Erg respectvol kwam de vraag anders niet over. Het leek mij geen vraag die voortkwam uit oprechte belangstelling naar onze drijfveren, maar eerder als een verkapt verwijt: "Als het je niet bevalt, dan zoek je toch lekker ander werk?"quote:Op zaterdag 25 december 2021 00:00 schreef Phoenyx-God het volgende:
Ik heb trouwens alle respect voor jullie mensen, het is alleen dat met jullie gedachtegang jullie wat jullie eigen graf graven in het algemeen.
Allemaal de schuld van Phoenix-God. Die bracht ons op het idee dat we wanneer we ons werk niet leuk vinden, gewoon kunnen stoppen.quote:Op zaterdag 25 december 2021 14:32 schreef ophaling10 het volgende:
https://www.at5.nl/artike(...)aoyq-Q5hHgZYgx6BtPTE
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Plus: in gebieden waar onderbezetting is zouden ze niemand gaan verplichten. Dit was iig voor Noord Brabant het geval.quote:Op vrijdag 24 december 2021 23:53 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Er is met de OR afgesproken dat als het in een gebied niet lukt om op basis van vrijwilligheid de bezetting op maandag 20 en 27 december rond te krijgen, dat je dan verplicht kunt worden om op 1 van deze maandagen te komen, tenzij dit bijv. ivm mantelzorg of een 2e baan niet kan. Dmv een loting wordt dan bepaald wie er verplicht wordt te komen. Dat betekent dus dat een TC niet zomaar iedereen kan verplichten om tenminste 1 maandag te komen.
Bah das balen. Ik dacht nog met een beetje geluk romen ze m af en ben je er zo doorheen, maar ik ziet dat het helaas machinepost is..quote:Op maandag 27 december 2021 22:51 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik baal het van die npl mailing vrijdag: dan heb ik een hele grote wijk dal. En een gewone wijk piek/ maar die dal wijk is niet een al te beste wijk zullen we maar zeggen. Nu al vreselijk met het vuurwerk. En dat zal niet beter zijn vrijdag vrees ik
Ik vraag mij sowieso af hoe ze er bij komen. Het is een papiertje wat meteen de prullenbak in gaat. En mensen willen gewoon een beetje optijd thuis zijn oud jaar: om op visite te gaan of te krijgen.quote:Op woensdag 29 december 2021 17:36 schreef Bladblazer het volgende:
[..]
Bah das balen. Ik dacht nog met een beetje geluk romen ze m af en ben je er zo doorheen, maar ik ziet dat het helaas machinepost is..
Ja en vaak bezorg je dan in het nieuwe jaar nog best een behoorlijk aantal die eerder niet meegekomen waren en dan nutteloos zijn gewordenquote:Op woensdag 29 december 2021 18:08 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ik vraag mij sowieso af hoe ze er bij komen. Het is een papiertje wat meteen de prullenbak in gaat. En mensen willen gewoon een beetje optijd thuis zijn oud jaar: om op visite te gaan of te krijgen.
Mogen die dan niet gewoon weg? Dat is toch totaal nutteloos.quote:Op woensdag 29 december 2021 20:46 schreef Bladblazer het volgende:
[..]
Ja en vaak bezorg je dan in het nieuwe jaar nog best een behoorlijk aantal die eerder niet meegekomen waren en dan nutteloos zijn geworden
Tja, zou je wel zeggen..quote:Op woensdag 29 december 2021 20:49 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Mogen die dan niet gewoon weg? Dat is toch totaal nutteloos.
Lekker zinloos, allemaal post die bij 95% ongeopend bij het oud papier gaat.quote:Op donderdag 30 december 2021 14:28 schreef Bladblazer het volgende:
[..]
Tja, zou je wel zeggen..
Volgende week trouwens weer 2,1 miljoen stuks NPL en 1,3 miljoen vriendeloterij
Er staat nu een bericht op mijnwerk dat als er nog exemplaren komen deze week dat ze dan in de rode bak moeten.quote:Op woensdag 29 december 2021 20:49 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Mogen die dan niet gewoon weg? Dat is toch totaal nutteloos.
Had het gezien ja dankjewel. Ik moet deze week een nieuwe inwerken.. zo saaiquote:Op maandag 3 januari 2022 19:51 schreef Bladblazer het volgende:
[..]
Er staat nu een bericht op mijnwerk dat als er nog exemplaren komen deze week dat ze dan in de rode bak moeten.
Deze wijk is zo verrot dat je iemand wel echt alles moet laten zien op wat stukjes na. Zeker gezien deze persoon nog nooit post gelopen heeft. Maar komt goed.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 20:41 schreef Bladblazer het volgende:
Ja haha, maar na het eerste stukje kan je wel werk verdelen, was met inwerken vaak uiteindelijk sneller door de wijk heen dan alleen.
Werken jullie nog wel mensen 3 dagen in? Ik hoor steeds meer verhalen dat het 1 a 2 dagen is, waardoor het verloop groter wordt omdat nieuwe mensen niet genoeg ingewerkt zijn en daardoor ook langer over hun wijk doen.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 20:44 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Deze wijk is zo verrot dat je iemand wel echt alles moet laten zien op wat stukjes na. Zeker gezien deze persoon nog nooit post gelopen heeft. Maar komt goed.
Nee dat doen wij nog wel. Het maakt in feite ook niks uit. Want het kost je geen persoon extra ofzo. Wat stom dat ze dat doen. Beter iemand fatsoenlijk inwerken dan half half.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 12:18 schreef Bladblazer het volgende:
[..]
Werken jullie nog wel mensen 3 dagen in? Ik hoor steeds meer verhalen dat het 1 a 2 dagen is, waardoor het verloop groter wordt omdat nieuwe mensen niet genoeg ingewerkt zijn en daardoor ook langer over hun wijk doen.
Worden er nog mensen opgeleid dan? Hier vertrekt de een na de ander en er is al maanden geen nieuw personeel meer bij gekomen. Elke dag zijn er meerdere wijken die niet worden gelopen. Die worden dan niet eens naar de depots afgevoerd, omdat ze weten dat er toch niemand is die ze wegloopt.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 12:18 schreef Bladblazer het volgende:
[..]
Werken jullie nog wel mensen 3 dagen in? Ik hoor steeds meer verhalen dat het 1 a 2 dagen is, waardoor het verloop groter wordt omdat nieuwe mensen niet genoeg ingewerkt zijn en daardoor ook langer over hun wijk doen.
Leuke manier om het uurloon hoger te laten lijken dan het is. Overige arbeidsvoorwaarden zijn Financiële voordelen, eten en drinken, flexibiliteit op de werkvloer, kinderopvang en andere voordelen.quote:Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag.
In de avond pakketten bezorgen in een bestelbus van PostNL. Je bezorgt tijdens jouw rit zo’n 85 tot 125 bij mensen thuis. Bij drukte en onverwachte tegenslagen houd jij je hoofd koel. Jij bent namelijk een doorzetter die het juist leuk vindt dat er geen dag hetzelfde is.
Wat breng jij mee?
Een goeie conditie en sterke spieren om al die lichte en zware pakketten in en uit de bus te tillen;
Een goed humeur, want je bent ons visitekaartje;
Een koel hoofd, wel zo handig bij drukte en tegenslagen;
Zelfstandigheid en betrouwbaarheid. En daarnaast help je graag een collega als het nodig is;
Een geldig Nederlands B-rijbewijs;
Verder spreek, lees en versta je Nederlands en heb je een VOG (Verklaring Omtrent het Gedrag) nodig.
Wat bieden wij je?
Om te beginnen een contract voor 7 maanden, dat daarna verlengd kan worden, met 5 weken vakantie per jaar bij een fulltime baan;
Een bruto uurloon van ¤ 10,83 als je 21 jaar of ouder bent. Bovenop je salaris krijg je als pakketbezorger 8% vakantiegeld. Hiermee verdien je als bezorger van 21 jaar of ouder omgerekend ¤ 11,70 per uur. Vakantiegeld betalen we jaarlijks uit in mei.
We dragen bij aan je pensioen (vanaf je 21ste) en je krijgt een reiskostenvergoeding;
Je krijgt je overuren gewoon betaald of je spaart ze op voor extra vrije dagen ;
Omdat je natuurlijk nooit uitgeleerd bent, mag je helemaal voor niks allerlei interessante online trainingen volgen;
En je wordt lid van onze Personeelsvereniging, waardoor je kortingen krijgt op (zorg)verzekeringen, vakanties, uitjes en leuke producten.
Ik had het zelf ook een keer, moest iemand 2 dagen inwerken(die had al wel eerder ervaring met bezorgen), vervolgens waren er zieken de 2e dag en moest ik daar invallen en mocht de nieuwe collega zelf de wijk doen..quote:Op vrijdag 7 januari 2022 15:28 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Nee dat doen wij nog wel. Het maakt in feite ook niks uit. Want het kost je geen persoon extra ofzo. Wat stom dat ze dat doen. Beter iemand fatsoenlijk inwerken dan half half.
Nou, na 41 keer op een open loop bieden(weet niet of je m dan ook echt toegewezen moet krijgen) heb je eindelijk genoeg punten voor een cadeaubon van wel 5 euroquote:Op vrijdag 7 januari 2022 20:52 schreef V__L_N het volgende:
En zijn we allemaal lekker aan het Tradleren?
Hahaha. Ik zag ook een bericht dat ze een vacature hadden bij Admie, vroeg me af of dat stressvolle werk een beetje verdiend maar ik krijg steeds foutmeldingen als ik naar Mijn HR gaquote:Op vrijdag 7 januari 2022 22:00 schreef Rafierafie het volgende:
[..]
Worden er nog mensen opgeleid dan? Hier vertrekt de een na de ander en er is al maanden geen nieuw personeel meer bij gekomen. Elke dag zijn er meerdere wijken die niet worden gelopen. Die worden dan niet eens naar de depots afgevoerd, omdat ze weten dat er toch niemand is die ze wegloopt.
Ik kwam net tijdens mijn dagelijkse vacaturerondje deze tegen van PostNL:
[..]
Leuke manier om het uurloon hoger te laten lijken dan het is. Overige arbeidsvoorwaarden zijn Financiële voordelen, eten en drinken, flexibiliteit op de werkvloer, kinderopvang en andere voordelen.
Het klinkt zo aantrekkelijk dat ik haast geneigd ben om de switchen naar de pakketdienst
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |