Dat valt inderdaad onder asr en kun je dus voor korting op je aanvullende en/of tandartsverzekering mee sparen.quote:Op dinsdag 21 december 2021 19:56 schreef FerryBouman het volgende:
Ik heb vanaf volgend jaar Ditzo, volgens mij valt dat ook onder a.s.r.
Moet je het tegoed nog aan bepaalde producten uitgeven of is het volledig eigen keuze?
Bij Bol.com en Zalando is het vrije keus, je kunt ook voor specifieke sportproducten kiezen.quote:Op dinsdag 21 december 2021 19:56 schreef FerryBouman het volgende:
Ik heb vanaf volgend jaar Ditzo, volgens mij valt dat ook onder a.s.r.
Moet je het tegoed nog aan bepaalde producten uitgeven of is het volledig eigen keuze?
Oh, jij gedaan? Ik zag geen linkje-icoontje, vandaarquote:
Geniet er van, het gaat snel genoegquote:Op donderdag 23 december 2021 10:20 schreef MeisPluis het volgende:
Hoe hard loopt dat weekdoel eigenlijk op? In de eerste week nu 300 punten nodig maar dat zal wel niet zo blijven neem ik aan
Jammerquote:Op donderdag 23 december 2021 10:23 schreef Declan-Harp het volgende:
[..]
Geniet er van, het gaat snel genoeg
Straks niet meer, dan moet je vol aan de bakquote:Op donderdag 23 december 2021 10:23 schreef MeisPluis het volgende:
[..]
Jammernu kan ik een beetje freewheelen en kom ik makkelijk aan mijn doel
Mijn doel is nu om 3x per week te hardlopen, dus op zich zou ik dan redelijk wat moeten halen. Want vorige keer zou ik daar 150 punten mee halen, zij het niet dat mijn horloge na 27 minuten dacht: training afgelopen, is stop de activiteit! Want anders had ik die 3 minuten meegenomen en had ik 150 gehad ...quote:Op donderdag 23 december 2021 10:25 schreef Declan-Harp het volgende:
[..]
Straks niet meer, dan moet je vol aan de bakVooral nu de hartslagpunten gedaald zijn....
Bij mij ligt het aan de kou. Als het warm is (of ik heb me te warm aangekleed) gaat m'n hartslag enorm omhoog. Vast om jezelf af te koelen, geen idee.quote:Op dinsdag 28 december 2021 09:42 schreef Snolkelderij het volgende:
Ik scoor eigenlijk geen hartslagpunten meer met wandelen, alleen nog maar op stappen. Ligt dat aan mijn fitheid die minder is geworden of hebben ze de percentages aangepast?
Volgende keer zal ik mijn jas dicht laten dan, kijken of dat helpt.quote:Op dinsdag 28 december 2021 10:38 schreef Declan-Harp het volgende:
[..]
Bij mij ligt het aan de kou. Als het warm is (of ik heb me te warm aangekleed) gaat m'n hartslag enorm omhoog. Vast om jezelf af te koelen, geen idee.
Lijkt me een soort aanmoedigingspunten, om de nooit-bewegers naar buiten te krijgen.quote:Op dinsdag 28 december 2021 11:51 schreef GwaiLow het volgende:
Lees ik nou goed dat als je 10km met de e-bike fietst dat je ook nog 25 punten krijgt?
En de laatste tijd haal ik op ma/di/wo weinig hartslagpunten (of Fitbit zoneminuten) en op do/vr/za juist weer extra veelquote:Op dinsdag 28 december 2021 11:59 schreef Snolkelderij het volgende:
[..]
Volgende keer zal ik mijn jas dicht laten dan, kijken of dat helpt.
Gisteren; -1gr, 45min gewandeld, 10 zoneminutenquote:Op dinsdag 28 december 2021 11:59 schreef Snolkelderij het volgende:
[..]
Volgende keer zal ik mijn jas dicht laten dan, kijken of dat helpt.
En hoeveel vitality punten?quote:Op dinsdag 28 december 2021 13:41 schreef Declan-Harp het volgende:
[..]
Gisteren; -1gr, 45min gewandeld, 10 zoneminuten
Vandaarg; +8gr, 60min gewandeld, 52 zoneminuten
Gisteren niets, vandaag 150. Maar op ma/di/wo wil ik er 200, dus ik stamp nog even door tot de 15k stappenquote:
Je fitheid is alleen maar beter geworden als je nog even snel wandelt als voorheen maar daarbij een minder hoge hartslag hebtquote:Op dinsdag 28 december 2021 09:42 schreef Snolkelderij het volgende:
Ik scoor eigenlijk geen hartslagpunten meer met wandelen, alleen nog maar op stappen. Ligt dat aan mijn fitheid die minder is geworden of hebben ze de percentages aangepast?
Nee toch.. toen ik mijn Fitbit net had had ik heeel weinig zoneminuten elke week, een jaar later minimaal het dubbele.quote:Op dinsdag 28 december 2021 19:39 schreef Fosive het volgende:
[..]
Je fitheid is alleen maar beter geworden als je nog even snel wandelt als voorheen maar daarbij een minder hoge hartslag hebt
Charge 4, 99 euro.quote:Op woensdag 29 december 2021 23:06 schreef Rock92 het volgende:
Welke fitbit raden jullie aan? Wil er mee beginnen. Niet al te duur graag. Moet met samsung galaxy gaan.
Of einde van de week. Maandag moet Vitality het wel doen. Veel succes!quote:Op vrijdag 31 december 2021 17:47 schreef Rock92 het volgende:
Vandaag aar afgesloten en fitbit aangewchaft maar hij doet het nig niet. Misschien 9mdat einde vh jaar?
Klopt, voor 7500 stappen krijg je 50pt, 10.000 stappen = 100pt, 15.000 = 200pt. Verder kun je punten verdienen op basis van je hartslag.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 11:28 schreef Rock92 het volgende:
Ben er tot nu toe niet trveden over. Heb een aantal dagen 10000 stappen gezet en daar dan 100 punten gelregen voor wekelijkse doelstelling.
Iemand kan uitleggen hoe het precies zit.
Dank!quote:Op dinsdag 4 januari 2022 11:32 schreef Fosive het volgende:
[..]
Klopt, voor 7500 stappen krijg je 50pt, 10.000 stappen = 100pt, 15.000 = 200pt. Verder kun je punten verdienen op basis van je hartslag.
Als je je weekdoel hebt gehaald, krijg je 1 tegoed.
Als je na (bijvoorbeeld) 10.000 stappen er 100 punten bijkrijgt in de ASR-app, kun je ervan uitgaan dat alles zo goed gekoppeld is.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 11:51 schreef Rock92 het volgende:
[..]
Dank!
En is er een manier om asr vitality te koppelen aan de fitbit app. Want de app zelf houdt mijn hartslag, gemaakte stappen etc niet bij. De fitbit zelf wel.
Yes, elke week even doen na het halen van je weekdoel. Na 4 goede weken kun je dan een Bolkaart krijgen.quote:Op donderdag 6 januari 2022 18:59 schreef MeisPluis het volgende:
Hopelijk weten jullie het volgende: ik wil graag sparen voor de bol.com bonnen en heb dan 4 punten nodig. Maar nu zie ik bij mijn tegoed staan dat die morgen vervalt.
Klopt het dat ik als ik wil sparen voor die bol.com kaart ik moet kiezen voor “spaartegoed 1”?
Dank je wel! Ik heb inmiddels al 2 weken en de 3e morgen of overmorgen binnen. Maar ik hoefde tot nu toe maar 2x 300 punten en deze week 400quote:Op donderdag 6 januari 2022 19:22 schreef Declan-Harp het volgende:
[..]
Yes, elke week even doen na het halen van je weekdoel. Na 4 goede weken kun je dan een Bolkaart krijgen.
Wat ik al een aantal keer hier heb geroepen; wacht maar...quote:Op donderdag 6 januari 2022 19:40 schreef MeisPluis het volgende:
[..]
Dank je wel! Ik heb inmiddels al 2 weken en de 3e morgen of overmorgen binnen. Maar ik hoefde tot nu toe maar 2x 300 punten en deze week 400
Ja klopt … nu Iig deze doelen nog maar even relatief makkelijk halenquote:Op donderdag 6 januari 2022 21:59 schreef Declan-Harp het volgende:
[..]
Wat ik al een aantal keer hier heb geroepen; wacht maar...Binnen no-time zit je op de 800pt en dat is het soms wel aanpoten.
Ik was juist zó ellendig dat ik het maar een half uurtje volhield, het wandelenquote:Op vrijdag 7 januari 2022 15:27 schreef Snolkelderij het volgende:
Pluspuntje van de boosterprik: mijn hartslag ligt nu hoger, dus ik scoor zomaar even 100 punten meer dan ik verwacht had!
Ik denk niet dat dat nu nog gaat gebeuren. Probeer het via de klantenservice anders...quote:Op zaterdag 22 januari 2022 15:58 schreef Fosive het volgende:
Van vrijdag zijn slechts zo'n 1000 stappen gesynchroniseerd, terwijl alle stappen van vandaag wel goed gesynchroniseerd zijn.
Weet iemand of dit vanzelf nog goed komt, of moet ik hier achteraan. Ik heb het horloge al twee keer ontkoppeld, maar dat heeft niet geholpen.
Oke, thanksquote:Op zaterdag 22 januari 2022 19:08 schreef Snolkelderij het volgende:
[..]
Ik denk niet dat dat nu nog gaat gebeuren. Probeer het via de klantenservice anders...
Mijn punten van gisteren heb ik ook nog niet, storinkje.quote:Op zaterdag 22 januari 2022 15:58 schreef Fosive het volgende:
Van vrijdag zijn slechts zo'n 1000 stappen gesynchroniseerd, terwijl alle stappen van vandaag wel goed gesynchroniseerd zijn.
Weet iemand of dit vanzelf nog goed komt, of moet ik hier achteraan. Ik heb het horloge al twee keer ontkoppeld, maar dat heeft niet geholpen.
quote:Op donderdag 6 januari 2022 18:59 schreef MeisPluis het volgende:
Hopelijk weten jullie het volgende: ik wil graag sparen voor de bol.com bonnen en heb dan 4 punten nodig. Maar nu zie ik bij mijn tegoed staan dat die morgen vervalt.
Klopt het dat ik als ik wil sparen voor die bol.com kaart ik moet kiezen voor “spaartegoed 1”?
Ik zoek deze optie, "spaartegoed 1" ook, maar zie hem echt nergens staan...quote:Op donderdag 6 januari 2022 19:22 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Yes, elke week even doen na het halen van je weekdoel. Na 4 goede weken kun je dan een Bolkaart krijgen.
Dan zou ik heul snel eens een mailtje of appje sturenquote:Op woensdag 9 februari 2022 07:19 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
[..]
Ik zoek deze optie, "spaartegoed 1" ook, maar zie hem echt nergens staan...
Bij reguliere beloningen dan weer de Intersport en Etos bonnen, niets mbt een spaartegoed.
In de webshop kan ik alleen kiezen voor spaardoel bij de bol.com bon, dat is hem dus niet. Weten jullie waar ik mijn tegoeden, die ook bijna vervallen kan inwisselen voor "spaartegoed 1"?
Ik kan morgen of zo voor je kijken als ik weer een spaartegoed kan kiezen. Ik weet dat het voor mij ook echt even zoeken was de eerste keer.quote:Op woensdag 9 februari 2022 07:19 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
[..]
Ik zoek deze optie, "spaartegoed 1" ook, maar zie hem echt nergens staan...
Bij reguliere beloningen dan weer de Intersport en Etos bonnen, niets mbt een spaartegoed.
In de webshop kan ik alleen kiezen voor spaardoel bij de bol.com bon, dat is hem dus niet. Weten jullie waar ik mijn tegoeden, die ook bijna vervallen kan inwisselen voor "spaartegoed 1"?
Thanks! Ben er al achter hoor, de app werkt gewoon niet goed, a.s.r. mag het oplossen. Met de beloning van deze week binnen, kon ik zonder problemen gelijk een tegoed kiezen.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:55 schreef MeisPluis het volgende:
[..]
Ik kan morgen of zo voor je kijken als ik weer een spaartegoed kan kiezen. Ik weet dat het voor mij ook echt even zoeken was de eerste keer.
Antwoord;quote:Goedemorgen!
Ik zag net het kopje ''Ik wil graag op eigen kosten mijn deelname aan a.s.r. Vitality voortzetten'' in de app staan.
Nu heb ik tot 12 mei 2022 een Vitality Only abonnement, betekend dit dat ik hier ná 12 mei mee door mag gaan zonder een verzekering af te sluiten?
Groetjes
Hier ben ik wel blij meequote:Hi X, Y hier van a.s.r. Vitality. Goed dat je dit even navraagt! Ik heb even het kopje ook opgezocht en zie aan de verwoording van de tekst daar dat je dit kunt interpreteren als het antwoord op je probleem. Dit formulier heeft alleen betrekking op deelnemers die via hun werkgever lid zijn geworden en op eigen voet doorwillen na bijvoorbeeld het wisselen van baan.
Je zult heel dit jaar 2022 nog lid kunnen blijven van a.s.r. Vitality (*als je het niet zelf tussentijds opzegt). Je hoeft hier niets voor te doen. We gaan namelijk pas in januari kijken wie er in 2022 geen aangesloten verzekering had en in 2023 ook niets hebben. Heb ik je zo goed geïnformeerd? 😊
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Doe je nog steeds mee?quote:Op vrijdag 24 juni 2022 16:11 schreef Sarabi het volgende:
Hier loopt het 1e jaar bijna af. Tot nu toe nog alle maanden het doel gehaald.
Eens kijken hoe makkelijk we er nu vanaf kunnen
Na 1 jaar hebben we ons afgemeld.quote:Op woensdag 16 november 2022 07:21 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Doe je nog steeds mee?
Hier wordt eind januari pas bekeken of ik er uitgeknikkerd wordt, maar heb zelf besloten dat ik met m'n laatste week bezig ben nu. Het is leuk geweest
Och zonde, dat zal wel niet kunnen.. Ook jij had tot januari 2023 mee kunnen doen.quote:Op woensdag 16 november 2022 08:14 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Na 1 jaar hebben we ons afgemeld.
We willen nu wel kijken of we ons voor weer 1 jaar in kunnen schrijven.
Waar lees je dat? Want via hun eigen website kun je dat nog steeds aanvragenquote:Op woensdag 30 november 2022 17:46 schreef vlindertje89 het volgende:
Vanaf komend jaar kan je alleen nog meedoen aan asr Vitality als je een verzekering bij ze hebt. Geen vitality only meer dus..
Ik heb inmiddels contact met ze gehad om het na te vragen, idd omdat het op de website wel nog gewoon genoemd staat. Mijn info uit m'n vorige post komt vanuit een van hun recente nieuwsbrieven.quote:Op woensdag 28 december 2022 09:29 schreef bloempje-moi het volgende:
[..]
Waar lees je dat? Want via hun eigen website kun je dat nog steeds aanvragen
https://www.asr.nl/vitality/lid-worden
Ik heb een verzekering bij Ditzo en zou dus iets van een cashback terug moeten krijgen. Maar ik kan er niets over terugvinden op hun website. Heeft iemand al eens een cashback gehad? Hoe wordt dat uitbetaald?
Thanks! Ik blijf denk ik toch bij Ditzo, dus dan maakt het ook niet zoveel uit. Was die cashback nog een beetje de moeite waard?quote:Op woensdag 28 december 2022 09:34 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Ik heb inmiddels contact met ze gehad om het na te vragen, idd omdat het op de website wel nog gewoon genoemd staat. Mijn info uit m'n vorige post komt vanuit een van hun recente nieuwsbrieven.
Klantenservice gaf nu dit aan:
Als je al een zorgverzekering hebt bij asr / Ditzo, dan kun je als deze afloopt niet lid blijven van asr Vitality. Voor deze groep mensen vervalt de mogelijkheid tot asr Vitality only dus.
Als je nog niet eerder een zorgverzekering hebt gehad bij asr / Ditzo, dan kun je wel nog steeds (eenmalig) 12 maanden asr Vitality only lid worden.
Met de cashback bedoel je de cashback op je aanvullende verzekering denk ik? Ik heb even voor je teruggekeken, ik heb mijne vorig jaar op 17 februari gekregen.
Vorig jaar ¤40 ofzo. Ligt ook aan welke aanvullende verzekering je hebt, je krijgt als je de max status (platinum) hebt 5x die maandpremie terug.quote:Op woensdag 28 december 2022 09:45 schreef bloempje-moi het volgende:
[..]
Thanks! Ik blijf denk ik toch bij Ditzo, dus dan maakt het ook niet zoveel uit. Was die cashback nog een beetje de moeite waard?
Van de weekbeloningen koos ik steeds voor Bol.com bonnen (4 spaartegoeden voor 15 euro), maar wissel ik het wat vaker afwisselen met Boek&Bladcadeau (5 euro per tegoed). Ik heb die fitbit toch dag en nacht om, dus die punten komen vanzelf wel.
Welk stukje vind je niet duidelijk/inzichtelijk over de jaarlijkse cashback? Ik vind deze pagina incl de vraag-en-antwoord onderaan vrij duidelijke uitleg geven, maar misschien zie ik wat over het hoofd!quote:Op woensdag 28 december 2022 10:48 schreef Myraela het volgende:
Ik moet nog een half jaar om m'n Apple watch helemaal terug te verdienen. En de cadeaukaarten beginnen ook al wel lekker op te stapelen. Over de jaarlijkse cashback vind ik ze ook niet echt lekker inzichtelijk. De rest is zo duidelijk, maar dat stukje valt toch wat tegen. Maar ik zie het vast vanzelf verschijnen.
Heb ik ook twee weken gehad. Was inderdaad vervelend. Ik heb dagelijks met die leute geappt en alles werd netjes geregeld. Dus dat is zeker een optie als je punten mist. Ik heb wel een aantal keer mijn fitbit ontkoppeld en opnieuw gekoppeld, en sindsdien worden de punten vrijwel direct toegevoegd.quote:Op zondag 8 januari 2023 13:54 schreef hilliebillie het volgende:
Ik ben een paar maanden terug ook gestart met asr vitality. En ondertussen heeft het ook een tijdje weer stil gelegen na een operatie. Nu sinds vorige week weer aan gedacht om te kijken of ik weer punten haal nu ik iets meer in beweging ben.
Maar nu merk ik dat het heel lang duurt voor punten zichtbaar zijn. Als ik nu kijk zijn alleen m’n punten van maandag maar zichtbaar. De andere dagen staan er helemaal niet bij (en zou toch op drie dagen punten op basis van aantal stappen moeten hebben).
Is hier een truc voor om deze er bij te krijgen? Verversen heeft (tot nu toe geen zin) meer mensen hier last van?
Is trouwens niet alleen nu hoor, heb dat wel vaker. Maar vind dat wel bloedirritant 😅
Ik vind het een uitzoekwerkje om te kijken hoeveel je precies terug krijgt. Bij de cashbacks op het horloge krijg je gewoon stapsgewijs te zien hoe ver je bent met je maanddoel en hoeveel geld je dus als terugkrijgt.quote:Op woensdag 28 december 2022 11:48 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Welk stukje vind je niet duidelijk/inzichtelijk over de jaarlijkse cashback? Ik vind deze pagina incl de vraag-en-antwoord onderaan vrij duidelijke uitleg geven, maar misschien zie ik wat over het hoofd!
Ah, ja, dat klopt idd. Je moet eerst kijken wat je hoogste vitality status was en dan kijken welke cashback dan geldt bij jouw verzekering en dan nog kijken hoeveel geld dat dan is. Dat zou alleen anders kunnen als asr Vitality weet welke aanvullende verzekering je hebt, volgens mij blijft die info gescheiden (en dat vind ik ook wel goed). Maar een tabelletje op de site met het bedrag per status/verzekering zou al helpen, dan hoef je alleen te kijken welke status je hebt in de app en dan in die tabel te kijken, da's al stuk makkelijker dan nu.quote:Op zondag 8 januari 2023 15:39 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik vind het een uitzoekwerkje om te kijken hoeveel je precies terug krijgt. Bij de cashbacks op het horloge krijg je gewoon stapsgewijs te zien hoe ver je bent met je maanddoel en hoeveel geld je dus als terugkrijgt.
Ik heb gezocht maar kan niks vinden. Is denk ik niet beschikbaar.quote:Op zondag 8 januari 2023 15:56 schreef Donna het volgende:
Zijn er nog mensen met een kortingscode? Of zijn die er niet altijd?
Oww vreemd, mijn punten staan er meestal binnen 30 min na het stoppen van de activiteit erop.quote:Op maandag 9 januari 2023 06:14 schreef mrien het volgende:
Bij mij duurt het ook lang voor de punten en activiteiten er bij staan. Eerder ging dit wel gewoon vlotter, geen idee waarom…
Ik gebruik een Garmin, geen Apple
Top! Hier hetzelfde, heb geen verzekering, maar pluk wel de vruchten van de app.quote:Op vrijdag 13 januari 2023 11:24 schreef Sharuun01 het volgende:
Het werk zo ver gekregen om ASR Vitality via hun te doen, kan ik desondanks dat ik geen verzekering daar heb wel dit blijven doen
Hier moet ik echt vaak mijn Fitbit refreshen en soms duurt het zeker wel een paar uur voordat de punten goed verwerkt zijn.quote:Op vrijdag 13 januari 2023 11:27 schreef Sharuun01 het volgende:
Oww vreemd, mijn punten staan er meestal binnen 30 min na het stoppen van de activiteit erop.
ja toen ik mijn fitbit nog had duurde het inderdaad wel wat langer, sinds de Garmin geen problemen meer mee gehadquote:Op vrijdag 13 januari 2023 11:28 schreef Kaizen_ het volgende:
[..]
Hier moet ik echt vaak mijn Fitbit refreshen en soms duurt het zeker wel een paar uur voordat de punten goed verwerkt zijn.
Ik moet altijd handmatig refreshen bij ‘beheer trackers en apps’ en dan staat het er over het algemeen vrij snel bijquote:Op vrijdag 5 mei 2023 16:20 schreef Snolkelderij het volgende:
Mijn activiteit van vanochtend is nog steeds niet zichtbaar, maar mijn stappen wel. Hebben jullie ook sync problemen?
Oww dat is wel echt heel vreemd, heb die melding nog nooit eerder gezien en ik haal mijn punten voornamelijk met hartslagpunten.quote:Op vrijdag 12 mei 2023 10:11 schreef hilliebillie het volgende:
Ik kreeg gisteren na het synchroniseren de melding bij de hartslagpunten voor het sporten ‘je hebt hiervoor geen punten verdiend, je hebt de limiet van 20.000 punten voor deze categorieën het huidige lidmaatschapjaar bereikt’
Dit vind ik wel bijzonder eigenlijk. Nu kan ik alleen nog maar punten halen met m’n stappen. En dat haal ik niet elke dag. Zijn ze aan het ontmoedigen om hieraan mee te doen? Of gaan ze me op deze manier verplichten om een zorgverzekering bij hun af te sluiten als ik mee wil blijven doen? Want ik zou een jaar dit mogen doen zonder zorgverzekering bij hun dacht ik en dat is tot september.
Ik heb overigens m’n punten wel gekregen.
Maar ik kan niet zeggen dat ik deze voorwaarde ergens in heb zien staan, en bij de uitleg hoe het werkt staat het ook niet.
Hebben meer mensen problemen mee dat ze ergens het maximum per jaar bereikt hebben?
Dat is voor je jaardoel. Je kunt per jaar maximaal 20.000 punten halen met bewegen (ongeacht of dat hartslag of stappen is), de rest moet met vragenlijsten en gezondheidscheck.quote:Op vrijdag 12 mei 2023 11:58 schreef Sharuun01 het volgende:
[..]
Oww dat is wel echt heel vreemd, heb die melding nog nooit eerder gezien en ik haal mijn punten voornamelijk met hartslagpunten.
Gem per week zit ik tussen de 600-750 via die weg.
Ik zou de klantenservice eens berichten hiermee voor tekst en uitleg
Ah thnx! Dan is het duidelijk inderdaadquote:Op vrijdag 12 mei 2023 13:59 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Dat is voor je jaardoel. Je kunt per jaar maximaal 20.000 punten halen met bewegen (ongeacht of dat hartslag of stappen is), de rest moet met vragenlijsten en gezondheidscheck.
Voor je weekdoel en maanddoel tellen ze wel gewoon.
Ik zat nog even op de site te zoeken, eerder stond dit namelijk ergens duidelijk uitgelegd, maar ik kon het nu ook niet terugvinden. Suf van ze dat dat weggehaald (of goed verstopt) is! Ik vind het zelf in de app ook niet heel duidelijk zo.quote:Op vrijdag 12 mei 2023 14:33 schreef hilliebillie het volgende:
[..]
Ah thnx! Dan is het duidelijk inderdaad
rip gratis geldquote:In 2025 wijzigt ons programma
Wat betekent dit voor jou?
Beste xxx
Wat goed dat je via je werkgever meedoet met a.s.r. Vitality. We willen je nu vast laten weten dat er volgend jaar belangrijke wijzigingen aankomen. In deze e-mail vertellen we je waarom we ons programma aanpassen en wat er voor jou verandert.
Waarom aanpassing nodig is
De afgelopen jaren is gebleken dat de kosten van het programma een stuk hoger zijn dan we vooraf hadden ingeschat. Om klanten te kunnen blijven motiveren hun vitaliteitsdoelen te halen zijn daarom wijzigingen nodig in de opzet en beloningen. We realiseren ons dat het programma daardoor anders wordt dan je gewend bent. Hieronder lees je welke aanpassingen 1 januari 2025 ingaan.
Wat verandert er voor jou vanaf 1 januari 2025?
Huidige beloningen vervallen
De huidige beloningen, zoals cadeaukaarten van onder andere Bol, cashback op Fitbit, Apple Watch en verzekeringen, vervallen. Natuurlijk blijven we je belonen voor het behalen van je week-, maand-, en jaardoelen! In september vertellen we je meer over de nieuwe vorm van belonen, waarmee je aantrekkelijke voordelen op diverse producten kunt verdienen.
• Heb je een Fitbit of Apple Watch via a.s.r. Vitality aangeschaft? Dan kun je deze gewoon blijven terugverdienen binnen de afgesproken 24 maanden, ook als die periode na 1 januari 2025 eindigt.
• Heb je een aanvullende zorgverzekering van a.s.r.? Dan ontvang je van je verzekeraar begin 2025 nog cashback volgens de huidige cashbackregeling. Daarna ontvang je geen cashback meer.
Gezondheid Check niet langer gratis
De a.s.r. Vitality Gezondheid Check is via het programma niet langer gratis. In september informeren we je waar je de Gezondheid Check kunt doen en wat deze gaat kosten.
Deelname voorzetten na uitdiensttreding
a.s.r. Vitality wordt een vast onderdeel van een aantal verzekeringen van a.s.r. Via je werkgever kun je deelnemen zonder een eigen verzekering. Ga je uit dienst? Dan kun je je deelname alleen voortzetten met een individuele zorg- of inkomensverzekering van a.s.r. Je hoeft hiervoor dan niet apart te gaan betalen.
Vitality Punten verdienen
Soms lukt intensief bewegen even niet. We willen je dan toch blijven aansporen te doen wat wél mogelijk is. Daarom verdien je straks makkelijker punten. En past de hoogte van je weekdoel zich sneller aan naar je behaalde resultaten. Met stappen, hartslag en evenementen blijf je gewoon punten verdienen. De overige manieren om punten te verdienen vervallen. Dat betekent dat je geen sportlessen meer kunt registreren via de app en dat de Fietsapp vervalt. Hoeveel punten je met stappen, hartslag en evenementen gaat verdienen, laten we je in september weten.
Zo blijf je op de hoogte
We kunnen ons goed voorstellen dat je graag wilt weten hoe a.s.r. Vitality er precies uit gaat zien. Medio september hoor je van ons wat je kunt verwachten vanaf 1 januari 2025. Op de informatiepagina wijzigingen 2025 kun je nog eens teruglezen wat er wijzigt en wat dit betekent.
Kunnen we nog iets anders voor je doen?
Kijk dan op onze website voor meer informatie of neem contact met ons op. We helpen je graag verder!
Ik denk dat ze weinig mensen meer overhouden hierna...quote:Op maandag 15 april 2024 12:19 schreef Evangelion het volgende:
Ik heb asr vitality via werk en kreeg net deze mail
[..]
rip gratis geld
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |