Had ook daar gekund natuurlijk.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:46 schreef Deisyy het volgende:
[..]
De tijd zal het leren, als ik in het vliegtuig corona zou hebben opgelopen duurt het nog even voordat ik daar klachten van krijg.
Eenmaal op Bonaire veranderden de maatregelen, behalve vooraf een PCR-test moest je vanaf vorige week woensdag een sneltest bij aankomst en na drie dagen op het eiland nog eens een PCR-test doen, kosten voor 2 personen $250.
Ja, het zijn landschildpadden. Het is niet helemaal duidelijk of ze geïmporteerd zijn. Ze komen op meerdere Caribische eilanden voor (en in een groot deel van Zuid-Amerika).quote:Op donderdag 30 december 2021 13:54 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
@:domnivoor Dat zijn landschildpadden toch ? Die zullen wel ooit geïmporteerd zijn op dat eiland , of niet?
Dit lijkt op de Prisha UIquote:
Aha. Onduidelijk.. dat is een leuk mini mysterie dan.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:57 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Ja, het zijn landschildpadden. Het is niet helemaal duidelijk of ze geïmporteerd zijn. Ze komen op meerdere Caribische eilanden voor (en in een groot deel van Zuid-Amerika).
En dat is geen toeval.quote:
Knap dat je dat herkent, ze lagen daar met een stuk of 12 bij elkaar.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:53 schreef Domnivoor het volgende:
Dank je![]()
Dit zijn kolenbranderschildpadden (Chelonoidis carbonarius), denk ik.
Schildpadden orgie.. dat zal een hels kabaal geweest zijnquote:Op donderdag 30 december 2021 13:59 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Knap dat je dat herkent, ze lagen daar met een stuk of 12 bij elkaar.
Ik had die kosten dus niet, want ik was voor woensdag aangekomenquote:Op donderdag 30 december 2021 13:57 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Had ook daar gekund natuurlijk.
Wel balen dat het je nog even extra kost zo
Leuk geweest wel?
(heb 2 collega's die ook in dat gebied zaten, die hebben beide nu voor de 2de keer een besmetting)
Dat zou heel goed kunnen.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:58 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Aha. Onduidelijk.. dat is een leuk mini mysterie dan.
Zouden ze ooit voor voedsel kunnen zijn uitgezet? Al lijkt me dat onlogisch en een beetje traag
Mooi zoquote:Op donderdag 30 december 2021 14:00 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik had die kosten dus niet, want ik was voor woensdag aangekomen
En het was een super vakantie, je bent daar vooral buiten, dus weinig kans op besmetting, ik denk dat je de grootste kans op besmetting in het vliegtuig hebt.
Inderdaad, het werd weer eens tijd voor een Groot-ttquote:
Nu heb ik weer zin om de film te kijken.quote:
die eerste hap lucht....wat mooiquote:
Fijne verjaardagquote:
Gefeliciteerd!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |