lol... dat is inderdaad een nulletje teveelquote:Op dinsdag 21 december 2021 14:03 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Ik herhaal het even voor je:
"Je eigen dokter spelen bij een globale pandemie is nog altijd het domste wat je kan doen."
En daarnaast: een BMI van 220 is extreem dodelijk. Zegt maar een factor 8 a 9 bovenop wat het zou moeten zijn.
Een huisarts is strafbaar bezig als ze jou aanraden dit tegen corona te gaan gebruiken. Lijkt mij dus sterk dat een huisarts jou dat gaat aanraden. Doet hij dat wel, dan zou ik snel een andere huisarts zoeken.quote:Op dinsdag 21 december 2021 14:05 schreef primumnonnocere het volgende:
[..]
lol... dat is inderdaad een nulletje teveelEn zorgen dat je gezond bent en voldoende vitamines en mineralen hebt heeft niets met eigen dokter spelen te maken. Ondersteunende supplementen ook niet. En wat ivermectine betreft, vraag het aan je huisarts of het kwaad kan zou ik zeggen, en als hij zegt dat de risicos laag zijn en jij vindt dat wat je erover gelezen hebt veelbelovend klinkt, dan zijn er genoeg adresjes op internet waar je het kopen kan. In nederland heb je trouwens ook een doktersgroep die dit toestuurt na een professioneel advies (van 100 euro)
Een dokter mag het niet voorschrijven maar kan je gerust informeren over de risicos. Hoe die doktersgroep dat in Nederland doet weet ik niet. Tenzij ze niet in Nederland zitten lijkt me dat inderdaad strafbaar. Het klopt dat ivermectine geen goedkeuring heeft om tegen covid te gebruiken, net zoals de mRNA therapieen (die hebben slechts een spoedgoedkeuring waardoor ze o.a niet aansprakelijk zijn). Pas in 2023 komt het middel op de markt als de resultaten van dit wereldwijde onderzoek positief blijken te zijn.quote:Op dinsdag 21 december 2021 14:13 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Een huisarts is strafbaar bezig als ze jou aanraden dit tegen corona te gaan gebruiken. Lijkt mij dus sterk dat een huisarts jou dat gaat aanraden. Doet hij dat wel, dan zou ik snel een andere huisarts zoeken.
En leuk dat het middel weinig bijwerkingen tegen waar het voor bedoeld is (tegen de meeste darmwormen, parasitaire mijten en luizen), maar een wetenschappelijk bewezen effect tegen corona is er nog steeds niet.
Gebruik jij ook bepaalde bloeddrukmedicijnen als jij last hebt van een gebroken been? Immers, het verlaagt je bloeddruk, dus dat kan nooit slecht voor je zijn toch?
Zelfs de grootste fabrikant heeft twijfels bij de werking ervan.(laatste alinea).quote:Op dinsdag 21 december 2021 14:16 schreef primumnonnocere het volgende:
[..]
Een dokter mag het niet voorschrijven maar kan je gerust informeren over de risicos. Hoe die doktersgroep dat in Nederland doet weet ik niet. Tenzij ze niet in Nederland zitten lijkt me dat inderdaad strafbaar. Het klopt dat ivermectine geen goedkeuring heeft om tegen covid te gebruiken, net zoals de mRNA therapieen (die hebben slechts een spoedgoedkeuring waardoor ze o.a niet aansprakelijk zijn). Pas in 2023 komt het middel op de markt als de resultaten van dit wereldwijde onderzoek positief blijken te zijn.
Natuurlijk hebben ze dat. Ze hebben immers een nieuwe covid pil gemaakt (en de effectiviteit ervan vergeleken met Remdesivir dat een lagere moldock score heeft dan ivermectine en ook minder bindingen aan gaat.Dat hebben ze kunnen doen omdat Remdesivir wel een officiele protease inhibitor is en ivermectine niet, zelfs al doet ivermectine die taak dus beter.)) Ter vergelijking, de moldock score van Ivermectine is -139.371 en van Remdesivir is -111.007. Het onderzoek naar die pil hebben ze ook nog eens vroegtijdig gestaakt wegens de positieve resultaten, en dat enige onderzoek is niet peer reviewed. Toch hebben verschillende landen het al gekocht en heeft het een spoed goedkeuring voor covid. Achteraf hebben ze moeten toegeven dat het spul toch niet zo goed werkt. Er wordt dus met twee maten gemeten.quote:Op dinsdag 21 december 2021 14:21 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Zelfs de grootste fabrikant heeft twijfels bij de werking ervan.(laatste alinea).
https://www.rechtspraak.n(...)t-aan-te-passen.aspx
Maar goed, ik laat het hier verder bij. Dit is een offtopic discussie.
Weinig. Want jou plannen gaan het niet worden.quote:Op zondag 19 december 2021 18:56 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Je ziet toch gewoon de feiten
we zijn weer in lockdown
ik denk dat er nieuwe oplossingen gevonden moeten worden
iets wat verder reikt dan prikjes nemen
het virus moet op een andere manier vernietigd gaan worden.
Misschien moet er gewoon wat in de lucht gespoten worden ofzo om het te killen
het probleem ontstaan vooral als de temperaturen dalen zeggen ze
maar in afrika hebben ze er ook last terwijl ze daar altijd hoge temperaturen hebben
We moeten een nieuwe weg inslaan om het virus de baas te worden
ik denk zelf meer aan verdelgingsmiddelen ofzo....
wat vind jij van mij plan?
Hoezo niet?quote:Op woensdag 22 december 2021 05:58 schreef Megumi het volgende:
[..]
Weinig. Want jou plannen gaan het niet worden.
Hoe zo wel? Overigens in het rijtje wat jij boven noemt staan geen uitvoerbare oplossingen. Virussen bijvoorbeeld zijn niet te verdelgen om maar eens wat te noemen.quote:
Maar heb je nou een grens dan? Neem je bv de tiende booster ook nog? Of heb je dan zoiets van - laat maar.quote:
Hoe meer boosters hoe beter, het is net als met alcohol.quote:Op woensdag 22 december 2021 08:01 schreef primumnonnocere het volgende:
Maar heb je nou een grens dan? Neem je bv de tiende booster ook nog? Of heb je dan zoiets van - laat maar.
Je durft gewoon niet serieus antwoord te geven. Heb je een grens? Waar ligt die?quote:Op woensdag 22 december 2021 09:23 schreef Ringo het volgende:
[..]
Hoe meer boosters hoe beter, het is net als met alcohol.
Dat ligt toch helemaal aan de omstandigheden. Het coronavirus waart op dit moment nog volop rond, er steekt nieuwe variant de kop op, de ziekenhuizen liggen vol en zorgmedewerkers lopen op hun tandvlees. Daarom heb ik geen moeite met een booster.quote:Op woensdag 22 december 2021 10:25 schreef primumnonnocere het volgende:
[..]
Ik vraag je gewoon of er een grens is waarop er teveel van je wordt gevraagd. jij bent degene die daar juist geen antwoord op durft te geven. Het heeft er bijvoorbeeld alle schijn van dat dit voorlopig niet ophoudt, en misschien wel nooit. Doe je dan nog mee? De termijn waarop een nieuwe booster noodzakelijk wordt geacht is ook al meermaals verschoven. In het VK nu minimaal 3 maanden. Dat zouden 4 spuiten per jaar zijn. Doe je dan nog mee?
Dank.quote:Op woensdag 22 december 2021 11:06 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat ligt toch helemaal aan de omstandigheden. Het coronavirus waart op dit moment nog volop rond, er steekt nieuwe variant de kop op, de ziekenhuizen liggen vol en zorgmedewerkers lopen op hun tandvlees. Daarom heb ik geen moeite met een booster.
Is corona praktisch verdwenen of vormt het virus niet langer een bedreiging voor de zorgcapaciteit, dan zie ik het nut niet in van een extra prik. Helaas hebben we dat punt nog niet bereikt.
De hoeveelheid prikken vind ik totaal niet relevant. Het is niet alsof ik na de derde of vierde prik plots bang hoef te zijn voor het vaccin.
Heb je dat artikel wel gelezen?quote:Op zaterdag 18 december 2021 20:54 schreef mrevil1337 het volgende:
Ja, maar ben tegen een vaccinatieplicht want het moet vrijwillig blijven (Artikel 11 van de grondwet).
Projecteer je eigen angsten nou niet op mij.quote:Op woensdag 22 december 2021 10:25 schreef primumnonnocere het volgende:
Ik vraag je gewoon of er een grens is waarop er teveel van je wordt gevraagd. jij bent degene die daar juist geen antwoord op durft te geven. Het heeft er bijvoorbeeld alle schijn van dat dit voorlopig niet ophoudt, en misschien wel nooit. Doe je dan nog mee? De termijn waarop een nieuwe booster noodzakelijk wordt geacht is ook al meermaals verschoven. In het VK nu minimaal 3 maanden. Dat zouden 4 spuiten per jaar zijn. Doe je dan nog mee?
Ik heb dan ook nergens gesteld dat corona verdwijnt. We moeten echter het punt bereiken dat het virus niet langer leidt tot overvolle ziekenhuizen. Of omikron de gehoopte verlichting brengt? Ik bid op m'n blote knietjes dat dat het geval is, maar het is afwachten. We weten op dit moment nog te weinig over de variant. Over een paar weken moet duidelijk zijn of de vlag uit kan.quote:Op woensdag 22 december 2021 11:29 schreef primumnonnocere het volgende:
[..]
Dank.
Corona verdwijnt niet.
Nieuwe varianten zijn het gevolg van leaky vaccines, dus die verdwijnen ook niet
De omicron variant heeft vooralsnog echter geleidt tot een flinke afname op de IC in verschillende landen
Maar de ziekenhuizen liggen vol, dat is het probleem. Of de capaciteit wel of niet meer wordt benut, is helemaal niet relevant. Ziekenhuizen liggen vol en zorgmedewerkers lopen op hun tandvlees. Daardoor kunnen we het virus niet op z'n beloop laten, omdat de zorg de druk anders niet meer aan kan.quote:De IC capaciteit wordt niet meer benut dan voorheen. Het is alleen sterk afgebouwd onder Rutte, en er heerst een media hysterie
Tsja, jij mag gerust bang zijn voor bijwerkingen. Ik ben dat totaal niet. Enige bijwerking van de eerste twee prikken, was een dagje een stijve arm. Maar succes met je angst.quote:Hier een leuk linkje over de griep: https://wwwnc.cdc.gov/eid/article/23/6/16-1417_article
Boosters presenteren niet hetzelfde risico als de eerdere shots. Dat risico groeit. Hartspierontsteking vindt bijvoorbeeld vooral plaats na de 2de spuit. (of het risico blijft groeien met toekomstige boosters gaan we nog achter komen. Theoretisch is dat waarschijnlijk.)
Nee, jij hoopt dat steeds meer mensen zich tegen de boosters keren. In dat opzicht zijn wappies net een stel jehova's: idealiter sluiten we ons allemaal aan bij hun waanzin.quote:Ik denk zelf dat veel mensen wel ergens een grens hebben liggen. Mensen die nu voor het uitsluiten van niet gevaccineerden zijn zullen bij zichzelf te rade moeten gaan of ze in de toekomst niet zelf slachtoffer worden van het beleid waar ze nu nog voorstander van zijn. Een spuit geweigerd en ook zij worden ten volste uitgesloten.
Ga jij ook al op die toer. Wat is iedereen hier vervelend zeg met al die ad hominems. Steeds maar doen alsof angt de reden is dat mensen zoals ik zich niet hebben laten vaccineren.quote:Op woensdag 22 december 2021 16:59 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik heb dan ook nergens gesteld dat corona verdwijnt. We moeten echter het punt bereiken dat het virus niet langer leidt tot overvolle ziekenhuizen. Of omikron de gehoopte verlichting brengt? Ik bid op m'n blote knietjes dat dat het geval is, maar het is afwachten. We weten op dit moment nog te weinig over de variant. Over een paar weken moet duidelijk zijn of de vlag uit kan.
[..]
Maar de ziekenhuizen liggen vol, dat is het probleem. Of de capaciteit wel of niet meer wordt benut, is helemaal niet relevant. Ziekenhuizen liggen vol en zorgmedewerkers lopen op hun tandvlees. Daardoor kunnen we het virus niet op z'n beloop laten, omdat de zorg de druk anders niet meer aan kan.
[..]
Tsja, jij mag gerust bang zijn voor bijwerkingen. Ik ben dat totaal niet. Enige bijwerking van de eerste twee prikken, was een dagje een stijve arm. Maar succes met je angst.
[..]
Nee, jij hoopt dat steeds meer mensen zich tegen de boosters keren. In dat opzicht zijn wappies net een stel jehova's: idealiter sluiten we ons allemaal aan bij hun waanzin.
Met alle respect, maar als ik jou was zou ik mij verre houden van wetenschappelijke publicaties. Dikke kans dat je die verkeerd interpreteert omdat je geen idee hebt hoe je zo'n onderzoek moet lezen (ik trouwens evenmin). Daar gaan de wappies al anderhalf jaar mee de mist in. Dan wordt weer gezwaaid met een of ander 'schokkend' onderzoek, dat uiteindelijk weer volstrekt verkeerd wordt gelezen door de wappiebrigade.quote:Op woensdag 22 december 2021 17:11 schreef primumnonnocere het volgende:
[..]
Ga jij ook al op die toer. Wat is iedereen hier vervelend zeg met al die ad hominems. Steeds maar doen alsof angt de reden is dat mensen zoals ik zich niet hebben laten vaccineren.
Dit is de nieuwste ontwikkeling.
https://www.sciencedirect(...)221002581?via%3Dihub
en dat lopen de zogenaamde wappies al tijden te roepen.
Dat de meelopers zich hebben laten overtuigen een onacceptabel risico aan te gaan betekent nog niet dat jullie goed bezig zijn. Het vaccin lekt en wordt ingezet tijdens een pandemie. Beide zijn BIG NONO's Toch wordt het gedaan. Mondkapjes werken niet. Dat was allang bekend. Toch worden nu onze oceanen voor honderden jaren vervuild. Waarom?.. juist.. vanwege angst! Niet de mijne maar die van jullie.
Lees dat artikel maar goed.
Een vaccin lekt als hij te weinig bescherming biedt. Dan geeft dat het virus de kans om te muteren tot hij niet meer door het vaccin getroffen wordt. kortom. Een lekkend vaccin produceert mutaties. Vaccineren tijdens een pandemie zorgt ervoor dat de vaccinatie antilichamen je lichaamseigen antilichamen wegconcureren. Dat dit gebeurt is ook afgelopen maand aangetoond. Het gevolg hiervan is dat je minder beschermd bent tegen ander ziektes.quote:Op woensdag 22 december 2021 17:15 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Met alle respect, maar als ik jou was zou ik mij verre houden van wetenschappelijke publicaties. Dikke kans dat je die verkeerd interpreteert omdat je geen idee hebt hoe je zo'n onderzoek moet lezen (ik trouwens evenmin). Daar gaan de wappies al anderhalf jaar mee de mist in. Dan wordt weer gezwaaid met een of ander 'schokkend' onderzoek, dat uiteindelijk weer volstrekt verkeerd wordt gelezen door de wappiebrigade.
Van de rest van je post snap ik niet gek veel. Onacceptabele risico's? Een vaccin dat lekt tijdens een pandemie? Whut?
Daar lijkt het op. https://www.medrxiv.org/c(...)03.21256520.full.pdfquote:Op woensdag 22 december 2021 17:53 schreef Monomeism het volgende:
terwijl je tegelijkertijd je immuunsysteem daarmee zeer wel mogelijk naar de klote helpt.
Dit zijn dan ook geen experimentele middelen, wappies willen dit graag aangrijpen als de fases zijn afgeraffeld door een eigen verzonnen draai eraan te geven.quote:Op zondag 19 december 2021 08:33 schreef primumnonnocere het volgende:
Vaccins enten je in, immuniseren, belemmeren besmettingen. Dat doen deze experimentele middelen niet. En je neemt ze ook niet om de 3 (hier nu nog 6) maanden. Vit D + K2 + Zink + NAD + ivermectine doet dat wel. Dus nee. Ik heb niet op me laten experimenteren en ben dat ook niet van plan. Totaal roekeloos! Hebben we dan niets van de Spaanse griep geleerd?
Maar omdat hij niet deskundig is. En ik ook niet; zoeken wij de informatie bij iemand die wel deskundig isquote:Op woensdag 22 december 2021 18:22 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je bent niet deskundig en beschikt ook niet over de juiste vaardigheden. Dat denk je alleen. Niet zoals zo'n Willem Engel, die van de daken schreeuwt dat hij een viroloog is, maar duidelijk van toeten noch blazen weet.
Ja, dat klopt dus gewoon niet he. mRNA is nog nooit eerder goedgekeurd voor menselijk gebruik. De trials van Pfizer eindigen in 2023 en die van Moderna in 2022, en iedere week komen er weer nieuwe inzichten in nieuwe wetenschappelijke publicaties voorbij. Dit is een experiment - objectief een feit.quote:Op woensdag 22 december 2021 18:46 schreef mrevil1337 het volgende:
[..]
Dit zijn dan ook geen experimentele middelen, wappies willen dit graag aangrijpen als de fases zijn afgeraffeld door een eigen verzonnen draai eraan te geven.
Een fase zoals de kinderstudies waren nog niet voltooid bijvoorbeeld.
mRNA is niet nieuw.
De spaanse griep was 100 jaar geleden, inmiddels zijn technieken fors verbeterd en weten wij beter.
(En nee ik ben ook tegen vaccinatieplicht of een 2G regeling maar controleer de bronnen wel).
Nee mRNA wordt al langer gebruikt in de zorg dat is een feit.quote:Op woensdag 22 december 2021 18:54 schreef primumnonnocere het volgende:
[..]
Ja, dat klopt dus gewoon niet he. mRNA is nog nooit eerder goedgekeurd voor menselijk gebruik. De trials van Pfizer eindigen in 2023 en die van Moderna in 2022, en iedere week komen er weer nieuwe inzichten in nieuwe wetenschappelijke publicaties voorbij. Dit is een experiment - objectief een feit.
mRNA wordt al veel langer gebruikt voor de behandeling van kankerpatienten.quote:Op woensdag 22 december 2021 18:54 schreef primumnonnocere het volgende:
[..]
Ja, dat klopt dus gewoon niet he. mRNA is nog nooit eerder goedgekeurd voor menselijk gebruik. De trials van Pfizer eindigen in 2023 en die van Moderna in 2022, en iedere week komen er weer nieuwe inzichten in nieuwe wetenschappelijke publicaties voorbij. Dit is een experiment - objectief een feit.
Een procesoperator die ineens viroloog isquote:Op woensdag 22 december 2021 08:09 schreef vosss het volgende:
Niet gevaccineerd en dat ga ik ook nooit doen.
Er deugt geen flikker aan heel die vaccins.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |