Mooi opnamequote:
Hup Ajax natuurlijk.. maar het blijft maar een potje voetbal.. niet meer iets om je over op te winden .. Sterktequote:Op zondag 23 januari 2022 02:48 schreef tong80 het volgende:
Het klinkt raar. Heel de dag niet kunnen eten. Een lekkerbekje. Van de visite vanmiddag. Een nacht niet kunnen slapen. Net wakker om half drie vannacht en hutspot met rookworst op. Idioot natuurlijk maar voor mij momenteel normaal. Eén om de honger te stillen en twee om op krachten te komen. Schijnt normaal te zijn. Waarom ik dit hier post? Dat is een tweede natuur en kan ik m'n ei kwijt. Ik ga nu weer liggen. Geen idee hoe laat ik wakker word en of ik in slaap val. Beschouw dit ook als een soort dagboek. Alleen door PSV-Ajax heb ik het besef welke dag het is. Weird. Trusten en tot straks. Blijf van de medicijnen af lieve mensen. Mits nodig Je gaat zweven. Ha ha ha. Ik ruim de vaat op en leg m'n oor te rusten.
Morguh Cafcaquote:
Goed nieuwsquote:Op zondag 23 januari 2022 08:13 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
Goedemorgen![]()
Beddengoed in de was gegooid, vannacht aardig wat corona er uit gezweet en voel me alweer iets beter !
Morguhquote:
Morguh GOAquote:Op zondag 23 januari 2022 08:13 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
Goedemorgen![]()
Beddengoed in de was gegooid, vannacht aardig wat corona er uit gezweet en voel me alweer iets beter !
Is je spiegel nog wel in stand?quote:Op zondag 23 januari 2022 08:13 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
Goedemorgen![]()
Beddengoed in de was gegooid, vannacht aardig wat corona er uit gezweet en voel me alweer iets beter !
Kijk zo hoor ik het graagquote:Op zondag 23 januari 2022 08:27 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]Ik ga er gelijk nog eentje nemen
Hey Marc, Heb je een linkie naar die beelden?quote:Op zondag 23 januari 2022 00:14 schreef marcb1974 het volgende:
Wow, beelden uit Tonga![]()
Amper doden nu.
Maar, ook nog geen corona
Hulpverleners die aankomen moeten op grote afstand blijven.
Hardlopen ÉN sportschoolquote:Op zondag 23 januari 2022 08:59 schreef D. het volgende:
Eerst sportschool, dan hardlopen, of andersom, of ook hardlopen in de sportschool...
Keuzes, keuzes
Heerlijk, dank je wel.quote:Op zondag 23 januari 2022 08:47 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
< Geeft GG een sterke bak.
Môgge.
Hardlopend naar de sportschool, en ook hardlopend weer naar huis.quote:Op zondag 23 januari 2022 08:59 schreef D. het volgende:
Eerst sportschool, dan hardlopen, of andersom, of ook hardlopen in de sportschool...
Keuzes, keuzes
Hij is pas echt cool als hij met ene 50kg halter gaat hardlopenquote:Op zondag 23 januari 2022 09:11 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Hardlopend naar de sportschool, en ook hardlopend weer naar huis.
Ja, zover was ik alquote:Op zondag 23 januari 2022 09:08 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Hardlopen ÉN sportschool
quote:Op zondag 23 januari 2022 09:11 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Hardlopend naar de sportschool, en ook hardlopend weer naar huis.
Ja, nee, dat gaat 'm niet wordenquote:Op zondag 23 januari 2022 09:13 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Hij is pas echt cool als hij met ene 50kg halter gaat hardlopen
quote:
quote:
Dank uquote:Op zondag 23 januari 2022 09:21 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Mogge!
< GoA schenkt ook voor Aloa een bakkie in.
Ja, en hier krijgen ze dat in de sportschool niet eens op de halters.quote:Op zondag 23 januari 2022 09:18 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Dat hadden wij ongeveer in de rugzak toen ik nog soldaatje speelde
Hey lang niet gezienquote:
quote:Op zondag 23 januari 2022 09:24 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Ja, en hier krijgen ze dat in de sportschool niet eens op de halters.
quote:Op zondag 23 januari 2022 09:25 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Vind je het gek, hij gaat steeds harder en sneller... Zoeeeefffffff
Bevalt het goed zo?quote:Op zondag 23 januari 2022 09:28 schreef aloa het volgende:
[..]
Ja ik post minder de laatste tijd. En niet meer in dts
Learning to fly.quote:Op zondag 23 januari 2022 09:25 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Vind je het gek, hij gaat steeds harder en sneller... Zoeeeefffffff
Kijk das verstandig .. ik ook enkel wanneer mario nne weer eens roeptquote:Op zondag 23 januari 2022 09:28 schreef aloa het volgende:
[..]
Ja ik post minder de laatste tijd. En niet meer in dts
Morguh Nijnquote:Op zondag 23 januari 2022 09:33 schreef oma-Nijn het volgende:
Goedemorgen allen.![]()
Op de berichten over Ajakkes na, wat een gezelligheid hier.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |