Dat is wel handig ja, maar zo moeilijk is dat nu ook weer niet. Enige optie is om de beurt aan te vallen.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 07:58 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Klopt. Maar nu even zitten voor een eventueel 'gameplan' is toch ook niet teveel gevraagd? En trainen is misschien nu te weinig te laat zoals Erben zegt maar iets van teamgevoel roept het wel op.
Das war einmal.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 08:00 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
https://speedskatingresults.com/index.php?p=17&s=6510
In de top 8 qua punten gewoonquote:Op zaterdag 19 februari 2022 08:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
Top 6 of sprokkelen is vereist toch?
Er is niemand.quote:
Iedereen schrikt toch een beetje van iemand met de statuur van Kramer in zo'n race!quote:Op zaterdag 19 februari 2022 08:03 schreef Arth_NL het volgende:
Ze wachten voor Kramer. Vriendelijk.
Lekker man.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 08:03 schreef Bugno3 het volgende:
Waarom zitten ze de hele tijd aan elkaar?
Dus.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 08:03 schreef Max23 het volgende:
Je moet deze race wel zuinig rijden natuurlijk. Anders ben je kapot als de finale start
quote:
Behalve de Nederlanders he, die zijn dat gewend van het allrounden.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 08:03 schreef Max23 het volgende:
Je moet deze race wel zuinig rijden natuurlijk. Anders ben je kapot als de finale start
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |