Spreading positive vibesquote:Op woensdag 5 januari 2022 16:53 schreef Cynicio het volgende:
[..]
Ja, maar valt best mee. Verkouden, suf, beetje hoofdpijn. Ik heb in de tussentijd wel al een aantal mensen aangestoken (zonder dat ik het wist).
Al die aandachtsgeile figuren die hun positieve test groot uitmeten op social media en er een heel drama van maken. Daar vind ik wat van.quote:Op woensdag 5 januari 2022 16:56 schreef Noek het volgende:
Je ziet ook de ene na de andere social positieve vibes posts. Nieuwjaarspiekje
niet voor de regeringquote:Op woensdag 5 januari 2022 16:51 schreef Tijn het volgende:
[..]
De vraag is: waarom was zo'n gesprek niet sowieso digitaal? Het advies is immers: "werk thuis als dat kan".
Sowieso social media hebben…quote:Op woensdag 5 januari 2022 16:58 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Al die aandachtsgeile figuren die hun positieve test groot uitmeten op social media en er een heel drama van maken. Daar vind ik wat van.
Als ik t heb, ga ik t zeker even vastleggen met twee vingers. ✌🏼quote:Op woensdag 5 januari 2022 16:58 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Al die aandachtsgeile figuren die hun positieve test groot uitmeten op social media en er een heel drama van maken. Daar vind ik wat van.
wat betekent dit?quote:Op woensdag 5 januari 2022 16:57 schreef THEFXR het volgende:
[ twitter ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Goed nieuws, dan blijft Omicron waarschijnlijk inderdaad bij een beetje neusverkoudheid als dit helemaal klopt.quote:Op woensdag 5 januari 2022 16:57 schreef THEFXR het volgende:
[ twitter ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Fase 1 Dierentuinenquote:Op woensdag 5 januari 2022 17:00 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Goed nieuws, dan blijft Omicron waarschijnlijk inderdaad bij een beetje neusverkoudheid als dit helemaal klopt.
Open de hoeren!
Leuk in vitro studietje voor PhD student.quote:Op woensdag 5 januari 2022 16:57 schreef THEFXR het volgende:
[ twitter ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Als je de studie uitvoert met Wild variant/Delta en met Omicron, en je ziet duidelijk verschillende resultaten, moet dat toch wel iets zeggen?quote:Op woensdag 5 januari 2022 17:04 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Leuk in vitro studietje voor PhD student.
Geen idee, maar dan hadden we dit record verpulverd.quote:Op woensdag 5 januari 2022 16:32 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Dan waren we echt de Sjaak geweest joh
quote:Op woensdag 5 januari 2022 16:45 schreef Noek het volgende:
[..]
Maar godver, nu kan Mees niet meer naar de Bonobo apen gillen.
Shoppen en de pub in in Londenquote:Op woensdag 5 januari 2022 17:08 schreef Houtenbeen het volgende:
[ twitter ]
In Engeland schrappen ze juist alweer maatregelen
Had je al een booster gehad?quote:Op woensdag 5 januari 2022 16:51 schreef Cynicio het volgende:
Helaas zit ik bij de positieve testresultaten. Toch ben ik trots dat ik mag bijdragen aan dit moment.
het moet niet gekker worden met blondie, hier scherpen ze straks weer aan!quote:Op woensdag 5 januari 2022 17:08 schreef Houtenbeen het volgende:
[ twitter ]
In Engeland schrappen ze juist alweer maatregelen
De wetgever heeft oorlogswetgeving paraat om een echte lockdown af te kondigen. Dat zal dan wel op tafel komen te liggen, want het bijltje erbij neergooien zullen ze niet meer doen.quote:Op woensdag 5 januari 2022 17:09 schreef groenen het volgende:
Ben benieuwd wanneer het OMT tot de conclusie komt dat Omicron besmettingen niet voldoende worden teruggedrongen door een lockdown. Wanhoop gaat daar groot zijn, aangezien ze denken dat alles maakbaar is.
Het VK gidsland. Doen wat je kan doen voor zo mogelijk, acceptatie en uiteindelijk weer terug naar normaal.quote:Op woensdag 5 januari 2022 17:08 schreef Houtenbeen het volgende:
In Engeland schrappen ze juist alweer maatregelen
Het feit dat zo'n ranzig incompetente idioot als Boris het voor elkaar krijgt een stuk beter en logischer coronabeleid te voeren dan wij is toch wel een flinke aanklacht tegen de hele Nederlandse politiek.quote:Op woensdag 5 januari 2022 17:13 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Het VK gidsland. Doen wat je kan doen voor zo mogelijk, acceptatie en uiteindelijk weer terug naar normaal.![]()
Ik ben erg te spreken over het VK de laatste tijd. Ook als ik zie hoe vrienden van me daar wonen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |