Moet haast wel. Koppels kleden zich geregeld om, leven uit die rugzak, en dan zou je dat doosje nu pas opmerken?quote:Op maandag 7 februari 2022 21:22 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, vreemd.
Misschien door de cameraman geplaatst?
Het midden van Nederland is de 'r' Moeten ze daar niet iets mee?quote:Op maandag 7 februari 2022 23:19 schreef Sodemieters het volgende:
Als je 28 m. ten westen van de OLV-toren kijkt, zit je in de gracht. Daar zou op het moment van extractie een bootje kunnen liggen.
Als je het middelpunt van Nederland (die steen in Lunteren) pakt dan staat er een stukje westelijk daarvan een of ander kastje. Zouden ze daar de coördinaten kunnen vinden?quote:Op maandag 7 februari 2022 23:19 schreef Sodemieters het volgende:
Als je 28 m. ten westen van de OLV-toren kijkt, zit je in de gracht. Daar zou op het moment van extractie een bootje kunnen liggen.
Formeel is de OLV-toren het midden, maar er zijn natuurlijk diverse manieren waarop je kunt meten en zodoende ook diverse plaatsen die het claimen - vooral vanuit toeristisch oogpunt.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 02:41 schreef Telates het volgende:
ze hebben toch nog die kaart waar geen cijfers voor coordinaten op staan uit de eerste aflevering? Zouden ze die niet moeten verwarmen zodat onzichtbare inkt daar wel cijfers op zet en ze een nauwkeuriger locatie geven. Middelpunt van Nederland is best wel multi-interpretabel
Je hebt een lengtegraad- en een breedtegraadcoördinaat die je als volgt kan noteren (voorbeelden van Google Maps):quote:Op dinsdag 8 februari 2022 10:30 schreef MaJo het volgende:
Een coördinaat bestaat toch uit 4 reeksen van 2 cijfers? Zou 28 niet het derde paar kunnen zijn, 28 meter naar rechts vanuit het midden? Of denk ik veel te moeilijk?
Het snijpunt van deze 2 coördinaten is de positie.quote:Decimale graden (DD): 41.40338, 2.17403
Graden, minuten en seconden (DMS): 41°24'12.2"N 2°10'26.5"E
Graden en decimale minuten (DMM): 41 24.2028, 2 10.4418
Die middelste notering bedoel ik En in plaats van rechts zou "westen" dan links zijn. Of denk ik echt te ver door?quote:Op dinsdag 8 februari 2022 12:15 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Je hebt een lengtegraad- en een breedtegraadcoördinaat die je als volgt kan noteren (voorbeelden van Google Maps):
[..]
Het snijpunt van deze 2 coördinaten is de positie.
Daarbij was het '28 meter naar het Westen', wat dus op de kaart links van de positie is...
Je kan nog niks uitsluiten, maar dat betekent dat je nog 3 getallen per lengte-/breedtegraadcoördinaat moet zien te verkrijgen en dat lijkt me, gezien de duur van de vlucht en het aantal resterende uitzendingen, zeer onwaarschijnlijk...quote:Op dinsdag 8 februari 2022 12:21 schreef MaJo het volgende:
[..]
Die middelste notering bedoel ik En in plaats van rechts zou "westen" dan links zijn. Of denk ik echt te ver door?
Klopt, maar je zag wel aan het gedrag van de hunters dat het gewoon een pure gok was.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 20:27 schreef Eagles89 het volgende:
Ik denk dat dit seizoen ook kandidaten gewoon niet snappen hoe ze met coördinaten moeten werken ben ik bang..leuke aflevering overigens!!! Enige minpuntje is dat ze niet lieten zien dat HQ ook nog een team naar die andere loge had gestuurd, verder vond ik het weer geweldig leuk allemaal mijn favoriete programma:)
Maar ja, ze staan in Amersfoortquote:Op maandag 14 februari 2022 20:40 schreef Caland het volgende:
Er gaat sowieso een team gepakt worden aangezien de hunters het in de teaser over Lunteren hadden
Ja, da's best een rotstreekquote:Op maandag 14 februari 2022 20:52 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Fijn (voor de hunters) dat de contactpersoon vaker nodig is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |