Alles wit geverfd. Past overal bij.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:25 schreef Noek het volgende:
[..]
Maar geen smaak qua interieur.
Wat een oogaids. Was die man met een fakkel niet gewoon een binnenhuisarchitect?
Ditquote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:24 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Flikker toch op
Je ziet dat dit in het buitenland niet gebeurt. Alsof dat in Nederland compleet anders zou zijn.
Dit is goed nieuws.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:27 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
@:RamboDirk rent morgen naar de bibliotheek
Die gasten daar zijn compleet de weg kwijt, en dit is dan "de expert"quote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:28 schreef Confetti het volgende:
[..]
In Noord-Korea zouden dit 'too much' vinden. Zoveel onzin.
Enkelthe ggz voor jouwquote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:28 schreef RamboDirk het volgende:
Mooi om te zien hoe iedereen zich zo opwindtik geniet hier van. Hopelijk eind van de week weer strengere maatregelen.
Banlieu's of Drenthe, same samequote:
Ah, een echte Fokker. Ik zit ook op mijn zolderquote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:28 schreef RamboDirk het volgende:
Mooi om te zien hoe iedereen zich zo opwindtik geniet hier van. Hopelijk eind van de week weer strengere maatregelen.
Geef het tijd!quote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:30 schreef alpeko het volgende:
Ernst stelt teleur. Dit is geen man voor deze positie
Eerste keer dat die man dit doet, je zoekt er iets achter dat er niet is.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:30 schreef xFriendx het volgende:
Ze beantwoorden ook echt geen enkele vraag (ook al zijn de vragen ook niet echt goed). Rutte is daar wel duidelijk gehaaider in dan Kuipers. Die zat een paar keer duidelijk even te hakkelen of met een stilte, niet door zijn 1e optreden maar omdat ie in de hoek werd gedreven.
Stop met zeuren en wees blij.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:31 schreef Jor_Dii het volgende:
Waarom kappers nou weer tot 17u specifiek..
Mooi man, de misleiding valt met deze man alleen maar meer op.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:30 schreef alpeko het volgende:
Ernst stelt teleur. Dit is geen man voor deze positie
Maakt het wat uit? Ze geven toch geen antwoord op vragen.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:30 schreef Complotwappie het volgende:
Waarom hebben we oudjes in de lente/zomer lopen vaccineren en niet gewoon in November?Vraag dat eens, domme kutjournalisten.
Gewoon in je lunchpauze gaan.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:31 schreef Jor_Dii het volgende:
Waarom kappers nou weer tot 17u specifiek..
Yup, maar maak dat deze twee idioten maar eens wijs.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:31 schreef spapaars het volgende:
Winkels open tot 17.00 uur.
Met langere openingstijden zorg je toch voor minder drukte?
Mwah, tegen die tijd heeft Ernst zijn eerste MvW al aan zijn broek.quote:
quote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:31 schreef RamboDirk het volgende:
Ernst heeft het goed gedaan, schuwt het niet om maatregelen te nemen om burgers te beschermen. Laat zich niet chanteren.
Waarom in lunchpauze. Het groeit ook in de baas zijn tijd.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:32 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Gewoon in je lunchpauze gaan.
Point taken.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:32 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Maakt het wat uit? Ze geven toch geen antwoord op vragen.
Of tennis op een bioscoopscherm.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:32 schreef Nia het volgende:
Ernst keek net als Obama deed, steeds naar uiterst links en rechts, alsof hij voor een enorme zaal stond te spreken.
Ik had maandag een afspraak om 18:30uquote:
Afgesproken met Omicron die het doorgeeft aan Pi (de tijger).quote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:31 schreef Jor_Dii het volgende:
Waarom kappers nou weer tot 17u specifiek..
Dat is nu nog het geval, wacht maar dat gaat veranderen hoor!quote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:33 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Ernst doet wel minder interessant dan Hugo.
Lijkt ook al iets meer ontspannen.
Ja\ap heeft weer zijn modellen laten zienquote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:32 schreef Discombobulate het volgende:
Ze zitten gewoon echt in een angstmachine. Straks als het 'klaar' is en de totale meerderheid van de mensen gewoon een mild verkoudheidje hebben blijven ze nog steeds bezig. Maar weer Matthias Desmet eens luisteren.
Het was de eerste keer, ik schrijf hem niet gelijk af. Maar het moet wel beter ja.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:30 schreef alpeko het volgende:
Ernst stelt teleur. Dit is geen man voor deze positie
Sorry hoor maar de jongeren in mijn omgeving houden zich al sinds de 1e lockdown niet meer aan de maatregelen. Die jongeren moeten niet zo zeiken met hun eindeloze vakanties tegenwoordig.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:34 schreef Raw85 het volgende:
Ik denk dat de jongeren die nu per ongeluk nog een stukje van M meepakken helemaal geen zin meer hebben in het leven
Wat een viezerik.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 19:35 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Ja\ap heeft weer zijn modellen laten zien
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |