Mensen boven de 60 en zwakkeren en zorgmedewerkers wel ja. Daarna ging het hard, voor eind juli denk ik iedereen wel boven de 30 en in augustus de rest.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:04 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Was op 1 juni bijna iedereen volledig gevacinneerd?
De helft die daar ligt van 70 plus heeft hun eerste 2 shots nog niet eens, hoezo boosters.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:18 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Het is echt belangrijk dat 60+ zo snel mogelijk hun booster krijgen.
Met de kanttekening dat onder de groep 60-65 de vaccinatiegraad flink lager is.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:20 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Mensen boven de 60 en zwakkeren en zorgmedewerkers wel ja.
Dan moet die andere helft van 70+ maar snel aan hun eerste prikje.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:20 schreef Za het volgende:
[..]
De helft die daar ligt van 70 plus heeft hun eerste 2 shots nog niet eens, hoezo boosters.
Daar heb je gelijk in. Boosters is allemaal leuk maar het gros wat er ligt is niet gevaccineerd (70% hoorde ik gisteren). Dat los je dus niet op met boosters.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:20 schreef Za het volgende:
[..]
De helft die daar ligt van 70 plus heeft hun eerste 2 shots nog niet eens, hoezo boosters.
Daarom vaccinatieplicht voor 60+. Pleit ik nogmaals voorquote:Op woensdag 1 december 2021 13:21 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Daar heb je gelijk in. Boosters is allemaal leuk maar het gros wat er ligt is niet gevaccineerd (70% hoorde ik gisteren). Dat los je dus niet op met boosters.
De administratie van die groep is ook een zooitje, omdat het niet via de GGD ging, maar via de huisarts. Er waren veel problemen met het doorgeven van die cijfers.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:21 schreef Bliksem92 het volgende:
[..]
Met de kanttekening dat onder de groep 60-65 de vaccinatiegraad flink lager is.
Was dat niet omdat die groep bij de huisarts is geprikt met AZ en die dan niet inde GGD priktotalen zijn meegenomen?quote:Op woensdag 1 december 2021 13:21 schreef Bliksem92 het volgende:
[..]
Met de kanttekening dat onder de groep 60-65 de vaccinatiegraad flink lager is.
Zolang die het aan kunnen prima toch. In de ziekenhuizen kan dat blijkbaar niet. Prima oplossing .quote:Op woensdag 1 december 2021 13:08 schreef Elan het volgende:
[..]
Juist.
Mijn zus werkt in de thuiszorg en is door leidinggevenden al voorbereid dat er een gigantische toename komt van mensen die eigenlijk in ziekenhuizen hadden moeten blijven onder normale omstandigheden maar nu ontslagen worden.
Lekker de problemen verplaatsen genot.
De huisartsen zelf hebben dat wel redelijk op orde volgens mij, het probleem zat hem inderdaad in het combineren van al die cijfers.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:22 schreef Tijn het volgende:
[..]
De administratie van die groep is ook een zooitje, omdat het niet via de GGD ging, maar via de huisarts. Er waren veel problemen met het doorgeven van die cijfers.
Gedeeltelijk ja. Maar het gestuntel van Hugo met AZ heeft ook flinke schade aangericht.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:23 schreef pullup het volgende:
[..]
Was dat niet omdat die groep bij de huisarts is geprikt met AZ en die dan niet inde GGD priktotalen zijn meegenomen?
Dat is te riskant.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:21 schreef Momo het volgende:
Dan moet die andere helft van 70+ maar snel aan hun eerste prikje.
De huisartsen zelf hebben ongetwijfeld hun gegevens paraat. De vraag is of ze het ook hebben doorgegeven aan het RIVM.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:23 schreef Bliksem92 het volgende:
[..]
De huisartsen zelf hebben dat wel redelijk op orde volgens mij, het probleem zat hem inderdaad in het combineren van al die cijfers.
Op het moment dat het speelt heb je weinig in te brengen hoor. Niet als patiënt en niet als familie. Ervaren met mijn vader. 4 maanden geklooi met IC, verpleegafdeling, verpleeghuis en hospice. Had hem lekker meteen die nacht vredig laten inslapen. Maar er was geen keus, de ambulance was gebeld, anders ging hij dood. Was overigens net voor corona en ging om een zware griep.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:13 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik denk dat de kern is dat de keuze aan henzelf is. Als iemand er zelf voor kiest niet op de IC opgenomen te willen worden is dat de keuze van die persoon, daar hebben wij niets van te vinden. Indien diegene dat wel wil is dat een gesprek tussen de IC arts en die persoon om wel of niet te doen.
Voor zover ik weet is dat al een tijdje in kannen en kruiken. Maar dat is alweer een tijdje geleden. AZ wordt sowieso niet meer gebruikt.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:24 schreef Tijn het volgende:
[..]
De huisartsen zelf hebben ongetwijfeld hun gegevens paraat. De vraag is of ze het ook hebben doorgegeven aan het RIVM.
Fixedquote:Op woensdag 1 december 2021 13:18 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Het is echt belangrijk dat 60+ zo snel zorgvuldig mogelijk hun booster krijgen.
Dat zou weleens kunnen. Vanmorgen werd daar een vraag over gesteld maar praatte Kuipers daar overheen. Daar had @DireStraits7 het net over volgens mij.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:19 schreef Bliksem92 het volgende:
[..]
Ik heb een vermoeden dat dankzij de vaccins de gemiddelde ligduur korter wordt. Dus gevaccineerden die opgenomen worden ondanks vaccinatie bezetten minder lang een bed (dan een vergelijkbaar iemand zonder vaccin), en aangezien het percentage gevaccineerden dat opgenomen wordt steeds groter wordt zou dat het een en ander kunnen verklaren.
Disclaimer: speculatie van mijn kant.
Het zou ook nog kunnen dat het te maken heeft met die leeftijden, de besmettingscijfers van de afgelopen tijd laten zien dat het percentage echt ouderen al een tijdje aan het dalen is in verhouding tot de jongere leeftijdsgroepen. Is het niet zo dat hoe jonger de patiënt hoe korter de ligduur? Op de verpleegafdeling in ieder geval.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:28 schreef chratnox het volgende:
[..]
Dat zou weleens kunnen. Vanmorgen werd daar een vraag over gesteld maar praatte Kuipers daar overheen. Daar had @:DireStraits7 het net over volgens mij.
Vervelend die ervaring. Mijn ervaring (met mijn schoonvader) is juist anders. Die had aangegeven dat hij niet gereanimeerd wilde worden en lag in het ziekenhuis. Zijn nieren werkte bijna niet meer dus zou hij aan dialyse moeten e.d., toen heeft hij gezegd dat hij dat niet meer wilde doen en gewoon naar de hospice wilde. De huisarts is daarin wel ontzettend belangrijk geweest, die heeft hem echt bijgestaan en teruggepushed op de artsen.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:26 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Op het moment dat het speelt heb je weinig in te brengen hoor. Niet als patiënt en niet als familie. Ervaren met mijn vader. 4 maanden geklooi met IC, verpleegafdeling, verpleeghuis en hospice. Had hem lekker meteen die nacht vredig laten inslapen. Maar er was geen keus, de ambulance was gebeld, anders ging hij dood. Was overigens net voor corona en ging om een zware griep.
Lijkt me idd te vroeg als je volgende winter op wintersport wiltquote:Op woensdag 1 december 2021 13:29 schreef Spablauw214 het volgende:
De groep <60 zonder onderliggend lijden staat gepland vanaf maart. Na de winter. Is dit een grap?
Dus die mogen niet meer naar Frankrijk op vakantie??! Kamervragen, nu.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:29 schreef Spablauw214 het volgende:
De groep <60 zonder onderliggend lijden staat gepland vanaf maart. Na de winter. Is dit een grap?
Die gevaccineerden met AZ hebben toch ook allemaal hun QR-Code gedownload omdat ze die nodig hebben. Dan staan ze toch geregistreerd bij het RIVM.quote:Op woensdag 1 december 2021 13:24 schreef Tijn het volgende:
[..]
De huisartsen zelf hebben ongetwijfeld hun gegevens paraat. De vraag is of ze het ook hebben doorgegeven aan het RIVM.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |