Zo'n excuus ook weer. Inmiddels is het voor bijna iedereen al weer 6 maanden of meer geleden. Zeker voor de ouderen en de zorgmedewerkers.quote:Op woensdag 1 december 2021 12:40 schreef THEFXR het volgende:
Van Dissel: eerdere boosterprik had ziekenhuisopnames gescheeld
Verder is het zaak om niet te snel een extra prik te geven, zei Van Dissel: ze zijn pas effectief zo'n 6 maanden nadat iemand volledig was gevaccineerd.
Daling!quote:
Welnee, die is binnen een jaar weg.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:01 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Ik zie voor De Jonge een parlementaire enquete aankomen over een paar jaar. Duizenden oudjes gestorven omdat de booster te laat kwam.
Aan de ene kant kun je denken dat het dan wel mee zal vallen, maar aan de andere kant moet je beseffen dat het hoogstwaarschijnlijk wel toegenomen is, en dus wel besmettelijker moet zijn. En de absolute toename in de eerste maanden zal maar heel langzaam gaan.quote:Op woensdag 1 december 2021 12:01 schreef Momo het volgende:
[..]
De vraag is dan of het wel zo heel veel meer besmettelijk is dan Delta.
Meer zelfs. 391 + 50 = 441. Tenzij IC grotendeels naar kliniek terug stroomt (en dan is de instroom kliniek gewoon enorm laag).quote:Op woensdag 1 december 2021 13:02 schreef chratnox het volgende:
[..]
Damn, die daling. Dat houdt in dat er bijna 400 mensen ontslagen zijn uit de kliniek.
En die oudjes zijn dood.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:02 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Welnee, die is binnen een jaar weg.
Hopelijk een begin van de trend en niet een statistische schommelingquote:
Zeg maar, gelijk aan de bezuinigingsronde van kabinet Rutte 2?quote:Op woensdag 1 december 2021 13:02 schreef chratnox het volgende:
[..]
Damn, die daling. Dat houdt in dat er bijna 400 mensen ontslagen zijn uit de kliniek.
Was op 1 juni bijna iedereen volledig gevacinneerd?quote:Op woensdag 1 december 2021 13:02 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Zo'n excuus ook weer. Inmiddels is het voor bijna iedereen al weer 6 maanden of meer geleden. Zeker voor de ouderen en de zorgmedewerkers.
ze sturen ze naar huis en zadelen de thuiszorg er mee op.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:02 schreef chratnox het volgende:
[..]
Damn, die daling. Dat houdt in dat er bijna 400 mensen ontslagen zijn uit de kliniek.
Kan ook via de kelder uitstromenquote:Op woensdag 1 december 2021 13:03 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Meer zelfs. 391 + 50 = 441. Tenzij IC grotendeels naar kliniek terug stroomt (en dan is de instroom kliniek gewoon enorm laag).
Hm, dat hoeft toch niet persé? Als het een variant is die even besmettelijk is als delta maar beter vaccinatie kan omzeilen heb je een variant die een grotere poel heeft om in rond te gaan dan delta.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:03 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Aan de ene kant kun je denken dat het dan wel mee zal vallen, maar aan de andere kant moet je beseffen dat het hoogstwaarschijnlijk wel toegenomen is, en dus wel besmettelijker moet zijn. En de absolute toename in de eerste maanden zal maar heel langzaam gaan.
De 60 plus krap aan.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:04 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Was op 1 juni bijna iedereen volledig gevacinneerd?
Dat was op het laatst, met jonge mobiele mensen die makkelijk een afspraak online kunnen plannen. Bij deze groep duurt het allemaal veel langer. Daarom hadden ze daar eerder mee moeten beginnen.quote:Op woensdag 1 december 2021 12:48 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Kan het prikken niet gewoon in een week gepiept zijn? Op het hoogtepunt van vaccineren werden er dagelijks meer dan 100000 prikken gezet als ik me niet vergis.
Als dat in overleg met thuiszorg gaat hoeft dat geen probleem te zijn natuurlijk. Toch zijn deze cijfers wel enigzins bemoedigend. De instroom is nog steeds te hoog, maar de uitstroom is echt flink.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:05 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ze sturen ze naar huis en zadelen de thuiszorg er mee op.
Klopt, dat hoor je overal. Er is simpelweg geen plek dus ik kan het ze niet kwalijk nemen.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:05 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ze sturen ze naar huis en zadelen de thuiszorg er mee op.
Volgens @bloodymary1 nietquote:
Als die aan de beademing moeten etc. gaan ze toch ook gewoon naar de IC? Waarom zou dat niet zo zijn?quote:Op woensdag 1 december 2021 12:46 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Op zich wel, maar goed, dat moeten we maar aan de verzorgingshuizen overlaten. De mensen daar komen toch niet snel in het ziekenhuis terecht gok ik?
True, zou zich ook in stand kunnen houden en beter verspreiden doordat het langer besmettelijk is (dus niet zozeer een hogere kans op besmetting bij contact), of beter immuniteit kan ontwijken.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:05 schreef chratnox het volgende:
[..]
Hm, dat hoeft toch niet persé? Als het een variant is die even besmettelijk is als delta maar beter vaccinatie kan omzeilen heb je een variant die een grotere poel heeft om in rond te gaan dan delta.
Als de samples al in oktober in Nigeria gevonden zijn kun je je wel afvragen of die R echt in de richting van de 30 is. Tegelijkertijd laten de cijfers in Zuid-Afrika 5 verdubbelingen in zo'n 14 dagen zien, dat is wel echt significant.
daar zijn zoveel variabelen in. Misschien kan Omicron niet goed gedijen tegen Delta in een minder gevaccineerde populatie, misschien is omicron juist besmettelijker in een leeftijdsgroep, misschien is er sample-bias, misschien..quote:Op woensdag 1 december 2021 13:05 schreef chratnox het volgende:
[..]
Hm, dat hoeft toch niet persé? Als het een variant is die even besmettelijk is als delta maar beter vaccinatie kan omzeilen heb je een variant die een grotere poel heeft om in rond te gaan dan delta.
Als de samples al in oktober in Nigeria gevonden zijn kun je je wel afvragen of die R echt in de richting van de 30 is. Tegelijkertijd laten de cijfers in Zuid-Afrika 5 verdubbelingen in zo'n 14 dagen zien, dat is wel echt significant.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |