Inmiddels vind ik 21 wel te jong voor mij om een relatie mee te hebben. Dus dit klopt niet helemaal. Leuk om naar te kijken, dat wel.quote:Op dinsdag 26 april 2022 12:51 schreef Complotwappie het volgende:
[..]
De vrouw blijft altijd (of iig tot de 60 ong) de man preferen die enkele jaren ouder dan zijzelf is waar mannen ongeacht leeftijd een voorkeur voor 21 behouden. Voor alle partijen een verlies daar ook jongere vrouwen gemiddeld dus maar een paar jaar boven de eigen leeftijd daten.
Dit is gewoon een fat fuck. Al zullen er vast nog wel vrouwen zijn die hem willen vanwege zijn status, maar ga mij niet vertellen dat er vrouwen zijn die geil worden van hem om zijn uiterlijk.quote:
Het is geen maatschappelijk mantra maar een natuurwet.quote:Op dinsdag 26 april 2022 13:51 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Mannen hebben de wonderlijke gave om in de spiegel te kijken en zichzelf het beste te vinden wat de wereld is overkomen. Hun vermogen tot zelfdeceptie is zowel bewonderenswaardig als om gek van te worden. Hoe dan ook: dat mannen oud worden als een goede wijn is niets meer dan een maatschappelijk mantra waar men collectief in is geloven. Gewoon stug tegenin blijven gaan en er komt wel verandering in, net zoals het tegenwoordig niet meer sociaal geaccepteerd is dat een oude vent kinderen gaat maken bij een vruchtbare zestienjarige.
Dit is pedofilie wat je nu schrijft.quote:Op dinsdag 26 april 2022 13:22 schreef Avianflu het volgende:
Maar zullen we eens ophouden met de illusie in stand houden dat de gemiddelde 50+er man woest aantrekkelijk is? En alleen nog maar mooier wordt.
Tegen de tijd dat ik die leeftijd bereik denk ik er misschien anders over maar doe mij maar gwn lekker een goed verzorgde vent van +/- 5-6 jaar. En dan liever - dan +.
Ging sws om seksuele preferentie idd. Zelfs met mijn 33 duld ik het karakter van 21-jarigen slecht.quote:Op dinsdag 26 april 2022 14:02 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Inmiddels vind ik 21 wel te jong voor mij om een relatie mee te hebben. Dus dit klopt niet helemaal. Leuk om naar te kijken, dat wel.
Wanneer was dat sociaal geaccepteerd dan?quote:Op dinsdag 26 april 2022 13:51 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Mannen hebben de wonderlijke gave om in de spiegel te kijken en zichzelf het beste te vinden wat de wereld is overkomen. Hun vermogen tot zelfdeceptie is zowel bewonderenswaardig als om gek van te worden. Hoe dan ook: dat mannen oud worden als een goede wijn is niets meer dan een maatschappelijk mantra waar men collectief in is geloven. Gewoon stug tegenin blijven gaan en er komt wel verandering in, net zoals het tegenwoordig niet meer sociaal geaccepteerd is dat een oude vent kinderen gaat maken bij een vruchtbare zestienjarige.
Als je 33 bent snap ik dat. Ik ben weer 15 jaar ouder en dan is een 21 jarige echt een meisje en ik weet niet… ik kijk liever naar vrouwen van 26-36. Met uitschieters naar boven, alleen de spoeling wordt boven die leeftijd heel erg dun (net als bij mannen, want onderliggend is het vaak hetzelfde probleem).quote:Op dinsdag 26 april 2022 14:08 schreef Complotwappie het volgende:
[..]
Ging sws om seksuele preferentie idd. Zelfs met mijn 33 duld ik het karakter van 21-jarigen slecht.
O jee, iemand die denkt dat ze feminist is!quote:Op dinsdag 26 april 2022 14:10 schreef Avianflu het volgende:
Zucht. Hoeveel vrouwen moeten het tegendeel doen en zeggen voordat jullie stoppen met mansplainen.
Denk ik niet alleen ben ik ook, bedankt voor het compliment.quote:Op dinsdag 26 april 2022 14:16 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
O jee, iemand die denkt dat ze feminist is!
Dat is dan ook een stropop redenering. Wat gezegd werd is dat mannen later pieken. Niemand die beweerde dat mannen als ze 70 zijn mooier zijn dan wanneer ze 35 zijn.quote:Op dinsdag 26 april 2022 14:21 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Denk ik niet alleen ben ik ook, bedankt voor het compliment.
Maar heeft niks met deze discussie te maken. Elke vrouw in dit topic zegt dat oudere mannen toch echt niet aantrekkelijker zijn dan jonge mannen en enkele mannen hier blijven beweren dat het niet zo is en vertellen dat vrouwen oude mannen willen.
in welke zin is de term mansplainen mannenhaat. Het is gewoon een veelvoorkomend fenomeen, mannen die uitleggen wat vrouwen denken/willen. Dat betekent niet dat ik mannen haat.quote:Op dinsdag 26 april 2022 14:30 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Dat is dan ook een stropop redenering. Wat gezegd werd is dat mannen later pieken. Niemand die beweerde dat mannen als ze 70 zijn mooier zijn dan wanneer ze 35 zijn.
En volstrekt uit het niets met een term als mansplainen gooien is Geen feminisme, maar mannenhaat.
Feminisme gaat om gelijkwaardigheid.
Waarschijnlijk wel. De rol van cultuur en psychologie in aantrekkingskracht wordt dan ook enorm onderschat.quote:Op dinsdag 26 april 2022 13:59 schreef Complotwappie het volgende:
[..]
Zou dat medisch-biologisch trouwens niet beter te verantwoorden vallen dan twee 39 jarigen die een kind scheppen? Zuiver voor de discussie uiteraard. Ik ben 60 noch aangetrokken tot 16-jarige.
Is het ook mansplainen wanneer mannen zich beroepen op wat (andere) vrouwen zeggen? Als ik jouw ideeën hierover overneem en deel, ben ik dan ook aan het mansplainen?quote:Op dinsdag 26 april 2022 14:37 schreef Avianflu het volgende:
[..]
in welke zin is de term mansplainen mannenhaat. Het is gewoon een veelvoorkomend fenomeen, mannen die uitleggen wat vrouwen denken/willen. Dat betekent niet dat ik mannen haat.
Leg eens precies uit wat je bedoeld daarmee.
Mijn reactie ging overigens over de opmerking dat mannen rijpen als een goede wijn, dat dit een natuurwet is. Ik zie die hier wel vaker langskomen op fok. Mannen zijn idd op hun aantrekkelijkst rond de 35 , mits ze goed voor zichzelf hebben gezorgd in hun twintiger jaren. Maar daarna rijpen ze echt niet als een goede wijn maar worden we veel azijn.
Ik had het over ten onrechte die term gebruiken. Wat je dan eigenlijk doet is de ander diskwalificeren omdat hij een man is en dat is allesbehalve gelijkwaardig.quote:Op dinsdag 26 april 2022 14:37 schreef Avianflu het volgende:
[..]
in welke zin is de term mansplainen mannenhaat. Het is gewoon een veelvoorkomend fenomeen, mannen die uitleggen wat vrouwen denken/willen. Dat betekent niet dat ik mannen haat.
Leg eens precies uit wat je bedoeld daarmee.
Mijn reactie ging overigens over de opmerking dat mannen rijpen als een goede wijn, dat dit een natuurwet is. Ik zie die hier wel vaker langskomen op fok. Mannen zijn idd op hun aantrekkelijkst rond de 35 , mits ze goed voor zichzelf hebben gezorgd in hun twintiger jaren. Maar daarna rijpen ze echt niet als een goede wijn maar worden we veel azijn.
Mijn mening is gebaseerd op mezelf, wat ik hier lees van andere vrouwen en wat ik hoor van vriendinnen en meer en meer om mij heen zie bij vrouwen onafhankelijk zijn. Dus niet mijn individuele ervaring, als dat helpt.quote:Op dinsdag 26 april 2022 14:47 schreef Complotwappie het volgende:
[..]
Is het ook mansplainen wanneer mannen zich beroepen op wat (andere) vrouwen zeggen? Als ik jouw ideeën hierover overneem en deel, ben ik dan ook aan het mansplainen?
Volgens mij heb je het vooral over ongewenst generaliseren en daaraan maak jij je als individuele deelnemer van de betreffense groep misschien nog wel meer schuldig aan wanneer je doet alsof jouw individuele ervaring meer waarde heeft dan de mening van de man die het van meeedere vrouwen overgenomen kan hebben.
Punt is dat beide met n=5 op de proppen kunnen komen. Op voorhand wegwuiven als mansplainen is behoorlijk onwetenschappelijk. Nog daargelaten dat mensen heel slecht zijn in het kennen en begrijpen van de eigen wensen en motieven.quote:Op dinsdag 26 april 2022 14:51 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Mijn mening is gebaseerd op mezelf, wat ik hier lees van andere vrouwen en wat ik hoor van vriendinnen en meer en meer om mij heen zie bij vrouwen onafhankelijk zijn. Dus niet mijn individuele ervaring, als dat helpt.
Je hoeft mijn ideeën zeer zeker niet over te nemen.
Het is niet mijn bedoeling om iemand te diskwalificeren als dat zo overkomt.quote:Op dinsdag 26 april 2022 14:50 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik had het over ten onrechte die term gebruiken. Wat je dan eigenlijk doet is de ander diskwalificeren omdat hij een man is en dat is allesbehalve gelijkwaardig.
En natuurwet, ja dat zijn niet mijn woorden, maar wat hij ermee leek te bedoelen was dat omdat mannen nu eenmaal later en langer vruchtbaar zijn, het natuurlijk is dat mannen later en langer aantrekkelijk kunnen blijven gemiddeld gezien.
Nou ja, dat is niet echt een hele rare gedachte vind ik.
Ook biologisch lijkt mij het te kloppen, want na de overgang treed er bij vrouwen door hormonale verandering meer veroudering op als ik mij niet vergis.
Dat van de wijn klopt ook wel, want ook bij wijn geldt dat deze op zeker moment gewoon minder wordt met het stijgen van de jaren.
Nee, alleen als je mij verteld/probeert te overtuigen wat ik denk of moet voelen omdat jij dat beter weet dan ik zelf.quote:Op dinsdag 26 april 2022 14:56 schreef Complotwappie het volgende:
[..]
Punt is dat beide met n=5 op de proppen kunnen komen. Op voorhand wegwuiven als mansplainen is behoorlijk onwetenschappelijk. Nog daargelaten dat mensen heel slecht zijn in het kennen en begrijpen van de eigen wensen en motieven.
Ik weet dat het niet hoeft, maar als ik het doe, ben ik dan aan het mansplainen?
Helder.quote:Op dinsdag 26 april 2022 15:00 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Nee, alleen als je mij verteld/probeert te overtuigen wat ik denk of moet voelen.
Onderaan de streep is het nog altijd de pure biologie die bepaald.quote:Op dinsdag 26 april 2022 14:43 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Waarschijnlijk wel. De rol van cultuur en psychologie in aantrekkingskracht wordt dan ook enorm onderschat.
We praten een beetje langs elkaar heen. Ik geloof ook niet dat ik er beter uit ben gaan zien de laatste 15 jaar (wel relatief gezien overigens, big time!). Maar dat is dan ook niet de stelling: het is dat mannen gemiddeld gezien langer aantrekkelijk blijven omdat ze later pieken, niet dat mannen steeds maar aantrekkelijker worden. Dat lijkt mij zeker niet het geval. Dus op zich zijn we het helemaal niet oneens met elkaar denk ik.quote:Op dinsdag 26 april 2022 14:59 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Het is niet mijn bedoeling om iemand te diskwalificeren als dat zo overkomt.
Maar nogmaals in de praktijk zijn de meeste mannen gewoon minder seksueel aantrekkelijk met het stijgen van de leeftijd (boven de pakweg 35). Wat als je jouw biologie verhaal erbij pakt ook logisch is omdat de vruchtbaarheid en kwaliteit van zaad over het algemeen wel minder wordt. In het verleden kon dit gecompenseerd worden door het bieden van financiële zekerheid maar dat wordt steeds minder.
Dat is helemaal niet erg, want men heeft andere kwaliteiten dan uiterlijk en geld alleen. Ik blijf het gewoon een hardnekkige misconceptie onder mannen vinden.
Knappe vrouwen. Ik mis de this tread is worthless without pics emoji’s.quote:Op dinsdag 26 april 2022 15:02 schreef Avianflu het volgende:
Anyways, waar hadden we het eigenlijk over in dit topic, on topic.
Ben ik niet mee eens. Meestal ligt het aan de persoon zelf hoe mooi die oud wordt. Geldt voor zowel mannen als vrouwen.quote:Op dinsdag 26 april 2022 11:08 schreef LXIV het volgende:
[..]
Als man heb je wel minder last van ouder worden wat dat betreft dan een vrouw
Ook hier ben ik het niet mee eens.quote:Op dinsdag 26 april 2022 11:54 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Met gemiddeld zijn kom je sowieso nergens.
Als je een leuke vrouw wil, dan moet je beginnen met zorgen dat je zelf iets te bieden hebt waar een leuke vrouw interesse in zou kunnen hebben.
Heb de neiging om op afschuwelijke mormels te vallen en als ik dan zo'n lief mormeltje krijg wat op het mormel van een man van mij lijkt vind ik dat alleen maar prachtigquote:Op dinsdag 26 april 2022 15:10 schreef capricia het volgende:
Knappe vrouwen willen ook knappe babies. Dus liefst ook een knappe man.
Er wordt wat afgemormeld.quote:Op dinsdag 26 april 2022 15:20 schreef Naardegallemiezen het volgende:
[..]
Heb de neiging om op afschuwelijke mormels te vallen en als ik dan zo'n lief mormeltje krijg wat op het mormel van een man van mij lijkt vind ik dat alleen maar prachtig![]()
Ik vraag me altijd af hoe dat zit met die compleet verbouwde personen. Je kan dan moeilijk bij de baby zeggen “hij heeft jouw neus”.quote:Op dinsdag 26 april 2022 15:10 schreef capricia het volgende:
Knappe vrouwen willen ook knappe babies. Dus liefst ook een knappe man.
Ja. Mannen kunnen vaak goed opdrogen als ze wat ouder zijn.quote:Op dinsdag 26 april 2022 15:22 schreef Ed1234 het volgende:
[..]
Ik vraag me altijd af hoe dat zit met die compleet verbouwde personen. Je kan dan moeilijk bij de baby zeggen “hij heeft jouw neus”.
On topic. Niet zo’n populaire mening hier maar ik merk zelf wel dat ik mij eerder aangetrokken tot iets oudere mannen. Mijn vriend is overigens wat jonger. Uiteindelijk gaat het vooral om chemie en samen een klik hebben, en ik merk ook dat hoe ouder ik wordt hoe minder ik leeftijd belangrijk vind.
Ik weet niet hoor, het uiterlijk is uiteindelijk maar oppervlak en vergankelijk, dus hoop toch dat de meeste relaties wel op meer gebaseerd zijn dan alleen uiterlijk. Kan me dus ook niet voorstellen dat er zoveel mensen een relatie zouden verbreken als de ander schade oploopt aan het uiterlijk. Al zullen ze er ongetwijfeld zijn. Pff gelukkig heb ik niet de struggles van knappe mensenquote:Op vrijdag 18 februari 2022 12:15 schreef tstile het volgende:
Ik las eens een enquete of stellen bij elkaar zouden blijven als de ander een zwaar ongeluk zou hebben met flinke schade aan het uiterlijk. Waren er veel die dan de handdoek in de ring zouden gooien.
Is dit zo? Ik lees hier ook dat knappe mensen vaker een rotkarakter hebben en niet zo hard hoeven te werken, dus er worden niet door iedereen positieve eigenschappen toegedicht. Ik kan me ook voorstellen dat je onbewust positiever bent t.o.v. mensen die qua uiterlijk gelijkwaardig aan je zijn?quote:Op dinsdag 26 april 2022 12:00 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Het lijkt mij sterk dat het geen invloed heeft, aangezien het heel menselijk is om knappe mensen leukere eigenschappen toe te dichten en daarom ook positiever te benaderen.
Nah eigenlijk sla ik alle mannen van >6 jaar ouder haast automatisch over op de apps, niet eens gebaseerd op uiterlijk, maar gewoon op leeftijd.quote:Op dinsdag 26 april 2022 12:47 schreef LXIV het volgende:
[..]
Toch zijn er best veel vrouwen van 35-40 die een man van 45-50 juist heel aantrekkelijk vinden. Aantrekkelijker dan een man van hun eigen leeftijd.
Als man (jongen) van 18 vond ik vrouwen van rond de 35 juist altijd zeer aantrekkelijk overigens.
Ja, maar wat mooi gevonden wordt varieert natuurlijk ook nog best over tijd, ruimte en cultuur.quote:Op dinsdag 26 april 2022 16:06 schreef capricia het volgende:
Iedereen kijkt toch liever naar iets moois?
Een partner vinden is niet zo moeilijk, maar ik had het over een leuke vrouw. Laten we even wel zijn, de gemiddelde Nederlandse vrouw heeft maat 42 en is 1 meter 70. Dan ben je al behoorlijk dik. Er zullen best mensen zijn die het mooi vinden, maar ik durf wel aan dat de meeste mannen het net als ik niet zo heel mooi vinden, of in ieder geval meer trek hebben in iemand die minder gezet is.quote:Op dinsdag 26 april 2022 15:19 schreef Rogue2.0 het volgende:
Ook hier ben ik het niet mee eens.
De meerderheid van de mensen is gemiddeld en toch hebben de meesten wel een partner.
Dat je gemiddeld bent betekent niet dat je niet leuk kunt zijn. Sowieso in termen denken als "zorg dat je iets te bieden hebt" is jezelf tekort doen als gemiddelde man.
Ik heb het ook maar gelezen.quote:Op dinsdag 26 april 2022 16:03 schreef MizzezAmy het volgende:
Is dit zo? Ik lees hier ook dat knappe mensen vaker een rotkarakter hebben en niet zo hard hoeven te werken, dus er worden niet door iedereen positieve eigenschappen toegedicht. Ik kan me ook voorstellen dat je onbewust positiever bent t.o.v. mensen die qua uiterlijk gelijkwaardig aan je zijn?
Misschien dat een lelijkerd wel weer positiever kijkt naar een andere lelijkerd? En juist minder heeft met een knapperd.
Nou, erfenis en dan nog even lekker genieten met een nieuwe kerel. Zonde als je dan zelf ook al 85 bent. Dan wordt de spoeling dun.quote:Op dinsdag 26 april 2022 16:12 schreef MizzezAmy het volgende:
Na een bepaalde leeftijd is het toch veel logischer om juist een wat jongere man te kiezen, tenslotte hebben vrouwen een hogere levensverwachting
Nou, daar zeg je me wat. In die bejaardenhuizen is 80% vrouw.quote:Op dinsdag 26 april 2022 16:47 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nou, erfenis en dan nog even lekker genieten met een nieuwe kerel. Zonde als je dan zelf ook al 85 bent. Dan wordt de spoeling dun.
Ben je nog vrij?quote:Op dinsdag 26 april 2022 16:39 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Een partner vinden is niet zo moeilijk, maar ik had het over een leuke vrouw. Laten we even wel zijn, de gemiddelde Nederlandse vrouw heeft maat 42 en is 1 meter 70. Dan ben je al behoorlijk dik. Er zullen best mensen zijn die het mooi vinden, maar ik durf wel aan dat de meeste mannen het net als ik niet zo heel mooi vinden, of in ieder geval meer trek hebben in iemand die minder gezet is.
Dus ja: ik ben geen liefhebber van gemiddeld en een gemiddelde vrouw is voor mij in ieder geval niet leuk, althans niet aantrekkelijk als partner. Misschien leuk als collega of gewone vriendin ofzo, maar ja dan is uiterlijk vrij irrelevant.
Ik heb het tijdens het daten geprobeerd hoor. Buiten de slanke vrouw om daten, maar dat is echt niks. Iemand die maat 40+ heeft vind ik gewoonweg niet aantrekkelijk.quote:Op dinsdag 26 april 2022 16:39 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Een partner vinden is niet zo moeilijk, maar ik had het over een leuke vrouw. Laten we even wel zijn, de gemiddelde Nederlandse vrouw heeft maat 42 en is 1 meter 70. Dan ben je al behoorlijk dik. Er zullen best mensen zijn die het mooi vinden, maar ik durf wel aan dat de meeste mannen het net als ik niet zo heel mooi vinden, of in ieder geval meer trek hebben in iemand die minder gezet is.
Dus ja: ik ben geen liefhebber van gemiddeld en een gemiddelde vrouw is voor mij in ieder geval niet leuk, althans niet aantrekkelijk als partner. Misschien leuk als collega of gewone vriendin ofzo, maar ja dan is uiterlijk vrij irrelevant.
En dan is een 25 jaar oudere man met een bom duiten die op zijn 65e een hartaanval krijgt omdat je hem nog 3x per dag laat presteren wel interessant!quote:Op dinsdag 26 april 2022 16:48 schreef capricia het volgende:
[..]
Nou, daar zeg je me wat. In die bejaardenhuizen is 80% vrouw.
Nee, ik heb een hele leuke vriendin.quote:Op dinsdag 26 april 2022 16:49 schreef Rogue2.0 het volgende:
[..]
Ben je nog vrij?
Ik denk van wel. Ik denk dat mensen die nog niet door de bliksem der liefde zijn getroffen, op deze manier denken
Maar dat laatste vind ik nog iets anders als je bij elkaar bent. Maar iemand die ik niet aantrekkelijk vind, die vind ik niet aantrekkelijk. Een relatie is veel meer dan alleen maar dat deel natuurlijk, maar als je niet opgewonden raakt van het naakte lichaam van je partner, dan lijkt mij dat problematisch en zeker niet iets wat je al bij het startpunt van de relatie moet hebben.quote:Op dinsdag 26 april 2022 16:57 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Ik heb het tijdens het daten geprobeerd hoor. Buiten de slanke vrouw om daten, maar dat is echt niks. Iemand die maat 40+ heeft vind ik gewoonweg niet aantrekkelijk.
Sport zelf regelmatig en ben aardig fit en dan zie ik een fatty toch wel als een keuze die is gemaakt waar ik niks mee heb. Afgezien van de dikkerdjes die door een ziekte dik zijn geworden.
Volgens mij per definitie 49,99999999999999%.quote:Op dinsdag 26 april 2022 17:04 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik zie nog maar weinig bovengemiddeld knappe vrouwen eigenlijk.
Dat is dan toch gewoon je smaak. Wat jij aantrekkelijk vind. Anderen houden weer van een Kim Kardashian kont. Of van blond of zwart haar. Of van een Aziatisch uiterlijk. Heeft weinig te maken met of iemand objectief gezien bovengemiddeld aantrekkelijk is.quote:Op dinsdag 26 april 2022 16:57 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Ik heb het tijdens het daten geprobeerd hoor. Buiten de slanke vrouw om daten, maar dat is echt niks. Iemand die maat 40+ heeft vind ik gewoonweg niet aantrekkelijk.
Sport zelf regelmatig en ben aardig fit en dan zie ik een fatty toch wel als een keuze die is gemaakt waar ik niks mee heb. Afgezien van de dikkerdjes die door een ziekte dik zijn geworden.
Kim Kardashian heeft dan misschien wel een enorme dikke kont, ze is verder allesbehalve dik. Ik snap nooit zo dat zij wordt gebruikt als een voorbeeld dat dikke vrouwen ook mooi gevonden worden. Ze is sowieso allesbehalve gemiddeld.quote:Op dinsdag 26 april 2022 17:20 schreef Ed1234 het volgende:
[..]
Dat is dan toch gewoon je smaak. Wat jij aantrekkelijk vind. Anderen houden weer van een Kim Kardashian kont. Of van blond of zwart haar. Of van een Aziatisch uiterlijk. Heeft weinig te maken met of iemand objectief gezien bovengemiddeld aantrekkelijk is.
Gelukkig zijn mooie vrouwen vaak eerder intelligenter dan dommer. Intelligente mensen maken verstandiger keuzes immers.quote:Op dinsdag 26 april 2022 17:25 schreef LXIV het volgende:
Wat ik bovengemiddeld aantrekkelijk vind is een hele hoge intelligentie trouwens. Dat valt niet te compenseren met een lekkere kont of tieten.
8 schoonmoeders. Bespaar me!quote:Op dinsdag 26 april 2022 17:27 schreef capricia het volgende:
Een om mee te praten
Eentje voor de sier
Een om bij te slapen
En een om zo nu en dan en dan alleen voor je plezier
Een om mee te schrijven
Een lelijke met verstand
Een om in te blijven
En eentje in reserve onopvallend bij de hand![]()
Vroeger zag je ze meer.quote:Op dinsdag 26 april 2022 17:07 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Volgens mij per definitie 49,99999999999999%.
Als je een normaal verdeling hanteert (maar schoonheid lijkt me sowieso te subjectief om er cijfers aan te hangen)quote:Op dinsdag 26 april 2022 17:07 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Volgens mij per definitie 49,99999999999999%.
quote:Aantrekkelijkheid is meer dan een toevallige optelsom van gave uiterlijke kenmerken. Waar veel – vaak zelfs knappe – mensen denken dat ze ‘niet mooi en daarom niet aantrekkelijk’ zijn, is het in werkelijkheid ‘het idee dat ze niet mooi zijn’ dat ze minder aantrekkelijk maakt.
Lelijke gedachten maken je lelijk. Heb ik gelezen.quote:Op dinsdag 26 april 2022 17:31 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Als je een normaal verdeling hanteert (maar schoonheid lijkt me sowieso te subjectief om er cijfers aan te hangen)
https://psychologisch.nu/(...)ngrijk-is-uiterlijk/ ook een mooie wijsheid:
[..]
He verdomme, weer een sneer naar Sigrid Kaag... Laat die vrouw toch met rust!quote:Op dinsdag 26 april 2022 17:33 schreef capricia het volgende:
[..]
Lelijke gedachten maken je lelijk. Heb ik gelezen.
[ afbeelding ]
Dus als maat 42 de gemiddelde kledingmaat van de vrouw is, dan wordt dat als het meest aantrekkelijk beschouwd!quote:Wat wij over het algemeen mooie mensen vinden, wordt bepaald door een vrij simpele, evolutionair bepaalde regel. Als je alle mannen en vrouwen op de wereld in een blender zou stoppen komt daar de gemiddelde man en vrouw uit, ziedaar de ‘homo estheticus perfectus’. We houden van bijzonderheden, een uitstekende tand, een aparte neus of een licht omhooggetrokken mondhoek, maar dan het liefst bij mensen die verder vrij gemiddeld en symmetrisch zijn.
Ah, ik lees daar dat je elk jaar lelijker wordt, dus het is toch de leeftijdquote:Op dinsdag 26 april 2022 17:33 schreef capricia het volgende:
[..]
Lelijke gedachten maken je lelijk. Heb ik gelezen.
[ afbeelding ]
Behalve dat wat ze hier gemiddeld noemen meer is dat we niet van afwijkingen houden. Maar ik neem aan dat je het met mij eens bent dat een bovengemiddeld lange man doorgaans als aantrekkelijker wordt beschouwd dan een gemiddeld lange man. Dus daar ga je al.quote:Op dinsdag 26 april 2022 17:34 schreef MizzezAmy het volgende:
Oh in dat artikel staat trouwens ook dat gemiddelde mensen het meest aantrekkelijk zijn?
[..]
Dus als maat 42 de gemiddelde kledingmaat van de vrouw is, dan wordt dat als het meest aantrekkelijk beschouwd!
Ja. Ze wordt steeds lelijker omdat ze lelijke gedachten heeft.quote:Op dinsdag 26 april 2022 17:37 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Ah, ik lees daar dat je elk jaar lelijker wordt, dus het is toch de leeftijd(maar ken het verhaal niet helemaal, neem aan dat ze elk jaar lelijker wordt omdat ze heel gemeen is?)
Zeg ik dat Kim Kardashian dik is? Gemiddeld is ze zeker niet, maar dat komt grotendeels ook door alle plastische chirurgie. Maar ik ben wel benieuwd, wat voor broekmaat denk jij dat ze draagt, aangezien jij haar niet dik vind maar iemand met maat 42 wel.quote:Op dinsdag 26 april 2022 17:27 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Kim Kardashian heeft dan misschien wel een enorme dikke kont, ze is verder allesbehalve dik. Ik snap nooit zo dat zij wordt gebruikt als een voorbeeld dat dikke vrouwen ook mooi gevonden worden. Ze is sowieso allesbehalve gemiddeld.
Niet mijn type hoor, maar sowieso een bovengemiddeld knappe vrouw.
Klopt. Sowieso correleert al het goedequote:Op dinsdag 26 april 2022 17:27 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Gelukkig zijn mooie vrouwen vaak eerder intelligenter dan dommer. Intelligente mensen maken verstandiger keuzes immers.
Het lijkt mij dat ook jij zal begrijpen dat met haar figuur ze niet echt het type voor confectie is.quote:Op dinsdag 26 april 2022 17:49 schreef Ed1234 het volgende:
[..]
Zeg ik dat Kim Kardashian dik is? Gemiddeld is ze zeker niet, maar dat komt grotendeels ook door alle plastische chirurgie. Maar ik ben wel benieuwd, wat voor broekmaat denk jij dat ze draagt, aangezien jij haar niet dik vind maar iemand met maat 42 wel.
Tja, ik zie het probleem niet per se.quote:Op dinsdag 26 april 2022 16:57 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Ik heb het tijdens het daten geprobeerd hoor. Buiten de slanke vrouw om daten, maar dat is echt niks. Iemand die maat 40+ heeft vind ik gewoonweg niet aantrekkelijk.
Sport zelf regelmatig en ben aardig fit en dan zie ik een fatty toch wel als een keuze die is gemaakt waar ik niks mee heb. Afgezien van de dikkerdjes die door een ziekte dik zijn geworden.
Mwah. Ik vind dat de gemiddelde man slecht voor zichzelf zorgt (kleding/haar/sporten) wat die potentie tot langer aantrekkelijk blijven teniet doet.quote:Op dinsdag 26 april 2022 15:08 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
We praten een beetje langs elkaar heen. Ik geloof ook niet dat ik er beter uit ben gaan zien de laatste 15 jaar (wel relatief gezien overigens, big time!). Maar dat is dan ook niet de stelling: het is dat mannen gemiddeld gezien langer aantrekkelijk blijven omdat ze later pieken, niet dat mannen steeds maar aantrekkelijker worden. Dat lijkt mij zeker niet het geval. Dus op zich zijn we het helemaal niet oneens met elkaar denk ik.
Maar als je het dan over gewicht hebt gaat die vlieger niet op. Ik neem aan dat je het met mij eens bent dat een bovengemiddeld zware man doorgaans als minder aantrekkelijk wordt beschouwd dan een gemiddeld zware man (of vrouw). Dus daar ga je al.quote:Op dinsdag 26 april 2022 17:38 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Behalve dat wat ze hier gemiddeld noemen meer is dat we niet van afwijkingen houden. Maar ik neem aan dat je het met mij eens bent dat een bovengemiddeld lange man doorgaans als aantrekkelijker wordt beschouwd dan een gemiddeld lange man. Dus daar ga je al.
Maar dat geldt ook voor de gemiddelde vrouw.quote:Op dinsdag 26 april 2022 18:47 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Mwah. Ik vind dat de gemiddelde man slecht voor zichzelf zorgt (kleding/haar/sporten) wat die potentie tot langer aantrekkelijk blijven teniet doet.
Maar mijn punt was nu juist dat nu zovelen overgewicht hebben dat lager dan gemiddeld gewicht beter is.quote:Op dinsdag 26 april 2022 18:53 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Maar als je het dan over gewicht hebt gaat die vlieger niet op. Ik neem aan dat je het met mij eens bent dat een bovengemiddeld zware man doorgaans als minder aantrekkelijk wordt beschouwd dan een gemiddeld zware man (of vrouw). Dus daar ga je al.
Overigens heb ik met lengte ook liever iemand van 1,90 dan 2 meter, dus toch liever iets dichter bij het gemiddelde. Misschien zit er dus wel een kern van waarheid in het artikel (al is het niet echt wetenschappelijk onderbouwd)
Liever een leuke dame met een karaktervol gezicht dan een fotomodeltutje, maar ik ben dan ook maar een heel gemiddelde dinosaurusquote:Op dinsdag 26 april 2022 19:05 schreef Avianflu het volgende:
Is een bovengemiddeld knappe vrouw per definitie aantrekkelijk voor mannen overigens?
Ik vind veel bovengemiddeld knappe mannen (type mooi op een foto) niet per se aantrekkelijk (in de zin van ik wil er seks mee)
Terwijl ik een man met gemiddeld uiterlijk juist weer woest aantrekkelijk kan vinden.
Ik kan alleen voor mijzelf spreken en ik heb toch wel eigenlijk alleen maar interesse in vrouwen die echt meer dan bovengemiddeld knap zijn. Mooi koppie, strak lichaam, juiste verhoudingen, goed gekleed en dan ook nog wat te melden hebben, want ik knap af op domheid. En sowieso ondernemende vrouwen. Ik denk dat zeker 90% van de vrouwen waar ik langere tijd mee ben geweest ondernemer was of is geworden (inclusief mijn vriendinnen toen ik nog een heel vervelend jong ventje was op de middelbare school).quote:Op dinsdag 26 april 2022 19:05 schreef Avianflu het volgende:
Is een bovengemiddeld knappe vrouw per definitie aantrekkelijk voor mannen overigens?
Ik vind veel bovengemiddeld knappe mannen (type mooi op een foto) niet per se aantrekkelijk (in de zin van ik wil er seks mee)
Terwijl ik een man met gemiddeld uiterlijk juist weer woest aantrekkelijk kan vinden.
Klopt helemaal.quote:Op dinsdag 26 april 2022 19:22 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Maar dat geldt ook voor de gemiddelde vrouw.
Helaas voor jou hebben mannen vaker overgewicht dan vrouwen en zijn ze vaker tevreden met hun gewicht.quote:Op dinsdag 26 april 2022 18:41 schreef Avianflu het volgende:
Ik val qua uiterlijk op atletisch gebouwd met een leuke kop en niet te lang, Max 1.75 ofzo.
Dat is niet helemaal waar. Dat ligt aan hoe je het berekent. Sowieso zijn er meer vrouwen met obesitas dan mannen.quote:Op dinsdag 26 april 2022 19:54 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Helaas voor jou hebben mannen vaker overgewicht dan vrouwen en zijn ze vaker tevreden met hun gewicht.
Je beantwoord de vraag nietquote:Op dinsdag 26 april 2022 19:30 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik kan alleen voor mijzelf spreken en ik heb toch wel eigenlijk alleen maar interesse in vrouwen die echt meer dan bovengemiddeld knap zijn. Mooi koppie, strak lichaam, juiste verhoudingen, goed gekleed en dan ook nog wat te melden hebben, want ik knap af op domheid. En sowieso ondernemende vrouwen. Ik denk dat zeker 90% van de vrouwen waar ik langere tijd mee ben geweest ondernemer was of is geworden (inclusief mijn vriendinnen toen ik nog een heel vervelend jong ventje was op de middelbare school).
En dan zijn er nog wat rode draden, maar die hebben dan weer niets met uiterlijk en/of uitstraling te maken.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |