Jammer! Ik zag je net zwaaien.quote:Op zondag 26 december 2021 02:30 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Had ook nog een briefje FOK! Maar goed.
Er waren niet genoeg Patricia's denk ik om er op te stemmenquote:
Ok, uurtje zoom is mooigeweest.quote:
ik waardeerde jouw nabootsingen van de gitaarnummers heel erg, het ziet er zoveel beter uit dan wat maar doenquote:
drank maakt meer kapot....quote:
Uit je oren?quote:Op zondag 26 december 2021 02:34 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Volgens mij begin ik te menstrueren
Ik zou het zelf niet opzetten, maar ik kan wel waarderen dat ze destijds nog échte zangeressen hadden, in plaats van die autotune/zuchtmeisjes van tegenwoordig.quote:Op zondag 26 december 2021 02:31 schreef houdjemond het volgende:
Mijn moeder vind dit dus prachtignormaal heeft ze smaak.
quote:Op zondag 26 december 2021 02:34 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Volgens mij begin ik te menstrueren
Heb je ook weer een puntquote:Op zondag 26 december 2021 02:34 schreef Viv het volgende:
[..]
Ik zou het zelf niet opzetten, maar ik kan wel waarderen dat ze destijds nog échte zangeressen hadden, in plaats van die autotune/zuchtmeisjes van tegenwoordig.
Tis tegen elkaar krijsen ipv een prima duet.quote:Op zondag 26 december 2021 02:35 schreef MTheBassman het volgende:
ze kunnen heel goed zingen, maar ik vind het echt een verschrikking,sorry.
We hebben daar dus de héle dag gestaan, van 10 uur 's ochtends tot middernacht of zo. Het geniale was dat je daar naar de wc's kon zonder je plek in het eerste vak op te geven.quote:Op zondag 26 december 2021 02:36 schreef Evenstar het volgende:
Metallica @ Rock am Ring 2008 vond ik achteraf ook indrukwekkend, toen ik zag hoe belachelijk druk het was en hoever vooraan wij hadden gestaan.
Heb @:Viv en mijzelf hier nog wel eens teruggevonden, omdat wij achterin het eerste vak stonden
quote:Op zondag 26 december 2021 02:37 schreef Viv het volgende:
[..]
We hebben daar dus de héle dag gestaan, van 10 uur 's ochtends tot middernacht of zo. Het geniale was dat je daar naar de wc's kon zonder je plek in het eerste vak op te geven.
Nee, die al best lang doodquote:
lukt ook niet meer.. hij is deadquote:
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |