Want het is goed als ze hele wijken inclusief burgerbevolking met de grond gelijk maken?quote:Op zondag 27 februari 2022 13:32 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Het wordt tijd dat Putin zwaarder materieel inzet.
Dan is het wel heel snel einde tijdperk Oekraïne.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:33 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Reken er maar op dat dit alles is ingecalculeerd, zwak voordoen, uitputten en dan Blitzkrieg
Ja, ja en jaquote:Op zondag 27 februari 2022 13:32 schreef xminator het volgende:
[..]
Want? Swift afgesloten? Embargo op rusland? Vluchten van en naar rusland afgesloten? Nee, nee en nee.
Positiefste punt van sancties is denk ik dat we Putin en Rusland armer maken, zodat oorlog voeren lastiger wordt.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:33 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Nee, maar het helpt ook niet want het versterkt alleen het narratief van Putin maar. Want het Westen zorgt ervoor dat zij niks te vreten hebben.
En dus creëer je nog meer generaties met haat tegen de democratie.
We kunnen niet anders, lijkt me, maar dat is wel een gevolg.
Waarom niet? Je hoeft ze alleen maar op te wachten.quote:
Voor een vredesmissie?quote:Op zondag 27 februari 2022 13:33 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Reken er maar op dat dit alles is ingecalculeerd, zwak voordoen, uitputten en dan Blitzkrieg
Omdat het met zo’n coalitie toch wel uitdraait op een oorlog met de NAVO.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:16 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Ik snap wel dat de NAVO niks doet, maar waarom is er geen 'coalition of the willing'?
Kunnen we eens democratie brengen naar een land dat dat ook wil en dan doen we het niet.
Dat gaat-ie ook niet inzetten.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:33 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Want het is goed als ze hele wijken inclusief burgerbevolking met de grond gelijk maken?
Heb nummers voorbij zien komen van 40k tot 80k volgens mijquote:Op zondag 27 februari 2022 13:34 schreef TargaFlorio het volgende:
Zijn er schattingen hoeveel Russische militairen op Oekraïens grondgebied actief zijn?
Ik ben totaal geen fan van Bush junior.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:29 schreef Monomeism het volgende:
[..]
Ieder westers land dat destijds bedenkingen had tegen Bush junior met zijn "search for weapons of mass destruction" na 9/11 kon ook de tyfus krijgen voor het Amerikaans Imperialisme en hegemonie in de wereld
De Amerikanen doen dit al 70 jaar he? En ja we hebben ironisch genoeg onze "vrijheid en stabiliteit" daar ook aan te 'danken'. Jammer, dat je zelf een wat eenzijdige kijk op de enorme rol van "The Militairy industrial Complex" waar President Eisenhouwer al voor heeft gewaarschuwd. Objectiviteit is daarom ZO belangrijk.
Lees eens het nieuws voor je wat post maat.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:32 schreef xminator het volgende:
[..]
Want? Swift afgesloten? Embargo op rusland? Vluchten van en naar rusland afgesloten? Nee, nee en nee.
Hoezo, niet alle burgers zullen sterven gaat meer over overname van de keypoints, parlement, defensie, energie, pretparken, industrie.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:33 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Dan is het wel heel snel einde tijdperk Oekraïne.
Er was geplanned dat de Russen in 6 uur in centrum Kyiv zouden zijn.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:33 schreef Tengano het volgende:
[..]
We zijn er nog niet he. Dit is pas dag 6 van deze fase van de de crisis.
1/3 * 190.000 = ~60.000quote:Op zondag 27 februari 2022 13:34 schreef TargaFlorio het volgende:
Zijn er schattingen hoeveel Russische militairen op Oekraïens grondgebied actief zijn?
2 dagen geleden was de schatting 30 - 60kquote:Op zondag 27 februari 2022 13:34 schreef TargaFlorio het volgende:
Zijn er schattingen hoeveel Russische militairen op Oekraïens grondgebied actief zijn?
Kiev wel lekkere dames, dat wordt mij weer ontnomen! Misschien vluchten ze hier heen.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:33 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Kunnen we missen als kiespijn ouwe reus.
Misschien is dit een mooi moment om te stoppen met het klakkeloos posten van tweets van altijd maar dezelfde persoon, die duidelijk een soort propagandafunctie vervult. Hou hem in je tijdlijn ofzo, maar niet alles hoeft hier gedumpt te worden, zonder toevoegingen. Ontzettend vervelend gedrag.quote:
De schatting is 1/3 tot de helft van de aan de grens paraat gebrachte troepen. Als je dan de troepen vanuit Belarus en de Krim meeneemt moeten dat er rond de 80 a 90.000 zijn.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:34 schreef TargaFlorio het volgende:
Zijn er schattingen hoeveel Russische militairen op Oekraïens grondgebied actief zijn?
Nee, swift worden enkele banken afgesloten over x-aantal tijd (wanneer?) - dus niet alle banken, vluchten alleen afgesloten voor russische maatschappijen dus niet alles, en embargos geen spraken van.quote:
Ik denk dat de steun tegenvalt hoor. Verenigd Rusland haalt bijvoorbeeld zo'n 30% van de stemmen, dit terwijl veel concurrenten niet eens op de stembiljetten te vinden zijn.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:27 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Het ging mij er meer om dat de eerste quote (dat de Russcieh bevolking de retoriek van Poetin totaal niet gelooft) veel te generaliserend is. Graag beter lezen.
W.b. mijn hobby, klassieke muziek: tsja, het zal best zo wezen dat er meer ouderen zijn die deze kunstvorm waarderen. Niettemin: in Rusland/Oekraïne beroemde figuren als Valery Gergiev (wereldberoemd dirigent), Valentina Lisitsa (wereldberoemde Oekraïnse pianiste) en zelfs de ijshockeyer Alexander Ovechkin zijn grote supporters van Poetin. Zij geven hem in zo'n beetje alles gelijk. En ze krijgen meer dan voldoende steun, ook uit de kringen van jongeren. Lisitsa is tamelijk populair en bekend onder jongeren (die van een bepaalde muziekvorm houden). Haar internationale faam begon omdat zij wereldwijd op stations de oude piano's ging bespelen en die clips op Youtube plaatste.
Over de populariteit van Ovechkin hoef ik niet eens te beginnen. Heeft zelfs een fonds opgericht in 2017 om Poetin te steunen in diens herverkiezing. Dat fonds werd een groot succes.
Ik geef toe: maar een paar (bij mij bekende) voorbeeldjes, maar het idee dat de Russische bevolking de retoriek van Poetin totaal niet gelooft, is pertinent veel te eenzijdig en daarom onjuist.
quote:Op zondag 27 februari 2022 13:33 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Reken er maar op dat dit alles is ingecalculeerd, zwak voordoen, uitputten en dan Blitzkrieg
Blitzkrieg is letterlijk het tegenovergesteldequote:Op zondag 27 februari 2022 13:33 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Reken er maar op dat dit alles is ingecalculeerd, zwak voordoen, uitputten en dan Blitzkrieg
Ik denk dat jij even moet opbokken met je wannabe mod gedrag, pro Russische troll dat je er bent.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:36 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Misschien is dit een mooi moment om te stoppen met het klakkeloos posten van tweets van altijd maar dezelfde persoon, die duidelijk een soort propagandafunctie vervult. Hou hem in je tijdlijn ofzo, maar niet alles hoeft hier gedumpt te worden, zonder toevoegingen. Ontzettend vervelend gedrag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |