos ten onrechte beweerde dat ik er recht op had. Dat was een nuttige les.quote:Op woensdag 2 maart 2022 11:44 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Doe maar niet. Het kleine beetje dat ik me voor kan stellen is al zowat groter dan ik aan kan.
Ooooh, maar ik heb al ruimschoots ervaring met aanvragen pgb en wlz en zoquote:Op woensdag 2 maart 2022 06:43 schreef sigme het volgende:
Kijk, dit is dus wat de overheid doet met
Asielzoekers
Aardbeefslachtoffers
Toeslagouders
Docenten
Etc
Etc
Etc
En elke keer als je in de krant leest dat er iets moois geregeld is voor mensen in de penarie, denk dan even terug aan je STAP-ervaring. Want dat is de praktijk van de uitvoering van de mooie regeling.
Maar je krijgt wel wat er nodig is zonder elke keer door het stof te hoeven, waarna het alsnog maar de vraag is of de goden je die dag genegen zijn?quote:Op woensdag 2 maart 2022 13:36 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ooooh, maar ik heb al ruimschoots ervaring met aanvragen pgb en wlz en zoDáár ging ook heel veel frustratie in zitten
Dit verbaast me niets. Ik was aangenaam verrast geweest als het soepel zou zijn gegaan.
(nog steeds overigens, want het nieuwe mijnpgb portaal werkt waardeloos)
Nou zeg! Harteloos heurquote:Op woensdag 2 maart 2022 11:38 schreef gcjoel het volgende:
Vandaag moeten de biedingen binnen zijn voor ons huis.
Nu al wat binnen, 1 met een onwijs leuk verhaaltje![]()
Maar er zit iemand anders ruim 20.000 boven, vind het nu helemaal zielig voor die met het verhaaltje
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
Bizar he?quote:Op woensdag 2 maart 2022 13:54 schreef Kaatje1 het volgende:
Dit vond ik ook zo verschrikkelijk. Iedere drie jaar moeten aantonen dat je chronisch ziek bent en overwegen om minder te werken zodat je tijd hebt om, naast je ziekte, alle formulieren in te vullen.
https://www.thebestsocial.media/nl/chronisch-zieke-naomi/
quote:Op woensdag 2 maart 2022 13:57 schreef Cat-astrophe het volgende:
Nou zeg! Harteloos heur
Er zit ook nog zoveel onderscheid in wel of niet gunnen. Een starter of een investeerder zijn uiterste, dan zou ik misschien wel een grens hebben. Maar voor de rest denk ik dat ik de verhaaltjes toch al snel naast me neer zou leggen en gewoon naar het bod en de voorwaarden zou kijken. Geld is best welkom voor het nieuwe huis.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bij de aanvraag voor wlz en pgb moet je wel aardig door het stof hoorquote:Op woensdag 2 maart 2022 13:50 schreef Vanyel het volgende:
Maar je krijgt wel wat er nodig is zonder elke keer door het stof te hoeven, waarna het alsnog maar de vraag is of de goden je die dag genegen zijn?
Goed begin
quote:Op woensdag 2 maart 2022 13:59 schreef Cat-astrophe het volgende:
Bizar he?
Mijn oogarts vertelde over een patiënt met het syndroom van Down. Elke drie jaar moest die patiënt (of de vertegenwoordiger) aantonen dat ze dat syndroom nog steeds had![]()
Gat in de markt wel, als je dat extra chromosoom na de geboorte kunt weghalen
Ja met zo'n opstelling maak je het jezelf ook wel lastig vind ikquote:Op woensdag 2 maart 2022 10:52 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Waarom moet ik blij zijn dat ik een onterechte boete niet hoef te betalen?
Ja ik heb het ook al eens gehad.quote:Op woensdag 2 maart 2022 13:24 schreef sigme het volgende:
[..]
Had Kreator niet ook gelijk een heel mooi bod? Dat werd toen niks.
Kiezen voor iemand zonder voorbehoud van financiering vind ik trouwens onverstandig, maar meestal gaat het goed natuurlijk. Alleen weet ik hoeveel gedoe je kan hebben met een verkoop die niet lukt.
quote:Op woensdag 2 maart 2022 13:57 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Nou zeg! Harteloos heur
JaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Maar die andere heeft ook een stukje, alleen spreekt die minder tot het gevoel.
Zijn ook gewoon 2 jonge mensen die nu huren en graag willen kopen, dus helemaal prima.
Lerend vermogen is er blijkbaar ook niet. Oud collega stond aan alle kanten krom van de reuma, kon ook nauwelijks lopen. Kreeg te horen dat ze bij een kwekerij kon werken, daar hadden ze kussentjes, dan was het niet zo hard voor haar knieen (ze zou op de koude grond zaailingen moeten verpotten geloof ik). Dit was ruim 30 jaar geleden. Uitkering opgezegd, zelf een opleiding betaald en als secretaresse gaan werken (waar ze voor was opgeleid was lichamelijk ook te zwaar)quote:Op woensdag 2 maart 2022 14:23 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Mijn moeder (die haar eigen billen niet kan afvegen en hulp heeft bij het eten en drinken) moest ook twee keer op komen draven bij het uwv voor een keuring om te kijken of ze nog kon werkenEn voor elke aanvraag die je doet komt er weer iemand kijken of je wel gehandicapt genoeg bent. Vaak sturen ze medisch personeel, één keer een arts. Het mag wat kosten!
Is die kans echt zoveel kleiner, of bluffen de mensen gewoon harder? Ik zou zelf nooit zonder voorbehoud bieden, ookal weet ik wat we kunnen (over)bieden en zoek ik de grenzen niet op. Dus ik zou er, denk ik, ook wat minder waarde aan hechten dat mensen nog wel met voorbehoud bieden.quote:Op woensdag 2 maart 2022 14:27 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Ja ik heb het ook al eens gehad.
We hebben uiteindelijk 3 biedingen, 1 zonder voorbehoud.
Ik ken je verhaal van Fok dus weet dat het niet zonder risico is, maar die kans is wel echt veel kleiner dan een afhaker. We hebben namelijk nog een hoger bod, maar dus met voorbehoud financiering, dat vind ik veel risicovoller, want een financiering krijg je sowieso niet voor dat bedrag.
Je kan heel makkelijk een afwijzing van de bank krijgen, dus je kan vrij makkelijk gebruik maken van het voorbehoud. Hoewel misschien niet veel mensen dat weten.quote:Op woensdag 2 maart 2022 14:33 schreef Myraela het volgende:
[..]
Is die kans echt zoveel kleiner, of bluffen de mensen gewoon harder? Ik zou zelf nooit zonder voorbehoud bieden, ookal weet ik wat we kunnen (over)bieden en zoek ik de grenzen niet op. Dus ik zou er, denk ik, ook wat minder waarde aan hechten dat mensen nog wel met voorbehoud bieden.
Combimagnetrons zijn sowieso kut.quote:Op woensdag 2 maart 2022 14:43 schreef fietsie het volgende:
Wie heeft er combi magnetrons verzonnen met een oven functie die niet boven de 200 graden kan?
Is dat niet gewoon het verschil tussen een combi-magnetron of een combi-oven? Ik zou altijd voor die tweede optie kiezen.quote:Op woensdag 2 maart 2022 14:43 schreef fietsie het volgende:
Wie heeft er combi magnetrons verzonnen met een oven functie die niet boven de 200 graden kan?
Nja ik nu dus vooral door Oekraine wel meer, als het daar verder escaleert en hier de boel onzekerder wordt.quote:Op woensdag 2 maart 2022 14:41 schreef Myraela het volgende:
Mja, misschien ben ik gewoon te naief. Ik ken het alleen vanuit de andere kant, als koper. Dus ik ga er dan vanuit dat mensen net zo enthousiast en nerveus gewoon op akkoord van de bank zitten te wachten. De optie dat mensen er nog bewust onderuit proberen te komen zou ik niet zo snel bedenken.
Die zoektocht had ik opgegeven. Maar gelukkig heb ik nog een oven die er wel boven gaat.quote:Op woensdag 2 maart 2022 14:43 schreef fietsie het volgende:
Wie heeft er combi magnetrons verzonnen met een oven functie die niet boven de 200 graden kan?
Dekt "onder voorbehoud van financiering" ook als een bank niet kan / wil overmaken ? Dus dat de centen er cash zijn of de lening "er door" is, maar de bank niet over de bank (..) komt?quote:Op woensdag 2 maart 2022 14:47 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Nja ik nu dus vooral door Oekraine wel meer, als het daar verder escaleert en hier de boel onzekerder wordt.
Maar goed ik ben goed in piekeren![]()
Wij krijgen 24 maart de sleutel al, dus ik zit er gewoon ook echt niet op te wachten dat het half april opnieuw de verkoop in moet als het toch ontbonden wordt.
Geen idee, dat is normaal geen reëel risico op zich.quote:Op woensdag 2 maart 2022 14:49 schreef fietsie het volgende:
[..]
Dekt "onder voorbehoud van financiering" ook als een bank niet kan / wil overmaken ? Dus dat de centen er cash zijn of de lening "er door" is, maar de bank niet over de bank (..) komt?
Sharp heeft dat toch gewoon nog steeds? Of was je niet tevreden?quote:Op woensdag 2 maart 2022 14:51 schreef fietsie het volgende:
Ik heb dus nu 2 Sharp combi magnetrons van 40 liter gehad die beiden van 40 - 250 graden konden, maar in hele rare stappen (sprongen van soms 20, soms 10 graden), en eigenlijk wil ik die twee eigenschappen wel behouden:
- 40 liter of groter
- max 250 graden
Ik heb maar 1 plek waar ik 1 apparaat kwijt kan, en magnetronfunctie wordt veel gebruikt, dus een "conventionele oven" is eigenlijk geen optie...
Geen idee meer wat ze nou exact hebben, dacht een siemens, maar vrienden hebben een nieuwe keuken met een oven met stoomfunctie. De oven gaat volgens mij vrij hoog, en kan ook als magnetron gebruikt worden, ook al is het geen magnetron. Het is wel een inbouw, maar dat zoek jij zeker niet?quote:Op woensdag 2 maart 2022 14:51 schreef fietsie het volgende:
Ik heb dus nu 2 Sharp combi magnetrons van 40 liter gehad die beiden van 40 - 250 graden konden, maar in hele rare stappen (sprongen van soms 20, soms 10 graden), en eigenlijk wil ik die twee eigenschappen wel behouden:
- 40 liter of groter
- max 250 graden
Ik heb maar 1 plek waar ik 1 apparaat kwijt kan, en magnetronfunctie wordt veel gebruikt, dus een "conventionele oven" is eigenlijk geen optie...
Het is de tweede achter elkaar die vlam vat na een paar jaar... en hij gedroeg zich ook raar, onder meer door die temperatuur stappen...quote:Op woensdag 2 maart 2022 14:55 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Sharp heeft dat toch gewoon nog steeds? Of was je niet tevreden?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben over the moon en ik kan niet stoppen met kijken naar de 6 foto's.
![]()
quote:Op woensdag 2 maart 2022 15:38 schreef Blues het volgende:
Hier volgt een beetje een hysterisch blije spoiler.Wat fijn!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben over the moon en ik kan niet stoppen met kijken naar de 6 foto's.
![]()
Dat weet ik nog. Goeie van jou 👍🏼quote:Op woensdag 2 maart 2022 13:32 schreef Lonaa het volgende:
Ik heb een keer bezwaar aangetekend tegen een examenuitslag van een van de vakken in mijn rechtenstudie. Dat werd afgewezen door de docent. Toen heb ik dat opgespeeld tot een hoorzitting en toen stelde de 5 knappe koppen van de examencommissie me alsnog in het gelijk.
Was mooi ding.
We willen daar een koffiecorner maken, zodat die troep uit het zicht staat.quote:Op woensdag 2 maart 2022 15:35 schreef Kaatje1 het volgende:
Ziet er strak uit. Nu even geen tips maar een vraag, wat is dat naar achteren springende kastje (denk dat het een kastje is)
quote:Op woensdag 2 maart 2022 15:38 schreef Blues het volgende:
Hier volgt een beetje een hysterisch blije spoiler.Geweldig!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben over the moon en ik kan niet stoppen met kijken naar de 6 foto's.
![]()
quote:Op woensdag 2 maart 2022 15:38 schreef Blues het volgende:
Hier volgt een beetje een hysterisch blije spoiler.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben over the moon en ik kan niet stoppen met kijken naar de 6 foto's.
![]()
![]()
![]()
Wat fijn voor je!
Als je de koffie corner doortrekt als vensterbank, kun je daar bijv. mooi kruiden etc. kwijt.quote:Op woensdag 2 maart 2022 15:47 schreef Myraela het volgende:
[..]
We willen daar een koffiecorner maken, zodat die troep uit het zicht staat.Uit 'nood' geboren overigens. Er past geen kast met standaarddiepte, omdat die dan voor het raam zou staan. Je kunt er ook niets neerzetten, maar dan is het een wat doelloos hoekje.
Vooral m'n vriend is hier fan van. Ik vind het een dure oplossing, dus dat kastje staat wel bovenaan het lijstje om te schrappen als we anders niet op een schappelijke prijs komen.
Herkenbaar verhaal hoor. En dan heeft zij nog het 'geluk' dat ze een lichamelijke handicap heeft. Niet kunnen lopen wordt als het goed is niet ter discussie gesteld.quote:Op woensdag 2 maart 2022 13:54 schreef Kaatje1 het volgende:
Dit vond ik ook zo verschrikkelijk. Iedere drie jaar moeten aantonen dat je chronisch ziek bent en overwegen om minder te werken zodat je tijd hebt om, naast je ziekte, alle formulieren in te vullen.
https://www.thebestsocial.media/nl/chronisch-zieke-naomi/
quote:Op woensdag 2 maart 2022 15:03 schreef Myraela het volgende:
Nu het toch over keukens gaat, als mensen nog tips hebben. Altijd welkom. We hebben nu 1 offerte laten maken, maar hebben de komende tijd nog flink wat afspraken staan.
Met het ontwerp zijn we bijna blij. Ze zeiden alleen dat we geen kookplaatafzuiging konden (kastjes 60cm diep), maar dat kan volgens de leverancier wel. Dus dat willen we nog zodat we geen koof hoeven voor de afzuiging, of een lelijke afzuigkap. Kleur is donkergroen, zandkleurig composiet blad. Kookplaat passen we dus waarschijnlijk aan naar een Bora, rest van de apparatuur van AEG en een Quooker.Geen afzuiging? Of begrijp ik je verkeerd?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Inductie? Als Gas-kook-fan was ik blij verrast de eerste keer dat ik op inductie kookte.
quote:Op woensdag 2 maart 2022 15:38 schreef Blues het volgende:
Hier volgt een beetje een hysterisch blije spoiler.Ohhh wat geweldig! Zo ontzettend blij voor jeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben over the moon en ik kan niet stoppen met kijken naar de 6 foto's.
We have far more in common than that which devides us..
Heb afvalbakken onder het aanrecht, ben daar erg blij mee.quote:Op woensdag 2 maart 2022 15:52 schreef AnneX het volgende:
[..]
Als je de koffie corner doortrekt als vensterbank, kun je daar bijv. mooi kruiden etc. kwijt.
Als je ‘troep’ uit het zicht wil, zou ik geenkast met open vakken kiezen.
En Altijd is mijn vraag: wáar laat je de afvalbak(ken), die als laatste worden bedacht en (altijd) in de weg staan. Of offer je daar een kast aan op?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |