FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2021 #49 - Ik begon een grap.
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:39
waOauAd.gif


[Afbeelding: @MadMaster ]
[OP-tekst: @Mexicanobakker )

Nederland is tot op het bot verdeeld. Wie had dat kunnen bedenken, begin 2020. Twee kampen lijnrecht tegenover elkaar, en dat terwijl ze eigenlijk bijna hetzelfde willen. Nouja, ze willen het allebei net op een andere manier. De een wil terug naar het oude normaal. Precies zoals het in 2019 was. Sommige anderen vinden het inmiddels ook allemaal wel overdreven, maar kunnen er wel mee leven dat het zo is gegaan. En dan heb je nog mensen die het eigenlijk ten zeerste toejuichen. De grote vraag is: Wanneer is het voorbij? Blijft de tweedeling ook de komende tijd zo groot? Of zal het vanzelf rustiger worden?

Jullie hadden het waarschijnlijk al door, maar ik heb het natuurlijk over de verrassende nummer 1 van vorig jaar, Danny Vera! Hij won verrassend de strijd van Queen. Zal dat dit jaar weer gebeuren? Spannend. Als hij weer wint weet ik niet wat de gevolgen zullen worden. Protesterende menigtes voor het Top 2000 Café? Zo erg dat heel Beeld en Geluid dicht moet? Misschien verliest Studio 21 ook wel al zijn omzet. Starten jullie alvast de inzamelingsactie op?

Ja, zoals jullie wel merken was het opnieuw een bijzonder jaar. Je las het vaak. 2020 was een kutjaar, maar 2021 zou GEWELDIG worden. Een beetje naief, nietwaar? Alsof Corona ineens een vakantie naar de Spaanse costa ging boeken op 1 januari 2021. De eerste periode was echt aanmodderen, manmanman. Avondklokje hier, dichte horeca daar. Het was zo saai dat de debatten in Den Haag het hoogtepunt van de week werden. Jeetje, wat een hoop flaters van ONS kabinet. Of nouja, ONS ex-kabinet. Of nouja, ONS nog-altijd-demissionair kabinet. We kunnen wel spreken over de puinhopen van. Maar goed, laten we dit niet te veel POL laten worden, hier gaan we het vast nog uitgebreid over hebben.

Gelukkig was er eind juni ineens heel veel mogelijk. Lekker feesten. Eindelijk weer uitgaan. Muziek. Weetikwat. Nouja twee weekjes en toen gingen de besmettingscijfers nog harder omhoog dan de nummers van George Michael en ABBA de afgelopen jaren. Was dit dan het einde van het feest? Nou, gelukkig lijkt het inmiddels redelijk weer hersteld. Wie weet komt er nog wel een concertbonus!

Leuke dingen dit jaar? Ja, het ESF ging eindelijk door. Velen van ons waren erbij. En ook leuk, er werd gewonnen door een act die rawck speelt, aldus Daniel Dekker. Daar gaan we dus nog jaren van genieten tijdens de Top 2000. Italië, trouwens. De Spelen gingen ook door. Zonder publiek, maar met quarantaines. De 100 meter was het hoogtepunt. Wie won er ook alweer? Oja, Italië. Het EK was ook een leuke rubriek met Engelse tokkies die helemaal leip gingen. Ik moet wel even nadenken wie de finale ook alweer won. Zou het Italië kunnen zijn?

Met deze statistiek in het achterhoofd lijkt het me wel duidelijk. Dit jaar wordt Con te Partiro de nummer 1 in de Top 2000. Of misschien Max. Past hopelijk nog goed bij de uiteindelijke winnaar van het wereldkampioenschap autorijden. Ja, want dat wordt toch wel weer fenomenaal he, die Top 2000. Queen, Danny Vera, Paolo Conte, zij mogen het uitmaken in een prachtige lijst. 2000 liedjes om het jaar af te sluiten, toch wel het ultieme genot!

Radio 2 Top 2000: Editie 2021
Voor de 23e keer gaan we op reis door het muzikaal landschap. Er is in die tijd veel gebeurd, in 1999 waren acts als Metallica nog taboe, nu domineren dat soort acts de bovenste regionen. Het evenement is groter dan ooit, goede marketing van Radio 2 wel. Hierdoor is het wel weer spannend welk lobbyclubje dit jaar weer een plaat hoog weet te krijgen. Zoals ik vorig jaar al zei, de 2000 meest voor gelobbyde platen aller tijden, en toch klinken ze af en toe best wel lekker!

Wat kunnen wij doen?
Helemaal niets. Zoals ik zei, Nederland is tot op het bot verdeeld en het gaat helemaal mis in Den Haag, maar toch stemmen we ELKE KEER weer op dezelfde poppetjes. Nouja, hier en daar een keer een frisse wind tegenover het liedjeskartel.
We kunnen er wel weer met zijn allen over klagen. En op zich een keer op andere liedjes stemmen. Zoals elk jaar wil ik met stemtips komen van artiesten die er bijna uitvallen, maar dit jaar staat er onderin weinig met maar 1 nummer. Het kartel heeft gewonnen.

Ik ga voor twee extremen: Ray Charles is de eerste. Staat er nog maar 1x in. Voor zo'n grote naam is dat best weinig, maar hij staat ook nog eens op 1941 met Georgia on my Mind. Het zou toch zonde zijn als ie eruit valt, dan kunnen we nooit meer lachen om Weet je wat Doris Day, of over het feit of ie misschien over de Kaukasus zingt.

Mijn tweede stemtip is Niall Horan. Dit wil waarschijnlijk niemand Horan, aangezien hij zijn nummers recent heeft opgenomen, maar Nice to Meet Ya is echt een heerlijk nummer. George Michael had hem kunnen maken. Ian Brown zou toch juichend op de banken moeten staan voor dit genot. Misschien wel het beste popnummer van de laatste jaren, maar we zullen het wel weer met de twaalfde Sheeran moeten doen, want hij staat op 1967.

Oja, en blijven stemmen op Hall en Oates, anders liggen ze er weer uit. Dat jullie het weten.

Wanneer?
Het ies tredisie om te eindigen op 31 december, middernacht met Bohemian Rhapsody. Soms wordt deze traditie verbroken, dan is de wereld te klein. Ooit was de muzikale marathon 144 uur, maar tegenwoordig moet er ook ruimte zijn voor Echoes, de Pokemon Theme Song in volledige versie, dronken gewauwel van Ruud de Wild, reclames over Café Weltschmerz, het Gijs-alarm en natuurlijk de Wals van Van Inkel. Zodoende is het nu 168 uur.

OVERZICHTEN/LIJSTJES:

De Top 2000 lijst van 2021 online: https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php

De Top 2000 lijst van 2021 in Excel-formaat (incl. uitzendschema per dag/uur): Klik hier voor de Top 2000 in Excel-formaat

Presentatie

00.00 - 02.00 uur - Jeroen van Inkel
02.00 - 04.00 uur - Rick van Velthuysen
04.00 - 06.00 uur - Frank van ‘t Hof
06.00 - 08.00 uur - Carolien Borgers
08.00 - 10.00 uur - Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 - 12.00 uur - Bart Arens
12.00 - 14.00 uur - Annemieke Schollaardt
14.00 - 16.00 uur - Gijs Staverman
16.00 - 18.00 uur - Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur - Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur - Emmely de Wilt
22.00 - 00.00 uur - Giel Beelen

NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook

Kabelfrequenties in de verschillende steden: http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet: http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

De Top 2000 in beeld
Cultura 24 NPO 1 Extra:
Vorig jaar zagen we hier zoomers. Ook wat FOK!kers waren op de zoom te zien, zoals U hieronder kunt bewonderen. Dit jaar heb ik vermoedens van een café dat weer open gaat. Wel met QR-code hopelijk. Dan zien we tenminste minder huismoeders die alleen losgaan op André Hazes. ERG MOOI.

Nederland 3
Diep in de nacht. Daar kijkt dus eigenlijk niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen
Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC (UPC bestaat toch helemaal niet meer joh, dit gedeelte is ook jaren niet fatsoenlijk aangepast hahaha), Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men NPO 2 Extra of NPO 3 Extra of wat het ook is 1 op 1 naar omzet!

Geen idee welke providers er nu nog zijn, maar je zoekt zelf maar even voor je eigen provider waar het zit. Of je vraagt het even in het topic, als het rustig is heb je kans op een antwoord.

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen? Meestal eind november/begin december pas. Ruim de tijd!

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify: Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden.

Staat ie in de top 2000? https://staatieindetop2000.nporadio2.nl/danny-vera/roller-coaster
GENOT.
De nieuwe site gaat vast midden december een keer live.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen
Topicreeks: Top 2000 Editie 2010 & 2011
Topicreeks: Top 2000 Editie 2012
Topicreeks: Top 2000 Editie 2013
Topicreeks: Top 2000 Editie 2014
Topicreeks: Top 2000 Editie 2015
Topicreeks: Top 2000 Editie 2016
Topicreeks: Top 2000 Editie 2017
Topicreeks: Top 2000 Editie 2018
Topicreeks: Top 2000 Editie 2019
Topicreeks: Top 2000 Editie 2020

Nog wat classics:
SPOILER
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
[ ec4c429ae94ae8e51b15f359931cec61.gif
FOKkers in beeld

SPOILER: PippenScottie
SPOILER: Dagoduck
image.png
[spoiler=Dagoduck]image.png
image.png
SPOILER: Aoibhin
Jobi.gif
SPOILER: ArnieAlberts
De lijst door de jaren heen:
2021.png

@Cassa95 onderzocht: Veranderingen in de Keuzelijst
@Cassa95 onderzocht: Erin ... en eruit (nieuw cq gesneuveld in Top 2000 2020)
@VdB95 analyseerde: De 107 nieuwkomers
@peaceman rekende uit: Onze Eigen FOK!-lijst! (met verrassende nummer 2)
Niznozondag 26 december 2021 @ 08:39
maar de grap was op mij
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 08:39
I started a Joke met de karaoke
DustinHendersonzondag 26 december 2021 @ 08:40
Deze van de Bee Gees ken ik ook niet hoor. Niks aan gemist iig
laxus13zondag 26 december 2021 @ 08:41
Mogge!
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:41
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 08:41 schreef laxus13 het volgende:
Mogge!
Mogguh :W
laxus13zondag 26 december 2021 @ 08:42
ABBA _O_
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:43
*O* *O* *O* *O* *O*
Niznozondag 26 december 2021 @ 08:43
ah bah ;)
Bugno3zondag 26 december 2021 @ 08:44
Lekker pre-houseplaatje dit.
DustinHendersonzondag 26 december 2021 @ 08:45
Ook dit ken ik niet. Dacht VAN Abba toch wel dat ik alles kende wat in de lijst staat
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:46
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 08:45 schreef Poppejans het volgende:
Ook dit ken ik niet. Dacht VAN Abba toch wel dat ik alles kende wat in de lijst staat
Dit heeft er tussen 2012 en 2020 ook niet ingestaan, vorig jaar weer terug in de lijst gekomen en dit jaar weer een eind gestegen.
laxus13zondag 26 december 2021 @ 08:46
Voor het laatst in 2015 in de lijst :D
DustinHendersonzondag 26 december 2021 @ 08:46
Omg dat Mika überhaupt in de lijst staat... Horror
Bugno3zondag 26 december 2021 @ 08:46
Nee, nee, nee. Dit alsjeblieft niet.
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 08:46
Wel leuk dat dit terug is
MadMasterzondag 26 december 2021 @ 08:46
Bon dia! c_/
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:46
Waar hebben we deze re-entry nou weer aan te danken? :?
Eightyonezondag 26 december 2021 @ 08:47
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 08:46 schreef Poppejans het volgende:
Omg dat Mika überhaupt in de lijst staat... Horror
Ben maar blij dat het niet Lollipop is.
Bugno3zondag 26 december 2021 @ 08:47
Lijkt me een uitstekend nummer voor de lipsync-battle in RuPaul's dragrace, maar niet hier.
Eightyonezondag 26 december 2021 @ 08:47
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 08:46 schreef Isorden het volgende:
Waar hebben we deze re-entry nou weer aan te danken? :?
Nostalgische millennials. Gok ik. De 00's-generatie bereikt qua leeftijd onderhand de Top 2000-doelgroep.
Bugno3zondag 26 december 2021 @ 08:47
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 08:47 schreef Eightyone het volgende:

[..]
Ben maar blij dat het niet Lollipop is.
Of dat achterlijke nummer over dikkerdjes.
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:47
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 08:47 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Of dat achterlijke nummer over dikkerdjes.
Dan prefereer ik toch echt...

Blik bier you are beautiful :D
Bugno3zondag 26 december 2021 @ 08:48
Nu ik dit gepiep hoor: Scissor Sisters staat zeker nóg hoger?
DustinHendersonzondag 26 december 2021 @ 08:48
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 08:47 schreef Eightyone het volgende:

[..]
Ben maar blij dat het niet Lollipop is.
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 08:47 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Of dat achterlijke nummer over dikkerdjes.
Het kon idd nog erger dan dit, absoluut waar
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:49
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 08:48 schreef Bugno3 het volgende:
Nu ik dit gepiep hoor: Scissor Sisters staat zeker nóg hoger?
Die staan gelukkig helemaal niet in de lijst *G*
Pino112zondag 26 december 2021 @ 08:49
Leuk, Mika
Bugno3zondag 26 december 2021 @ 08:50
quote:
14s.gif Op zondag 26 december 2021 08:49 schreef Pino112 het volgende:
Leuk, Mika
Je luistert via inbelverbinding?
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:50
sETOfLq.jpg
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 08:51
Laagste nummers van vorig jaar die nog niet zijn geweest:

1990 Harry Styles Watermelon Sugar (nieuw in 2020)
1989 Maarten van Roozendaal Red mij niet (?)
1985 Golden Earrings Sound of the Screaming Day (Sjors)
1983 ABBA Summer Night City (Komt dit uur, Voyage)
1965 Teskey Brothers Hold Me (nieuw in 2020)
1960 Lukas Graham 7 years (A Gogo docu)
1950 Beatles Don't Let Me Down (?)
1919 Mecano Hijo de La Luna (?)
1907 Kate Bush Babooshka (?)
1896 Taylor Swift Shake It Off (Hype om folklore/evermore/taylor's versions)

Hoogste die al geweest zijn:
1064->1621 Van Halen Why Can't This Be Love (DAB op)
1065->1636 Youp van 't Hek Flappie (? wel blij mee)
1068->1630 Police Don't Stand So Close To Me (coronabonus act voorbij)
1149->1966 Tones and I Dance Monkey (recent nummer)
1152->1795 Rolf & Emma Pa Olvidarte (DBZ op)
1153->1702 Stef Bos Heb je lief (DBZ op)
1261->1649 Marco Borsato Zij (tsja)
1288->1647 Anouk & Douwe Bob Hold Me (?)

Andere fikse zakkers:
U2 - Vertigo én U2 - Stuck in a Moment
Pulp - Common People ;(
Beyonce zowel Listen als Crazy in Love

High Hopes van Panic!, Should I Stay Or Should I Go en Shotgun zakken ook flink

Grootste stijgers tot nu toe heeft voor mij Give Up Your Guns als enorme verrassing, die is uit de gevarenzone gestegen, net als Close to You en Als de rook om je hoofd is verdwenen. Verder vooral general dingen als binnenkomers vorig jaar, Daft Punk die wat heeft gepakt, en Frank Zappa die ook flink gestegen is net als Rod Stewart met I don't want to talk about it.

___

Bottom line is dat we een goed jaar noteren voor usual suspects als Golden Earring, ABBA en Daft Punk. Een matig jaar lijkt het te worden voor U2, de Rolling Stones (die niet profiteren van een DAB) en vooral Beyonce en natuurlijk Marco B.

Verder lijkt het erop dat de nummers van de 'oude' top 2000 tijd niet meer veel verliezen, al valt er zo af en toe eentje uit. Alternative lijkt het daarentegen wel steeds moeilijker en moeilijker te hebben, getuige ook bijvoorbeeld het wat minder presteren van Editors. Het is weer meer een lijstje voor jan met de pet.
laxus13zondag 26 december 2021 @ 08:52
Frietsaus *O* *O* *O* *O* *O* *O*
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:52
Aaaaaaaaaaaaaaafrika!
tompsv18zondag 26 december 2021 @ 08:56
Lekker wakker worden
Eightyonezondag 26 december 2021 @ 08:57
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 08:51 schreef Mexicanobakker het volgende:
Alternative lijkt het daarentegen wel steeds moeilijker en moeilijker te hebben, getuige ook bijvoorbeeld het wat minder presteren van Editors. Het is weer meer een lijstje voor jan met de pet.
Ze missen daar Stenders.
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 08:57
Zo! Met ontbijt en koffie ben ik klaar voor het komende uur.
Eightyonezondag 26 december 2021 @ 08:58
Even naar de Snob 2000 vluchten (reclame-nieuws-reclame) levert momenteel vooral duister gegrom van diep onderuit de keel op. Niet mooi gepland.
de_boswachterzondag 26 december 2021 @ 08:58
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 08:57 schreef DW457 het volgende:
Zo! Met ontbijt en koffie ben ik klaar voor het komende uur.
Welke nummers worden er komend uur de ether in geslingerd?
Niznozondag 26 december 2021 @ 08:58
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 08:57 schreef DW457 het volgende:
Zo! Met ontbijt en koffie ben ik klaar voor het komende uur.
ontbijtse
Isordenzondag 26 december 2021 @ 09:00
1583 Love On The Rocks Neil Diamond
1582 Teardrops Womack & Womack
1581 Because The Night Patti Smith Group
1580 What Lies Ahead Kensington
1579 Live Is Life Opus
1578 Relax Frankie Goes To Hollywood
1577 Clocks (Rhythms Del Mundo) Coldplay & Buena Vista...
1576 Aanzoek Zonder Ringen Bløf
1575 I've Got Dreams To Remember Otis Redding
1574 Mary Jane's Last Dance Tom Petty & The Heartbreakers
1573 Sunny Days Armin v. Buuren ft. J. Cumbee
1572 I Feel It Coming The Weeknd ft. Daft Punk
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 09:01
Ach, Desmond Tutu
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 09:01
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:01 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ach, Desmond Tutu
Ja, treurig :{
ESF1Gamerzondag 26 december 2021 @ 09:02
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 09:00 schreef Isorden het volgende:
1583 Love On The Rocks Neil Diamond
1582 Teardrops Womack & Womack
1581 Because The Night Patti Smith Group
1580 What Lies Ahead Kensington
1579 Live Is Life Opus
1578 Relax Frankie Goes To Hollywood
1577 Clocks (Rhythms Del Mundo) Coldplay & Buena Vista...
1576 Aanzoek Zonder Ringen Bløf
1575 I've Got Dreams To Remember Otis Redding
1574 Mary Jane's Last Dance Tom Petty & The Heartbreakers
1573 Sunny Days Armin v. Buuren ft. J. Cumbee
1572 I Feel It Coming The Weeknd ft. Daft Punk
Alleen 1581 en 1577 is interessant voor mij

De rest is meh
laxus13zondag 26 december 2021 @ 09:02
1583 Love On The Rocks Neil Diamond O+
1582 Teardrops Womack & Womack *O*
1581 Because The Night Patti Smith Group _O_
1580 What Lies Ahead Kensington :{
1579 Live Is Life Opus *O*
1578 Relax Frankie Goes To Hollywood _O_
1577 Clocks (Rhythms Del Mundo) Coldplay & Buena Vista... :D
1576 Aanzoek Zonder Ringen Bløf :{ :{ :{
1575 I've Got Dreams To Remember Otis Redding _O_
1574 Mary Jane's Last Dance Tom Petty & The Heartbreakers _O_
1573 Sunny Days Armin v. Buuren ft. J. Cumbee :')
1572 I Feel It Coming The Weeknd ft. Daft Punk :)
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 09:02
144 al?

Jezus :')
DustinHendersonzondag 26 december 2021 @ 09:03
1579 Live Is Life Opus *O* *G* *O*
cafcazondag 26 december 2021 @ 09:05
1583 Love On The Rocks Neil Diamond O+
1582 Teardrops Womack & Womack :)
1581 Because The Night Patti Smith Group _O_
1580 What Lies Ahead Kensington :O
1579 Live Is Life Opus :)
1578 Relax Frankie Goes To Hollywood :)
1577 Clocks (Rhythms Del Mundo) Coldplay & Buena Vista... :{w
1576 Aanzoek Zonder Ringen Bløf :{w
1575 I've Got Dreams To Remember Otis Redding _O_
1574 Mary Jane's Last Dance Tom Petty & The Heartbreakers :)
1573 Sunny Days Armin v. Buuren ft. J. Cumbee
1572 I Feel It Coming The Weeknd ft. Daft Punk :)
Ceezondag 26 december 2021 @ 09:05
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:01 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ach, Desmond Tutu
Ik dacht dat ie allang dood was.
Isordenzondag 26 december 2021 @ 09:06
Tijd voor onbtijt :9
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 09:07
Dit is toch 10x mooier dan nummer 144 _O-
cafcazondag 26 december 2021 @ 09:07
Een van de mooiste van Neil Diamond, dit
laxus13zondag 26 december 2021 @ 09:07
Zwak voor dit nummer van Nelis O+
Niznozondag 26 december 2021 @ 09:08
1576 Aanzoek Zonder Ringen Bløf
hier ga ik straks even lekker voor zitten
cafcazondag 26 december 2021 @ 09:08
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dit is toch 10x mooier dan nummer 144 _O-
Yep
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 09:08
Love on the Rocks _O_
LTVDKzondag 26 december 2021 @ 09:08
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dit is toch 10x mooier dan nummer 144 _O-
Wat staat er op 144 dan?
LTVDKzondag 26 december 2021 @ 09:08
quote:
99s.gif Op zondag 26 december 2021 09:08 schreef Nizno het volgende:
1576 Aanzoek Zonder Ringen Bløf
hier ga ik straks even lekker voor zitten
Op het toilet?
cafcazondag 26 december 2021 @ 09:08
quote:
99s.gif Op zondag 26 december 2021 09:08 schreef Nizno het volgende:
1576 Aanzoek Zonder Ringen Bløf
hier ga ik straks even lekker voor zitten
Op het toilet, neem ik aan?
DustinHendersonzondag 26 december 2021 @ 09:08
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:08 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Wat staat er op 144 dan?
Sweet Caroline lijkt me he
Pino112zondag 26 december 2021 @ 09:08
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 08:50 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Je luistert via inbelverbinding?
Nee ik zei het achteraf.
LTVDKzondag 26 december 2021 @ 09:09
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:08 schreef Poppejans het volgende:

[..]
Sweet Caroline lijkt me he
Dat is wel leuker dan dit :@
Pino112zondag 26 december 2021 @ 09:09
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:08 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Wat staat er op 144 dan?
Ceezondag 26 december 2021 @ 09:10
Besef nu dat ik ben vergeten op I am I said te stemmen.
PzKpfwzondag 26 december 2021 @ 09:10
SWEET CAROLINE WHO OOH OOH
MadMasterzondag 26 december 2021 @ 09:10
quote:
99s.gif Op zondag 26 december 2021 09:08 schreef Nizno het volgende:
1576 Aanzoek Zonder Ringen Bløf
hier ga ik straks even lekker voor zitten
Kerstdiner afstoten?
DustinHendersonzondag 26 december 2021 @ 09:10
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:09 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Dat is wel leuker dan dit :@
Absoluut mee eens en schaam ik me niet voor
Niznozondag 26 december 2021 @ 09:11
quote:
10s.gif Op zondag 26 december 2021 09:08 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Op het toilet?
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:08 schreef cafca het volgende:

[..]
Op het toilet, neem ik aan?
u snapt!
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 09:12
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:09 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Dat is wel leuker dan dit :@
Effectbejag. Dit was tenminste echte emotie.
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 09:12
Teardrops, beetje haat-liefde verhouding mee
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 09:13
Hoogste positie sinds 2007.
Piebezondag 26 december 2021 @ 09:13
Dochter van Sam
laxus13zondag 26 december 2021 @ 09:13
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:12 schreef Mexicanobakker het volgende:
Teardrops, beetje haat-liefde verhouding mee
Je moet hem niet te vaak horen nee
LTVDKzondag 26 december 2021 @ 09:13
Waarom is deze plaat opeens zo stevig gestegen? Bungelde de afgelopen 10 jaar onderaan (of uit) de lijst en nu opeens zo hoog :?
MadMasterzondag 26 december 2021 @ 09:13
Niet veel mis met dit nummer, maar ik vraag me wel af hoe dit in de lijst komt.
Niemendalletje…
cafcazondag 26 december 2021 @ 09:15
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:13 schreef Mexicanobakker het volgende:
Hoogste positie sinds 2007.
Ja, bijzonder. Het is geen nummer wat je nog vaak hoort, volgens mij. Ik vergeet het altijd, tot het in de top 2000 weer langskomt.
Eightyonezondag 26 december 2021 @ 09:15
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 09:13 schreef MadMaster het volgende:
Niet veel mis met dit nummer, maar ik vraag me wel af hoe dit in de lijst komt.
Niemendalletje...
Nostalgische gen x'ers die het mooi vinden?

Zelf vind ik het wel erg goed (zonder verdere herinneringen, ik was 7 of zo).
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 09:15
Wauw, stilte in t topic.
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 09:15
Teerdrops
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 09:16
Deze is mooi _O_
laxus13zondag 26 december 2021 @ 09:16
PattiGodin _O_
DustinHendersonzondag 26 december 2021 @ 09:16
Dansen! Leuk dit *O*
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 09:16
Patti Smiss heeft ook wel beter.
ijs_beerzondag 26 december 2021 @ 09:16
Stemlijstgenot.

Patti _O_ _O_
LTVDKzondag 26 december 2021 @ 09:16
Deze heb ik ook alleen maar leren kennen door de Jan Wayne versie :@
cafcazondag 26 december 2021 @ 09:16
Stemplaat! *O*
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 09:16
Jay Wayne's gonna move ya!
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 09:16
Deze doet t altijd wel goed, zo fijn :)
Eightyonezondag 26 december 2021 @ 09:16
quote:
10s.gif Op zondag 26 december 2021 09:16 schreef LTVDK het volgende:
Deze heb ik ook alleen maar leren kennen door de Jan Wayne versie :@
Jan Wayne is gonna move yaaaaaa!!!

(Edit: ik was dus nog aan het tikken toen Mexicanobakker ongeveer hetzelfde tikte.)
cafcazondag 26 december 2021 @ 09:17
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:16 schreef Mexicanobakker het volgende:
Patti Smiss heeft ook wel beter.
Dat zeker. Maar dit is de klassieker
MadMasterzondag 26 december 2021 @ 09:17
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:16 schreef Poppejans het volgende:
Dansen! Leuk dit *O*
Samba Patti…
Gretzlzondag 26 december 2021 @ 09:18
Origineel van Jan Wayne inderdaad :P
Gretzlzondag 26 december 2021 @ 09:18
Morning :W
DustinHendersonzondag 26 december 2021 @ 09:18
Zoekt krampachtig alvast de afstandbediening om te muten
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 09:19
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 09:18 schreef Gretzl het volgende:
Morning :W
Hey, goedemorgen! :W c_/
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 09:19
Kensingtoff
laxus13zondag 26 december 2021 @ 09:19
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 09:18 schreef Gretzl het volgende:
Morning :W
Gretzie :W
laxus13zondag 26 december 2021 @ 09:19
Dit had niet gehoeven
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 09:19
Een van de beter te pruimen versies van dit liedje
Gretzlzondag 26 december 2021 @ 09:19
1583 Love On The Rocks Neil Diamond :s)
1582 Teardrops Womack & Womack :)
1581 Because The Night Patti Smith Group *O*
1580 What Lies Ahead Kensington :')
1579 Live Is Life Opus *G*
1578 Relax Frankie Goes To Hollywood ^O^
1577 Clocks (Rhythms Del Mundo) Coldplay & Buena Vista... :?
1576 Aanzoek Zonder Ringen Bløf :N
1575 I've Got Dreams To Remember Otis Redding ^O^
1574 Mary Jane's Last Dance Tom Petty & The Heartbreakers :?
1573 Sunny Days Armin v. Buuren ft. J. Cumbee :N
1572 I Feel It Coming The Weeknd ft. Daft Punk *O*
Eightyonezondag 26 december 2021 @ 09:20
Vluchtroute --> http://streams.pinguinradio.com/PinguinRadio320.mp3
Piebezondag 26 december 2021 @ 09:20
Is er al eens langsgekomen hoeveel procent van de stemmers op een nummer een X is.

#Radio2top2000 #nietwoke
Gretzlzondag 26 december 2021 @ 09:20
Beter eens wat nummers van LAKSHMI in de lijst in plaats van al die pulp die Eloi uit z'n strot heeft gekregen :P
cafcazondag 26 december 2021 @ 09:21
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 09:20 schreef Gretzl het volgende:
Beter eens wat nummers van LAKSHMI in de lijst in plaats van al die pulp die Eloi uit z'n strot heeft gekregen :P
Pulp! _O_
Piebezondag 26 december 2021 @ 09:21
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 09:19 schreef Gretzl het volgende:
1583 Love On The Rocks Neil Diamond :s)
1582 Teardrops Womack & Womack :)
1581 Because The Night Patti Smith Group *O*
1580 What Lies Ahead Kensington :')
1579 Live Is Life Opus *G*
1578 Relax Frankie Goes To Hollywood ^O^
1577 Clocks (Rhythms Del Mundo) Coldplay & Buena Vista... :?
1576 Aanzoek Zonder Ringen Bløf :N
1575 I've Got Dreams To Remember Otis Redding ^O^
1574 Mary Jane's Last Dance Tom Petty & The Heartbreakers :?
1573 Sunny Days Armin v. Buuren ft. J. Cumbee :N
1572 I Feel It Coming The Weeknd ft. Daft Punk *O*
Tom Petty is een topnummer
LTVDKzondag 26 december 2021 @ 09:22
Is het al voorbij?
ijs_beerzondag 26 december 2021 @ 09:22
Mja. Waarvan akte.
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 09:22
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:22 schreef LTVDK het volgende:
Is het al voorbij?
Bijna.
LTVDKzondag 26 december 2021 @ 09:22
LA LA LALALA *G*
DustinHendersonzondag 26 december 2021 @ 09:22
Lalalalala *O*
ijs_beerzondag 26 december 2021 @ 09:22
LALALAALALAAA
laxus13zondag 26 december 2021 @ 09:22
diego-maradona-argentine.gif
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 09:22
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:22 schreef LTVDK het volgende:
Is het al voorbij?
Yes.
Piebezondag 26 december 2021 @ 09:22
Balletje hooghouden...
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 09:22
Ja dit mag er wel weer uit
Niznozondag 26 december 2021 @ 09:23
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 09:22 schreef ijs_beer het volgende:
LALALAALALAAA
oeh de hermes house band
Sabatazondag 26 december 2021 @ 09:23
LIVE IS LIFE!!!!
Gretzlzondag 26 december 2021 @ 09:23
cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gif cheerlie-blauw.gif cheerlie-groen.gif cheerlie-king.gifcheerlie-kwijl.gif
cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gif cheerlie-blauw.gif cheerlie-groen.gif cheerlie-king.gifcheerlie-kwijl.gif
LALALALALALALALA
cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gif cheerlie-blauw.gif cheerlie-groen.gif cheerlie-king.gifcheerlie-kwijl.gif
cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gif cheerlie-blauw.gif cheerlie-groen.gif cheerlie-king.gifcheerlie-kwijl.gif
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 09:23
Knap van Bavaria dat ik gelijk daaraan moet denken.
cafcazondag 26 december 2021 @ 09:23
En dan te bedenken dat dit nog niet het slechtste van dit uur was...
Gretzlzondag 26 december 2021 @ 09:23
Een jaartje extra indirecte DAB+ voor Opus, mooi man
laxus13zondag 26 december 2021 @ 09:23
PoisedSlightBoaconstrictor-max-1mb.gif

*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
cafcazondag 26 december 2021 @ 09:24
quote:
99s.gif Op zondag 26 december 2021 09:23 schreef Nizno het volgende:

[..]
oeh de hermes house band
Beetje dat niveau wel ja. In het rijtje Sweet Caroline en Pianoman
LTVDKzondag 26 december 2021 @ 09:24
Dit is wel een beetje sociaal acceptabele apres-skihut muziek :@
DustinHendersonzondag 26 december 2021 @ 09:24
*G* *O* *G* *O*
Lalalalala
DustinHendersonzondag 26 december 2021 @ 09:25
Graag ook de doventolk bij Slayer
MadMasterzondag 26 december 2021 @ 09:25
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:24 schreef LTVDK het volgende:
Dit is wel een beetje sociaal acceptabele apres-skihut muziek :@
Weinig optredens voor Opus dit ski seizoen…
Pino112zondag 26 december 2021 @ 09:26
De tekst was op? :')
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 09:26
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:25 schreef Poppejans het volgende:
Graag ook de doventolk bij Slayer
Ik vind die doventolken wel bazen hoor. Zeker als ze idd bij de hardere nummers gaan tolken. Ziet er super vet uit.
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 09:26
Is dit hun magnum opus?
Eightyonezondag 26 december 2021 @ 09:26
quote:
14s.gif Op zondag 26 december 2021 09:26 schreef Pino112 het volgende:
De tekst was op? :')
Soms volstaat lalala ook.
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 09:27
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:25 schreef Poppejans het volgende:
Graag ook de doventolk bij Slayer
:D
DustinHendersonzondag 26 december 2021 @ 09:27
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 09:26 schreef DW457 het volgende:

[..]
Ik vind die doventolken wel bazen hoor. Zeker als ze idd bij de hardere nummers gaan tolken. Ziet er super vet uit.
Ja ik ook :D doen ze vaak super
Is echt intensief denk ik
cafcazondag 26 december 2021 @ 09:27
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
Is dit hun magnum opus?
kejje nagaan...
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 09:27
Rob Rood is ook rood :D
Piebezondag 26 december 2021 @ 09:27
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:25 schreef Poppejans het volgende:
Graag ook de doventolk bij Slayer
Ik ben ook wel benieuwd hoe die Relax uit beeld :7
laxus13zondag 26 december 2021 @ 09:28
Relax Don't Do It _O_
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 09:28
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:27 schreef Poppejans het volgende:

[..]
Ja ik ook :D doen ze vaak super
Is echt intensief denk ik
Ja, volgens mij ben je echt kapot na zo'n nummer :)
PzKpfwzondag 26 december 2021 @ 09:29
Stemplaatje *O* *O*
MadMasterzondag 26 december 2021 @ 09:29
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 09:27 schreef Piebe het volgende:

[..]
Ik ben ook wel benieuwd hoe die Relax uit beeld :7
881.m4v.jpg
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 09:30
FRANKIE SAYS RELAX
MadMasterzondag 26 december 2021 @ 09:30
Hoeâh…
StephanLzondag 26 december 2021 @ 09:31
Gebarentaal _O_
PzKpfwzondag 26 december 2021 @ 09:31
Frankie Goes To Hollywood _O_
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 09:31
Huh dit stond toch normaal in de top 100? xd
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 09:32
Coldplay _O_
Pino112zondag 26 december 2021 @ 09:32
Lekkere versie
MadMasterzondag 26 december 2021 @ 09:32
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:31 schreef Mexicanobakker het volgende:
Huh dit stond toch normaal in de top 100? xd
Niet in deze versie…
laxus13zondag 26 december 2021 @ 09:32
Tsja best aardig maar ook geen verrijking voor de lijst
cafcazondag 26 december 2021 @ 09:32
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:31 schreef Mexicanobakker het volgende:
Huh dit stond toch normaal in de top 100? xd
Daar komt ie nog een keer
D.zondag 26 december 2021 @ 09:32
Van de 12 2021 nummers in de lijst zijn er maar 3 die ik (her)ken :Y
Pindakaasfanaticuszondag 26 december 2021 @ 09:32
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:32 schreef laxus13 het volgende:
Tsja best aardig maar ook geen verrijking voor de lijst
Dit.
LTVDKzondag 26 december 2021 @ 09:33
Klinkt beter dan het origineel dit, maar alsnog niet heel denderend
peacemanzondag 26 december 2021 @ 09:33
Morguh :O
Weer veel te vroeg wakker
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 09:33
Deze had echt niet gehoeven
Eightyonezondag 26 december 2021 @ 09:34
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:32 schreef D. het volgende:
Van de 12 2021 nummers in de lijst zijn er maar 3 die ik (her)ken :Y
Of je er nou echt veel aan mist?
peacemanzondag 26 december 2021 @ 09:34
En dan gelijk met Chris Martin geconfronteerd worden }:|
PippenScottiezondag 26 december 2021 @ 09:35
Mogguh, gaap

Bisschop Tutu is dood
Remcozondag 26 december 2021 @ 09:35
Dit vind ik echt een verschrikkelijke versie
D.zondag 26 december 2021 @ 09:35
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:34 schreef Eightyone het volgende:

[..]
Of je er nou echt veel aan mist?
Dat geldt voor wel meer nummers in de lijst :P
ijs_beerzondag 26 december 2021 @ 09:36
Wachten op blof haatposts in 1...2...3...
Pindakaasfanaticuszondag 26 december 2021 @ 09:36
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 09:35 schreef PippenScottie het volgende:
Mogguh, gaap

Bisschop Tutu is dood
Tsja, net te laat om Tutu-Toeter op mijn Waterscooter de lijst in te krijgen.
laxus13zondag 26 december 2021 @ 09:36
Blof kan ik best goed hebben maar niet deze ongein
peacemanzondag 26 december 2021 @ 09:36
en nu blof... had ik nou niet 10 minuten laten wakker kunnen worden :wtf:
MadMasterzondag 26 december 2021 @ 09:36
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 09:35 schreef PippenScottie het volgende:
Mogguh, gaap

Bisschop Tutu is dood
Aaah, onze inmiddels ook overleden kat was naar hem vernoemd…
PzKpfwzondag 26 december 2021 @ 09:36
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 09:35 schreef PippenScottie het volgende:
Mogguh, gaap

Bisschop Tutu is dood
Wie?
StephanLzondag 26 december 2021 @ 09:36
Is de doventolk nieuw trouwens? Gister niet gezien of meegekregen dat dat er was, of zijn dit gewoon mensen die thuis zitten die dit doen?
cafcazondag 26 december 2021 @ 09:37
Alweer 4'33"?
Remcozondag 26 december 2021 @ 09:37
Jammer van de teksten, muzikaal kan ik altijd goed naar Blof luisteren.
Gretzlzondag 26 december 2021 @ 09:37
_O- _O- _O- _O-
hagxoJ.jpg

7kfRMY.jpg

UqY6sU.jpg
alpekozondag 26 december 2021 @ 09:37
Aanzoek zonder vingers
StephanLzondag 26 december 2021 @ 09:38
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 09:35 schreef PippenScottie het volgende:
Mogguh, gaap

Bisschop Tutu is dood
Neee, onze Tutu :'(
peacemanzondag 26 december 2021 @ 09:39
denk je geen kater te hebben, begin je toch weer met een kater
D.zondag 26 december 2021 @ 09:40
Mijn wifi kan dit niet aan 8-)
MadMasterzondag 26 december 2021 @ 09:40
En nog gaan skreeuwen ook… :|W
laxus13zondag 26 december 2021 @ 09:40
OtisGod _O_
peacemanzondag 26 december 2021 @ 09:40
Otis die dood is
cafcazondag 26 december 2021 @ 09:41
O+
Isordenzondag 26 december 2021 @ 09:41
Ik geloof dat dit Otis en ook dat ie Dotis
peacemanzondag 26 december 2021 @ 09:41
O+
LTVDKzondag 26 december 2021 @ 09:41
Otis heeft een geweldige stem, kan alleen altijd zo weinig met zijn muziek
Isordenzondag 26 december 2021 @ 09:41
O+ O+ O+ O+ _O_ _O_ _O_ O+ O+ O+ O+
PzKpfwzondag 26 december 2021 @ 09:42
Frankie moet dit uur wel de kar trekken.
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 09:42
Gelukkig brengt Otis Redding
cafcazondag 26 december 2021 @ 09:42
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 09:40 schreef peaceman het volgende:
Otis die dood is
Onze Trap Is Sneller. Oh nee, dat waren die liften.
peacemanzondag 26 december 2021 @ 09:42
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:42 schreef cafca het volgende:

[..]
Onze Trap Is Sneller. Oh nee, dat waren die liften.
:Y
PippenScottiezondag 26 december 2021 @ 09:43
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:36 schreef PzKpfw het volgende:

[..]
Wie?
Dit heet algemene opvoeding, lees eens een boek.
Afschaffing apartheid, waarheid- en verzoeningscommissie.

Desmond Tutu was een oprecht, integer, emotioneel, mooi en goed mens.
Isordenzondag 26 december 2021 @ 09:43
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:42 schreef cafca het volgende:

[..]
Onze Trap Is Sneller. Oh nee, dat waren die liften.
Zag laatst bij een vriend van me in t gebouw waar die woont een lift van het merk Schindler. :D
cafcazondag 26 december 2021 @ 09:43
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 09:42 schreef peaceman het volgende:

[..]
:Y
Altijd beter dan Schindler's Lift.
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 09:43
Tom Petty _O_
peacemanzondag 26 december 2021 @ 09:44
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:43 schreef cafca het volgende:

[..]
Altijd beter dan Schindler's Lift.
:o
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 09:44
Papa was een kapper en mama was een hippie
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 09:44
Topmuziek.
Isordenzondag 26 december 2021 @ 09:44
Tom Petty en zn Hartenbrekers _O_ _O_ _O_
laxus13zondag 26 december 2021 @ 09:45
Geen Refugee in de lijst -O-
D.zondag 26 december 2021 @ 09:46
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:45 schreef laxus13 het volgende:
Geen Refugee in de lijst -O-
Gevlucht denk ik :Y
peacemanzondag 26 december 2021 @ 09:46
Tom_Petty_Live_in_Horsens_%28cropped2%29.jpg
& the
AHI_43545239353431393338_5_LowRes_JPG.JPG?options=399,q85
PzKpfwzondag 26 december 2021 @ 09:46
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 09:43 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Dit heet algemene opvoeding, lees eens een boek.
Afschaffing apartheid, waarheid- en verzoeningscommissie.

Desmond Tutu was een oprecht, integer, emotioneel, mooi en goed mens.
Als je nou zegt van Nelson Mandela of Martin Luther King had ik je gelijk gegeven.
Isordenzondag 26 december 2021 @ 09:46
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 09:46 schreef peaceman het volgende:
[ afbeelding ]
& the
[ afbeelding ]
_O-
Bomenverzamelingzondag 26 december 2021 @ 09:47
TOm Petty god _O_
MadMasterzondag 26 december 2021 @ 09:47
R-579080-1361659235-5444.jpeg.jpg

Donna-Summer-Last-Dance-Groovefunkel-Alternate-Vocal-Remix-mp3-image.jpg
laxus13zondag 26 december 2021 @ 09:49
:')
Bomenverzamelingzondag 26 december 2021 @ 09:49
quote:
5s.gif Op zaterdag 25 december 2021 23:47 schreef Kopiko het volgende:
Eindelijk weten we de voornaam van @:bomenverzameling _O_
:D

:@
D.zondag 26 december 2021 @ 09:49
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 09:46 schreef peaceman het volgende:
[ afbeelding ]
& the
[ afbeelding ]
Een Tom Pettie |:)

tom-and-jerry-nope-snapback-cap.jpg
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 09:49
:r
Bomenverzamelingzondag 26 december 2021 @ 09:49
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
Deze had echt niet gehoeven
MadMasterzondag 26 december 2021 @ 09:49
Tsja, dit uurtje kan wel afgekapt worden…
peacemanzondag 26 december 2021 @ 09:49
quote:
iets verkeerds gegeten?
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 09:49
Ooooooooo Sunny days
peacemanzondag 26 december 2021 @ 09:50
was niet echt een heel goed uurtje he?!
Isordenzondag 26 december 2021 @ 09:50
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 09:50 schreef peaceman het volgende:
was niet echt een heel goed uurtje he?!
Redelijk matig inderdaad.
LTVDKzondag 26 december 2021 @ 09:50
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 09:50 schreef peaceman het volgende:
was niet echt een heel goed uurtje he?!
Er zat gelukkig geen Bruno Sars in dus dan viel het wel mee
peacemanzondag 26 december 2021 @ 09:51
Is @Dagoduck al naar bed?
peacemanzondag 26 december 2021 @ 09:51
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:50 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Er zat gelukkig geen Bruno Sars in dus dan viel het wel mee
als dat het criterium is, vallen de meeste uren mee
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 09:51
Te traag nummer dit.
Isordenzondag 26 december 2021 @ 09:51
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 09:51 schreef peaceman het volgende:
Is @:Dagoduck al naar bed?
Geloof ergens tussen 6 en half 7 ja.
laxus13zondag 26 december 2021 @ 09:52
Ik voel iets komen
D.zondag 26 december 2021 @ 09:52
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:52 schreef laxus13 het volgende:
Ik voel iets komen
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 09:49 schreef peaceman het volgende:

[..]
iets verkeerds gegeten?
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 09:52
Daffie Punk
LTVDKzondag 26 december 2021 @ 09:52
quote:
4s.gif Op zondag 26 december 2021 09:51 schreef aloa het volgende:
Te traag nummer dit.
De oude Daft Punk was leuker ja ipv dit gezapige slow disco tempootje
peacemanzondag 26 december 2021 @ 09:53
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 09:51 schreef Isorden het volgende:

[..]
Geloof ergens tussen 6 en half 7 ja.
wat een gek haha
livelinkzondag 26 december 2021 @ 09:54
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:52 schreef laxus13 het volgende:
Ik voel iets komen
Ik voel juist wat wegebben.
D.zondag 26 december 2021 @ 09:54
1571 - Lookin' Out My Back Door - Creedence Clearwater Revival
1570 - Lady Jane - The Rolling Stones
1569 - Oh, Pretty Woman - Roy Orbison
1568 - My Baby Just Cares For Me - Nina Simone
1567 - Mannish Boy - Muddy Waters
1566 - When You Say Nothing At All - Ronan Keating
1565 - We All Stand Together - Paul McCartney & Frog Chorus
1564 - Zij Weet Het - Tino Martin
1563 - Quiero - Julio Iglesias
1562 - Rivers Of Babylon - Boney M.
1561 - Speed Of Sound - Coldplay
1560 - Dolce Vita - Ryan Paris
Werthazondag 26 december 2021 @ 09:54
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:52 schreef laxus13 het volgende:
Ik voel iets komen
Hé, dat gevoel herken ik. |:)
D.zondag 26 december 2021 @ 09:54
Mijn eerste keer *O*
Isordenzondag 26 december 2021 @ 09:54
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 09:53 schreef peaceman het volgende:

[..]
wat een gek haha
Haha ja...

Maar ik kan daarover beter mn mond houden aangezien ik al 2 jaar op rij de nacht van 30 op 31 december geskipped heb :@
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 09:54
Dit vind ik wel lekker
LTVDKzondag 26 december 2021 @ 09:54
Ik vind The Weeknd ook alleen maar leuk in de versie van Kavinsky - Odd Look, maar die zal niet in de lijst staan
peacemanzondag 26 december 2021 @ 09:54
Je verwacht het niet he?!
https://www.ad.nl/show/ou(...)anipuleerd~aa5ecc6c/

Oud-zenderbaas erkent: Top 2000 vroeger beetje gemanipuleerd
De makers van de Top 2000 hebben in de beginjaren van de lijst de cijfers een klein beetje gemanipuleerd. Op die manier ontstond er een lijst die de luisteraars beter aan de radio gekluisterd hield. Dat erkent oud-zenderbaas Kees Toering van Radio 2 in een interview met het Dagblad van het Noorden dat online is gepubliceerd.

Toering was een van de mensen die in de jaren negentig de Top 2000 bedacht. Op deze manier wilde hij Radio 2 in de decembermaand weer een factor van belang in het radiolandschap maken. ,,In die beginjaren werden langere nummers die niemand kent en die qua aantal stemmen gelijk stonden met andere, kortere nummers bewust in de nacht geprogrammeerd”, vertelt Toering in het interview met het Dagblad van het Noorden.

,,Om die prime time te draaien vonden we onhandig, want dan gaan mensen weg. Ook besloten we dat ieder uur met een uptempo nummer moest beginnen; dat was één van de radiowetten.” Deze manipulaties vonden overigens alleen tijdens de eerste edities van de lijst plaats, beklemtoont Toering. ,,Na een paar jaar zijn we daarmee gestopt. De populariteit van de Top 2000 was ondertussen al zo groot dat de volgorde van platen totaal geen invloed had op het luistergedrag.”

De Top 2000 ging in de nacht van vrijdag op zaterdag weer officieel van start. De aftrap vond plaats om middernacht met de nummer 2000 van de lijst, Promises Of No Man’s Land van de Nederlandse artiest Blaudzun, dat voor het eerst in de hitlijst staat. Tot en met oud en nieuw worden de nummers 24 uur per dag achter elkaar gespeeld bij NPO Radio 2.
laxus13zondag 26 december 2021 @ 09:55
1571 - Lookin' Out My Back Door - Creedence Clearwater Revival _O_
1570 - Lady Jane - The Rolling Stones :)
1569 - Oh, Pretty Woman - Roy Orbison *O* *O* *O* *O*
1568 - My Baby Just Cares For Me - Nina Simone :)
1567 - Mannish Boy - Muddy Waters :)
1566 - When You Say Nothing At All - Ronan Keating :@
1565 - We All Stand Together - Paul McCartney & Frog Chorus :)
1564 - Zij Weet Het - Tino Martin :D
1563 - Quiero - Julio Iglesias *O* *O*
1562 - Rivers Of Babylon - Boney M. *O*
1561 - Speed Of Sound - Coldplay :)
1560 - Dolce Vita - Ryan Paris *O*
Isordenzondag 26 december 2021 @ 09:55
1571 Lookin' Out My Back Door Creedence Clearwater Revival
1570 Lady Jane The Rolling Stones
1569 Oh, Pretty Woman Roy Orbison
1568 My Baby Just Cares For Me Nina Simone
1567 Mannish Boy Muddy Waters
1566 When You Say Nothing At All Ronan Keating
1565 We All Stand Together Paul McCartney & Frog Chorus

1563 Quiero Julio Iglesias
1562 Rivers Of Babylon Boney M.

1560 Dolce Vita Ryan Paris

Geen heel slecht uur opzich :D
Vivzondag 26 december 2021 @ 09:55
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:46 schreef PzKpfw het volgende:

[..]
Als je nou zegt van Nelson Mandela of Martin Luther King had ik je gelijk gegeven.
En hoe dacht je dat Mandela vrijgekomen is? ;)
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 09:56
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 09:54 schreef peaceman het volgende:
Je verwacht het niet he?!
https://www.ad.nl/show/ou(...)anipuleerd~aa5ecc6c/

Oud-zenderbaas erkent: Top 2000 vroeger beetje gemanipuleerd
De makers van de Top 2000 hebben in de beginjaren van de lijst de cijfers een klein beetje gemanipuleerd. Op die manier ontstond er een lijst die de luisteraars beter aan de radio gekluisterd hield. Dat erkent oud-zenderbaas Kees Toering van Radio 2 in een interview met het Dagblad van het Noorden dat online is gepubliceerd.

Toering was een van de mensen die in de jaren negentig de Top 2000 bedacht. Op deze manier wilde hij Radio 2 in de decembermaand weer een factor van belang in het radiolandschap maken. ,,In die beginjaren werden langere nummers die niemand kent en die qua aantal stemmen gelijk stonden met andere, kortere nummers bewust in de nacht geprogrammeerd”, vertelt Toering in het interview met het Dagblad van het Noorden.

,,Om die prime time te draaien vonden we onhandig, want dan gaan mensen weg. Ook besloten we dat ieder uur met een uptempo nummer moest beginnen; dat was één van de radiowetten.” Deze manipulaties vonden overigens alleen tijdens de eerste edities van de lijst plaats, beklemtoont Toering. ,,Na een paar jaar zijn we daarmee gestopt. De populariteit van de Top 2000 was ondertussen al zo groot dat de volgorde van platen totaal geen invloed had op het luistergedrag.”

De Top 2000 ging in de nacht van vrijdag op zaterdag weer officieel van start. De aftrap vond plaats om middernacht met de nummer 2000 van de lijst, Promises Of No Man’s Land van de Nederlandse artiest Blaudzun, dat voor het eerst in de hitlijst staat. Tot en met oud en nieuw worden de nummers 24 uur per dag achter elkaar gespeeld bij NPO Radio 2.

Was al bekend toch?
peacemanzondag 26 december 2021 @ 09:56
1571 - Lookin' Out My Back Door - Creedence Clearwater Revival :)
1570 - Lady Jane - The Rolling Stones :)
1569 - Oh, Pretty Woman - Roy Orbison :)
1568 - My Baby Just Cares For Me - Nina Simone ^O^
1567 - Mannish Boy - Muddy Waters ^O^
1566 - When You Say Nothing At All - Ronan Keating :{
1565 - We All Stand Together - Paul McCartney & Frog Chorus :|W
1564 - Zij Weet Het - Tino Martin :R
1563 - Quiero - Julio Iglesias :)
1562 - Rivers Of Babylon - Boney M. *O*
1561 - Speed Of Sound - Coldplay :)
1560 - Dolce Vita - Ryan Paris ^O^
D.zondag 26 december 2021 @ 09:56
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:55 schreef Viv het volgende:

[..]
En hoe dacht je dat Mandela vrijgekomen is? ;)
Celdeur opengemaakt? |:)
peacemanzondag 26 december 2021 @ 09:57
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:56 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Was al bekend toch?
zeker, maar dat ze het weer eens toegeven, is het plaatsen waard.
Pindakaasfanaticuszondag 26 december 2021 @ 09:57
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 09:55 schreef Isorden het volgende:
1571 Lookin' Out My Back Door Creedence Clearwater Revival
1570 Lady Jane The Rolling Stones
1569 Oh, Pretty Woman Roy Orbison
1568 My Baby Just Cares For Me Nina Simone
1567 Mannish Boy Muddy Waters
1566 When You Say Nothing At All Ronan Keating
1565 We All Stand Together Paul McCartney & Frog Chorus

1563 Quiero Julio Iglesias
1562 Rivers Of Babylon Boney M.

1560 Dolce Vita Ryan Paris

Geen heel slecht uur opzich :D
Wel jammer van Ronan Keating.
Bomenverzamelingzondag 26 december 2021 @ 09:58
1571 - Lookin' Out My Back Door - Creedence Clearwater Revival ^O^
1570 - Lady Jane - The Rolling Stones _O_
1569 - Oh, Pretty Woman - Roy Orbison _O_
1568 - My Baby Just Cares For Me - Nina Simone _O_
1567 - Mannish Boy - Muddy Waters _O_
1566 - When You Say Nothing At All - Ronan Keating :)
1565 - We All Stand Together - Paul McCartney & Frog Chorus _O_
1564 - Zij Weet Het - Tino Martin :') :')
1563 - Quiero - Julio Iglesias :{
1562 - Rivers Of Babylon - Boney M. *O* *O*

1560 - Dolce Vita - Ryan Paris O+

[ Bericht 0% gewijzigd door Bomenverzameling op 26-12-2021 10:05:15 ]
Moonlightzondag 26 december 2021 @ 10:00
Eerst het nieuws
PippenScottiezondag 26 december 2021 @ 10:00
De tweede helft is echt een vrij fout blokje.
Moonlightzondag 26 december 2021 @ 10:00
Oeeeeeh ik zie lady Jane _O_
laxus13zondag 26 december 2021 @ 10:01
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 10:00 schreef PippenScottie het volgende:
De tweede helft is echt een vrij fout blokje.
Ja heerlijk
peacemanzondag 26 december 2021 @ 10:02
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 10:01 schreef laxus13 het volgende:

[..]
Ja heerlijk
:')
Pindakaasfanaticuszondag 26 december 2021 @ 10:02
1571 - Lookin' Out My Back Door - Creedence Clearwater Revival *O* _O_
1570 - Lady Jane - The Rolling Stones ^O^
1569 - Oh, Pretty Woman - Roy Orbison _O_
1568 - My Baby Just Cares For Me - Nina Simone ^O^
1567 - Mannish Boy - Muddy Waters ^O^
1566 - When You Say Nothing At All - Ronan Keating :r
1565 - We All Stand Together - Paul McCartney & Frog Chorus O+ O+ O+
1564 - Zij Weet Het - Tino Martin :R
1563 - Quiero - Julio Iglesias :)
1562 - Rivers Of Babylon - Boney M. *O*
1561 - Speed Of Sound - Coldplay :)
1560 - Dolce Vita - Ryan Paris ^O^
laxus13zondag 26 december 2021 @ 10:03
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 10:02 schreef peaceman het volgende:

[..]
:')
Lekkere foute nummers *O*
Olgazondag 26 december 2021 @ 10:03
1571 - Lookin' Out My Back Door - Creedence Clearwater Revival :)
1570 - Lady Jane - The Rolling Stones :)
1569 - Oh, Pretty Woman - Roy Orbison :)
1568 - My Baby Just Cares For Me - Nina Simone :)
1567 - Mannish Boy - Muddy Waters ^O^
1566 - When You Say Nothing At All - Ronan Keating :{w
1565 - We All Stand Together - Paul McCartney & Frog Chorus ^O^
1564 - Zij Weet Het - Tino Martin :')
1563 - Quiero - Julio Iglesias :)
1562 - Rivers Of Babylon - Boney M. ^O^
1561 - Speed Of Sound - Coldplay :)
1560 - Dolce Vita - Ryan Paris ^O^
D.zondag 26 december 2021 @ 10:05
Huh? Wait, whut? Pearl Jam op Pinkpop? :o
Diaan73zondag 26 december 2021 @ 10:05
Goedemorgen :W
Isordenzondag 26 december 2021 @ 10:05
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 10:05 schreef Diaan73 het volgende:
Goedemorgen :W
Mogguh :W
Gretzlzondag 26 december 2021 @ 10:06
1571 - Lookin' Out My Back Door - Creedence Clearwater Revival :O
1570 - Lady Jane - The Rolling Stones :?
1569 - Oh, Pretty Woman - Roy Orbison ^O^
1568 - My Baby Just Cares For Me - Nina Simone O+
1567 - Mannish Boy - Muddy Waters :)
1566 - When You Say Nothing At All - Ronan Keating :) :@
1565 - We All Stand Together - Paul McCartney & Frog Chorus :?
1564 - Zij Weet Het - Tino Martin :')
1563 - Quiero - Julio Iglesias :N
1562 - Rivers Of Babylon - Boney M. *O*
1560 - Dolce Vita - Ryan Paris O+ _O_ *O* *G*
laxus13zondag 26 december 2021 @ 10:06
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 10:05 schreef Diaan73 het volgende:
Goedemorgen :W
:W
Diaan73zondag 26 december 2021 @ 10:06
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 10:00 schreef PippenScottie het volgende:
De tweede helft is echt een vrij fout blokje.
Ik heb gehoord dat ik dan mag stofzuigen :')
Gretzlzondag 26 december 2021 @ 10:06
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 10:05 schreef Diaan73 het volgende:
Goedemorgen :W
Morning :W
Isordenzondag 26 december 2021 @ 10:06
headbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gif
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 10:06
Oja dit is troep
D.zondag 26 december 2021 @ 10:06
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 10:06 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
Ik heb gehoord dat ik dan mag stofzuigen :')
Ik heb gehoord dat Peace dat zelf mag doen 8-)
Gretzlzondag 26 december 2021 @ 10:07
Lol ik had beter daadwerkelijk m'n wekker kunnen zetten in plaats van m'n telefoon niet aan de oplader te leggen. Blokjes tussen 7 en 9 waren een stuk interessanter.
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 10:07
Ik CCR al aankomen
Isordenzondag 26 december 2021 @ 10:07
CCR Goden _O_
Gale_Boetticherzondag 26 december 2021 @ 10:07
Mogguh :W
peacemanzondag 26 december 2021 @ 10:07
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 10:06 schreef D. het volgende:

[..]
Ik heb gehoord dat Peace dat zelf mag doen 8-)
Ja zeg.. ik heb vakantie!
Gale_Boetticherzondag 26 december 2021 @ 10:07
Lebowski classic!
Diaan73zondag 26 december 2021 @ 10:07
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 10:06 schreef D. het volgende:

[..]
Ik heb gehoord dat Peace dat zelf mag doen 8-)
Daar heb je een punt :Y
Isordenzondag 26 december 2021 @ 10:07
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 10:07 schreef peaceman het volgende:

[..]
Ja zeg.. ik heb vakantie!
Alle lichten nog steeds op groen voor vertrek?
D.zondag 26 december 2021 @ 10:08
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 10:07 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
Daar heb je een punt :Y
Ik verwijder er net eentje :P
Piebezondag 26 december 2021 @ 10:08
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 09:55 schreef laxus13 het volgende:
1571 - Lookin' Out My Back Door - Creedence Clearwater Revival _O_
1570 - Lady Jane - The Rolling Stones :)
1569 - Oh, Pretty Woman - Roy Orbison *O* *O* *O* *O*
1568 - My Baby Just Cares For Me - Nina Simone :)
1567 - Mannish Boy - Muddy Waters :)
1566 - When You Say Nothing At All - Ronan Keating :@
1565 - We All Stand Together - Paul McCartney & Frog Chorus :)
1564 - Zij Weet Het - Tino Martin :D
1563 - Quiero - Julio Iglesias *O* *O*
1562 - Rivers Of Babylon - Boney M. *O*
1561 - Speed Of Sound - Coldplay :)
1560 - Dolce Vita - Ryan Paris *O*
Hoop oldiesgenot
Jammer dat de bastaardzoon van René er dan wel weer tussen staat
D.zondag 26 december 2021 @ 10:08
En weer terug, excuses :@
Pindakaasfanaticuszondag 26 december 2021 @ 10:08
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 10:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
Oja dit is troep
Niet mee eens.
Fred_Bzondag 26 december 2021 @ 10:09
Goedemorgen allemaal :W
peacemanzondag 26 december 2021 @ 10:09
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 10:07 schreef Isorden het volgende:

[..]
Alle lichten nog steeds op groen voor vertrek?
:Y *O*
Moonlightzondag 26 december 2021 @ 10:09
My sweet lady jane !
Gale_Boetticherzondag 26 december 2021 @ 10:10
Heb m'n luchtmicrofoon er al bijgepakt voor Pattas, Jackas. Iets te weinig Money in me zakkuuuuh straks
peacemanzondag 26 december 2021 @ 10:11
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 10:07 schreef Isorden het volgende:

[..]
Alle lichten nog steeds op groen voor vertrek?
ga je ons missen?
scheelt heel wat topics :@
Diaan73zondag 26 december 2021 @ 10:11
O+ O+
MadMasterzondag 26 december 2021 @ 10:11
15153993_800.jpg
D.zondag 26 december 2021 @ 10:11
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 10:11 schreef peaceman het volgende:

[..]
ga je ons missen?
Jullie nokken 'm af? :o
Isordenzondag 26 december 2021 @ 10:11
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 10:11 schreef peaceman het volgende:

[..]
ga je ons missen?
Uiteraard, hier spammen tussen kerst en oud en nieuw hoort er toch wel een beetje bij hè :D
peacemanzondag 26 december 2021 @ 10:12
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 10:11 schreef D. het volgende:

[..]
Jullie nokken 'm af? :o
vakantie *O*
Bomenverzamelingzondag 26 december 2021 @ 10:12
Fijne Vakantie Peace en Diaan
D.zondag 26 december 2021 @ 10:12
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 10:12 schreef peaceman het volgende:

[..]
vakantie *O*
Ja, ik heb ook vakantie, dus da's geen excuus :P
LTVDKzondag 26 december 2021 @ 10:12
Schoon vrouwke
laxus13zondag 26 december 2021 @ 10:13
Good Old Roy *O* *O* *O* *O* *O*
Isordenzondag 26 december 2021 @ 10:13
Roy Orbison the radio! *O*
peacemanzondag 26 december 2021 @ 10:13
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 10:11 schreef Isorden het volgende:

[..]
Uiteraard, hier spammen tussen kerst en oud en nieuw hoort er toch wel een beetje bij hè :D
ja scheelt heel wat topics, maar goed we komen hier echt wel buurten af en toe... maar mobiel is spammen wel wat lastiger.
ijs_beerzondag 26 december 2021 @ 10:13
*O* *O*
Piebezondag 26 december 2021 @ 10:13
Pretty Woman 8-)
peacemanzondag 26 december 2021 @ 10:13
quote:
88s.gif Op zondag 26 december 2021 10:12 schreef Bomenverzameling het volgende:
Fijne Vakantie Peace en Diaan
thanks.. we gaan morgen pas hoor :)
Bomenverzamelingzondag 26 december 2021 @ 10:13
Ik moet morgen gewoon werken
Isordenzondag 26 december 2021 @ 10:13
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 10:13 schreef peaceman het volgende:

[..]
ja scheelt heel wat topics, maar goed we komen hier echt wel buurten af en toe... maar mobiel is spammen wel wat lastiger.
Ja vooral als het een beetje druk is hier....
Dan is het mobiel echt niet te doen
Gale_Boetticherzondag 26 december 2021 @ 10:13
The Big O _O_
Pindakaasfanaticuszondag 26 december 2021 @ 10:13
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 10:12 schreef LTVDK het volgende:
Schoon vrouwke
Origineel van Snollebollekes enzo.
Diaan73zondag 26 december 2021 @ 10:13
*O* *O* *O*
Ceezondag 26 december 2021 @ 10:13
Heb nu meteen ook de tune van Ron’s Tweedejeugdshow in m’n hoofd of ben ik de enige hier? 👵🏻
Isordenzondag 26 december 2021 @ 10:13
quote:
88s.gif Op zondag 26 december 2021 10:13 schreef Bomenverzameling het volgende:
Ik moet morgen gewoon werken
Ik ook, daarna tot het nieuwe jaar vrij tho *O*
peacemanzondag 26 december 2021 @ 10:13
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 10:12 schreef D. het volgende:

[..]
Ja, ik heb ook vakantie, dus da's geen excuus :P
wij zitten donderdag buiten in 27 graden 8-)
Bomenverzamelingzondag 26 december 2021 @ 10:14
Dit was ook de intro van een tv-show van vroeger met Ron Brandsteder. Tweede Jeugdshow...

:') :')
Diaan73zondag 26 december 2021 @ 10:14
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 10:12 schreef D. het volgende:

[..]
Ja, ik heb ook vakantie, dus da's geen excuus :P
:D
Ceezondag 26 december 2021 @ 10:14
quote:
88s.gif Op zondag 26 december 2021 10:14 schreef Bomenverzameling het volgende:
Dit was ook de intro van een tv-show van vroeger met Ron Brandsteder. Tweede Jeugdshow...

:') :')
JAAAAA
Isordenzondag 26 december 2021 @ 10:14
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 10:13 schreef Cee het volgende:
Heb nu meteen ook de tune van Ron’s Tweedejeugdshow in m’n hoofd of ben ik de enige hier? 👵🏻
quote:
88s.gif Op zondag 26 december 2021 10:14 schreef Bomenverzameling het volgende:
Dit was ook de intro van een tv-show van vroeger met Ron Brandsteder. Tweede Jeugdshow...

:') :')
Geloof het niet Cee
Bomenverzamelingzondag 26 december 2021 @ 10:14
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 10:13 schreef Cee het volgende:
Heb nu meteen ook de tune van Ron’s Tweedejeugdshow in m’n hoofd of ben ik de enige hier? 👵🏻
Nee hoor
Fred_Bzondag 26 december 2021 @ 10:15
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 10:13 schreef Cee het volgende:
Heb nu meteen ook de tune van Ron’s Tweedejeugdshow in m’n hoofd of ben ik de enige hier? 👵🏻
Nee :')
LTVDKzondag 26 december 2021 @ 10:15
quote:
88s.gif Op zondag 26 december 2021 10:14 schreef Bomenverzameling het volgende:
Dit was ook de intro van een tv-show van vroeger met Ron Brandsteder. Tweede Jeugdshow...

:') :')
Tweede Jeugdshow ... klinkt een beetje als een soort Hotter htan my daughter
D.zondag 26 december 2021 @ 10:15
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 10:13 schreef peaceman het volgende:

[..]
wij zitten donderdag buiten in 27 graden 8-)
Slechte timing :{w

Geniet ervan! 8-)