Innemen en suprematie in de lucht, lijkt mij ook voor de hand liggen.quote:
Maar zou je alsnog winnen omdat de AI niet snapt dat je steden alleen maar met meelee units in kan nemen.quote:Op donderdag 24 februari 2022 13:04 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
In Civilization IV zou dit een ongelijke strijd zijn
Yep als je het verhaal van die vent net op RT hebt gehoord als Rus (en verder alleen die kant van het verhaal) dan kan ik me voorstellen dat je helemaal achter Putin staat.quote:Op donderdag 24 februari 2022 13:03 schreef RetepV het volgende:
[..]
Kijk, het is geen kwestie van wie gelijk heeft of niet, het is een kwestie van waar mensen van overtuigd zijn.
Als de Russen overtuigd zijn dat het de schuld van de NAVO en de VS is, dan ligt daar hun probleem. Het doet er niet toe of jij het wel of geen probleem vind, de Russen vinden het een probleem. Dus moet je je daar op concentreren, en er van uit gaan dat de NAVO en de US inderdaad een probleem voor Rusland zijn.
Als je dat dan niet serieus neemt, zelf denkt dat je beter weet wat hun probleem is, en dan DIE dingen gaat zitten oplossen.
Sja, dan los je dus de verkeerde problemen op en moet je niet zo raar staan te kijken als er dan toch een escalatie uit voortkomt...
de onenigheid is iets recentsquote:Op donderdag 24 februari 2022 13:05 schreef Alpha0 het volgende:
Ergens heeft Oekraïne 30 jaar lang zitten slapen. Alle tijd om een sterk leger op te bouwen natuurlijk. Je bent met 40 miljoen man. Dat is niet niks. Snap dat het in een door en door corrupt land iets anders gaat maar toch.
quote:Op donderdag 24 februari 2022 13:05 schreef Alpha0 het volgende:
Ergens heeft Oekraïne 30 jaar lang zitten slapen. Alle tijd om een sterk leger op te bouwen natuurlijk. Je bent met 40 miljoen man. Dat is niet niks. Snap dat het in een door en door corrupt land iets anders gaat maar toch.
Het zou zo mooi zijn als landen gewoon allemaal Zwitserland willen wordenquote:Op donderdag 24 februari 2022 13:05 schreef Alpha0 het volgende:
Ergens heeft Oekraïne 30 jaar lang zitten slapen. Alle tijd om een sterk leger op te bouwen natuurlijk. Je bent met 40 miljoen man. Dat is niet niks. Snap dat het in een door en door corrupt land iets anders gaat maar toch.
Klopt. Maar Nato gaat nog wel uit elkaar vallen. Rusland was al heel dichtbij met dank aan Trump.quote:
Geen idee. Zou de russen niet al te snel geloven. Maar met deze aantallen zou het prima kunnen natuurlijkquote:Op donderdag 24 februari 2022 13:05 schreef Frutsel het volgende:
[..]
En die Oekraïnse vliegtuigen zijn dus al allemaal vernietigd zoals de Russen beweren?
quote:Op donderdag 24 februari 2022 13:03 schreef Tengano het volgende:
[..]
Zou zomaar kunnen dat Puttin dat ook niet boeit.
Gaat niet gebeuren.quote:Op donderdag 24 februari 2022 13:06 schreef Tengano het volgende:
Als Europa straks wordt platgegooid zitten we straks helemaal met een crisis op de woningmarkt.
Daar had ik op Immortal of Deity nooit last van. Elk niveau daaronder was wel vrij matig ja.quote:Op donderdag 24 februari 2022 13:05 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Maar zou je alsnog winnen omdat de AI niet snapt dat je steden alleen maar met meelee units in kan nemen.
Daarmee brokkelt zijn macht en steun van het volk af natuurlijk.quote:Op donderdag 24 februari 2022 13:04 schreef roos94 het volgende:
[..]
Dat zal putin wenig schelen denk ik
wanneer hebben die hun leger afgeschaft dan?quote:Op donderdag 24 februari 2022 13:06 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Het zou zo mooi zijn als landen gewoon allemaal Zwitserland willen wordenDie bemoeien zich nergens mee, geen leger niks. Het kan dus wel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |