Ik zag wel gelijk dat hij anders was dan de rest, maar had wat meer afbeeldingen nodig om zeker te weten dat dit de verkeerde wasquote:Op woensdag 31 augustus 2022 17:48 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ja klopt, want dat was de enige waar ze de optie voor de uitbouw in getekend hadden
Mijn vrouw raakt er nog steeds van in de war iedere keer als we deze tekening moeten gebruiken
Hoe ben je dat precies van plan, om er direct in te gaan?quote:Op woensdag 31 augustus 2022 19:51 schreef Cathmar het volgende:
Prachtig!! Mooie plannen!
Veel succes met alles.
Wij denken in november op te leveren en gaan er in op de dag dat we de sleutel krijgen. Of nou ja, hopelijk. In ieder geval binnen een week. Wonen nu in tijdelijke woning en we snakken allemaal naar meer ruimte.
Ze doet maar een beetje dr bestquote:Op woensdag 31 augustus 2022 19:59 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik zag wel gelijk dat hij anders was dan de rest, maar had wat meer afbeeldingen nodig om zeker te weten dat dit de verkeerde was
Spiegel hem gewoon voor je vrouw joh.
Het is af bij oplevering, vloeren plinten, badkamers etc. Alles. Verhuisbedrijf komt en alles gaat in 1x over.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:03 schreef Myraela het volgende:
[..]
Hoe ben je dat precies van plan, om er direct in te gaan?
Hoe heb je dat voor elkaar gekregen dat het af is bij oplevering. Enige wat bij ons af gaat zijn is de badkamer. Plafond, muur, vloer en keuken moeten we achteraf laten doen, gaan we toch al snel 1.5 a 2 maanden mee kwijt zijn gok ikquote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:07 schreef Cathmar het volgende:
[..]
Het is af bij oplevering, vloeren plinten, badkamers etc. Alles. Verhuisbedrijf komt en alles gaat in 1x over.
Gordijnen niet meteen nodig want geen inkijk. Ze komen er wel, maar bestel ze als we daar zitten.
Tuin gaat in fases want 650m2 perceel en kunnen dat niet in 1x aan laten leggen (te duur) en vinden dat ook leuk om te doen. Tuin architect maakt nu een ontwerp zodat het allemaal wel ‘klopt’ als het uiteindelijk af is.
Ja same here, 6-8 weken minimaal.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:10 schreef Blik het volgende:
[..]
Hoe heb je dat voor elkaar gekregen dat het af is bij oplevering. Enige wat bij ons af gaat zijn is de badkamer. Plafond, muur, vloer en keuken moeten we achteraf laten doen, gaan we toch al snel 1.5 a 2 maanden mee kwijt zijn gok ik
Bouwer had een goed aanbod voor een pakket. Zijn fijne lokale leveranciers bij betrokken. En ja we betalen daar vast iets meer voor voor we kopen een boel gemak en tijd. Tot nu toe zijn we er blij mee.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:10 schreef Blik het volgende:
[..]
Hoe heb je dat voor elkaar gekregen dat het af is bij oplevering. Enige wat bij ons af gaat zijn is de badkamer. Plafond, muur, vloer en keuken moeten we achteraf laten doen, gaan we toch al snel 1.5 a 2 maanden mee kwijt zijn gok ik
Heerlijk lijkt me dat. Ik ‘verheug’ me nu al op de tig vragen van diverse mensen die vanalles in ons nieuwe huis gaan doen. En voor iedereen de deur opendoen en de ‘kunt u even naar het huis komen om ter plekke te bekijken hoe we dit gaan aanpakken?’ Etc etc. En dan vooral ook hopen dat er geen schakel tussenuit valt.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:38 schreef Cathmar het volgende:
[..]
Bouwer had een goed aanbod voor een pakket. Zijn fijne lokale leveranciers bij betrokken. En ja we betalen daar vast iets meer voor voor we kopen een boel gemak en tijd. Tot nu toe zijn we er blij mee.
Die fase lijkt me ook wel leuk. En stressvolquote:Op woensdag 31 augustus 2022 21:02 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Heerlijk lijkt me dat. Ik ‘verheug’ me nu al op de tig vragen van diverse mensen die vanalles in ons nieuwe huis gaan doen. En voor iedereen de deur opendoen en de ‘kunt u even naar het huis komen om ter plekke te bekijken hoe we dit gaan aanpakken?’ Etc etc. En dan vooral ook hopen dat er geen schakel tussenuit valt.
Nu eerst wachten op bericht over de opleverdatum, de prognose bleek bijgesteld naar ‘week 39 of week 40’ maar goed, ook het rijtje voor ons heeft nog geen concrete datum gekregen, dus…
Paar verhuizers over de vloer gehad voor offertes, ik vind het veeeel geld
En dat op 3 kwartier rijden, de herinneringen aan de verbouwing hier 6 jaar geleden met hetzelfde scenario maar dan op ruim een uur rijden staat me nog levendig voor de geest.quote:Op donderdag 1 september 2022 10:14 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Die fase lijkt me ook wel leuk. En stressvol
Onze huidige woning is al “van ons”. Beetje lastig uit te leggen maar de hypotheek is gefinancierd met geld uit mijn bedrijf. De nieuwbouwwoning is deels gefinancierd door mijn bedrijf en een gedeelte door de bank.quote:Op donderdag 1 september 2022 12:10 schreef Claudia_x het volgende:
@:scorpie, bedoel je te zeggen dat je de huidige woning verkoopt als je al (bijna) in je nieuwe huis zit of ben je van plan het huis te houden en verhuren? Verder: mooi overzicht, hoor.Erg leuk ook om te zien dat veel mensen al over hun tuin nadenken.
Dat hebben wij ook. Wel zo fijn dat we dat niet allemaal zelf hoeven te organiseren. De aannemer heeft contracten met een schilder, timmerman voor de inbouwkasten, keukenmevrouw, tegelzetter etc. Het enige wat wij moeten doen is de lampen, en alles buiten. Dat laatste vind ik al genoeg werk eerlijk gezegd.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:38 schreef Cathmar het volgende:
[..]
Bouwer had een goed aanbod voor een pakket. Zijn fijne lokale leveranciers bij betrokken. En ja we betalen daar vast iets meer voor voor we kopen een boel gemak en tijd. Tot nu toe zijn we er blij mee.
quote:Op vrijdag 2 september 2022 10:06 schreef dodoria het volgende:
In de kerstvakantie gaan man en schoonvader een veranda bouwen, en ga ik aan de tuin beginnen. Dat laatste is wel een meerjaren plan. Om het betaalbaar te houden planten we kleine planten, en de meeste heb ik zelf gekweekt van stekjes en zaden.
Daar had ik van gehoord, goeie tip!quote:Op vrijdag 2 september 2022 11:04 schreef Claudia_x het volgende:
[..]![]()
Misschien vertel ik je iets wat je allang weet, maar in het najaar kun je op sommige plekken planten met kale wortel kopen. Dat is voordeliger en de planten slaan over het algemeen beter aan.
En dit topic is mogelijk interessant voor je: F&F / Weggeefhoek voor tuinplanten
Voor ons was er keuze genoeg. Er was een standaard pakket bij bijvoorbeeld de badkamers, maar je kon ook iets anders kiezen uit de collectie en dan konden ze vertellen hoeveel meer of minder (vooral meer) dat zou kosten.quote:Op vrijdag 2 september 2022 10:19 schreef Myraela het volgende:
Heb je dan wel veel keuzes via die partijen?
Wij gaan uiteindelijk niet voor de aangesloten keukenleverancier. Maar zelfs als we dat wel hadden gedaan, dan zouden ze niet voor de oplevering plaatsen. Schijnbaar komt diefstal van keukens bij nieuwbouw zo vaak voor dat ze het niet meer aanbieden.
quote:Op donderdag 1 september 2022 13:26 schreef Doedezemaar het volgende:
Buuf is binnen geweest en heeft uitvoerder gesproken en voor ons foto’s van badkamer en toilet gemaakt. Het was ons te veel gedoe om die ruimtes casco te laten opleveren en er was via de aannemer weinig keus qua tegels, alles was wit en grijs, dus die ruimtes moeten we dan maar zelf met aankleding en een mooi badmeubel opleuken.
Al met al precies 1 jaar met 2 maanden stilliggen door materiaaltekort.quote:Op dinsdag 13 september 2022 10:30 schreef Mariposas het volgende:
Dat is al best snel @:dodoria ! Maar de laatste loodjes duren altijd het langst.![]()
Wij hebben onlangs de “hoera-brief (e-mail)” ontvangen. Rond oktober beginnen de (bouw)werkzaamheden. Maar ik houd nog een slag om de arm vanwege die stikstof-uitspraak.
Ja het is 20 minuten fietsafstand voor ons. Ik geloof dat ze pas in Q1 echt beginnen met bouwen, dus het duurt sowieso nog even voor we iets gaan zien. Verwachte oplevering rond mei 2024.quote:Op dinsdag 13 september 2022 22:13 schreef dodoria het volgende:
[..]
Al met al precies 1 jaar met 2 maanden stilliggen door materiaaltekort.
Spannend voor jullie, zo leuk als het werk eindelijk gaat beginnen. Is het dichtbij voor jullie? Zodat je regelmatig even kunt gaan kijken hoe het er voor staat?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |