Mee eens idd en weer een 100% kans missen.quote:Op zondag 20 februari 2022 15:58 schreef bbuddybb het volgende:
Linssen is echt zo slecht...
Het irritante is dat je 'm weinig kan verwijten; hij kan nou eenmaal niet meer. Doet zijn best, werkt hard, etc.
Maar het blijft pijnlijk dat dit de eerste spits is.
Linssen heeft zelf ook dat bijgeloof dat hij elk jaar zo'n periode heeft dat het minder gaat. Heb het idee dat het bijna iets mentaals is bij hem want de eerste seizoenshelft was hij echt heel effectief bezig. En heeft ook vaak genoeg uit 1 op 1-situaties gescoord, ook vorig jaar.quote:Op maandag 21 februari 2022 11:06 schreef Rocket Ride het volgende:
Linssen heeft een hele sterke eerste seizoenshelft gehad. Waarschijnlijk zelfs boven zijn kunnen gepresteerd. Had een grote rol in het overleven van de voorrondes en de 1e ronde van de Conf League.
Heb nu een beetje het gevoel dat zijn batterij niet meer 100% kan opladen, waardoor hij net even wat minder snel en fel is. En dat was nou wel zijn kracht, want puur voetballend komt hij eigenlijk tekort, zeker als diepe spits.
Bij supersub Dessers zat het natuurlijk ook niet bepaald tegen in het eerste half jaar. Hij is niet beter dan Linssen, anders had hij wel in de basis gestaan.
Het is te hopen dat Arnesen voor volgend seizoen een betere spits kan halen, dan kunnen er weer stappen gezet worden.
Ligt aan de speelwijze van de tegenstander, aldus Arne. Tegen AZ zondag zal hij ongetwijfeld in de basis starten.quote:Op maandag 21 februari 2022 11:28 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Pedersen hoort absoluut niet op de bank.
Ik vind een beetje opties op de bank wel prima hoor. Maar Senesi moet wel verkocht worden van de zomer. Daar moet dan echter ook gewoon een vervanger voor komen wat mij betreft.quote:Op maandag 21 februari 2022 11:28 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Senesi moet je altijd verkopen. Pedersen hoort absoluut niet op de bank.
#ANNOUNCENIEUWESPITSquote:Op maandag 21 februari 2022 11:58 schreef jorienvdherik het volgende:
Pijnlijk hoor Linsen in de spits. Mooie goals gisteren
bedankt hansquote:Op maandag 21 februari 2022 12:07 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Het maakt gewoon ontzettend uit waar we gaan eindigen dit seizoen voor wie je moet proberen te houden en wie niet. Speel je voorronde Conference League wat helaas kan als we derde worden en AZ wint de beker, dan moet je Sinisterra en Kkc wel gaan verkopen. Echter speel je voorronde Champions League, dan moet je proberen die jongens (voorlopig) te houden, want dan heb je ze keihard nodig voor CL-kwalificatie wat qua geld echt de jackpot kan opleveren.
Weet niet of Walemark er fysiek al klaar voor is. Lijkt me een speler die vooral in de laatste minuten kan knallen nu en nog niet 90 minuten. Zeker niet als je ook nog voorin het een en ander van hem verwacht.quote:Op maandag 21 februari 2022 12:10 schreef TweedeKlum het volgende:
Linssen is wel klaar nu, voorin Jahanbaks, Sinisterra en Walemark.
Ik denk dat hij nog het beste als een beweeglijk aanspeelpunt voorin zou kunnen dienen. Plus het geeft ruimte aan Wlemark.quote:Op maandag 21 februari 2022 12:11 schreef Scrummie het volgende:
Snap die roep om Jahanbakhsh in de spits niet. Waarom zou hij dat kunnen?
Ik denk gewoon met Linssen.quote:Op maandag 21 februari 2022 12:14 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik denk dat hij nog het beste als een beweeglijk aanspeelpunt voorin zou kunnen dienen. Plus het geeft ruimte aan Wlemark.
Maar ik denk dat we tegen AZ met Til in de spits gaan spelen.
Als we straks voor 40-45 miljoen spelers verkopen zijn er een hoop haalbare opties. Hoop dat de scouting een mooie shortlist aan het opbouwen isquote:Op maandag 21 februari 2022 12:21 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Heb je een suggestie voor een haalbare spits?
45 miljoen?quote:Op maandag 21 februari 2022 12:24 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Als we straks voor 40-45 miljoen spelers verkopen zijn er een hoop haalbare opties. Hoop dat de scouting een mooie shortlist aan het opbouwen is
Kkc gaat meer opleveren dan Sini denk ik, maar zoiets inderdaad.quote:Op maandag 21 februari 2022 12:37 schreef onlogisch het volgende:
[..]
45 miljoen?
1. Senesi 11 miljoen
2. Kkc 15 miljoen
3. Sinisterra 19 miljoen
??
25 miljoen en 10 kapsalon.quote:Op maandag 21 februari 2022 12:40 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Kkc gaat meer opleveren dan Sini denk ik, maar zoiets inderdaad.
als dit de bedragen worden hoeft arnesen nooit meer te komen!quote:Op maandag 21 februari 2022 12:37 schreef onlogisch het volgende:
[..]
45 miljoen?
1. Senesi 11 miljoen
2. Kkc 15 miljoen
3. Sinisterra 19 miljoen
??
Welke bedragen verwacht jij voor de 3 genoemde spelers?quote:Op maandag 21 februari 2022 12:47 schreef aTypisch het volgende:
[..]
als dit de bedragen worden hoeft arnesen nooit meer te komen!
Ik zie ze wel bij Boadu uitkomen, maar hopelijk tovert de scouting een tropische verrassing uit de hoge hoed.quote:Op maandag 21 februari 2022 12:21 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Heb je een suggestie voor een haalbare spits?
de kok en sini moeten allebei boven het huidige transferrecord zittenquote:Op maandag 21 februari 2022 12:48 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Welke bedragen verwacht jij voor de 3 genoemde spelers?
Huur bedoel je dan ofzo? Lijkt mij als koop in ieder geval niet haalbaar, zal ook wel aardig verdienen daar.quote:Op maandag 21 februari 2022 12:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik zie ze wel bij Boadu uitkomen, maar hopelijk tovert de scouting een tropische verrassing uit de hoge hoed.
als dat (met optie tot) koop is kan dat wel een leuke transfer zijnquote:Op maandag 21 februari 2022 12:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik zie ze wel bij Boadu uitkomen, maar hopelijk tovert de scouting een tropische verrassing uit de hoge hoed.
Huur ja.quote:Op maandag 21 februari 2022 12:52 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Huur bedoel je dan ofzo? Lijkt mij als koop in ieder geval niet haalbaar, zal ook wel aardig verdienen daar.
We kunnen altijd zijn schoenen voor dat bedrag opsturen.quote:Op maandag 21 februari 2022 12:47 schreef maxi-mus het volgende:
15 mil voor Kokcu, ik hoop maar dat het niet serieus is.
Die zie ik ze wel huren ja als de scouting niks vindt, denk in ieder geval dat hij bovenaan staat voor korte termijn oplossingen.quote:Op maandag 21 februari 2022 12:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik zie ze wel bij Boadu uitkomen, maar hopelijk tovert de scouting een tropische verrassing uit de hoge hoed.
Voor jou en de andere liefhebbers, ESPN heeft hem nog eens uit alle hoeken herhaald.quote:Op maandag 21 februari 2022 19:21 schreef Pleun2011 het volgende:
Schitterende goal van Alireza natuurlijk maar voor het overige valt hij steeds weer tegen. Zo ontzettend weinig balgevoel en techniek..de ene lompe bal na de andere. Ben bang dat het geen vormdip is maar dat dit zijn normale niveau is. Hopelijk zit ik ernaast.
Wlemark had een heerlijke actie maar maakt het jammer genoeg dan weer niet af. Benieuwd of deze jongen scorend vermogen heeft, dan gaan we er veel plezier aan beleven.
Puur alleen de goal vind ik die van Jahanbakhsh mooier, maar de aanname vooraf bij Sini was ook al geweldig.quote:Op maandag 21 februari 2022 19:46 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
En toch vind ik die van Sini mooier.
Zo'n bal onderkant lat die er echt net invliegt vind ik altijd net wat mooier dan een bal puur in de kruising.quote:Op maandag 21 februari 2022 19:50 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Puur alleen de goal vind ik die van Jahanbakhsh mooier, maar de aanname vooraf bij Sini was ook al geweldig.
Ja daarom, dat via de lat maakt 't af.quote:Op maandag 21 februari 2022 19:54 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Zo'n bal onderkant lat die er echt net invliegt vind ik altijd net wat mooier dan een bal puur in de kruising.
Ik weet alleen nog dat hij er weinig van kon.quote:Op maandag 21 februari 2022 20:23 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Ferne Snoyl, dat is toch die gast van Teplice uit?
Zie de 37ste minuut van de wedstrijd.quote:Op maandag 21 februari 2022 22:14 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ik weet alleen nog dat hij er weinig van kon.
Ik ben meerdere minuten bezig geweest met kijken waarvoor Feyenoord in godsnaam die pingel tegen kreeg.quote:Op maandag 21 februari 2022 22:26 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Zie de 37ste minuut van de wedstrijd.Wereldgoal in de kruising. (Serieus)
Ja dat was echt schandalig. In de thuiswedstrijd kwam Feyenoord toen ook al snel (dubieus) met 10 man te staan waardoor ze 2-0 verloren en er in september al uitlagen.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 01:57 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik ben meerdere minuten bezig geweest met kijken waarvoor Feyenoord in godsnaam die pingel tegen kreeg.
Song speelt daar toch de bal???
Misschien is het over een paar jaar wel heel geaccepteerd en is het dan een Russische club.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 08:36 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Nooit meer epische wedstrijden tegen Luhansk...
(Bezet door Rusland.)
quote:Prijsverhogingen.
Dankzij alle gevolgen van corona waren de kaartjes in de losse verkoop voor het bezoek aan de wedstrijd wel opeens een stuk duurder. Bischop: "Het zat inderdaad niet helemaal vol, deels door het slechte weer en ook vanwege de mensen die vanuit het hele land moesten reizen en 'ik sla maar een keertje over' dachten, maar ook de hogere toegangsprijzen zijn echt een thema onder de supporters", aldus Bischop.
Sommige kaarten zijn tot 20% duurder. "Ik heb navraag gedaan bij Feyenoord. Er is natuurlijk inflatie: een biertje in de kroeg is ook duurder, tuurlijk, maar je moet het niet vergelijken met een wedstrijd tegen Fortuna Sittard. Daar doelen de supporters natuurlijk op: dat was een wedstrijd om kwart voor vijf op vijf december en dat zorgde ervoor dat Feyenoord de toegangsprijzen verlaagd had. Je moet het dan wel vergelijken met een wedstrijd om half drie, twee jaar geleden, die niet tegen een topclub is. Dan gaat het om drie procent. Daar kun je ook wat van vinden, maar dat is geen twintig procent."
Ik kan een glimlach niet onderdrukken.quote:Op maandag 21 februari 2022 21:06 schreef klaasweetalles het volgende:
Je zou ze stuk voor stuk een steen op hun hoofd moeten gooien die journalisten
Jammr genoeg is dit geen Iran. Daar is het mogelijk. Het land van Alireza
Hoop dat we deze ronde een beetje mazzel hebben na die poule die voor ECL begrippen behoorlijk pittig was. Dus niet een van de eerste 2 al zal dat Bod ook wel lastig worden.quote:Op donderdag 24 februari 2022 23:18 schreef Haringkop het volgende:
Zeg het maar?
Mogelijke tegenstanders (definitief)
Olympique Marseille
Leicester City
Bod/Glimt
FK Partizan
Slavia Praag
PAOK of FC Midtjylland (verlening)
Sportief gezien de eerste twee niet, de rest lijkt mij om het even.
Bod/Glimtquote:Op donderdag 24 februari 2022 23:18 schreef Haringkop het volgende:
Zeg het maar?
Mogelijke tegenstanders (definitief)
Olympique Marseille
Leicester City
Bod/Glimt
FK Partizan
Slavia Praag
PAOK of FC Midtjylland (verlening)
Sportief gezien de eerste twee niet, de rest lijkt mij om het even.
hebben wel celtic vernederdquote:
quote:Op vrijdag 25 februari 2022 10:44 schreef Scrummie het volgende:
Til zal wel staan te springen om deze zomer naar Moskou terug te gaan.
Ben jij ook de Dick Voormekaar Podcast aan het luisteren?quote:Op vrijdag 25 februari 2022 10:44 schreef Scrummie het volgende:
Til zal wel staan te springen om deze zomer naar Moskou terug te gaan.
Oh nee, nog niet. Kwam het daar ook voorbij?quote:Op vrijdag 25 februari 2022 10:48 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Ben jij ook de Dick Voormekaar Podcast aan het luisteren?
Siiquote:Op vrijdag 25 februari 2022 10:49 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Oh nee, nog niet. Kwam het daar ook voorbij?
Dat lijkt me wel, maar dat kost je dan wel aardig wat centjes.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 10:46 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]Tering, niet eens aan gedacht. Wat een drama. En die Jorrit.
Kun je ontslag nemen bij zo'n club eigenlijk?
Hij krijgt daar ook 1,75 mil toch? Begreep dat hij dit seizoen aardig inleverde (500K) maar hij zal na toch gewoon een goed seizoen zeker cijfermatig niet zoveel willen inleveren lijkt mij.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 10:50 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat lijkt me wel, maar dat kost je dan wel aardig wat centjes.
Gewoon niet meer op komen dagen.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 10:50 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat lijkt me wel, maar dat kost je dan wel aardig wat centjes.
Toch zou zoiets wellicht wel kunnen. Want als je ontslag neemt ben je transfervrij en dan kan Feyenoord hem overnemen.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 10:50 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat lijkt me wel, maar dat kost je dan wel aardig wat centjes.
Denk het ook niet. Ik vind 1.75m voor Til dan ook wel weer wat overdreven eigenlijk. Maar gezien de situatie gok ik dat ze er wel uit zouden komen.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 10:51 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Hij krijgt daar ook 1,75 mil toch? Begreep dat hij dit seizoen aardig inleverde (500K) maar hij zal na toch gewoon een goed seizoen zeker cijfermatig niet zoveel willen inleveren lijkt mij.
Ik denk dat Til wel naar andere clubs kan met soortgelijke salarissen.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 10:51 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Hij krijgt daar ook 1,75 mil toch? Begreep dat hij dit seizoen aardig inleverde (500K) maar hij zal na toch gewoon een goed seizoen zeker cijfermatig niet zoveel willen inleveren lijkt mij.
Beetje zo'n Van Persie-deal? Contract zelf laten ontbinden en dan als tekengeld nog een miljoentje of wat krijgen?quote:Op vrijdag 25 februari 2022 10:53 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Denk het ook niet. Ik vind 1.75m voor Til dan ook wel weer wat overdreven eigenlijk. Maar gezien de situatie gok ik dat ze er wel uit zouden komen.
Lijkt mij ook wel maar ik denk vooral dat hij (voor zijn portemonnee) een hoop interessante opties heeft mocht hij transfervrij of iets in die trant zijn.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 10:53 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Denk het ook niet. Ik vind 1.75m voor Til dan ook wel weer wat overdreven eigenlijk. Maar gezien de situatie gok ik dat ze er wel uit zouden komen.
Til heeft natuurlijk nog gewoon waarde en die Russen hebben net zijn contract verlengd en er bijna 20 miljoen voor gedokt, als daar geen speciale regels voor komen is dit volstrekt ondenkbaar.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 10:54 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Beetje zo'n Van Persie-deal? Contract zelf laten ontbinden en dan als tekengeld nog een miljoentje of wat krijgen?
Oja, ik was even vergeten dat andere clubs ook wel eens interesse konden hebbenquote:Op vrijdag 25 februari 2022 10:54 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Lijkt mij ook wel maar ik denk vooral dat hij (voor zijn portemonnee) een hoop interessante opties heeft mocht hij transfervrij of iets in die trant zijn.
quote:Op vrijdag 25 februari 2022 10:56 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Oja, ik was even vergeten dat andere clubs ook wel eens interesse konden hebben
Zou kunnen maar volgens mij heeft hij het fantastisch naar zijn zin bij Feyenoord.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 10:56 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Oja, ik was even vergeten dat andere clubs ook wel eens interesse konden hebben
Jawel, maar als dat 750.000 scheelt (oid) is het naar je zin hebben ergens anders ook wel prima.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 10:58 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Zou kunnen maar volgens mij heeft hij het fantastisch naar zijn zin bij Feyenoord.
De eerste poging was geen succes daar, maar ja, dat lijkt me wel een competitie voor hem.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 10:59 schreef aTypisch het volgende:
Maar ik zou ook niet zo goed weten waar hij past. Bundesliga?
Berghuis leverde ook geld in.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:00 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Jawel, maar als dat 750.000 scheelt (oid) is het naar je zin hebben ergens anders ook wel prima.
nee sorry klaasquote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:01 schreef klaasweetalles het volgende:
Til is niet goed genoeg voor het buitenland
Voor nederland is hij goed genoeg.
Komt omdat meneertje vooral middenvelder wil uithangen terwijl hij eigenlijk een spits zou moeten zijn.
Til dit seizoen ook, maar net als bij Berghuis was dat op een doodspoor om je carrire weer een boost te geven in plaats van na een goed seizoen. Ik ben niet zo'n fan van de speler Til maar zijn cijfers zijn voor een middenvelder wel bizar natuurlijk.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:02 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Berghuis leverde ook geld in.
Til heeft er voor gezorgd dat Feyenoord al die goals van Berghuis heeft kunnen opvangen. Zou hem toch maar proberen in te lijven als ik Feyenoord was.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:07 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Til dit seizoen ook, maar net als bij Berghuis was dat op een doodspoor om je carrire weer een boost te geven in plaats van na een goed seizoen. Ik ben niet zo'n fan van de speler Til maar zijn cijfers zijn voor een middenvelder wel bizar natuurlijk.
Heb er ook niet veel mee, maar in de juiste tactiek kun je echt veel bijdragen als zo'n type speler.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:07 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Til dit seizoen ook, maar net als bij Berghuis was dat op een doodspoor om je carrire weer een boost te geven in plaats van na een goed seizoen. Ik ben niet zo'n fan van de speler Til maar zijn cijfers zijn voor een middenvelder wel bizar natuurlijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |