Iemand die schrijft "pandemiequote:Op zaterdag 19 februari 2022 14:58 schreef PSVCL het volgende:
Wappies zijn degene die nog steeds in het Corona sprookje geloven , die ratten draaien alles om.
Ik vind het knap hoe jij dingen zegt zonder duidelijk te zijn...quote:Op zaterdag 19 februari 2022 15:09 schreef Grems het volgende:
[..]
Dat is wel knap, jezelf al in de volgende zin tegenspreken
De "pandemie" is een smokescreenquote:Op zaterdag 19 februari 2022 15:11 schreef KereldeGrote het volgende:
[..]
Iemand die schrijft "pandemie" neem ik al niet serieus, maar als je dan ook nog dit schrijft dan nog minder.
Men noemde de mensen die niet in corona geloofden en het als griepje zagen wappie. Dus niet zeggen dat zij alles omdraaien. Je moet gewoon je fantasie gebruiken en mensen die in corona "geloven" een andere bijnaam geven..Beetje creatief zijn. Jij-bakken kan een kind ook.
Ok dus je geeft toe dat de vaccins niet werktenquote:Op zaterdag 19 februari 2022 14:09 schreef KereldeGrote het volgende:
vind je het normaal dat een klein groepje de gezondheid van anderen in gevaar brengt?
Dit is al tig keer uitgelegd, je googlet maar een eind...quote:Op zaterdag 19 februari 2022 15:38 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ok dus je geeft toe dat de vaccins niet werkten
Nounounou de slimme gevaxxten wijzen ons er steeds op dat een virus niet denkt en geen hersenen heeft, en dus geen onderscheid maakt in wie of wat het muteert.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 15:41 schreef KereldeGrote het volgende:
En als je dan ook nog ongevaccineerden hebt waar het virus welig kan tieren, dan krijg je mutaties waar vaccins niet goed tegen werken...
Normaliter ja. Maar niet met deze Trudeau. Lees je anders even in over die emergency act die hij uitvoert.quote:Op vrijdag 18 februari 2022 23:30 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Maar dat is precies wat er gebeurd is. Sommige hier doen alsof organisatoren opgepakt zijn puur omdat ze de regering irriteren en truckers zijn.
De waarheid is dat ook in Canada je alleen opgepakt kan worden of zwaar beboet kan worden als je overtredingen en misdrijven begaan hebt.
Nou, ben wel benieuwd of je zo scherp bent om dat er uit te pikken. @Isdatzo had het er een week geleden al uit gepikt. Toen kwam deze ook langs via een andere bron.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 13:58 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Waar heb je het idee dat men het verhaal probeert te verdraaien?
Maar da's wat anders dan 'aan de verkeerde kant van de geschiedenis staan'quote:Op zaterdag 19 februari 2022 14:06 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Dus daarom post je ook in het "bespot-hier-wappies" topic in COR...
Klinkt logisch
Nogmaals, jouw individuele vrijheid gaat nooit op bij een pandemie waar je met veel meer factoren te maken hebt. Zelfs de mensenrechten organisaties hebben aangetoond dat mensenrechten niet geschonden zijn door overheden. Vanwege het feit dat men epidemieen moet zien te voorkomen. En dan geld niet de recht van 1 persoon.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 16:10 schreef Grems het volgende:
[..]
De notie van individuele vrijheid en zelfbeschikking voor het gewone volk is inderdaad extreem ten opzichte van de menselijke geschiedenis.
Vandaar ook dat we dat pareltje van vooruitgang boven alles moeten verdedigen tegen mensen zoals jij.
Dus misschien moet je eens gaan onderzoek wat individuele vrijheden zijn en wat mensenrechten zijn. Dat komt bij veel wappies voor, die denken bijvoorbeeld dat onbeperkt naar het cafe gaan ook een mensenrecht is.quote:2. Mag de regering zulke ingrijpende maatregelen treffen?
De mensenrechten laten behoorlijk wat ruimte aan de overheid om maatregelen te treffen ter bescherming van de volksgezondheid, ook als die een beperking van de vrijheid van burgers opleveren. Er zijn zelfs mensenrechtenbepalingen die juist van de overheid verlangen dat ze optreedt. Zo is de Nederlandse overheid verplicht om maatregelen te treffen ter bevordering van de volksgezondheid (art. 22 Grondwet). Zij moet epidemieën zoveel mogelijk voorkomen (art. 11 Europees Sociaal Handvest) en moet het recht op een zo goed mogelijke gezondheid van eenieder garanderen (art. 12 Internationaal Verdrag inzake Economische, Sociale en Culturele Rechten). Om deze opdrachten uit te voeren werkt Nederland samen met de 193 andere lidstaten van de Wereld Gezondheidsorganisatie en sloot zij zich aan bij de Internationale Gezondheidsregeling (2005). Als er echter vrijheidsrechten worden ingeperkt om de gezondheid te beschermen, dan stellen allerlei mensenrechtenbepalingen ook weer grenzen aan die vrijheidsbeperkingen. Belangrijk is echter dat de rechten en vrijheden die in de afgelopen periode ingeperkt werden als gevolg van de coronamaatregelen geen absolute rechten zijn. Inperkingen zijn mogelijk, bijvoorbeeld ook op het recht op lichamelijke integriteit of het huisrecht. Dus een eventuele vaccinatieplicht (die overigens in Nederland niet wordt overwogen) of een verplichting om thuis geen groepen bezoek te ontvangen is niet per definitie in strijd met de mensenrechten.
Ze zoeken nog een modquote:Op zaterdag 19 februari 2022 16:48 schreef ludovico het volgende:
Ik heb heel wat TR's geplaatst, dit topic staat vol met bagger van één user die onsmakelijk debiel reageert.
Geen enkele post is weggehaald. Komop zeg..
En ondertussen een droeftoeter in DM die over die TR's aan het zuigen is "agter" geen idee wie die idioot is maar blijf van me weg.
ludovico in BNW / [BNW FB] Aldous Huxley was een visionair
Jullie zijn niet mod loos op Fok ik krijg om de haverklap notes. Laatst nog een ban. En dit gezuig mag blijven??
ah, je moet mij weer hebben?quote:Op zaterdag 19 februari 2022 16:48 schreef ludovico het volgende:
Ik heb heel wat TR's geplaatst, dit topic staat vol met bagger van één user die onsmakelijk debiel reageert.
Je hebt over onsmakelijk, maar dan wel iemand idioot noemen?quote:En ondertussen een droeftoeter in DM die over die TR's aan het zuigen is "agter" geen idee wie die idioot is maar blijf van me weg.
De enige die zuigen zijn die mensen die ik wappie noem. Die niet toegeven dat covid een pandemie is (wat een neutrale term is voor iets dat wereldwijd is en dat kan niemand ontkennen), die denken dat vrijheden onbeperkt zijn, die zogenaamd niet weten wat een vaccin is.quote:Jullie zijn niet mod loos op Fok ik krijg om de haverklap notes. Laatst nog een ban. En dit gezuig mag blijven??
Ja en eindelijk es een BNW gezinde mod die even hard veegt en schopt als de COR modjesquote:
Denk ik niet.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 17:37 schreef ludovico het volgende:
Rofl Karel is gewoon Devlin. Met die 2 volgers van Harry kan het haast niet missen
Das waar. Manier van posten was idd fatsoenlijker van hem.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 17:44 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Denk ik niet.
Devlin is meer een poster van irritante uitdagende one liners.
Zo’n lange posts zijn niet aan hem besteed
Tja, dat mag jij vinden maar ik ben niet van plan mijn lichamelijke integriteit op te geven omdat anderen dat graag willen. Ik wil ten alle tijden zelf beslissen wat er al dan niet in mijn lichaam gespoten wordt.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 15:27 schreef KereldeGrote het volgende:
[..]
Nogmaals, waar ben ik extreem, en waar spreek ik mijzelf tegen?
Oneliners schijnen nogal een ding te zijn bij wappies.
Als je meent dat "een beetje vrijheid opofferen voor de maatschappij" in tegenspraak is met " Ik heb nooit gezegd dat het individu toebehoort aan de massa en de staat" dan moet jij eens beter begrijpend lezen. Begin eens met het woordje "beetje"...
Ik vind juist dat mensen die menen dat hun individuele vrijheid ALTIJD moet preferen boven de gezondheid van de maatschappij extreem zijn...
Ok ... vind het alleen sneu dat je persé hier de moraalridder wil komen uithangen ... hoe meer je probeert hoe minder effect ... je krijgt alleen meer tegenwerking.quote:
Dat laatste komt omdat ik mij opwind over bepaalde personen. Niet over jou trouwens, maar over mensen die erg trollerig zijn. Zoals Ludo, psvcl etc.. Die ken ik al van eerder en blijven maar dingen roepen zonder onderbouwing. En als ze tegengas krijgen dan is het "TR,TR,TR"...quote:Op zaterdag 19 februari 2022 18:43 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ok ... vind het alleen sneu dat je persé hier de moraalridder wil komen uithangen ... hoe meer je probeert hoe minder effect ... je krijgt alleen meer tegenwerking.
Ik heb gezien dat je in andere subforums wel deftige praat vertelt (vb jezus topic, dat ik meelees om argumenten te verzamelen om in discussie te gaan met recent bekeerde vriend...), dus vind het spijtig je hier zo tekeer te zien gaan.
Ik vind dat inderdaad egoistisch, maar dat is niet verboden. Iedereen is op zich egoistisch, zo zijn er gevaccineerden die dit deden vanwege op vakantie kunnen gaan.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 18:05 schreef oppiedoppie het volgende:
[..]
Tja, dat mag jij vinden maar ik ben niet van plan mijn lichamelijke integriteit op te geven omdat anderen dat graag willen. Ik wil ten alle tijden zelf beslissen wat er al dan niet in mijn lichaam gespoten wordt.
En dat mag jij egoistisch vinden.
Dat idee, dat er zoveel % moet zijn gevaccineerd om het virus te stoppen is volgens mij gebaseerd op de aanname dat het vaccin de transmissie zou stoppen. Nu dit niet het geval is, telt dat niet meer. Zelfs met 100% vaccinatie is het virus dan dus niet te stoppen.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 19:03 schreef KereldeGrote het volgende:
[..]
Ik vind dat inderdaad egoistisch, maar dat is niet verboden. Iedereen is op zich egoistisch, zo zijn er gevaccineerden die dit deden vanwege op vakantie kunnen gaan.
Maar als je snapt hoe een vaccin werkt dan weet je dat hoe jij denkt niet gaat werken om een virus tegen te gaan. Je hebt zoveel procent nodig die gevaccineerd zijn. En als je weet dat er ook mensen zijn die niet tegen vaccinaties kunnen, dan is iedereen die kan gevaccineerd worden nodig..Die kunnen dan een beschermende cordon rond de kwetsbaren vormen.
Wat ik trouwens weer tegen vaccinatie vind pleiten is dat juist de ouderen minder baat hebben bij vaccinatie, aangezien hun immuunsysteem slechter werkt.
Vind wel dat jouw tegengas behoorlijk op de man is en regelmatig alle mensen hier denegrerend (als wappies) beledigd.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 18:58 schreef KereldeGrote het volgende:
[..]
Dat laatste komt omdat ik mij opwind over bepaalde personen. Niet over jou trouwens, maar over mensen die erg trollerig zijn. Zoals Ludo, psvcl etc.. Die ken ik al van eerder en blijven maar dingen roepen zonder onderbouwing. En als ze tegengas krijgen dan is het "TR,TR,TR"...
Als mensen fatsoenlijk komen met feiten of dingen waarvan ze menen dat het feiten zijn dan kan ik daar prima tegen. Ook als mensen er een andere mening op nahouden. Maar heel BNW is vergeven van mensen die nalaten echte feiten te geven.
Volstrekt krankzinnig om vanwege een virus als dit een fundamenteel iets als lichamelijke integriteit op te offeren.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 18:05 schreef oppiedoppie het volgende:
[..]
Tja, dat mag jij vinden maar ik ben niet van plan mijn lichamelijke integriteit op te geven omdat anderen dat graag willen. Ik wil ten alle tijden zelf beslissen wat er al dan niet in mijn lichaam gespoten wordt.
En dat mag jij egoistisch vinden.
Je lijkt nog steeds te denken dat mensen eigendom zijn van de staat en/of de bredere maatschappij.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 16:49 schreef KereldeGrote het volgende:
[..]
Nogmaals, jouw individuele vrijheid gaat nooit op bij een pandemie waar je met veel meer factoren te maken hebt. Zelfs de mensenrechten organisaties hebben aangetoond dat mensenrechten niet geschonden zijn door overheden. Vanwege het feit dat men epidemieen moet zien te voorkomen. En dan geld niet de recht van 1 persoon.
https://mensenrechten.nl/nl/coronavirus-en-mensenrechten
[..]
Dus misschien moet je eens gaan onderzoek wat individuele vrijheden zijn en wat mensenrechten zijn. Dat komt bij veel wappies voor, die denken bijvoorbeeld dat onbeperkt naar het cafe gaan ook een mensenrecht is.
De overheid heeft regels in het leven geroepen die ook ingaan tegen individuele vrijheid. Bijvoorbeeld verkeersregels. als jij zo voor individuele vrijheid bent dan ga je met jouw vrachtauto ook door rood rijden? Want jou kan dan bijna niks gebeuren..
Maar goed, dit negeer je weer want dan blijk je volkomen uitgeluld te zijn..
quote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:13 schreef UncleScorp het volgende:
Moesten we in BNW alle complotten ed. Kunnen aantonen met feiten zijn het geen complotten meer en is BNW=NWS
Maar dat kunnen veel users niet verkroppen...
Dude, haal je oogkleppen weg. Het gaat om de manier waarop je post.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 18:58 schreef KereldeGrote het volgende:
[..]
Dat laatste komt omdat ik mij opwind over bepaalde personen. Niet over jou trouwens, maar over mensen die erg trollerig zijn. Zoals Ludo, psvcl etc.. Die ken ik al van eerder en blijven maar dingen roepen zonder onderbouwing. En als ze tegengas krijgen dan is het "TR,TR,TR"...
Als mensen fatsoenlijk komen met feiten of dingen waarvan ze menen dat het feiten zijn dan kan ik daar prima tegen. Ook als mensen er een andere mening op nahouden. Maar heel BNW is vergeven van mensen die nalaten echte feiten te geven.
quote:Op zondag 20 februari 2022 09:15 schreef ludovico het volgende:
Ik vind het jammer dat er geen mod is.
Ik stel voor dat wij BNW’ers in konvooi naar het Fok-hoofdkwartier rijden en Yvonne’s deur blokkerenquote:Op zondag 20 februari 2022 09:48 schreef oppiedoppie het volgende:
Als je in COR iets post met alleen de woorden 'ze great reset' oid wordt je post verwijderd omdat de inhoud niet in het narratief past.
Hier in BNW mag je gewoon mensen beledigen en op de man spelen?
Waarom is dit? Kan een mod mij dat uitleggen?
Er is geen mod.quote:Op zondag 20 februari 2022 09:48 schreef oppiedoppie het volgende:
Als je in COR iets post met alleen de woorden 'ze great reset' oid wordt je post verwijderd omdat de inhoud niet in het narratief past.
Hier in BNW mag je gewoon mensen beledigen en op de man spelen?
Waarom is dit? Kan een mod mij dat uitleggen?
Bel liever aan voor een bakkie koffie.quote:Op zondag 20 februari 2022 09:55 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
[..]
Ik stel voor dat wij BNW’ers in konvooi naar het Fok-hoofdkwartier rijden en Yvonne’s deur blokkeren![]()
![]()
Is die ermee gestopt dan?quote:
Omdat BNW een soort van no man's land is hier mogen dingen die ergens anders niet door de beugel kunnen. Het beste is al die agitators te negeren ze komen niet voor de discussie al wordt dit wel steeds beweerd maar om je uit te dagen en te stoken, als je erop ingaat hebben ze hun zin. En dan nog, het blijft een vreemde bezigheid elke dag mensen opzoeken die een totaal andere mening hebben.quote:Op zondag 20 februari 2022 09:48 schreef oppiedoppie het volgende:
Als je in COR iets post met alleen de woorden 'ze great reset' oid wordt je post verwijderd omdat de inhoud niet in het narratief past.
Hier in BNW mag je gewoon mensen beledigen en op de man spelen?
Waarom is dit? Kan een mod mij dat uitleggen?
Het blijft vooral vreemd dat mensen elke dag naar een forum gaan om alleen hun eigen mening te horen. Fora zijn juist bedoeld voor discussie.quote:Op zondag 20 februari 2022 10:25 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Omdat BNW een soort van no man's land is hier mogen dingen die ergens anders niet door de beugel kunnen. Het beste is al die agitators te negeren ze komen niet voor de discussie al wordt dit wel steeds beweerd maar om je uit te dagen en te stoken, als je erop ingaat hebben ze hun zin. En dan nog, het blijft een vreemde bezigheid elke dag mensen opzoeken die een totaal andere mening hebben.
Als je dat zou doen, is er niets aan de hand. Maar wanneer je je posts doorspekt met op de persoon opmerkingen, blijft zuigen en mensen aanvallen, valt dat niet onder 'fatsoenlijk'.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 18:58 schreef KereldeGrote het volgende:
[..]
Dat laatste komt omdat ik mij opwind over bepaalde personen. Niet over jou trouwens, maar over mensen die erg trollerig zijn. Zoals Ludo, psvcl etc.. Die ken ik al van eerder en blijven maar dingen roepen zonder onderbouwing. En als ze tegengas krijgen dan is het "TR,TR,TR"...
Als mensen fatsoenlijk komen met feiten of dingen waarvan ze menen dat het feiten zijn dan kan ik daar prima tegen. Ook als mensen er een andere mening op nahouden. Maar heel BNW is vergeven van mensen die nalaten echte feiten te geven.
Ja niets zoveel fun als dagelijks op een religie forum gaan posten dat god niet bestaat of bewijs vragen dat ie wel bestaat.quote:Op zondag 20 februari 2022 10:35 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het blijft vooral vreemd dat mensen elke dag naar een forum gaan om alleen hun eigen mening te horen. Fora zijn juist bedoeld voor discussie.
Over die windmolenrel in Amsterdam schrijf ik al een jaar en dat bericht plaatste ik eergisteren. Alleen vind men het niet zo boeiend want er kwamen geen reacties op:quote:Op zondag 20 februari 2022 09:08 schreef ludovico het volgende:
https://www.parool.nl/ams(...)%2Fwww.google.com%2F
Dat hele main Stream verhaal zit vol met extremisme.
Maar dan impliceer je dus dat alles wat in BNW wordt gepost niets meer is dan een geloof ergens in. En dus niet wat staat omschreven in het BNW-onderwerp.quote:Op zondag 20 februari 2022 11:09 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ja niets zoveel fun als dagelijks op een religie forum gaan posten dat god niet bestaat of bewijs vragen dat ie wel bestaat.
Lachen toch ?
Jaja ONZ is verderopquote:Op zondag 20 februari 2022 12:10 schreef Wantie het volgende:
[..]
Maar dan impliceer je dus dat alles wat in BNW wordt gepost niets meer is dan een geloof ergens in. En dus niet wat staat omschreven in het BNW-onderwerp.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |