Geen metal, maar barhangen is wel zooo lekkerquote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:25 schreef HeatWave het volgende: [..] Ik wel
. Ik mis het barhangen met metal en een zooi achterlijke metalheads om me heen echt enorm.
Ieder zijn ding uiteraard. Maar sinds ik die tent vorig jaar ontdekt heb is het echt een warme deken gebleken. Wat een relaxte sfeer daar, iedereen lult met iedereen, vanaf het moment dat je binnenkomt voel je je thuis.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:28 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Geen metal, maar barhangen is wel zooo lekker
Och, op tijd bestellen dan maar.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ieder zijn ding uiteraard. Maar sinds ik die tent vorig jaar ontdekt heb is het echt een warme deken gebleken. Wat een relaxte sfeer daar, iedereen lult met iedereen, vanaf het moment dat je binnenkomt voel je je thuis.
Minpunt is de wel heeeeeel erg relaxte houding van het personeel, als je een beetje pech heb wacht je zo 10 min op je bier, maar ok.
Wat dat betref mis ik The Pub in Valletta wel. Obscuur drankhol, maar top personeel, muziek en drankquote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ieder zijn ding uiteraard. Maar sinds ik die tent vorig jaar ontdekt heb is het echt een warme deken gebleken. Wat een relaxte sfeer daar, iedereen lult met iedereen, vanaf het moment dat je binnenkomt voel je je thuis.
Minpunt is de wel heeeeeel erg relaxte houding van het personeel, als je een beetje pech heb wacht je zo 10 min op je bier, maar ok.
Dat is voor mij al een vorig levenquote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:25 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik wel. Ik mis het barhangen met metal en een zooi achterlijke metalheads om me heen echt enorm.
Nou ja, hij heeft het dus al een tijdje vertikt om open te gaan, ook tijdens de vorige versoepeling tot 17:00. Dat had gewoon geen zin. Maar hij heeft van het weekend iets op instagram gepost dat er binnenkort nieuwe openingstijden aankomen, dus ik hoop dat hij weer open gaat gewoon.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:33 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Och, op tijd bestellen dan maar.
Dat soort toko's.![]()
Ben benieuwd wat er hier nog over blijkt, de vaste plekken die we hadden, zijn zo'n beetje opgedoekt.
Tsk, "verder" zijn.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:35 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Dat is voor mij al een vorig leven
Mis het af en toe nog wel.
Zou fijn zijn.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:35 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nou ja, hij heeft het dus al een tijdje vertikt om open te gaan, ook tijdens de vorige versoepeling tot 17:00. Dat had gewoon geen zin. Maar hij heeft van het weekend iets op instagram gepost dat er binnenkort nieuwe openingstijden aankomen, dus ik hoop dat hij weer open gaat gewoon.
Toen mijn biljartcafeetje weer open ging ook direct weer een avondje aan de bar gehangen, heerlijk.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:28 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Geen metal, maar barhangen is wel zooo lekker
Nou ja, hier in Amsterdam is het ook goed zoeken geworden. Ik kende deze tent wel al een tijd van naam, maar was er tot vorig jaar nog nooit aan toegekomen om er ook heen te gaan. En nadat ik er 1 keer geweest was zat ik er 2 keer per week, minstensquote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:33 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Wat dat betref mis ik The Pub in Valletta wel. Obscuur drankhol, maar top personeel, muziek en drankHeb nog geen soortgelijke tent gevonden hier.
Ah een vorig leven dus!quote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:24 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Voordat ik Cali leerde kennen natuurlijk.
Nou ja, door corona is het voor iedereen een vorig levenquote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:35 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Dat is voor mij al een vorig leven
Mis het af en toe nog wel.
Zou die nog mogen van zijn vriendin?quote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:41 schreef gcjoel het volgende:
Ik ben meer een overdag drinker, terrasje of fout festival. Dat mis ik wel echt.
Heb al kaarten voor het 90's feest in de Goffert dit jaar, dat is altijd goud om vroeg te pieken.
En een dansje doen met Hosti
Ja want ik wil ook met haar dansen!quote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:43 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Zou die nog mogen van zijn vriendin?
Ergens zie ik wel voor me dat zij er ook gewoon is.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:44 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Ja want ik wil ook met haar dansen!
Zolang ze geen baby maken heb ik hoop.
quote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:41 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nou ja, door corona is het voor iedereen een vorig leven.
iets zegt me dat ik dat wil zien.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:44 schreef Citizen.Erased het volgende:
Ik kwam laatst nog mijn drum 'n bass-feestbroek tegen
Ik moet ook bekennen dat we bepaalde feestjes specifiek uitkozen omdat we er mensen verwachtten te zien, niet omdat de muziek helemaal ons ding was.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:44 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Waren mooie tijden. Alleen sommige mensen zie ik niet meer echt nadat ik verhuisd ben.
Ook tien jaar geleden ging ik nooit naar hippe nachtclubs vrees ik.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:46 schreef HeatWave het volgende:
Dat je te oud bent om naar een hippe nachtclub te gaan, soit. Maar voor een avond in de kroeg hangen ben je niet snel te oud hoor, ik ben daar ook meestal lang de oudste niet. Er loopt van 18 tot 60 rond.
Ik vind dergelijke leeftijdsverschillen in een kroeg juist leuk.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:46 schreef HeatWave het volgende:
Dat je te oud bent om naar een hippe nachtclub te gaan, soit. Maar voor een avond in de kroeg hangen ben je niet snel te oud hoor, ik ben daar ook meestal lang de oudste niet. Er loopt van 18 tot 60 rond.
Oh ik ook niet, ik heb een korte meeloop periode gehad van mijn 16e-18e ofzo, maar toen in eenmaal het fenomeen, "rockbar" ontdekt had was dat vrijwel meteen over.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:47 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ook tien jaar geleden ging ik nooit naar hippe nachtclubs vrees ik.
Ja ik ook, de ene keer zit je met een of andere gast te ouwehoeren die de halve wereld gezien heeft en er lopen toch ook nog wel een paar leuke dames rond ookquote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:47 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik vind dergelijke leeftijdsverschillen in een kroeg juist leuk.
Op m'n 16e-18e zat ik nog in m'n zolderkamerperiode, echt uitgaan deed ik toen niet. Ja, een paar keer met m'n net wat oudere zus mee, maar dat waren niet mijn soort kroegen. Studententijd was meer gewoon hangen in de kroeg, gecombineerd met veel, heel veel concerten.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:49 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Oh ik ook niet, ik heb een korte meeloop periode gehad van mijn 16e-18e ofzo, maar toen in eenmaal het fenomeen, "rockbar" ontdekt had was dat vrijwel meteen over.
Ik ging sporadisch nog wel eens mee naar zo'n feesttent als iedereen ging, maar liever niet.
Wat zij zegt.quote:
Ik had toen wel echt een vaste stapgroep, de ene keer gingen we naar Amsterdam, maar veel van die mensen kwamen uit de nabij gelegen dorpen, dus ik ben ook heel veel in disco's etc in Volendam, Marken, Monnickendam geweest.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:56 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Op m'n 16e-18e zat ik nog in m'n zolderkamerperiode, echt uitgaan deed ik toen niet. Ja, een paar keer met m'n net wat oudere zus mee, maar dat waren niet mijn soort kroegen. Studententijd was meer gewoon hangen in de kroeg, gecombineerd met veel, heel veel concerten.
En daarna in thuisstad een teringtijd vrijwilligerswerk gedaan in een poppodium.
Wild leven.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 15:59 schreef IJsdraakje het volgende:
Nu is/was het trouwens meer een "goh, laten we daar-en-daar nog even kijken of er bekenden zitten" na een bioscoopbezoek ofzo.
Zo eens in de maand, max.
Ik zit me te bedenken waar ik vroeger veel kwam, maar er zijn er echt teveel gestopt inmiddels.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 16:00 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik had toen wel echt een vaste stapgroep, de ene keer gingen we naar Amsterdam, maar veel van die mensen kwamen uit de nabij gelegen dorpen, dus ik ben ook heel veel in disco's etc in Volendam, Marken, Monnickendam geweest.
Tot ik dus een keer in wat toen het on-officiele Hard Rock Cafe was belandde, zoiets had ik nog nooit meegemaakt. En er zaten toen nog 2 rocktenten in de buurt, SamSam en Black and White, dus ik heb daar zo'n beetje mijn hele staptijd doorgebracht.
Oh ja, geen van die tenten bestaat nog inmiddelsquote:Op dinsdag 8 februari 2022 16:03 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ik zit me te bedenken waar ik vroeger veel kwam, maar er zijn er echt teveel gestopt inmiddels.![]()
Of verhuisd waardoor de hele vibe verpest is.
De laatste keer dat ik bij m'n ouders op bezoek was even m'n stamkroeg bezocht. Smerig uitgewoond hol welke alleen een speciaalbiertje van de tap had, als je een normaal biertje bestelde kreeg je gewoon een beugelfles Grolsch in je handen gedrukt. Das nu een soort grand cafe/bistro waar je zalm en avocado salade kunt eten. Cultuurschokjequote:Op dinsdag 8 februari 2022 16:03 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ik zit me te bedenken waar ik vroeger veel kwam, maar er zijn er echt teveel gestopt inmiddels.![]()
Of verhuisd waardoor de hele vibe verpest is.
Ouch.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 16:09 schreef Barbusse het volgende:
[..]
De laatste keer dat ik bij m'n ouders op bezoek was even m'n stamkroeg bezocht. Smerig uitgewoond hol welke alleen een speciaalbiertje van de tap had, als je een normaal biertje bestelde kreeg je gewoon een beugelfles Grolsch in je handen gedrukt. Das nu een soort grand cafe/bistro waar je zalm en avocado salade kunt eten. Cultuurschokje
Van Nirvana en the Clash naar Buena Vista Social Club. Damnquote:
Maar hadden ze wel nog beugels?quote:Op dinsdag 8 februari 2022 16:09 schreef Barbusse het volgende:
[..]
De laatste keer dat ik bij m'n ouders op bezoek was even m'n stamkroeg bezocht. Smerig uitgewoond hol welke alleen een speciaalbiertje van de tap had, als je een normaal biertje bestelde kreeg je gewoon een beugelfles Grolsch in je handen gedrukt. Das nu een soort grand cafe/bistro waar je zalm en avocado salade kunt eten. Cultuurschokje
NIET EENS!quote:
Tijd voor een behoorlijk goede molotov cocktail!quote:Op dinsdag 8 februari 2022 18:35 schreef Barbusse het volgende:
[..]
NIET EENS!
Wel een behoorlijk goede Chardonnay
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |