Toen was je er nog niet? 🤔quote:Op zondag 30 januari 2022 09:51 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Stoere taal, hebben we de Jørgensen-quotes van begin 2018 nog?
25 miljoen en anders rot je maar weer op naar Newcastle!!!!
quote:Op zondag 30 januari 2022 09:51 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Stoere taal, hebben we de Jørgensen-quotes van begin 2018 nog?
25 miljoen en anders rot je maar weer op naar Newcastle!!!!
quote:Russische analisten hebben zich uitgelaten over de transfer van Jorrit Hendrix. De middenvelder verruilde Spartak Moskou deze week voor Feyenoord. Een stap waar ze in Rusland niet heel rouwig om zijn. Volgens Roman Shirokov en Aleksandr Mostovoi, bekende Russische voetbalfiguren die regelmatig aanschuiven als analist bij voetbalprogramma's, ontbrak het Hendrix simpelweg aan voldoende kwaliteit.
Hendrix leek deze winter op weg naar de MLS, waar hij een contract kon tekenen bij een niet nader genoemde club. De middenvelder besloot echter eigenhandig de stekker uit de onderhandelingen te trekken. Een week later arriveerde hij bij Feyenoord. In financieel opzicht een slimme zet, vindt Mostovoi. "Ze komen uit Nederland, verdienen veel geld en gaan dan op huurbasis weer terug. Grappig. Hendrix is immers niet de enige. Je hebt ook nog Guus Til, voor wie zelfs veel meer werd betaald."
Hendrix maakte in januari vorig jaar de overstap van PSV naar Spartak, maar een succes werd het Russische avontuur nooit. Zowel onder Domenico Tedesco, Rui Vitória, als de huidige trainer Paoli Vanoli slaagde hij er niet in om een basisplaats te veroveren. Voormalig Spartak-voorzitter Andrey Chervichenko betitelt Hendrix als 'een middelmatige speler'. Oud-doelman Anzor Kavazashvili doet daar in gesprek met Sport24 nog een schepje bovenop. "Hendrix is een speler van FNL-niveau", doelt Kavazashvili op de Football National League, het tweede niveau van Rusland.
Bij Spartak had Hendrix concurrentie van onder anderen Roman Zobnin, Nail Umyarov en Ruslan Litvinov. Feyenoord huurt hem nu tot medio 2023 en heeft tevens een optie tot koop. "Godzijdank is Hendrix vertrokken", stelt Shirokov in een interview met Sport-Express. "Voor Spartak is dit erg goed, want er komt een plek vrij in de selectie." Mostovoi sluit zich aan bij de woorden van zijn voormalig collega. "Zijn komst was heel apart. Niemand had ooit van hem gehoord. Ik denk niet dat het een big deal is dat hij vertrekt."
Denk dat Sinisterra inderdaad een stuk beter is dan Jørgensen maar ook die jongen heeft risico's. Hij is redelijk fragiel en heeft een kruisbandblessure gehad. 15 miljoen lijkt me eigenlijk wel een redelijke prijs voor hem.quote:Op zondag 30 januari 2022 09:57 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ach tuurlijk, 1 voorbeeld en dan moet je maar iedereen voor een appel en een ei laten gaan.
Ik heb niet zo'n zin in weer een Jorgensen discussie waar jij bij betrokken bent, maar goed; Het verschil is dat Sinisterra nu al meerdere jaren laat zien een vrij aardige speler te zijn. Jorgensen deed dat 1 jaar was al wat ouder. De kans dat Sinisterra zo goed blijft als ie nu is is wat realistischer dan van Jorgensen destijds. Al was iedereen er ook van overtuigd dat we hem niet hadden moeten laten gaan, omdat we hem nog best nodig waren (net als Sini nu) en daarbij het EK eraan kwam waar hij in de vorm van toen mogelijk meer kon opbrengen.
Jorgensen niet verkopen toen was geen fout. Achteraf wel, maar achteraf heb je geen reet aan.
Zal het doorgeven.quote:Op zondag 30 januari 2022 10:07 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Denk dat Sinisterra inderdaad een stuk beter is dan Jørgensen maar ook die jongen heeft risico's. Hij is redelijk fragiel en heeft een kruisbandblessure gehad. 15 miljoen lijkt me eigenlijk wel een redelijke prijs voor hem.
Zegt toch wel iets lijkt mij ja als meerdere analisten dat zeggen. En in NL was hij ook al matig dus het verbaast mij niets.quote:Op zondag 30 januari 2022 10:06 schreef Scrummie het volgende:
Ah, de altijd belangrijke mening van Russische analisten.
Hij heeft daar nauwelijks gespeeld en ze geven al aan dat ze 'm daarvoor niet kenden. Dus tja, ik vind die mening niet echt waardevol verder. Ze roepen ook nog wat over Til, maar die heeft zijn waarde al wel gehad voor ons. Maar goed.quote:Op zondag 30 januari 2022 10:13 schreef fetX het volgende:
[..]
Zegt toch wel iets lijkt mij ja als meerdere analisten dat zeggen. En in NL was hij ook al matig dus het verbaast mij niets.
We hebben hem toch zien spelen in Nederland? Voor de breedte een prima speler. Zat zelfs een tijdje tegen oranje aan. Heeft een hele goede periode gehad bij PSV.quote:
Zeker. En dat was niet best.quote:Op zondag 30 januari 2022 10:33 schreef PIETR het volgende:
[..]
We hebben hem toch zien spelen in Nederland? Voor de breedte een prima speler. Zat zelfs een tijdje tegen oranje aan. Heeft een hele goede periode gehad bij PSV.
Het was in Nederland gewoon een prima speler. Basismateriaal in z'n beste periode en zeker genoeg om af en toe in te vallen.quote:Op zondag 30 januari 2022 11:30 schreef fetX het volgende:
[..]
Zeker. En dat was niet best.
Goed, ik begrijp het prima voor de breedte hoor. Daar niet van. Maar ik vind het eigenlijk niet zo’n goede speler. Ten opzichte van Aursnes ga je er flink op achteruit imo al is Aursnes gewoon belachelijk goed.
Hoop alleen wel dat ze die Hartjes dan in ieder geval verhuren.
Geen knalvuurwerk was de wens.quote:Op zondag 30 januari 2022 12:11 schreef Evertjan het volgende:
[..]
dacht dat de familie geen vuurwerk wou tijdens de ceremonie?
Ik weet echt niet wie uit Nederland Russische analisten gaat volgen op tv en in de kranten en dat vertaalt naar het nederlands.quote:
Je moet Hendrix denk ik eigenlijk meer zien als vervanger van Diemers/Texeira als wisselspeler. In dat opzicht is hij wel beter minder slecht, hoop ik.quote:Op zondag 30 januari 2022 12:01 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Het was in Nederland gewoon een prima speler. Basismateriaal in z'n beste periode en zeker genoeg om af en toe in te vallen.
Wauw 161 volgersquote:Op zondag 30 januari 2022 12:41 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Ajax schijnt ook interesse te hebben:
[ twitter ]
Arne wil geen wappies in de selectiequote:Op zondag 30 januari 2022 12:43 schreef klaasweetalles het volgende:
[ twitter ]
Waarom niet naar Feyenoord?
Het is geen superspits maar alles is beter dan die tering linssen
Woede aanvallen bij FC Afkicken morgen.quote:Op zondag 30 januari 2022 13:09 schreef Caland het volgende:
Sini weg zou toch wel de grootst mogelijke aderlating zijn
40-45 miljoen.quote:Op zondag 30 januari 2022 12:41 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Ajax schijnt ook interesse te hebben:
[ twitter ]
Omdat hij 15 miljoen euro kost, dat hebben we niet. En z'n salaris zal ook wel een paar miljoen zijnquote:Op zondag 30 januari 2022 12:43 schreef klaasweetalles het volgende:
[ twitter ]
Waarom niet naar Feyenoord?
Het is geen superspits maar alles is beter dan die tering linssen
hopelijk gaat hij het daar weer goed doenquote:Op zondag 30 januari 2022 16:03 schreef PietjePuk2000 het volgende:
De legend himself. Superspits Jorgensen terug naar Kopenhagen.
[ twitter ]
Ja vast.quote:Op zondag 30 januari 2022 16:14 schreef aTypisch het volgende:
[..]
hopelijk gaat hij het daar weer goed doen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |