quote:
Ik zal het nog een keer proberen.
Stel vanaf 1-1-22 zijn alle drugs legaal in Nederland. Alles!
Maar in Duitsland, Belgie, Polen, Zwitserland, en alle andere achterliggende landen niet.
Al die achterliggende landen moeten wel bevoorraad worden want de drugsmensen verdienen daar geld aan en aangezien de markt van Nederland per 1-1-22 is weggevallen, is de markt in de achterliggende landen nog belangrijker geworden. Dus drugs komen uit Colombia, worden verscheept in containers, gaan naar de haven van Rotterdam, zoals dat al jaaaaaaaaren het geval is en worden verder gedistribueerd via de standaard route naar de achterlanden. En de drugs die deze route volgen zijn inderdaad
illegaal, net zoals dat altijd al is geweest.
Dus bestaat er in Nederland vanaf 1-1-22 nog steeds een compleet criminineel
illegaal netwerk om die illegale drugs vanuit Rotterdam naar de achterlanden te krijgen. Met alle competie, ripdeals en rottigheid van dien. Daarnaast blijft Nederland een perfect land voor dit soort activiteiten omdat de straffen hier zeer laag zijn.
Als het nu nog niet duidelijk voor je is, kan ik je niet meer helpen.
quote:
https://www.politieacadem(...)atheek/PDF/94995.PDFConclusie
De cocaïnedistributieketen kent verschillende schakels waarlangs de cocaïne vanuit Zuid-Amerika bij de consument in Europa komt.
Nederland fungeert als een transithub waar aanbod en vraag bij elkaar komen en
verdere distributie wordt gerealiseerd.
HET MERENDEEL HET MERENDEEL HET MERENDEEL u]
HET MERENDEEL[/u]
HET MERENDEEL HET MERENDEEL[ u]
HET MERENDEEL[/u]
HET MERENDEEL HET MERENDEEL HET MERENDEELHet merendeel van de geïmporteerde cocaïne wordt zo snel mogelijk Nederland uitgevoerd. (hier staat
UITGEVOERD UITGEVOERD UITGEVOERD = UIT NEDERLAND)DOORVOERLAND DUS
[ Bericht 11% gewijzigd door Tengano op 11-02-2022 22:09:51 ]