SPOILER: HontOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Linkjes voor informatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Oversterfte met als oorzaak griep (2019) en Covid-19 (2020/2021)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Heb ik covid, perziksap of griep? (laat je sowieso testen!)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Informatie over dagcijfersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Varianten waaronder OmicronOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gedragsregels in dit topic:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.bronquote:In de laatste acht weken was daarmee de kans om als volledig gevaccineerd persoon met het coronavirus in het ziekenhuis te worden opgenomen 12,5 keer lager dan voor een niet-gevaccineerde. Voor opname op de IC was die kans als volledig gevaccineerde 25 keer zo klein.![]()
![]()
Fieldlabs. Nog zoiets waar we geen reet mee hebben gedaan.quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:41 schreef THEFXR het volgende:
[..]
dat miljard van fieldlabs was goed besteed aan de GGD![]()
iemand heeft wel dat miljard gekregen en lacht zijn ballen uit zijn broek op een tropisch eilandquote:Op vrijdag 17 december 2021 23:43 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Fieldlabs. Nog zoiets waar we geen reet mee hebben gedaan.![]()
Haha, ben er even een paar uur uit geweest. Maar wat een soap is dit aan het worden. Best lachwekkend eigenlijk.![]()
Ben benieuwd wanneer follow the money ofzo de nieuwe Sywert achterhaaldquote:Op vrijdag 17 december 2021 23:41 schreef THEFXR het volgende:
[..]
dat miljard van fieldlabs was goed besteed aan de GGD![]()
![]()
Die 'lockdown' kwam ook omdat China het deed en het daarom de manier was. Dus we kende de term al van daar.quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:41 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Het is bizar dat men na 22 maanden met maatregelen nog steeds denkt dat lockdowns de enige uitweg zijn.
Ben benieuwd hoe men daar over gedacht zou hebben, als we niet de moderne communicatiemiddelen van nu zouden hebben.
Ik ben wel benieuwd hoe het was verkocht als dat nooit plaats had gevonden."Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life![]()
Dat begrijp ik dan inderdaad niet zo. Er moeten gewoon massaal militairen worden ingezet. Gewoon 24/7 als een raket het hele land platprikken. Die massale inzet zal vast wat kosten, maar nooit zoveel als een nieuwe lockdown.quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:35 schreef THEFXR het volgende:
[..]
24/7 boosteren, hoe moeilijk kan het zijn!![]()
Bestaat die soort die dan ook in talkshows mag komen?quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:43 schreef THEFXR het volgende:
en een journalist, die weer niet kritisch is
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life![]()
Beetje bij de les blijven graagquote:Op vrijdag 17 december 2021 23:44 schreef bloodymary1 het volgende:
Haha, ben er even een paar uur uit geweest. Maar wat een soap is dit aan het worden. Best lachwekkend eigenlijk.![]()
Dat jullie die talkshows nog kijken... Ik ga weer Netflixen. Karlek en Anarki is verrassend grappig.![]()
als men het echt belangrijk vind, ga je idd om 3 uur snacht je laten vaccineren voor een killer virus, maar dat is het niet.quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:45 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Dat begrijp ik dan inderdaad niet zo. Er moeten gewoon massaal militairen worden ingezet. Gewoon 24/7 als een raket het hele land platprikken. Die massale inzet zal vast wat kosten, maar nooit zoveel als een nieuwe lockdown.![]()
Was het zijn laatste media optreden dan? Want bij Op1 zeiden ze dat die op wintersport gaat.quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:43 schreef THEFXR het volgende:
kijk nu ff beau terug met gommers en een journalist, die weer niet kritisch is![]()
Undercover hierquote:Op vrijdag 17 december 2021 23:47 schreef bloodymary1 het volgende:
Dat jullie die talkshows nog kijken... Ik ga weer Netflixen. Karlek en Anarki is verrassend grappig.
Ferry Boumannnnnn yooooo
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Dat mag nog na 17u toch?quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:47 schreef Molo het volgende:
@:alpeko
Jij bent wel fucked ja
Gelukkig brandt daar nog wel licht![]()
Oh ja, die moet ik ook nog. Maar vond de film wat tegenvallen, daarom nog niet aan het nieuwe seizoen begonnen.quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:48 schreef Molo het volgende:
[..]
Undercover hier
Ferry Boumannnnnn yooooo![]()
Straks net alles weer lekker dicht met de feestdagen
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek![]()
Nog niet bijna dat ik die shit ga kijkenquote:Op vrijdag 17 december 2021 23:47 schreef bloodymary1 het volgende:
Dat jullie die talkshows nog kijken... Ik ga weer Netflixen. Karlek en Anarki is verrassend grappig.![]()
![]()
Morgen weer lekker mega druk in alle winkels want iedereen gaat even snel kerstinkopen doen.quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:48 schreef PzKpfw het volgende:
Straks net alles weer lekker dicht met de feestdagen![]()
Niet A dog’s way home?quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:47 schreef bloodymary1 het volgende:
Dat jullie die talkshows nog kijken... Ik ga weer Netflixen. Karlek en Anarki is verrassend grappig.![]()
die zoomt nog vanaf locatie, aaaah aaandacht!quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:47 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Was het zijn laatste media optreden dan? Want bij Op1 zeiden ze dat die op wintersport gaat.![]()
Definieer 'beter'. Met minder of zelfs geen maatregelen gaan er uiteraard veel meer doden vallen door het virus zelf.quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:41 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Wat is daar het voordeel van? Want je snapt uiteraard dat het dan niet beter gaat worden, met minder maatregelen.
Maar als ik moet kiezen tussen:
1. Geen enkele maatregel, het virus gaat massaal rond en lijdt tot zeer veel sterfte bij ouderen en risicogroepen.
2. Constant gejojo met disproportionele en niet nuttige maatregelen. Wat op de lange termijn juist veel meer schade en sterfte aanricht.
Dan kies je toch altijd voor scenario 1? We moeten eens accepteren dat lang niet alles zo maakbaar is als we zouden willen.![]()
Dat dacht ik ook, maar is verbazingwekkend leuk. En er komen ook tieten in voor en een blote kont en wiet.quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:49 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Nog niet bijna dat ik die shit ga kijken![]()
Tuurlijk niet…het is Nederlandquote:Op vrijdag 17 december 2021 23:44 schreef Automatisch het volgende:
ik hoop echt dat Nederland morgen ontploft.
[b]Hobbelicious is back!
[/b]![]()
Blote hont?quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:50 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook, maar is verbazingwekkend leuk. En er komen ook tieten in voor en een blote kont en wiet.![]()
Ga ws een uurtje eerder naar het terras want meer bekenden hebben inmiddels dat idee gekregen om nog even samen in het openbaar te kunnen "genieten" van onze multipass en hoe we met kerst ipv O&N alvast de kerststal in onze mancave's voor de bakker weten te krijgen."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Ik had het over talkshowsquote:Op vrijdag 17 december 2021 23:50 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook, maar is verbazingwekkend leuk. En er komen ook tieten in voor en een blote kont en wiet.tieten en konten zijn altijd goed. Als ze van vrouwen zijn dan
![]()
![]()
Yepquote:Op vrijdag 17 december 2021 23:49 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Morgen weer lekker mega druk in alle winkels want iedereen gaat even snel kerstinkopen doen.![]()
Pfoe, moeilijk moeilijk, zou adviseren van niet voor de veiligheidquote:Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Ow, verkeerd begrepen. Maar dan is het goed.quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:52 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik had het over talkshowstieten en konten zijn altijd goed. Als ze van vrouwen zijn dan
![]()
Nieuwe seizoen is prima.quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:48 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Oh ja, die moet ik ook nog. Maar vond de film wat tegenvallen, daarom nog niet aan het nieuwe seizoen begonnen.
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Friedman on Donahue![]()
Ik kies ook voor optie 1. Met een jaar of 80, 85 is je leven gewoon wel klaar. Maar nee, hoogbejaarden zijn pandaberen, en dienen zolang mogelijk in leven te blijvenquote:Op vrijdag 17 december 2021 23:49 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Definieer 'beter'. Met minder of zelfs geen maatregelen gaan er uiteraard veel meer doden vallen door het virus zelfs.
Maar als ik moet kiezen tussen:
1. Geen enkele maatregel, het virus gaat massaal rond en lijdt tot zeer veel sterfte bij ouderen en risicogroepen.
2. Constant gejojo met disproportionele en niet nuttige maatregelen. Wat op de lange termijn juist veel meer schade en sterfte aanricht.
Dan kies je toch altijd voor scenario 1?Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?![]()
Wat een totale chaos weer met dat OMT en de regering. Wees eens een keer duidelijk en ga gewoon boosteren.
Ik ben altijd best pro maatregelen geweest en heb me overal netjes aangehouden maar zelfs voor mij wordt het moeilijk om de boel nog serieus te nemen met deze ogenschijnlijke willekeur aan plotselinge nieuwe regels en gebrek aan duidelijkheid in combinatie met de totale boosterfaal.![]()
Ik vind Nederlandse series vreselijk maar deze tof. Morgen laatste aflevering van seizoen twee. Film nog niet gezienquote:Op vrijdag 17 december 2021 23:48 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Oh ja, die moet ik ook nog. Maar vond de film wat tegenvallen, daarom nog niet aan het nieuwe seizoen begonnen.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Gunstig, dan weten we zeker - twee weken - dat iedereen met O&N gelijktijdig op apegapen ligt en dan aan de zuurstof kan.quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:49 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Morgen weer lekker mega druk in alle winkels want iedereen gaat even snel kerstinkopen doen."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Oja dat miljard dat daaraan is weggepistquote:Op vrijdag 17 december 2021 23:44 schreef THEFXR het volgende:
[..]
iemand heeft wel dat miljard gekregen en lacht zijn ballen uit zijn broek op een tropisch eiland![]()
![]()
Ok maar even voor deze simpele Ria. Waarom is het nu zo extreem zorgelijk en worden zulke drastische voorstellen gedaan?
Ik snap het oprecht nietOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Zou de speakert gast in Eindhoven nog een leuke tekst hebben ingesproken?quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:54 schreef THEFXR het volgende:
morgen burgemeesters, die centrums sluiten![]()
![]()
hun ook niet, maar ze doen het lekker voor de macht.quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:54 schreef Molo het volgende:
Ok maar even voor deze simpele Ria. Waarom is het nu zo extreem zorgelijk en worden zulke drastische voorstellen gedaan?
Ik snap het oprecht niet![]()
![]()
Het is wonderlijk en uitzonderlijk dat men nog steeds niet begrijpt dat het niet om dat griepje gaat, maar om die QR code.
Omicron is de zoveelste nonsens, ... als in, u moet aan de QR code.,
Aangezien menigeen op dit moment gaat slapen zou ik op willen roepen morgen eens echt wakker te worden.![]()
Was er de oude speakertgast nog maar. Die riep gewoon dat Jezus alles kwam redden. Dat was tenminste nog geloofwaardig.quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:54 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Zou de speakert gast in Eindhoven nog een leuke tekst hebben ingesproken?![]()
Dat weten ze zelf ook niet Riaquote:Op vrijdag 17 december 2021 23:54 schreef Molo het volgende:
Ok maar even voor deze simpele Ria. Waarom is het nu zo extreem zorgelijk en worden zulke drastische voorstellen gedaan?
Ik snap het oprecht nietGewoon omdat het kan denk ik.
![]()
Ja, geweldige serie! Helemaal mee eens.quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:53 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik vind Nederlandse series vreselijk maar deze tof. Morgen laatste aflevering van seizoen twee. Film nog niet gezienwegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
quote:Op vrijdag 17 december 2021 23:54 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Zou de speakert gast in Eindhoven nog een leuke tekst hebben ingesproken?![]()
Enderhelve mieterOh how you'd have a happy life, if you did the things you like
Forum Opties Forumhop: Hop naar: