Denk dat Schakel meer verdiend dan ikquote:
Dat hoor ik er wel meer zeggenquote:Op zaterdag 27 november 2021 14:44 schreef hemarookworst het volgende:
Ik verdien ook meer, maar krijg het niet
kan er altijd nog een usb-c docking aan hangen ofzoquote:Op zaterdag 27 november 2021 14:39 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
ik heb ook geen ethernet aansluiting op laptop
Gezellig tochquote:Op zaterdag 27 november 2021 14:53 schreef Schakeltopia het volgende:
dat blijft dan maar ratelen en ratelen
Tenzij je moet kakken terwijl je op locatie bij een cursus bentquote:
Maar daar gaat het nu niet omquote:Op zaterdag 27 november 2021 14:57 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Tenzij je moet kakken terwijl je op locatie bij een cursus bent
Waarom zet je dan niet gewoon de verwarming aan. Je moet toch sowieso stoken om het vocht in huis weg te houden.quote:
zet ik toch ookquote:Op zaterdag 27 november 2021 15:01 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Waarom zet je dan niet gewoon de verwarming aan. Je moet toch sowieso stoken om het vocht in huis weg te houden.
14 graden is wel erg fripsquote:
Ja, gisteren ook al.quote:
Ik ben niet zo kou-kleum maar 14 gr in huis is mij zelfs te fripsquote:
Het was hier 16 vanmorgenquote:Op zaterdag 27 november 2021 15:09 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik ben niet zo kou-kleum maar 14 gr in huis is mij zelfs te frips
Ja was hier ook goed afgekoeld 16.4 graden Toen ik naar bed ging was het 19 gradenquote:
echt he. hier hebben ze ook de hele straat gedaan. en heb ook het gevoel dat het eerder beter was. maarja op papier is het nu fantastischquote:Op zaterdag 27 november 2021 15:12 schreef Rafeiro het volgende:
Het was hier altijd rond de 20 graden, nu nieuwe isolatie en koud
Was hier net zo, ze zijn er nu achter dat er van alles fout zit.quote:Op zaterdag 27 november 2021 15:12 schreef Rafeiro het volgende:
Het was hier altijd rond de 20 graden, nu nieuwe isolatie en koud
Ze zijn hier in de fabriek dingen vergeten te doen. Ze was de aanhechting tussen raamkozijn en muur ene naad van duimdik waar geen isolatie wasquote:Op zaterdag 27 november 2021 15:15 schreef Schakeltopia het volgende:
ze hebben hier ook nieuwe raam geplaatst. nou dat rossen ze eruit met hamers. pleuren het nieuwe erin. maar dat ze alles losrammen hebben ze geen boodschap aan
Details? kan ik naar de aannemer sjokkenquote:Op zaterdag 27 november 2021 15:14 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Was hier net zo, ze zijn er nu achter dat er van alles fout zit.
WIj hebben hele nieuwe puien gekregen. Ik heb 7 jaar geklaagd over kou.quote:Op zaterdag 27 november 2021 15:18 schreef Rafeiro het volgende:
[..]
Details? kan ik naar de aannemer sjokkenZitten hier nu nog in de buurt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |