abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 3 januari 2022 @ 22:56:49 #1
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_203019598
Meldt hier als je geboosterd bent *O*

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik gok dat dit deel #2 is.
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  maandag 3 januari 2022 @ 23:00:05 #2
233102 cherrycoke
"Fear is a weapon."
pi_203019686
kan 14 januari pas, }:|
"I wear the mask to protect the city… but the city is what made the mask." – Batman
pi_203020726
Ook geboosterd :) op naar prik nummer 4 ! *O* *O* *O* *O*
"You can call me Susan if it makes you happy"
pi_203022943
Hoppa, booster zit er in. En dat door een echte soldaat 🙂

Lekker rustig in de Pfizer rij, omdat alle 45+ Moderna moeten.
pi_203024030
quote:
16s.gif Op maandag 3 januari 2022 18:22 schreef IW2B het volgende:
Ben van '84... lees nu net opeens dat ze al bij 1990 zijn. Totaal niets gehoord of ontvangen dat ik mocht plannen... heerlijke communicatie weer. :{ :X
Dan heb je denk ik onder een steen gelegen. Op NOS heb ik elke dag jaartallen voorbij zien komen (na mijn bouwjaar '78 heb ik er trouwens minder op gelet dus ik weet niet of ze dan specifiek '84 vergeten zouden zijn...).
En anders had je ook op de site van het rivm kunnen kijken, want daar staan ook welke jaartallen vrijgegeven zijn.

Is het dan gebrekkige communicatie... ik denk dat je zelf ook enige inspanning had kunnen leveren als je persé direct een afspraak wilde maken.

quote:
0s.gif Op maandag 3 januari 2022 21:30 schreef stavromulabeta het volgende:
Even een gerelateerd vraagje: Hebben jullie scherp of jullie je telefoonnummer apart hebben moeten opgeven om de boosterprikafspraak te maken. Ik heb hem al gemaakt voor aanstaande woensdag en nu vroeg ik me af of ik het daar zelf heb opgegeven of dat het 'doorgetankt' is vanuit DigID.

(Voor de context: Het gaat om een privacy/AVG-dingetje. Ik vroeg me - geheel principieel als ik ben - af of ik ergens toestemming heb gegeven om mij herrinering-SMS'jes te sturen of dat het telefoonnummer door DigID niet alleen voor de 2-factor-authorizatie gebruikt wordt wat wel de bedoeling was).
Je vult zelf je telefoonnummer in, want daarop krijg je de bevestiging en via de mail. Dat gaat dus niet automatisch via het nummer wat je voor je DigiD hebt opgegeven voor zover ik weet.
Ik heb elke keer zelf mijn nummer in moeten vullen.
Fake it till you make it...
pi_203024733
Gister eind vd middag booster gehad, Pfizer.
2x Astra Zeneca
1x Pfizer

Vanmorgen opgestaan met stijve arm, verder 0 klachten.
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
  dinsdag 4 januari 2022 @ 10:26:30 #7
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_203024785
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 januari 2022 08:11 schreef Middelpunt het volgende:
Hoppa, booster zit er in. En dat door een echte soldaat 🙂

Lekker rustig in de Pfizer rij, omdat alle 45+ Moderna moeten.
Ja dat was bij mij gisteren ook :') Voor Pfizer was ik direct aan de beurt :D Ze hadden zelfs een Pfizer prikhokje omgetoverd tot Moderna omdat de rij zo lang was :T
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_203025061
Hmmm, ik weet niet of ik van mezelf een bepaald immuunsysteem heb dat niet zo vatbaar voor een coronainfectie is of dat ik mazzel heb dat ik op 20 december een booster heb gekregen.

Maar ik ben dus in de afgelopen 2 weken 2 keer in direct contact geweest met mensen die nu omicron hebben. Langer dan 20 minuten, binnen in een relatief kleine ruimte, zonder ffp2 mondkapje. Ik heb me de afgelopen vijf dagen 3 keer pcr getest (is gratis in Oostenrijk) en ben nog altijd negatief!

Omicron vliegt wel echt in het rond! Heb al van een hoop mensen gehoord die 2 prikken hebben gehad en/of al genezen zijn van een vorige coronainfectie en die nu ook Omicron hebben.

Ze hebben echter helemaal geen erge symptomen, voelen zich twee dagen een beetje ziek en dan gaat het weer goed. Ook geen smaak-/reukverlies.
...it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing...
pi_203025076
Gisteravond mijn booster gekregen, pfizer dit keer. Mijn eerste 2 waren moderna geweest.

Vandaag lang geslapen, was duidelijk moe, pijnlijke arm en een barstende koppijn.
Maar ik had dit ook verwacht, ik had bij beide vaccins prikken ook 2-3 dagen hoofdpijn en een pijnlijke arm.

Even doorbikkelen vandaag en rustig aandoen.

De belangrijkste gaat zijn, zal mijn long covid nu minder worden..... Al is dat een lange termijn vraag.
pi_203028459
Gisteren boosterprik gehad in Ahoy. Eerder geprikt met 2x Pfizer, nu weer met Pfizer. Ben van 1977.

Was binnen redelijk snel aan de beurt omdat de Pfizer rij een stuk korter was. Buiten wel best lang in de rij gestaan maar het liep in het algemeen heel soepel.

Vandaag een beetje pijnlijke arm maar verder geen bijwerkingen.
Physically I am here but mentally I am in a galaxy far far away.
  Moderator dinsdag 4 januari 2022 @ 13:42:38 #11
5428 crew  miss_sly
pi_203028513
Zojuist Moderna gehad, na Janssen in mei (1968 kreeg Janssen toebedeeld).
Prikje van niks :D
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_203029003
Moderna, dit was de 3e dus, 1e en 2e prik niet zoveel last bij de booster de gebruikelijke bijwerking spierpijn maar ook een algehele malaise gevoel maar dit is inmiddels weg, op naar de 4e ^O^
pi_203030909
Gisteravond Moderna gehad na twee keer Pfizer.
Net als de vorige keren alleen een wat beurs gevoel op de prikplek. Zojuist de QR-code geüpdatet :)
  dinsdag 4 januari 2022 @ 16:52:54 #14
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_203032020
Nou Pfizer nummer 3 zit erin
  Redactie Frontpage dinsdag 4 januari 2022 @ 16:54:09 #15
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_203032041
Vind die booster van Pfizer van gister niet heel lekker vallen, flink veel spierpijn aan de linkerkant van mijn bovenlijf (de prikkant) en heel de dag last van koude rillingen en futloosheid :{
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 4 januari 2022 @ 16:57:32 #16
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_203032115
Inmiddels 32 uur later, en het enige waar ik last van heb kan net zo goed echte vermoeidheid zijn doordat mijn vakantie net is afgelopen.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_203032418
quote:
0s.gif Op maandag 3 januari 2022 19:11 schreef iamredleader het volgende:
Vrouwlief is vanavond geboosterd (bouwjaar '79), Pfizer. Eerste ronde was 2x Moderna.
Zal eventuele bijzonderheden namens haar hier melden :P
@:Tinuviel
Bijwerkingen na 24 uur: zere arm, lichte hoofdpijn, lichte verhoging, algehele malaise.
pi_203032581
Vandaag geboosterd in Ahoy', ik werd wel beetje doorgezaagd door de prikker voordat ik de prik kreeg. Hoe ik heet, wat mijn geboortedatum is, en hoe oud ik dan nu ben? En dat was nadat al drie keer mijn uitnodiging en ID gecheckt was. Blijkbaar zijn er nog steeds mensen die de prik voor een ander proberen te halen ofzo? Fucking kansloos. Hoe dan ook, ik heb hem incl aantekening in het gele boekje, wederom pfizer, en wederom behalve een beetje gevoelige linkerarm geen klachten.
pi_203032725
Nu na 24 uur (booster Pfizer): mijn hele lichaam doet pijn aan de prikkant. Arm, schouders, nek, core. Kan vrij weinig nu.
Gelukkig geen koorts.
pi_203033018
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 januari 2022 17:30 schreef SilverEyes het volgende:
Nu na 24 uur (booster Pfizer): mijn hele lichaam doet pijn aan de prikkant. Arm, schouders, nek, core. Kan vrij weinig nu.
Gelukkig geen koorts.
Dit geeft alleen aan dat je immuunsysteem aan het werk wordt gezet vandaar die klachten , ik kan je vertellen dat het bij Moderna niet anders is, even een paracetamol voor een dagje of 2 en je bent er weer helemaal bovenop.
pi_203034751
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 januari 2022 17:45 schreef Newsworld het volgende:

[..]
Dit geeft alleen aan dat je immuunsysteem aan het werk wordt gezet vandaar die klachten , ik kan je vertellen dat het bij Moderna niet anders is, even een paracetamol voor een dagje of 2 en je bent er weer helemaal bovenop.
I know, ik had Moderna bij prik #1 en 2. Nu ook een zeer pijnlijke oksel. Nou ja, PCM erin en hopelijk straks wat slapen.
pi_203034853
Vandaag geboosterd in de Jaarbeurs. Het was niet druk, maar man man voordat je geprikt werd, eerst al die check points door en van het begin van de hal helemaal to the other end. Dat was bij de kleine lokale sporthal een stuk sneller gefixt.
Moderna gekregen en tot nu toe nergens last van.
Zo even de corona check app checken of het is bijgeschreven.
pi_203034877
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 januari 2022 19:22 schreef leukerdje het volgende:
Vandaag geboosterd in de Jaarbeurs. Het was niet druk, maar man man voordat je geprikt werd, eerst al die check points door en van het begin van de hal helemaal to the other end. Dat was bij de kleine lokale sporthal een stuk sneller gefixt.
Moderna gekregen en tot nu toe nergens last van.
Zo even de corona check app checken of het is bijgeschreven.
Bij mij zeiden ze gisteren dat het 48 uur duurt voordat de app is bijgewerkt :)
pi_203034878
Beterschap voor iedereen die ziek van de bijwerkingen is.
pi_203034949
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 januari 2022 19:22 schreef SilverEyes het volgende:

[..]
Bij mij zeiden ze gisteren dat het 48 uur duurt voordat de app is bijgewerkt :)
Zal wel kloppen dan, staat er bij mij idd nog niet bij.
  Redactie Frontpage dinsdag 4 januari 2022 @ 19:41:54 #26
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_203035351
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 januari 2022 19:26 schreef leukerdje het volgende:

[..]
Zal wel kloppen dan, staat er bij mij idd nog niet bij.
Bij mij stond die er vandaag al bij terwijl ik gisteren was geprikt, moest hem wel handmatig toevoegen in de app want werd niet automatisch bijgewerkt.
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
pi_203036982
Bij mij stond hij er ' s avonds laat in nadat ik 's middags de booster heb gehaald. Behalve een pijnlijke arm weinig last met Pfizer (3e keer).

Nog wel een tip voor wie in Drachten moet: trek laarzen of oude schoenen aan. De parkeerplaats is een zompige rotzooi.
  dinsdag 4 januari 2022 @ 21:39:57 #28
115121 Arizona
Zeg maar Arißona
pi_203037891
Ik was wel aardig beroerd van mijn Pfizerbooster van gisteren. Snerpende koppijn (nu weg), heel duf en moe (tot 10:45 geslapen :o ) , spierpijn in mijn benen :? En vannacht een paar keer badend in het zweet wakker geworden.

Nog niet eerder zoveel last gehad van een prik.
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
pi_203038954
Dit is nu de derde keer dat ik goed ziek ben van dat kreng. Ik ga serieus twijfelen over prik #4 wanneer die komt.
pi_203039150
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 januari 2022 17:45 schreef Newsworld het volgende:

[..]
Dit geeft alleen aan dat je immuunsysteem aan het werk wordt gezet vandaar die klachten , ik kan je vertellen dat het bij Moderna niet anders is, even een paracetamol voor een dagje of 2 en je bent er weer helemaal bovenop.
Na m'n tweede Pfizer had ik dat ook. De dag erna, of nee, volgens mij pas op de derde dag was ik opeens extreem moe, had nergens zin meer in en lag al om 20:00 uur op bed.
Teken dat m'n lichaam bezig was om antistoffen aan te maken.

Gisteravond dus de booster van Moderna gehad. Vooralsnog geen last, behalve wat pijnlijk gevoel op de prikplek. Ik verwacht dat dat morgen wel weer klaar is :)

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 04-01-2022 22:58:12 ]
pi_203039902


[ Bericht 100% gewijzigd door mijntjexx op 05-01-2022 00:06:08 ]
pi_203040030
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 januari 2022 22:42 schreef SilverEyes het volgende:
Dit is nu de derde keer dat ik goed ziek ben van dat kreng. Ik ga serieus twijfelen over prik #4 wanneer die komt.
dan kan je dus de twijfel lijn bellen voor advies.
pi_203040777
Inmiddels 24 uur later, ik hoorde vandaag een nummer van Blof en tot mijn eigen schrik vond ik het dit keer een goed nummer :o Normaal ren ik altijd naar de radio om het snel af te zetten / een ander station op te zetten, maar zowaar heb ik Zoutelande kunnen afluisteren :o

Dat is eigenlijk de enige bijwerking van de Pfizer booster die ik heb mogen ervaren :{
"You can call me Susan if it makes you happy"
  Moderator / FOK!Fotograaf woensdag 5 januari 2022 @ 08:07:56 #34
11389 crew  qltel
Meneer Rewimo
pi_203040921
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 07:45 schreef TLC het volgende:
Inmiddels 24 uur later, ik hoorde vandaag een nummer van Blof en tot mijn eigen schrik vond ik het dit keer een goed nummer :o Normaal ren ik altijd naar de radio om het snel af te zetten / een ander station op te zetten, maar zowaar heb ik Zoutelande kunnen afluisteren :o

Dat is eigenlijk de enige bijwerking van de Pfizer booster die ik heb mogen ervaren :{
Oeps, die bijwerking kende ik nog niet. Maar dat is wel heel erg. Ik hoop dat dat snel weer wegtrekt!
pi_203040964
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 07:45 schreef TLC het volgende:
Inmiddels 24 uur later, ik hoorde vandaag een nummer van Blof en tot mijn eigen schrik vond ik het dit keer een goed nummer :o Normaal ren ik altijd naar de radio om het snel af te zetten / een ander station op te zetten, maar zowaar heb ik Zoutelande kunnen afluisteren :o

Dat is eigenlijk de enige bijwerking van de Pfizer booster die ik heb mogen ervaren :{
#prikspijt
pi_203041184
twitter
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
pi_203047004
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 07:45 schreef TLC het volgende:
Inmiddels 24 uur later, ik hoorde vandaag een nummer van Blof en tot mijn eigen schrik vond ik het dit keer een goed nummer :o Normaal ren ik altijd naar de radio om het snel af te zetten / een ander station op te zetten, maar zowaar heb ik Zoutelande kunnen afluisteren :o

Dat is eigenlijk de enige bijwerking van de Pfizer booster die ik heb mogen ervaren :{
Oei, dat heb je hopelijk wel direct bij het Lareb gemeld toch?
Ik voel me vooral wat lamlendig na de prik van gisteravond, maar niet van dit soort ernstige bijwerkingen gelukkig.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  Moderator woensdag 5 januari 2022 @ 15:04:26 #38
5428 crew  miss_sly
pi_203047270
Moderna hakt er hier toch wel in. Ik werd nog helemaal prima met alleen een pijnlijke arm wakker, maar zo’n 24 uur na de vaccinatie begon ik me toch lamlendig en grieperig te voelen en kreeg ik flinke hoofdpijn.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_203047693
Gisteren de derde Pfizer in de bovenarm gekregen.
Op wat pijn op de prikplek na heb ik nergens last van.
pi_203048619
Wat gevoelige prikplek en wat vermoeid/hoofdpijn, maar dat kan ook komen door een baby en slaapweigerende peuter ^O^ :P .
Vanwege borstvoeding in mijn bovenbeen laten zetten en ik moet zeggen dat dat mij wel beter bevalt aan gevoelige prikplek. Het is nu meer een squat-spierpijntje.
pi_203048700
Ik heb nu, 48 uur na de prik, vooral erg pijnlijke oksel (opgezette lymfeklieren). Erg nasty moet ik zeggen, ik hoop dat het snel wegtrekt.
pi_203049361
Ik mag zondag voor de booster. Even een vraag, ik heb online een afspraak gemaakt (digid) en dus ook al een vragenlijst ingevuld. Nu heb ik een mail met wederom een vragenlijst die ik blijkbaar ingevuld mee moet nemen (andere vragen) , maar ik heb geen printer. Kan ik dat op de afspraak zelf invullen?
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
  Moderator woensdag 5 januari 2022 @ 16:53:31 #43
5428 crew  miss_sly
pi_203049440
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 16:50 schreef Soury het volgende:
Ik mag zondag voor de booster. Even een vraag, ik heb online een afspraak gemaakt (digid) en dus ook al een vragenlijst ingevuld. Nu heb ik een mail met wederom een vragenlijst die ik blijkbaar ingevuld mee moet nemen (andere vragen) , maar ik heb geen printer. Kan ik dat op de afspraak zelf invullen?
Ja, staan statafels met stapeltje formulieren om in te vullen.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_203049467
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 16:53 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Ja, staan statafels met stapeltje formulieren om in te vullen.
Pffff dank je opluchting, zit al in de stress. :')
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
pi_203049945
quote:
14s.gif Op woensdag 5 januari 2022 16:54 schreef Soury het volgende:

[..]
Pffff dank je opluchting, zit al in de stress. :')
Ik had hem speciaal thuis uitgeprint en ingevuld maar dat was blijkbaar niet goed want ik moest alsnog een nieuwe invullen.
pi_203049979
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2022 17:20 schreef Farenji het volgende:

[..]
Ik had hem speciaal thuis uitgeprint en ingevuld maar dat was blijkbaar niet goed want ik moest alsnog een nieuwe invullen.
Wat een zootje
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
  woensdag 5 januari 2022 @ 17:22:34 #47
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_203049990
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 07:45 schreef TLC het volgende:
Inmiddels 24 uur later, ik hoorde vandaag een nummer van Blof en tot mijn eigen schrik vond ik het dit keer een goed nummer :o Normaal ren ik altijd naar de radio om het snel af te zetten / een ander station op te zetten, maar zowaar heb ik Zoutelande kunnen afluisteren :o

Dat is eigenlijk de enige bijwerking van de Pfizer booster die ik heb mogen ervaren :{
Ik zou voor zekerheid toch even je huisarts raadplegen want dit is best alarmerend
pi_203050567
Een booster werd me geweigerd, aangezien ik in maart al een booster heb gehad. Mensen die in juli/augustus een tweede prik kregen, en in okt/nov Covid hadden krijgen wel een booster. Beetje krom ergens wel, maar het beleid hier (UK), is nog geen 4e prik, omdat er niet genoeg data over is. Zulke data zouden ze kunnen krijgen door mensen als mij een booster te geven...
pi_203050958
Uit mn onderbuik krijg ik het gevoel dat Moderna voor jongeren meer bijwerkingen oplevert dan voor 60+.
pi_203051123
quote:
14s.gif Op woensdag 5 januari 2022 16:54 schreef Soury het volgende:

[..]
Pffff dank je opluchting, zit al in de stress. :')
Ik had ook al alle moeite gedaan om iemand te vinden die een printer thuis had staan om hem braaf mee te nemen, maar dat bleek niet nodig inderdaad.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  woensdag 5 januari 2022 @ 20:30:54 #51
310793 Mishu
Fok verslaafde
pi_203053218
Ik ben sneller buiten adem als ik een wandeling ga maken en ik heb nu na 4 dagen opeens maagklachten... nog steeds niet superfit weer :{
pi_203053614
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 20:30 schreef Mishu het volgende:
Ik ben sneller buiten adem als ik een wandeling ga maken en ik heb nu na 4 dagen opeens maagklachten... nog steeds niet superfit weer :{
Heb je niet gewoon corona of iets anders? Klachten na vaccinatie zouden na een dag wel over moeten zijn.
  woensdag 5 januari 2022 @ 21:11:15 #53
16266 MissHobje
Dat zou ik ook zeggen!
pi_203054018
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 januari 2022 19:22 schreef SilverEyes het volgende:

[..]
Bij mij zeiden ze gisteren dat het 48 uur duurt voordat de app is bijgewerkt :)
was bij mij ongeveer 3 uurtjes na booster gefixed :o!
[b]Hobbelicious is back!
[/b]
pi_203054117
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 21:11 schreef MissHobje het volgende:

[..]
was bij mij ongeveer 3 uurtjes na booster gefixed :o!
Net gecheckt en ik heb hem zo te zien ook al binnen 24 uur.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_203054720
quote:
0s.gif Op woensdag 5 januari 2022 16:11 schreef SilverEyes het volgende:
Ik heb nu, 48 uur na de prik, vooral erg pijnlijke oksel (opgezette lymfeklieren). Erg nasty moet ik zeggen, ik hoop dat het snel wegtrekt.
Dat had ik ook. Het trok na een paar dagen weg.
pi_203057949
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 januari 2022 19:22 schreef leukerdje het volgende:
Vandaag geboosterd in de Jaarbeurs. Het was niet druk, maar man man voordat je geprikt werd, eerst al die check points door en van het begin van de hal helemaal to the other end. Dat was bij de kleine lokale sporthal een stuk sneller gefixt.
Moderna gekregen en tot nu toe nergens last van.
Zo even de corona check app checken of het is bijgeschreven.
Ik was gisteravond ook in de Jaarbeurs. Man, man, wat was dat veel slechter geregeld dan de vaccinaties van de zomer. Enorme wachrij buiten, binnen schoot het niet op omdat prikpersoneel het grootste deel van de tijd aan het wachten is op spullen die ze van een collega moeten krijgen. Mijn handen jeuken om de tent daar beter te organiseren.
Representant van het failliet van de westerse liberale maatschappij
  donderdag 6 januari 2022 @ 08:33:01 #57
545 dop
:copyright: dop
pi_203058091
3e moderna gehad in Rotterdam Ahoy.
Lange rij buiten, en binnen.
Ongeveer 90 minuten kwijt aan het hele ritueel.
Net als bij mijn eerste 2 moderna de dag er na vermoeidheid en spierpijn.
3e dag (vandaag) geen klachten meer en fit opgestaan.
Ik schrijf soms wat rottig, zelf noem ik het dyslexie , sommige zeggen dat ik lui ben.
get over it , het wordt niet beter
pi_203058253
quote:
0s.gif Op donderdag 6 januari 2022 08:10 schreef stavromulabeta het volgende:

[..]
Ik was gisteravond ook in de Jaarbeurs. Man, man, wat was dat veel slechter geregeld dan de vaccinaties van de zomer. Enorme wachrij buiten, binnen schoot het niet op omdat prikpersoneel het grootste deel van de tijd aan het wachten is op spullen die ze van een collega moeten krijgen. Mijn handen jeuken om de tent daar beter te organiseren.
Inderdaad, ik was van de zomer wel onder de indruk van de operatie die was opgetuigd. Dat liep heel vloeiend door. Nu was het best chaotisch. Uiteindelijk werd er een rijtje stoelen weer vrijgegeven waar wij met wat mensen heen werden gedirigeerd en nog wel een half uur hebben zitten wachten op een prik.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_203058514
eindelijk de booster gehad als 40+ zorgverlener tussen alle gezonde twintigers.....
welke voorrang ?
mijn vrouw als zeer kwetsbare afgelopen zondag tussen de gezonde twintigers.

het is WEER een grote shitshow qua planning.

en nu ben ik er klaar mee ook........alleen nog een verbeterd vaccin OF als het echt nodig is voor 2G na 9 maanden oid.
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
pi_203059502
Gisteren de (moderna) booster gehaald in de broodfabriek in Rijswijk. Prima geregeld weer. Totaal met wachttijd 20 minuutjes bezig geweest.
Organisatie was wel anders dan voorheen. Ditmaal mocht je direct in de zaal gaan zitten en kwamen ze het vaccin langsbrengen. Daarna 15 minuten blijven zitten, stempeltje gehaald en weer naar huis.
Nu nog een klein beetje spierpijn.
pi_203059679
Oksel blijft bij mij maar opgezet (en pijnlijk). Prik is nu bijna 3 dagen geleden. Is dat nog normaal of wordt het tijd voor huisarts?
pi_203059793
quote:
0s.gif Op donderdag 6 januari 2022 10:43 schreef SilverEyes het volgende:
Oksel blijft bij mij maar opgezet (en pijnlijk). Prik is nu bijna 3 dagen geleden. Is dat nog normaal of wordt het tijd voor huisarts?
Even bellen met de huisarts kan nooit kwaad. Al is het maar ter geruststelling.
En even hier melden: https://meldformulier.lar(...)5b-9118-9b2989126f4f
  Trouwste user 2022 donderdag 6 januari 2022 @ 10:51:25 #63
7889 tong80
Spleenheup
pi_203059811
Ben maandag aan de beurt. Lekker dichtbij. Ben benieuwd.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 6 januari 2022 @ 11:14:44 #64
310793 Mishu
Fok verslaafde
pi_203060233
quote:
0s.gif Op donderdag 6 januari 2022 09:20 schreef Predator40 het volgende:
eindelijk de booster gehad als 40+ zorgverlener tussen alle gezonde twintigers.....
welke voorrang ?
mijn vrouw als zeer kwetsbare afgelopen zondag tussen de gezonde twintigers.

het is WEER een grote shitshow qua planning.

en nu ben ik er klaar mee ook........alleen nog een verbeterd vaccin OF als het echt nodig is voor 2G na 9 maanden oid.
Je snapt dat het allemaal in 2 weken tijd moet gebeuren? Natuurlijk heb je een divers aantal mensen want de plekjes worden nu opgevuld met gezonde mensen die mee willen helpen jouw partner te beschermen.
pi_203060324
quote:
0s.gif Op donderdag 6 januari 2022 11:14 schreef Mishu het volgende:

[..]
Je snapt dat het allemaal in 2 weken tijd moet gebeuren? Natuurlijk heb je een divers aantal mensen want de plekjes worden nu opgevuld met gezonde mensen die mee willen helpen jouw partner te beschermen.
Jawel, maar ik heb een sms voor kwetsbaren gekregen, dus zou zogenaamd eerder mogen. Dat klopte wel voor het maken van de afspraak, maar mijn niet-kwetsbare vrienden (zelfde geboortejaar als ik, of hoogstens 2 jaar ouder, maar wel allemaal van geboortejaren die op dezelfde dag vrijgegeven werden) konden in de praktijk gewoon op dezelfde dag terecht als ik. Dus ergens gaat er toch iets niet helemaal goed.
  donderdag 6 januari 2022 @ 11:36:29 #66
310793 Mishu
Fok verslaafde
pi_203060618
quote:
0s.gif Op donderdag 6 januari 2022 11:20 schreef Irritatie100 het volgende:

[..]
Jawel, maar ik heb een sms voor kwetsbaren gekregen, dus zou zogenaamd eerder mogen. Dat klopte wel voor het maken van de afspraak, maar mijn niet-kwetsbare vrienden (zelfde geboortejaar als ik, of hoogstens 2 jaar ouder, maar wel allemaal van geboortejaren die op dezelfde dag vrijgegeven werden) konden in de praktijk gewoon op dezelfde dag terecht als ik. Dus ergens gaat er toch iets niet helemaal goed.
Of er wordt gewoon in hele grote aantallen geprikt. Er zijn ook afspraken van 60+ers verschoven en die kwamen ook weer vrij toen jij je afspraak al gemaakt had.
pi_203060791
quote:
0s.gif Op donderdag 6 januari 2022 11:14 schreef Mishu het volgende:

[..]
Je snapt dat het allemaal in 2 weken tijd moet gebeuren? Natuurlijk heb je een divers aantal mensen want de plekjes worden nu opgevuld met gezonde mensen die mee willen helpen jouw partner te beschermen.
nou en......hadden ze eerder moeten beginnen he
het is gewoon WEER een shitshow
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
  donderdag 6 januari 2022 @ 11:59:57 #68
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_203061015
Nou prik zit erin. Nu in de wachtruimte. Nu voelde ik de prik wel, misschien dat ik dan ook meer spierpijn krijg? Dan we hopen van niet :P
pi_203061027
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2022 11:59 schreef Momo het volgende:
Nou prik zit erin. Nu in de wachtruimte. Nu voelde ik de prik wel, misschien dat ik dan ook meer spierpijn krijg? Dan we hopen van niet :P
prik voelde ik ook behoorlijk
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
pi_203061040
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2022 11:59 schreef Momo het volgende:
Nou prik zit erin. Nu in de wachtruimte. Nu voelde ik de prik wel, misschien dat ik dan ook meer spierpijn krijg? Dan we hopen van niet :P
In mijn geval deed het zetten van de prik wel meer zeer, namen er een stuk minder de tijd voor, werd er meer ingeramd.

Locatie goed kunnen bereiken?
  donderdag 6 januari 2022 @ 12:04:25 #71
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_203061080
quote:
0s.gif Op donderdag 6 januari 2022 12:01 schreef chratnox het volgende:

[..]
In mijn geval deed het zetten van de prik wel meer zeer, namen er een stuk minder de tijd voor, werd er meer ingeramd.

Locatie goed kunnen bereiken?
De eerste twee keer voelde ik helemaal niks. Hier is het meer een fabriek met 16 prikkers. Wel effectief! Was prima te bereiken met tram bijna voor de deur.
  donderdag 6 januari 2022 @ 12:11:16 #72
12172 Rabieluh
Pronopower! Fight the ploon!
pi_203061176
Gisteren 17:00 geboost, deed meer pijn dan voorgaande keren.

Voelde zelfs urenlang alsof de naald er nog in zat waar bij prik 1 ik nog wachtte op het prikje en opeens al een pleister had zitten.

Vandaag ben ik wat moe en koud.

Flinke spierpijn in m'n benen maar dat komt door het sporten na legday te hebben geskipped sinds kerst :+
Recht zo die gaat, braaf zo die heen.
pi_203062462
Vandaag in de jaarbeurs geweest. Was bang voor chaos maar van auto tot auto 30 minuten bezig geweest.
pi_203063432
quote:
0s.gif Op donderdag 6 januari 2022 08:10 schreef stavromulabeta het volgende:

[..]
Ik was gisteravond ook in de Jaarbeurs. Man, man, wat was dat veel slechter geregeld dan de vaccinaties van de zomer. Enorme wachrij buiten, binnen schoot het niet op omdat prikpersoneel het grootste deel van de tijd aan het wachten is op spullen die ze van een collega moeten krijgen. Mijn handen jeuken om de tent daar beter te organiseren.
Ik heb het idee dat die tweedeling van de vaccins (Pfizer en Moderna) voor aardig wat oponthoud zorgt. Ik moest ook wachten totdat mijn prikster een vaccin kreeg aangereikt op een dienblad. Als er maar één type vaccin geprepareerd hoeft te worden kan dat veel sneller lijkt me (en dat ging ook veel sneller vorig jaar toen er maar één type vaccin per dag werd gebruikt).
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
pi_203065879
quote:
0s.gif Op donderdag 6 januari 2022 14:54 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
Ik heb het idee dat die tweedeling van de vaccins (Pfizer en Moderna) voor aardig wat oponthoud zorgt. Ik moest ook wachten totdat mijn prikster een vaccin kreeg aangereikt op een dienblad. Als er maar één type vaccin geprepareerd hoeft te worden kan dat veel sneller lijkt me (en dat ging ook veel sneller vorig jaar toen er maar één type vaccin per dag werd gebruikt).
Hier deden ze dat prima door meteen bij de ingang onderscheid te maken op 45+ of niet. Ging allemaal supersnel. Nu afwachten of ik last van bijwerkingen krijg.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_203065958
quote:
0s.gif Op donderdag 6 januari 2022 13:51 schreef magrec het volgende:
Vandaag in de jaarbeurs geweest. Was bang voor chaos maar van auto tot auto 30 minuten bezig geweest.
Vreemd dat het zo kan verschillen. Toen was ik gisteren pas bij de eerste balie aangekomen.
Representant van het failliet van de westerse liberale maatschappij
pi_203066165
Warm, koud, warm, koud, warm, koud vandaag. Geen spierpijn.

Wel wat diarree, maar dat kan ook ergens anders vandaan komen.

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 06-01-2022 18:12:45 ]
pi_203066325
In de ski-hal van Terneuzen afgelopen middag geboosterd hier. Ik werd binnen 10 minuten na aankomst geprikt met Pfizer. Ging vlotjes. Ik was ook in minder dan een half uur buiten.

Al vond ik de ruimtes binnen krap vergeleken met de Silverdome in Zoetermeer. Maar die was helaas hiervoor gesloten nu :P.

Nu nog bijkomen van de prik, maar daar heb ik wel vertrouwen in. :%

[ Bericht 0% gewijzigd door zakjapannertje op 06-01-2022 18:26:38 ]
pi_203066514
quote:
0s.gif Op donderdag 6 januari 2022 10:43 schreef SilverEyes het volgende:
Oksel blijft bij mij maar opgezet (en pijnlijk). Prik is nu bijna 3 dagen geleden. Is dat nog normaal of wordt het tijd voor huisarts?
3 dagen pijnlijke plek is vrij normaal.
  Moderator donderdag 6 januari 2022 @ 18:37:31 #80
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_203066574
Kreeg de 31e een mail dat iedereen zoch kon aanmelden bij de huisarts. Dus gedaan. Vandaag tussen 9-10 en 16-17 konden we heen. Fijn geregeld :7
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
pi_203067304
quote:
18s.gif Op donderdag 6 januari 2022 18:11 schreef Muskusboktor57 het volgende:
Warm, koud, warm, koud, warm, koud vandaag. Geen spierpijn.

Wel wat diarree, maar dat kan ook ergens anders vandaan komen.
Gisteren gekregen de prik dan?
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_203067347
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 januari 2022 19:41 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Bij mij stond die er vandaag al bij terwijl ik gisteren was geprikt, moest hem wel handmatig toevoegen in de app want werd niet automatisch bijgewerkt.
Het ging idd niet automatisch, heb het handmatig toegevoegd. Wel vreemd dat dit bij iedereen anders is.
  donderdag 6 januari 2022 @ 19:33:17 #83
12172 Rabieluh
Pronopower! Fight the ploon!
pi_203067377
Wat ben ik lamlendig joh. Hartslag is al de hele dag verhoogd. Was vorige keer ook het geval.
Recht zo die gaat, braaf zo die heen.
pi_203068427
Zojuist de booster laten zetten. Ging allemaal best vlot, al was de locatie niet heel groot en de administratie niet geweldig. Kreeg geen stempels of kaartjes of iets mee, dus wist niet waarmee ik gevaccineerd was. Navraag leerde echter dat ik zojuist m'n derde Pfizer heb gekregen.

Was trouwens in Lelystad, ben momenteel op vakantie hier in de buurt. Kreeg bij het aanmelden wel de controlevraag "komt u uit Vlaardingen? Want dat is zo ver weg" _O-
  donderdag 6 januari 2022 @ 21:49:42 #85
310793 Mishu
Fok verslaafde
pi_203069969
quote:
18s.gif Op donderdag 6 januari 2022 18:11 schreef Muskusboktor57 het volgende:
Warm, koud, warm, koud, warm, koud vandaag. Geen spierpijn.

Wel wat diarree, maar dat kan ook ergens anders vandaan komen.
Op dag 4 ook nog steeds af en toe heel koud met de kachel op 20 graden. Hij staat nu op 22 graden. Ook last van diarree nog.
  donderdag 6 januari 2022 @ 21:53:48 #86
115121 Arizona
Zeg maar Arißona
pi_203070061
quote:
0s.gif Op donderdag 6 januari 2022 10:43 schreef SilverEyes het volgende:
Oksel blijft bij mij maar opgezet (en pijnlijk). Prik is nu bijna 3 dagen geleden. Is dat nog normaal of wordt het tijd voor huisarts?
Ik heb ook nog steeds een pijnlijke oksel! Verder nergens meer last van.
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
pi_203078279
Gisteravond nog weinig aan de hand, maar vandaag toch redelijk pijnlijke arm en wat opgezwollen en voor de rest voel ik me alsof ik gisteren net 2 biertjes teveel op had voor een doordeweekse avond. :D
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_203078602
In de Amsterdam RAI een booster gehad, ging prima.
Zag wat marine personeel vaccineren.
Na precies 12 liep het opeens vol, men laat zich blijkbaar tijdens de lunchpauze boosteren.
  vrijdag 7 januari 2022 @ 15:05:48 #89
136343 BasEnAad
, die clown en die acrobaat!
pi_203079108
Heb me vanmiddag lekker vol laten spuiten door een stoere militair in uniform.
  vrijdag 7 januari 2022 @ 15:29:00 #90
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_203079659
Inmiddels ook geboosterd
  vrijdag 7 januari 2022 @ 15:58:18 #91
222927 Lurf
All you need is Lurf
pi_203080127
Gisteren in de BroodPrikfabriek in Rijswijk geweest. Heel anders dan de vorige keer, je werd nog net niet op de lopende band gezet. Het ging allemaal supersnel, met een industrieel tintje. Het deed me een beetje denken aan de slachterij waar mijn vader vroeger werkte. Zonder bloed dan, gelukkig wel :).

Bijwerkingen vallen mee. Wel weer moe/spierpijn/beetje benauwd/pijn op de prikplek, maar gevoelsmatig een stuk minder dan de vorige keer Moderna toen ik mijn bed niet uit kon en 40 graden koorts had. Een stukje wandelen ging prima vanmiddag. De booster is ook maar een halve dosis zag ik, wellicht speelt dat ook mee.
Never explain, never apologize.
pi_203080524
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 januari 2022 15:58 schreef Lurf het volgende:
De booster is ook maar een halve dosis zag ik, wellicht speelt dat ook mee.
Hoe kom je daar bij? Op mijn registratiekaart staat 0.3ml (pfizer) net als de eerste twee prikken.
  vrijdag 7 januari 2022 @ 16:43:06 #93
277319 Tinos85
Gewoon lekker
pi_203080697
Afspraak kunnen maken voor zondag, paar keer opnieuw proberen scheelt een hoop. Ik kreeg eerst of 40 km rijden of 3 weken wachten.

Nu zondag al en maar 6 km rijden.
pi_203080701
Booster zit er in :)

3e Pfizer :s)
pi_203080707
Ik heb nog wel wat last van mijn booster van dinsdag. De dag erna voelde ik me wat gammel en had ik lichte koorts. Die was na een dag wel over maar ik heb nu nog steeds een zichtbaar opgezwollen en pijnlijke lymfe-klier in mijn oksel van de prik-arm. Vorige prikken had ik daar geen last van, maar ik zie dat ik niet de enige ben.
  vrijdag 7 januari 2022 @ 16:53:49 #96
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_203080850
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 januari 2022 16:28 schreef Farenji het volgende:

[..]
Hoe kom je daar bij? Op mijn registratiekaart staat 0.3ml (pfizer) net als de eerste twee prikken.
De modernabooster is een halve dosis.
The love you take is equal to the love you make.
pi_203081001
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 januari 2022 16:44 schreef Farenji het volgende:
Ik heb nog wel wat last van mijn booster van dinsdag. De dag erna voelde ik me wat gammel en had ik lichte koorts. Die was na een dag wel over maar ik heb nu nog steeds een zichtbaar opgezwollen en pijnlijke lymfe-klier in mijn oksel van de prik-arm. Vorige prikken had ik daar geen last van, maar ik zie dat ik niet de enige ben.
Het is bij de booster idd een vaker gehoorde bijwerking dan voorheen. Maar eigenlijk heel logisch als je leest wat lymfeklieren zijn en wat ze doen. Het is eigenlijk een teken dat je eerste twee prikken hun werk hebben gedaan en je booster ook zijn werk doet.
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
  vrijdag 7 januari 2022 @ 17:35:37 #98
12172 Rabieluh
Pronopower! Fight the ploon!
pi_203081389
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2022 19:33 schreef Rabieluh het volgende:
Wat ben ik lamlendig joh. Hartslag is al de hele dag verhoogd. Was vorige keer ook het geval.
Vannacht bijna 11 uur geslapen, vandaag weer helemaal fit, schouder bijna niks meer aan te voelen.
Recht zo die gaat, braaf zo die heen.
  vrijdag 7 januari 2022 @ 17:36:58 #99
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_203081402
Gisteren geprikt, vandaag een beetje brak in de ochtend en spierpijn bij het uitvoeren van fysiek werk, verder geen last.
  vrijdag 7 januari 2022 @ 17:46:11 #100
12172 Rabieluh
Pronopower! Fight the ploon!
pi_203081517
En de booster staat nu ook in de corona app.
Recht zo die gaat, braaf zo die heen.
pi_203081548
quote:
14s.gif Op vrijdag 7 januari 2022 17:35 schreef Rabieluh het volgende:

[..]
Vannacht bijna 11 uur geslapen, vandaag weer helemaal fit, schouder bijna niks meer aan te voelen.
Ik heb vandaag ook een gat in de dag geslapen. Vannacht weer gok ik en dan hoop ik er weer klaar voor te zijn. ^O^
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')