Wetenschappers voorspellen koudste winter in 100 jaarquote:Op dinsdag 25 januari 2022 20:02 schreef INViCTuS het volgende:
Gebrek aan kou door krachtige poolwervel
De uitbarsting van de Hungatunga vulkaan doet wonderenquote:Op woensdag 26 januari 2022 09:56 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb me er al helemaal op voorbereid dat dit ook de laatste keer dit jaar is dat we op deze manier hoge druk hebben. Herhaling van de troosteloze 2021 zomer, here we come
Nattekat heeft het helemaal gehad met die grauwe dagen waarbij het een uur later licht wordt dan de dagen rond kerst.quote:Op woensdag 26 januari 2022 10:19 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Wetenschappers voorspellen koudste winter in 100 jaar
Nee dus
Iemand loopt te nattekatkutten met het weer denk ik
Vervelend, ik heb er geen last vanquote:Op woensdag 26 januari 2022 10:54 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nattekat heeft het helemaal gehad met die grauwe dagen waarbij het een uur later licht wordt dan de dagen rond kerst.
quote:Op woensdag 26 januari 2022 11:00 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Vervelend, ik heb er geen last van
Het is dan ook zo goed als zeker dat de zomer van 2022 minstens net zo kut wordt als vorig jaar. 2022 zal de boeken ingaan als het somberste jaar aller tijdenquote:Op woensdag 26 januari 2022 09:56 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb me er al helemaal op voorbereid dat dit ook de laatste keer dit jaar is dat we op deze manier hoge druk hebben. Herhaling van de troosteloze 2021 zomer, here we come
Hier net zo. Ik lijd momenteel aan een zware depressie, en dit extreem sombere weer gaat niet helpen er snel weer uit te komenquote:Op woensdag 26 januari 2022 11:12 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Echt, de dagen dat ik niet moe ben zijn op één hand te tellen.
Corona!!!quote:Op woensdag 26 januari 2022 11:12 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Echt, de dagen dat ik niet moe ben zijn op één hand te tellen.
Laten we het erop houden dat het vanmorgen dusdanig erg was dat ik een zelftest heb gepaktquote:
We nemen het mee naar achter @Straatcommandownie.quote:Op woensdag 26 januari 2022 12:40 schreef Straatcommando. het volgende:
Wauw, ik ben normaliter niet zo vatbaar voor het weer maar dit is wel zo somber dat ik er down van wordt
Moet jij niet rapporteren in moscowa ondertussenquote:Op woensdag 26 januari 2022 13:35 schreef Frutsel het volgende:
[..]
We nemen het mee naar achter @:Straatcommandownie.
@:sp3c
We weten het nu welquote:Op woensdag 26 januari 2022 22:23 schreef dick_laurent het volgende:
Heb met diegenen die gevoelig voor de grijsheid zijn te doen. Ik ken het gevoel.
Daarom dat ik zo blij ben dat ik deze winter grotendeels hier in het zuiden heb kunnen doorbrengen.
Is wel echt een mega verschil wat het met je doet kan ik melden.
Ben ook serieus aan het nadenken hoe ik duurzaam ofwel kan overwinteren of wellicht emigreren.
Life's too short om steeds 6 maanden per jaar in de grijze duisternis te moeten zitten.
Jaloers, hè :pquote:
Het is weer een prachtige winter.quote:Op donderdag 27 januari 2022 09:16 schreef Straatcommando. het volgende:
Netjes, nu is het naast grijs ook nog eens nat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 27 januari 2022 10:15 schreef aloa het volgende:
[..]
Het is weer een prachtige winter.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.dit vind werkelijk niemand leuk. Dat is an sich wel weer knap. Zulk anti weer dat geen enkel vakje afgevinkt kan worden.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |