SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt./modbreak
MINISTER OLLONGREN GEEFT TOE : MONDKAPJES ZIJN BEDOELD VOOR GEDRAGSBEÏNVLOEDING.
Één besmetting voorkomen met een week lang mondkapjes dragen voor 200.000 mensen, MISSCHIEN (Jaap v Dissel).
Verschillende video's:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Meest gevaccineerde land in de wereld.
Directeur Bayer erkent:"vaccins zijn gentherapie"SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.https://en.wikipedia.org/wiki/Psychological_operations_(United_States)
'Psychological operations (PSYOP) are operations to convey selected information and indicators to audiences to influence their emotions, motives, and objective reasoning, and ultimately the behavior of governments, organizations, groups, and individuals.'
![]()
![]()
![]()
Geaccepteerd extremisme en polarisatie in de samenleving:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Geaccepteerde ridiculiteit:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
The show must go on folks!
zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Grap is dat er geen sprake is van een kritische noot. Enkel ongefundeerd angstzaaien. Voor de kritische noot kun je beter op COR kijken, daar weet men wel, met onderbouwing, de nadelen van het vaccin te benoemen. Hier is het vooral zoveel mogelijk stront tegen de muur gooien in de hoop dat er wat blijft plakken.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 10:22 schreef HowardRoark het volgende: [..] Tja, zo heb je ook weer van die mensen die de vaccins hoe dan moeten bewieroken en elke kritische noot er één te veel vinden.
zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Kan mijn post van net niet meer corrigeren maar de vaxx graad in Canada is niet 54%.
54% is namelijk wereldwijd de vaxx graad volgens google.
Canada is ongeveer 80% volgens google.
To BG or not to BG!![]()
Net eens bijgelezen op Twitter, nog genoeg gehersenspoelden die dus gewoon hun muilkorf blijven dragen.
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.![]()
En de kwetsbare groep waar het om gaat boven de 90%.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 10:34 schreef oppiedoppie het volgende:
Kan mijn post van net niet meer corrigeren maar de vaxx graad in Canada is niet 54%.
54% is namelijk wereldwijd de vaxx graad volgens google.
Canada is ongeveer 80% volgens google.
Dus minder dan 10% is verantwoordelijk voor meer dan 30% van de opnames.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Dat je Twitter serieus neemtquote:Op dinsdag 15 februari 2022 10:41 schreef controlaltdelete het volgende:
Net eens bijgelezen op Twitter, nog genoeg gehersenspoelden die dus gewoon hun muilkorf blijven dragen.
zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
En bij de risicogroepen is dat ruim 90%. Dat zet de staafgrafiekjes van greysbones toch in een behóórlijk ander licht.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 10:34 schreef oppiedoppie het volgende:
Kan mijn post van net niet meer corrigeren maar de vaxx graad in Canada is niet 54%.
54% is namelijk wereldwijd de vaxx graad volgens google.
Canada is ongeveer 80% volgens google.Huilen dan.![]()
Dat valt erg mee eigenlijk. Maar wel raar dan dat je hier dan zo actief bent als je het niveau zo erbarmelijk acht.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 10:25 schreef Wantie het volgende:
[..]
Grap is dat er geen sprake is van een kritische noot. Enkel ongefundeerd angstzaaien. Voor de kritische noot kun je beter op COR kijken, daar weet men wel, met onderbouwing, de nadelen van het vaccin te benoemen. Hier is het vooral zoveel mogelijk stront tegen de muur gooien in de hoop dat er wat blijft plakken.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Je bent het niet met mijn post eens? Een reactie met enkel een smiley is wat karig natuurlijk.quote:'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Ik kom hier niet voor de kritische noot...quote:Op dinsdag 15 februari 2022 10:51 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat valt erg mee eigenlijk. Maar wel raar dan dat je hier dan zo actief bent als je het niveau zo erbarmelijk acht.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Mits de cijfers kloppen.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 10:45 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
En bij de risicogroepen is dat ruim 90%. Dat zet de staafgrafiekjes van greysbones toch in een behóórlijk ander licht.
Want ze zijn er niet vies van om wat dingetjes beetje aan te passen natuurlijk.To BG or not to BG!![]()
De objectief observeerbare realiteit is aan jou kennelijk niet besteed.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 10:56 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Je bent het niet met mijn post eens? Een reactie met enkel een smiley is wat karig natuurlijk.Huilen dan.![]()
Heb je aanwijzingen dat die cijfers niet kloppen?quote:Op dinsdag 15 februari 2022 10:57 schreef oppiedoppie het volgende:
[..]
Mits de cijfers kloppen.
Want ze zijn er niet vies van om wat dingetjes beetje aan te passen natuurlijk.Huilen dan.![]()
Waar kom je dan voor?quote:Op dinsdag 15 februari 2022 10:56 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ik kom hier niet voor de kritische noot...'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
En dan heeft hij het steeds over 'angstzaaien'. Kom hier dan ook niet dan hoef je ook niet bang te worden van wat hier wordt gepost. Maar ze blijven komen.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 10:51 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat valt erg mee eigenlijk. Maar wel raar dan dat je hier dan zo actief bent als je het niveau zo erbarmelijk acht.
To BG or not to BG!![]()
Ze passen niet in het narratief, dus dan kloppen ze niet.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 10:58 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Heb je aanwijzingen dat die cijfers niet kloppen?
De ziekenhuiscijfers van diezelfde overheid passen wel in het narratief, dus die kloppen wel.
En terwijl het altijd met Covid was in de tijd voor vaccinatie, is het in dit geval door Covid, want dat sluit beter aan bij het narratief.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Oh, ik word er niet bang van hoor, krijg eerder het gevoel dat de angstzaaiers voor zichzelf het vaccin als zo gevaarlijk mogelijk proberen te beschouwen om hun eigen keuze te rechtvaardigen..quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:00 schreef oppiedoppie het volgende:
[..]
En dan heeft hij het steeds over 'angstzaaien'. Kom hier dan ook niet dan hoef je ook niet bang te worden van wat hier wordt gepost. Maar ze blijven komen.
En da's een beetje vreemd.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Zijn er al gedegen argumenten om dat te ontkrachten dan? Want vooralsnog komt er steeds meer naar buiten dat de kantjes er nogal af zijn gelopen.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:03 schreef Wantie het volgende:
[..]
Oh, ik word er niet bang van hoor, krijg eerder het gevoel dat de angstzaaiers voor zichzelf het vaccin als zo gevaarlijk mogelijk proberen te beschouwen om hun eigen keuze te rechtvaardigen..
En da's een beetje vreemd.![]()
Ik ben hier eigenlijk amper actief, dus dit beantwoord de vraag niet echt. Want het is natuurlijk wel een vreemde tendens, obsessief een subforum opzoeken waar je zelf van mening bent dat er ongefundeerd angst wordt gezaaid en men eigenlijk niet meer doet dan met stront gooien. Ik vraag mij dan af waarom je je daar tussen zou willen mengen ..quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:10 schreef Wantie het volgende:
[..]
Speciaal voor jou..
En waar kom jij voor?'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Hoeveel gevaccineerden hebben daardoor aids opgelopen bijvoorbeeld?quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:12 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Zijn er al gedegen argumenten om dat te ontkrachten dan? Want vooralsnog komt er steeds meer naar buiten dat de kantjes er nogal af zijn gelopen.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Ja, men is hier altijd nieuwsgierig naar wat ik hier doe.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:13 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik ben hier eigenlijk amper actief, dus dit beantwoord de vraag niet echt. Want het is natuurlijk wel een vreemde tendens, obsessief een subforum opzoeken waar je zelf van mening bent dat er ongefundeerd angst wordt gezaaid en men eigenlijk niet meer doet dan met stront gooien. Ik vraag mij dan af waarom je je daar tussen zou willen mengen ..
Da's op zich wel bijzonder.
En ondertussen beantwoord je mijn vraag niet wat jij hier doet.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
The fuck heeft dat er nou mee te maken, het ging over doden gevaccineerd vs niet gevaccineerd.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:16 schreef Wantie het volgende:
[..]
Hoeveel gevaccineerden hebben daardoor aids opgelopen bijvoorbeeld?
Niet over een of random onderwerp wat je er bijhaalt.![]()
https://www.vandale.nl/gr(...)ekenis/zendingsdrangquote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:13 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik ben hier eigenlijk amper actief, dus dit beantwoord de vraag niet echt. Want het is natuurlijk wel een vreemde tendens, obsessief een subforum opzoeken waar je zelf van mening bent dat er ongefundeerd angst wordt gezaaid en men eigenlijk niet meer doet dan met stront gooien. Ik vraag mij dan af waarom je je daar tussen zou willen mengen ..![]()
Nee, het ging over angst zaaien over het vaccin.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:17 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
The fuck heeft dat er nou mee te maken, het ging over doden gevaccineerd vs niet gevaccineerd.
Niet over een of random onderwerp wat je er bijhaalt.
Ik noem een voorbeeld daarvan die kortgeleden meerdere malen is langs gekomen in deze thread.
Het vaccin zou hiv bevatten, aids veroorzaken, ingeente personen bevattelijker maken voor een HIV besmetting, etczeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Zeer dodelijk grafeenoxide bevatten, permanente schade aan het immuunsysteem toebrengen, ons lichaam tot eigendom van Pfizer maken, het bloed tot gelei maken, ons bewustzijn deel maken van een kunstmatig intelligentienetwerk, voor een gigantische toename in miskramen en permanente onvruchtbaarheid zorgen, etc.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:21 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, het ging over angst zaaien over het vaccin.
Ik noem een voorbeeld daarvan die kortgeleden meerdere malen is langs gekomen in deze thread.
Het vaccin zou hiv bevatten, aids veroorzaken, ingeente personen bevattelijker maken voor een HIV besmetting, etc
Maar nee, de angstporno komt van de overheid hoor.
Huilen dan.![]()
Nou, het gaat natuurlijk wel iets verder dan enkel nieuwsgierigheid. Je mengt je actief in de discussie en het lijkt ook alsof je enorm je moeite doet om bepaalde visies en standpunten te tackelen. Het komt over alsof je je dusdanig ergert aan bepaalde narratieven hier dat je er gewoon op móet reageren. Je kunt het niet laten.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:17 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, men is hier altijd nieuwsgierig naar wat ik hier doe.Ik vind dit oprecht een fascinerend topic met prima users die over het algemeen een visie hebben waar ik mij geregeld in kan vinden. Daarom post ik hier soms mee.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:17 schreef Wantie het volgende:
En ondertussen beantwoord je mijn vraag niet wat jij hier doet.Dat klopt inderdaad. De angstporno komt ook van o.a. de overheid.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:27 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Zeer dodelijk grafeenoxide bevatten, permanente schade aan het immuunsysteem aanbrengen, ons lichaam tot eigendom van Pfizer maken, het bloed tot gelei maken, ons bewustzijn deel maken van een kunstmatig intelligentienetwerk, voor een gigantische toename in miskramen en permanente onvruchtbaarheid zorgen, etc.
Maar nee, de angstporno komt van de overheid hoor.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
over testen om te werken op een kinderdagverblijf
de meeste werknemers die daar werken raken besmet door de kindjes
want papa en mama moeten werken he, of de kindjes nu ziek zijn of niet
gewoon droppen die handel
en aangezien je als gevaccineerde net zo goed een besmetting kunt overdragen slaat het testen van ongevaccineerden nergens op.Thinking is difficult, that’s why most people judge![]()
quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:21 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, het ging over angst zaaien over het vaccin.
Ik noem een voorbeeld daarvan die kortgeleden meerdere malen is langs gekomen in deze thread.
Het vaccin zou hiv bevatten, aids veroorzaken, ingeente personen bevattelijker maken voor een HIV besmetting, etcOef ik zou binnen een half jaar dood gaan of in een zombie veranderen..quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:27 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Zeer dodelijk grafeenoxide bevatten, permanente schade aan het immuunsysteem toebrengen, ons lichaam tot eigendom van Pfizer maken, het bloed tot gelei maken, ons bewustzijn deel maken van een kunstmatig intelligentienetwerk, voor een gigantische toename in miskramen en permanente onvruchtbaarheid zorgen, etc.
Maar nee, de angstporno komt van de overheid hoor.
Maar nu dus langzaam en pijnlijk..
En lees hier dus ook net dat mijn vrouwtje NIET zwanger is IPV wel..
Nu ik hoor dat straks alles weer open gaat en de QR ook weg gaat, is dit wel domper... Hoe moet ik haar uitleggen dat de echo van gisteren dus fake is...
Tips zijn welkom..Er staat nog een vraag voor u open!!![]()
Gefeliciteerd pik.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:31 schreef theguyver het volgende:
[..]
[..]
Oef ik zou binnen een half jaar dood gaan of in een zombie veranderen..
Maar nu dus langzaam en pijnlijk..
En lees hier dus ook net dat mijn vrouwtje NIET zwanger is IPV wel..
Nu ik hoor dat straks alles weer open gaat en de QR ook weg gaat, is dit wel domper... Hoe moet ik haar uitleggen dat de echo van gisteren dus fake is...
Tips zijn welkom..Huilen dan.![]()
Artsen zijn niet te vertrouwen dat weet je ondertussen toch wel?quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:31 schreef theguyver het volgende:
Hoe moet ik haar uitleggen dat de echo van gisteren dus fake is...Huilen dan.![]()
Langsgekomen als in iemand heeft een link gepost van twitter bedoel je, zoals zo veel links voorbij komen?quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:21 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, het ging over angst zaaien over het vaccin.
Ik noem een voorbeeld daarvan die kortgeleden meerdere malen is langs gekomen in deze thread.
Het vaccin zou hiv bevatten, aids veroorzaken, ingeente personen bevattelijker maken voor een HIV besmetting, etc
Plus nogmaals, zijn de gevolgen uberhaupt onderzocht of is dat iets wat je vooral uit je onderbuikgevoel post.![]()
Ja, da's het fascinerende van BNW.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:27 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nou, het gaat natuurlijk wel iets verder dan enkel nieuwsgierigheid. Je mengt je actief in de discussie en het lijkt ook alsof je enorm je moeite doet om bepaalde visies en standpunten te tackelen. Het komt over alsof je je dusdanig ergert aan bepaalde narratieven hier dat je er gewoon op móet reageren. Je kunt het niet laten.
[..]
Ik vind dit oprecht een fascinerend topic met prima users die over het algemeen een visie hebben waar ik mij geregeld in kan vinden. Daarom post ik hier soms mee.
[..]
Dat klopt inderdaad. De angstporno komt ook van o.a. de overheid.
De overheid wordt beticht van angstporno om hun beleid er door te drukken, maar ondertussen gooit BNW er zelf een staaltje angstporno tegenaan om de eigen keuzes te rechtvaardigen waar de overheid nog wat van kan leren....zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Ah, dan telt het niet?quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:36 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Langsgekomen als in iemand heeft een link gepost van twitter bedoel je, zoals zo veel links voorbij komen?Dus je acht het aannemelijk dat het vaccin aids veroorzaakt, tenzij het tegendeel wordt bewezen.quote:Plus nogmaals, zijn de gevolgen uberhaupt onderzocht of is dat iets wat je vooral uit je onderbuikgevoel post.
Da's wel keurig in lijn met BNW
zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
De QR gaat niet weg, het wordt in de ijskast gezet m.a.w. zodra het nodig is kan deze er weer eruit gehaald worden.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:31 schreef theguyver het volgende:
[..]
[..]
Oef ik zou binnen een half jaar dood gaan of in een zombie veranderen..
Maar nu dus langzaam en pijnlijk..
En lees hier dus ook net dat mijn vrouwtje NIET zwanger is IPV wel..
Nu ik hoor dat straks alles weer open gaat en de QR ook weg gaat, is dit wel domper... Hoe moet ik haar uitleggen dat de echo van gisteren dus fake is...
Tips zijn welkom..Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.![]()
Ik weet het niet, ik zie hier niet veel angstporno eigenlijk. Wat ik daarentegen wel zie zijn bepaalde users, zoals jij, die hier elke vorm van kritiek op de vaccins interpreteren als angstporno.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:36 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, da's het fascinerende van BNW.
De overheid wordt beticht van angstporno om hun beleid er door te drukken, maar ondertussen gooit BNW er zelf een staaltje angstporno tegenaan om de eigen keuzes te rechtvaardigen waar de overheid nog wat van kan leren....'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Dat iemand its post wil niet zeggen dat diegene er ook meteen hetzelfde over denk, neem aan dat je dat zelf ook wel snapt...quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:38 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ah, dan telt het niet?
[..]
Dus je acht het aannemelijk dat het vaccin aids veroorzaakt, tenzij het tegendeel wordt bewezen.
Da's wel keurig in lijn met BNW
Lezen, dat staat er niet.![]()
Dat was vast een linkje naar Twitter, dus dat telt nietquote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:31 schreef theguyver het volgende:
[..]
[..]
Oef ik zou binnen een half jaar dood gaan of in een zombie veranderen..
Misschien kun je haar vragen te bewijzen of de echo echt is.quote:Maar nu dus langzaam en pijnlijk..
En lees hier dus ook net dat mijn vrouwtje NIET zwanger is IPV wel..
Nu ik hoor dat straks alles weer open gaat en de QR ook weg gaat, is dit wel domper... Hoe moet ik haar uitleggen dat de echo van gisteren dus fake is...
Tips zijn welkom..
Tot die tijd is het gewoon fake...
Anyway, gefeliciteerd man 🎉🎉
Met gevacccineerd zaad nog wel
zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Mochten jullie nog willen lachen, deze thread is erg goed....I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Dus als iemand meerdere twitterberichtjes plaatst die verschillende links leggen tussen het vaccin en HIV/AIDS, met daarbij het commentaar " ze krijgen gewoon AIDS van de vaccines, die je immune systeem kapot maakt .", dan is het niet zo dat die persoon daar zelf zo over denkt....quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:41 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Dat iemand its post wil niet zeggen dat diegene er ook meteen hetzelfde over denk, neem aan dat je dat zelf ook wel snapt...
Lezen, dat staat er niet.
Weer wat geleerd...
Vraag ik me wel af waarom hij dan meerdere berichten post waarin links gelegd worden tussen vaccinatie en HIV/AIDS...
En dit is slechts 1 voorbeeld.
Isdatzo en Guyver hebben ook enkele gegeven, en ik heb zelf wel meegemaakt dat een user hier mij wist te vertellen dat de spike eiwitten uit het vaccin mij van binnen uit helemaal gaan slopen op celniveau en dat ik daardoor in 2 jaar tijd een langzame, pijnlijke dood ging sterven, etc.
Maar zo dacht die persoon er natuurlijk niet zelf over.
Zat overigens geen Twitter link bij..zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Nou, dan moeten we eerst weten hoe jij hierover denktquote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:43 schreef Ulx het volgende:
Mochten jullie nog willen lachen, deze thread is erg goed....
[ twitter ]
zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Kritiek is niet hetzelfde als ongefundeerde bangmakerij (angstporno), zoals dat je aids krijgt van het vaccin, dat alle gevaccineerden binnen twee jaar dood gaan, dat het vaccin een chip bevat om je overheids zombies te maken enz enz enz. Allemaal hier de revue gepasseerd.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:40 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik weet het niet, ik zie hier niet veel angstporno eigenlijk. Wat ik daarentegen wel zie zijn bepaalde users, zoals jij, die hier elke vorm van kritiek op de vaccins interpreteren als angstporno.![]()
Of je aids krijgt of niet, we gaan het zien, ik ben wel benieuwd naar de lange termijn effecten die pas na een x periode boven water kunnen komen, ik hoef me daar niet druk om te maken want ik ben schoon van het spul. Al die vaccinaties zijn voor noppes geweest.Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.![]()
Dankzij de vaccinaties zijn we aardig door de crisis gerold.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:55 schreef controlaltdelete het volgende:
Of je aids krijgt of niet, we gaan het zien, ik ben wel benieuwd naar de lange termijn effecten die pas na een x periode boven water kunnen komen, ik hoef me daar niet druk om te maken want ik ben schoon van het spul. Al die vaccinaties zijn voor noppes geweest.
Dat ze inmiddels niet echt een noodzaak hebben wil niet zeggen dat ze voor noppes zijn geweest.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Mwoah risicogroepen hebben wel baat gehad en wat is lange termijn als je minder dan 10 te verwachte levensjaren over hebt.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:55 schreef controlaltdelete het volgende:
Of je aids krijgt of niet, we gaan het zien, ik ben wel benieuwd naar de lange termijn effecten die pas na een x periode boven water kunnen komen, ik hoef me daar niet druk om te maken want ik ben schoon van het spul. Al die vaccinaties zijn voor noppes geweest."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Gast, welke kant wil je nu serieus op? Want je manier van een "gesprek" voeren irriteert nogal op deze manier, je haalt er echt allerlei shit bij wat wellicht door 1 persoon gedeeld is en zet dat weg als de algehele BNW concensus.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:50 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dus als iemand meerdere twitterberichtjes plaatst die verschillende links leggen tussen het vaccin en HIV/AIDS, met daarbij het commentaar " ze krijgen gewoon AIDS van de vaccines, die je immune systeem kapot maakt .", dan is het niet zo dat die persoon daar zelf zo over denkt....
Weer wat geleerd...
Vraag ik me wel af waarom hij dan meerdere berichten post waarin links gelegd worden tussen vaccinatie en HIV/AIDS...
En dit is slechts 1 voorbeeld.
Isdatzo en Guyver hebben ook enkele gegeven, en ik heb zelf wel meegemaakt dat een user hier mij wist te vertellen dat de spike eiwitten uit het vaccin mij van binnen uit helemaal gaan slopen op celniveau en dat ik daardoor in 2 jaar tijd een langzame, pijnlijke dood ging sterven, etc.
Maar zo dacht die persoon er natuurlijk niet zelf over.
Zat overigens geen Twitter link bij..![]()
Al die vaccinaties hebben een hoop ziekenhuisopnamen en sterfgevallen voorkomen.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:55 schreef controlaltdelete het volgende:
Of je aids krijgt of niet, we gaan het zien, ik ben wel benieuwd naar de lange termijn effecten die pas na een x periode boven water kunnen komen, ik hoef me daar niet druk om te maken want ik ben schoon van het spul. Al die vaccinaties zijn voor noppes geweest.Huilen dan.![]()
Volgens mij betreft dit redelijk fringe gedachtegoed. Maar mochten bepaalde users dit denken, laat hen dat lekker denken zou ik zeggen.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:53 schreef The_End het volgende:
[..]
Kritiek is niet hetzelfde als ongefundeerde bangmakerij (angstporno), zoals dat je aids krijgt van het vaccin, dat alle gevaccineerden binnen twee jaar dood gaan, dat het vaccin een chip bevat om je overheids zombies te maken enz enz enz. Allemaal hier de revue gepasseerd.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Dat is toch gewoon de hele tijd de taktiek geweest?quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:00 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Gast, welke kant wil je nu serieus op? Want je manier van een "gesprek" voeren irriteert nogal op deze manier, je haalt er echt allerlei shit bij wat wellicht door 1 persoon gedeeld is en zet dat weg als de algehele BNW concensus.
5G, gates, we gaan allemaal dood, Aids, nanobots!!!11 = wappie
Ik denk niet dat mondkapjes heel veel doen tegen corona = OOK WAPPIE!!!A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Het ging over de angstporno die rond ging in BNW....quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:02 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Volgens mij betreft dit redelijk fringe gedachtegoed. Maar mochten bepaalde users dit denken, laat hen dat lekker denken zou ik zeggen.![]()
Nou, het is niet zo dat het afkomstig is van 1 persoon, en dit was slechts 1 voorbeeld uit een hele reeks van angstporno die hier door meerdere users wordt verspreid.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:00 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Gast, welke kant wil je nu serieus op? Want je manier van een "gesprek" voeren irriteert nogal op deze manier, je haalt er echt allerlei shit bij wat wellicht door 1 persoon gedeeld is en zet dat weg als de algehele BNW concensus.
Hoeveel is nodig voor consensus?
Opvallende is wel dat, op een enkele uitzondering na, er geen repliek komt op dit soort angstberichten, en als die er wel komt van personen die als niet-BNW-waardig zijn bestempeld, dan wordt dat meteen de kop ingedrukt...zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:03 schreef The_End het volgende:
[..]
Het ging over de angstporno die rond ging in BNW....
Zelfs deze een paar keer langs zien komen.![]()
Mwoah ik ken risicogroepen die geen spuitjes hebben genomen en er nog steeds zijn. We gaan het zien straks al die gezonde mensen die geen risico waren en voor noppes al die spuitjes hebben laten zetten.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:59 schreef ludovico het volgende:
[..]
Mwoah risicogroepen hebben wel baat gehad en wat is lange termijn als je minder dan 10 te verwachte levensjaren over hebt.Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.![]()
Haha, dit inderdaad. Het gaat erom dat je een héél specifiek narratief omarmd, en elke centimeter die je hier ook maar van durft af te wijken wordt als problematisch gezien. Het is ook om deze reden dat sommige medisch wetenschappers of artsen in opspraak zijn gekomen. Zij zeggen eigenlijk niet veel raars, maar ze zijn kritisch en dat mag niet. Je moet op dogmatische wijze het gewenste narratief herhalen. Het heeft wat dat betreft wel een bepaalde cult-achtige tendens.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:02 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dat is toch gewoon de hele tijd de taktiek geweest?
5G, gates, we gaan allemaal dood, Aids, nanobots!!!11 = wappie
Ik denk niet dat mondkapjes heel veel doen tegen corona = OOK WAPPIE!!!'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Knul, toen QPJ doodleuk verkondigde dat het vaccin het immuunsysteem 'saboteert' liep jij zijn post driftig te liken.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:02 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Volgens mij betreft dit redelijk fringe gedachtegoed. Maar mochten bepaalde users dit denken, laat hen dat lekker denken zou ik zeggen.
Dus doe niet alsof je neus bloedt.Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Tgaat niet om anekdotisch maar om het grotere plaatje.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:06 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Mwoah ik ken risicogroepen die geen spuitjes hebben genomen en er nog steeds zijn. We gaan het zien straks al die gezonde mensen die geen risico waren en voor noppes al die spuitjes hebben laten zetten.
Met roken kan je ook 110 worden."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Hier en daar zijn er aanwijzingen dat niet alle cijfers kloppen en dat ze het graag een beetje 'anders' brengen, ja.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 10:58 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Heb je aanwijzingen dat die cijfers niet kloppen?To BG or not to BG!![]()
ik zie het ook nog niet hoorquote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:09 schreef ludovico het volgende:
[..]
Tgaat niet om anekdotisch maar om het grotere plaatje.
Met roken kan je ook 110 worden.
dat mensen die ouder zijn wel het voordeel hadden
we weten inmiddels allemaal dat degene die in het ziekenhuis kwamen meerdere problemen hadden
gevaxxed en ongevaxxedThinking is difficult, that’s why most people judge![]()
Nee, da's onzin.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:02 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dat is toch gewoon de hele tijd de taktiek geweest?
5G, gates, we gaan allemaal dood, Aids, nanobots!!!11 = wappie
Ik denk niet dat mondkapjes heel veel doen tegen corona = OOK WAPPIE!!!
Ik denk niet dat mondkapjes heel veel doen tegen corona is een gematigde mening die je veel hoort op COR.
Hier wordt het mondkapje gezien als instrument om de bevolking te knechten en hun waardigheid af te nemen en heeft het mondkapje eerder een tegengesteld effect in de verspreiding van het virus.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Geen idee meer, maar drop zeker even een linkje naar de desbetreffende post. Jou kennende zal je dit waarschijnlijk wel bookmarked hebben.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:08 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Knul, toen QPJ doodleuk verkondigde dat het vaccin het immuunsysteem 'saboteert' liep jij zijn post driftig te liken.
Dus doe niet alsof je neus bloedt.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Klopt, maar je ziet ook in de cijfers dat verhoudingsgewijs meer ongevaccineerd dan gevaccineerd in het ziekenhuis belandt, en dat tijdens de najaarsgolf het aantal besmettingen veel hoger was relatief aan het aantal opnames dan in de golf van het jaar daarvoor.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:11 schreef greysbones het volgende:
[..]
ik zie het ook nog niet hoor
dat mensen die ouder zijn wel het voordeel hadden
we weten inmiddels allemaal dat degene die in het ziekenhuis kwamen meerdere problemen hadden
gevaxxed en ongevaxxed
Maar dat wil niet zeggen dat daarom de hele bevolking gevaccineerd en geboosterd moet worden, zoals de overheid voorschrijft.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Aanname ...kan niet concreet bewezen worden...quote:Op dinsdag 15 februari 2022 11:59 schreef Wantie het volgende:
Dankzij de vaccinaties zijn we aardig door de crisis gerold.I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.![]()
Meeste mensen begrijpen dat soort grafieken niet.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:06 schreef Grems het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Zelfs deze een paar keer langs zien komen.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
jij houdt dat allemaal bijquote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:08 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Knul, toen QPJ doodleuk verkondigde dat het vaccin het immuunsysteem 'saboteert' liep jij zijn post driftig te liken.
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.![]()
Observatie.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:14 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Aanname ...kan niet concreet bewezen worden...
Verder is BNW een plek voor feitenvrij argumenteren..zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Dat is ook exact waarom we al 2 jaar met deze bagger zitten. Men is liever bezig met een discussie voeren over wie gelijk heeft.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:02 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dat is toch gewoon de hele tijd de taktiek geweest?
5G, gates, we gaan allemaal dood, Aids, nanobots!!!11 = wappie
Ik denk niet dat mondkapjes heel veel doen tegen corona = OOK WAPPIE!!!Reeks nog wel, hou je het bij ofzo?quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:05 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nou, het is niet zo dat het afkomstig is van 1 persoon, en dit was slechts 1 voorbeeld uit een hele reeks van angstporno die hier door meerdere users wordt verspreid.
Hoeveel is nodig voor consensus?
Opvallende is wel dat, op een enkele uitzondering na, er geen repliek komt op dit soort angstberichten, en als die er wel komt van personen die als niet-BNW-waardig zijn bestempeld, dan wordt dat meteen de kop ingedrukt...
Omdat je hier in BNW zit, niet COR? Lijkt mij nogal logisch toch.
Er kan prima tegengeluid zijn, alleen de manier waarop jij en nog een aantal dat doen is in dezelfde lijn als waar jij die "wappies" van beschuldigd.![]()
Waarom dan wel met cijfers komen die volgens jou het effect van vaccinatie onderuit halen?quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:11 schreef oppiedoppie het volgende:
[..]
Hier en daar zijn er aanwijzingen dat niet alle cijfers kloppen en dat ze het graag een beetje 'anders' brengen, ja.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Maar andersom geldt dat kennelijk niet.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:02 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Volgens mij betreft dit redelijk fringe gedachtegoed. Maar mochten bepaalde users dit denken, laat hen dat lekker denken zou ik zeggen.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Ben je nog steeds voorstander van een vaccinatieplicht en het uitsluiten van gezonde mensen?quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:08 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Knul, toen QPJ doodleuk verkondigde dat het vaccin het immuunsysteem 'saboteert' liep jij zijn post driftig te liken.
Dus doe niet alsof je neus bloedt.
Eng mannetjegoed dat mensen als jou hun ware aard hebben laten zien tijden de "crisis"
![]()
Niet iedereen heeft het geheugen van een zeef.quote:
Maar goed, in BNW werd twee jaar lang geroepen dat de coronaregels nooit meer zouden verdwijnen. En zie hier...Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Wij mogen geen zieltjes bekeren in CORquote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:19 schreef Wantie het volgende:
[..]
Maar andersom geldt dat kennelijk niet.
dus waarom jij hier wel ?I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.![]()
Aangezien de zorg niet langer overbelast dreigt te raken, zijn dergelijke draconische maatregelen niet langer nodig.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:19 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Ben je nog steeds voorstander van een vaccinatieplicht en het uitsluiten van gezonde mensen?Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Jajaquote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:21 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Aangezien de zorg niet langer overbelast dreigt te raken, zijn dergelijke draconische maatregelen niet langer nodig.sick fuck
![]()
We zijn er nog niet héquote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:19 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Niet iedereen heeft het geheugen van een zeef.
Maar goed, in BNW werd twee jaar lang geroepen dat de coronaregels nooit meer zouden verdwijnen. En zie hier...
En het gaat over belangrijke dingen , niet die stomme mondvodI understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.![]()
Want dat is niet de bedoeling? Dat ik op de hoogte ben van wat hier gepost wordt?quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:18 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
[..]
Reeks nog wel, hou je het bij ofzo?Mja, je geeft zelf aan dat je slecht op de hoogte bent van wat hier zoal over het vaccin wordt geroepen.quote:Omdat je hier in BNW zit, niet COR? Lijkt mij nogal logisch toch.
Er kan prima tegengeluid zijn, alleen de manier waarop jij en nog een aantal dat doen is in dezelfde lijn als waar jij die "wappies" van beschuldigd.
Maar je weet dan wel precies hoe de repliek daarop er uit ziet?zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
ik heb het geliked, zo kom ik ook in zijn boekjequote:
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.![]()
de noodwet willen ze nog steeds verlengenquote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:22 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
We zijn er nog niet hé
En het gaat over belangrijke dingen , niet die stomme mondvod
en de qr pas in de ijskast voor nu
want stel je voorThinking is difficult, that’s why most people judge![]()
Andersom betreft het niet slechts een paar fringe individuen, maar een behoorlijke groep.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:19 schreef Wantie het volgende:
[..]
Maar andersom geldt dat kennelijk niet.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
toont aan hoe snel "ze" weer gesust zijn ...quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:24 schreef greysbones het volgende:
[..]
de noodwet willen ze nog steeds verlengen
en de qr pas in de ijskast voor nu
want stel je voorI understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.![]()
Waarom zie je dit als een religie?quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:19 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Wij mogen geen zieltjes bekeren in COR
dus waarom jij hier wel ?
En op COR mag best veel, als je het maar kunt onderbouwen.
En daar roepen dat iedereen AIDS krijgt van het vaccin, daar kom je niet mee weg zonder onderbouwing.
Hier wel, maar dat hier roepen is nogal onzinnig, aangezien je hier eigenlijk alleen welkom bent als je niet bent gevacccineerd.
Dus dan is het niets meer dan elkaar bevlekken hoeveel gelijk je hebt...zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Dat is je eigen perceptie.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:24 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Andersom betreft het niet slechts een paar fringe individuen, maar een behoorlijke groep.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Wat bedoel je in deze met een 'onderbouwing' ?quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:26 schreef Wantie het volgende:
[..]
Waarom zie je dit als een religie?
En op COR mag best veel, als je het maar kunt onderbouwen.
En daar roepen dat iedereen AIDS krijgt van het vaccin, daar kom je niet mee weg zonder onderbouwing.
Hier wel, maar dat hier roepen is nogal onzinnig, aangezien je hier eigenlijk alleen welkom bent als je niet bent gevacccineerd.
Dus dan is het niets meer dan elkaar bevlekken hoeveel gelijk je hebt...Nee, dit betreft het benoemen van het observeerbare.quote:'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Tja, angstporno.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:16 schreef greysbones het volgende:
[ twitter ]
BBC???
als er toch zo over wordt gezeurd
Klinkt eng dat ze een eiwit van HIV gebruiken.
Maar meer is het ook niet.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Je vertikt het gewoon om onderscheid te maken tussen anti-vax en anti-vax-verplichting.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:26 schreef Wantie het volgende:
[..]
Waarom zie je dit als een religie?
En op COR mag best veel, als je het maar kunt onderbouwen.
En daar roepen dat iedereen AIDS krijgt van het vaccin, daar kom je niet mee weg zonder onderbouwing.
Hier wel, maar dat hier roepen is nogal onzinnig, aangezien je hier eigenlijk alleen welkom bent als je niet bent gevacccineerd.
Dus dan is het niets meer dan elkaar bevlekken hoeveel gelijk je hebt...
Ik ken maar weinig mensen die echt anti-vax zijn, en ja, die bestaan echt wel, maar de meeste mensen zijn voornamelijk tegen de verplichting geweest.A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Aantonen dat iedereen AIDS krijgt van het vaccin.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:27 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Wat bedoel je in deze met een 'onderbouwing' ?
[..]Jouw perceptie dus.quote:Nee, dit betreft het benoemen van het observeerbare.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Hij is ook maar een propaganda-slachtoffer hoorquote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Je vertikt het gewoon om onderscheid te maken tussen anti-vax en anti-vax-verplichting.
Ik ken maar weinig mensen die echt anti-vax zijn, en ja, die bestaan echt wel, maar de meeste mensen zijn voornamelijk tegen de verplichting geweest.I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.![]()
Iemand die tegen verplichting is, zoals ik, komt niet met extremen als dat het vaccin AIDS veroorzaakt.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Je vertikt het gewoon om onderscheid te maken tussen anti-vax en anti-vax-verplichting.
Ik ken maar weinig mensen die echt anti-vax zijn, en ja, die bestaan echt wel, maar de meeste mensen zijn voornamelijk tegen de verplichting geweest.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Ja, precies.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:32 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Hij is ook maar een propaganda-slachtoffer hoor
Stempel erop en klaar...
zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Iemand die voor het vaccin is komt niet met extremen zoals stigmatisering van ongevaccineerdenquote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:33 schreef Wantie het volgende:
[..]
Iemand die tegen verplichting is, zoals ik, komt niet met extremen als dat het vaccin AIDS veroorzaakt.
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.![]()
quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:19 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Niet iedereen heeft het geheugen van een zeef.
Maar goed, in BNW werd twee jaar lang geroepen dat de coronaregels nooit meer zouden verdwijnen. En zie hier...
The further a society drifts from the truth, the more it will hate those that speak it![]()
Ja welcome to our world ... al 2 jaar langquote:I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.![]()
Ja, jullie zijn daar inderdaad erg goed in.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:38 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ja welcome to our world ... al 2 jaar langzeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Leuke poging, maar die vergelijking gaat niet op...quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:38 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Iemand die voor het vaccin is komt niet met extremen zoals stigmatisering van ongevaccineerden
zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Prima stuk van de VK, met daarin de referentie naar een even prima stuk in het NRC. Tot zo ver het geneuzel over de MSM waarin geen afwijkingen van het "overheidsnarratief" te vinden zouden zijn...quote:Huilen dan.![]()
Nou ja, met als toevoeging: na 2 jaar lang alles voor zoete koek geslikt te hebben. Nu er overduidelijk bewijs naar boven is gekomen krabbelen ze allemaal terug.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 12:45 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Prima stuk van de VK, met daarin de referentie naar een even prima stuk in het NRC. Tot zo ver het geneuzel over de MSM waarin geen afwijkingen van het "overheidsnarratief" te vinden zouden zijn...
Na de oorlog zat iedereen in het verzet.....A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
Forum Opties Forumhop: Hop naar: