Je doet er cynisch over, maar het is natuurlijk erg goed nieuws dat ook zijn medestanders inzien dat Putin een gevaarlijke gek is.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 22:15 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
BNW is ook een toontje lager gaan zingen, ook daar zijn uitgesproken Poetin-bewonderaars erg stil.
//--//quote:Op zaterdag 26 februari 2022 22:01 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Ik moet eerlijk bekennen dat ik dit niet had verwacht.
Wel dat hij iets zou doen om de regering te vervangen door een pro Russische regering.
Maar niet op deze manier.
quote:Op zaterdag 26 februari 2022 22:15 schreef Tjoent het volgende:
De Bitcoin en al die crypto-shit mag wat mij betreft ook verdwijnen, voor de algehele veiligheid in de wereld.
Dat uitspreken lijkt echter kennelijk toch nog een stap te ver voor velen... Of ze krijgen tegenstrijdige berichten binnen in hun bubbel en worden 2 kanten op beïnvloedt oid... of wat ze binnenkrijgen botst wel met hun waarden dus dan duurt het eventjes en zijn ze straks alsnog weer pro Putin.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 22:17 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Je doet er cynisch over, maar het is natuurlijk erg goed nieuws dat ook zijn medestanders inzien dat Putin een gevaarlijke gek is.
Wij? Er is echt heel veel dat jij niet weet. Remember het onder druk zetten van Oekraïne voor politiek gewin, door geldstroom stop te zetten die het land nodig had in de strijd tegen Rusland...PRECIES de situatie waar ze nu in zitten. Trump had Ukraine weggegeven, omdat hij Trump niet wilde helpen met liegen.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 22:13 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Ik vraag me toch af waarom Poetin zei tijdens de Hillary-trump verkiezingen dat Trump als president de enige optie was om oorlog te voorkomen.
Trump is weg en er begint weer een oorlog.
Wat speelt er op de achtergrond wat wij niet weten?
Ik heb zelfs vermoedens dat die Amerikanen af en toe ook wat afschieten.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 22:16 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Yup, als Poetin met grote ballistische raketten burgers onnodig aanvalt wordt de drempel om als NATO in UA in te grijpen kleiner.
Maar vraag mij onderhand ook af of dat al niet voor een deel gebeurt door drones, communicatie doorspelen, etc.
Al schiet niemand er wat mee op heb ik het gevoel dat ik het (de Oekraïners) verplicht ben het nauw te volgen. Het voelt in elk geval raar om mezelf met iets te vermaken terwijl dit gaande is.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 22:17 schreef falling_away het volgende:
Misschien kan ik dit topic ook maar beter even links laten liggen want het beheerst zo je hele dag met een rot gevoel.
Het is alleen zo frustrerend dat ze dat niet eerder inzagen want MSM en zoquote:Op zaterdag 26 februari 2022 22:17 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Je doet er cynisch over, maar het is natuurlijk erg goed nieuws dat ook zijn medestanders inzien dat Putin een gevaarlijke gek is.
quote:
Daar lijkt het helaas niet op.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 22:15 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Hopelijk fake news. Een aanval als nooit eerder gezien klinkt ook vrij onheilspellend.
Heel lang heb ik gedacht dat hij het niet zou doen maar ik vond dat hij zich vorige week in een positie begon te zetten waarin hij niet meer terug kon. Kreeg steeds meer het gevoel dat aanvallen de enige optie was voor Putin.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 22:06 schreef OnwetendeNerd het volgende:
[..]
Ik ben er zo een. Die het niet zag aankomen
Ik ben veel meer geïnteresseerd in de users die de kant van Rusland toen hadden gekozen en de VS de agressor vonden. Die zijn stil
Putin heeft ze letterlijk op oefening gestuurd en tot op het laatst geheim gehouden dat ze gingen vechten.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 22:15 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Dat is echt onzin, waarom zou je slecht getrainde soldaten sturen naar het front en je tegenstanders daarmee ontzettend motiveren?
De Russen zullen gewoon hebben gedacht dat dit een walkover zou zijn en hebben gewoon wat conscripts gestuurd om steden tijdelijk te bezetten, terwijl de elite troepen snel door stoten naar het westen van Oekraïne.
We weten een heleboel niet. Er zijn ontzettend veel capabele speciale eenheden in allerlei landen die Oekraine steunen.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 22:19 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik heb zelfs vermoedens dat die Amerikanen af en toe ook wat afschieten.
Kan toch niet zo zijn dat al die Russische verliezen door een halve man en een paardekop worden uitgevoerd.
Volgens mij is het hier en daar covert precisiewerk.
quote:The United Nations Security Council is due to vote on Sunday to call for a rare emergency special session of the UN General Assembly on Russia’s invasion of Ukraine, Reuters reports:
The vote by the 15-member council is procedural so none of the five permanent council members - Russia, China, France, Britain and the United States - can wield their vetoes. The move needs nine votes in favor and is likely to pass, diplomats said. The special session would be held on Monday, diplomats said.
Only 10 such emergency special sessions of the 193-member General Assembly have been convened since 1950.
The request for a session on Ukraine comes after Russia vetoed on Friday a draft UN Security Council resolution that would have deplored Moscow’s invasion. China, India and UAE abstained, while the remaining 11 members voted in favor.
The General Assembly is expected to vote on a similar resolution following several days of statements by countries in the emergency special session, diplomats said. General Assembly resolutions are non-binding but carry political weight.
Ik zie niks op cctv.quote:
Ja tot nu toe is de burgerbevolking zoveel mogelijk gespaard, op een paar afzwaaiers na.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 22:17 schreef falling_away het volgende:
Ik lees redelijk positieve (propaganda?) berichten hier (via Twitter hoofdzakelijk) maar zelfs als die waar zijn blijf ik met een heel onbehaaglijk gevoel zitten.. kat in nauw etc.
Strikt genomen is dit dan ook niet waar, want in een leger dienen geen kinderen.quote:
quote:Op zaterdag 26 februari 2022 22:21 schreef TweedeKlum het volgende:
De Belgische luchtmacht kan niet deelnemen aan de ondersteuning in Oost Europa, de piloot zit in quarantaine.
cannon fodder, mja,, krijg je geen goodwill van je eigen bevolking meequote:Op zaterdag 26 februari 2022 22:20 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Putin heeft ze letterlijk op oefening gestuurd en tot op het laatst geheim gehouden dat ze gingen vechten.
Hoe kom je aan die Info?quote:Op zaterdag 26 februari 2022 22:19 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Wij? Er is echt heel veel dat jij niet weet. Remember het onder druk zetten van Oekraïne voor politiek gewin, door geldstroom stop te zetten die het land nodig had in de strijd tegen Rusland...PRECIES de situatie waar ze nu in zitten. Trump had Ukraine weggegeven, omdat hij Trump niet wilde helpen met liegen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |