- Door in huis te blijven worden de kansen op een auto-ongeluk vele malen kleiner.quote:Op vrijdag 26 november 2021 13:14 schreef Megumi het volgende:
[..]
Nieuwsupdate met het vaccin zijn de kansen dat je op IC of in het ziekenhuis terecht komt vele malen kleiner. Dus stop met het verspreiden van nepnieuws en nepinformnatie en doe zelf maar aan het optyfen naar een vaccin locatie en haal je gratis prikje. Dan doe je wat nuttigs. Dan kan iemand wellicht aan kanker geholpen worden en dergelijke. Maar nu moeten optyfen door wellicht een wappie als jij? Die omdat ze een covid vaccin weigeren en daar door onnodig een IC plek bezetten.
Dat kunnen we wel met elkaar eens zijn. Spannende tijden maar ook interessante tijden.quote:Op vrijdag 26 november 2021 13:27 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Ze worden minder besmet en zijn minder besmettelijk wat dus optelt. Verder hoeft er voor mij geen drang te zijn. Gewoon een fatsoenlijke vaccinatiecampagne opzetten op scholen en stoppen met dat angstige gedoe over het vaccineren van kinderen. Dan zal je zien dat de cijfers voor vrijwillige vaccinatie omhoog schieten. Liever zoveel mensen, ongeacht leeftijd, vrijwillig vaccineren, dan maatregelen om mensen die niet willen toch te vaccineren.
[..]
Ik snap je voorzichtigheid en het is terecht dat er voorzichtig wordt beoordeeld of het vaccin meerwaarde heeft voor kinderen. Maar die leeftijd waarvoor het is goedgekeurd wordt ook niet zomaar verlaagd. Daar is extra naar gekeken en wereldwijd zijn er al heel veel kinderen gevaccineerd. Ik denk echt dat daar de grootste winst te behalen is in Nederland.
Ik zei het in een ander topic ook al; ik heb vorige maand mijn zoontje laten vaccineren tegen de standaard kinderziektes. Geen dwang, geen QR-code, geen gedreig met maatregelen, gewoon omdat ik de uitnodiging kreeg. Gewoon omdat die vaccins zich bewezen hebben. Grappig hoe dat werkt he?quote:Op vrijdag 26 november 2021 13:27 schreef PiyeReloaded het volgende:
Dan zal je zien dat de cijfers voor vrijwillige vaccinatie omhoog schieten.
Besef wel even dat Pfizer zelf aandeel heeft in die al die goedkeuringen, de bijbehorende onderzoeken financiert en dat daarom de 'wij van WC-eend'-adviezen en goedkeuringen mij geen knip voor de neus waard zijn.quote:Maar die leeftijd waarvoor het is goedgekeurd wordt ook niet zomaar verlaagd. Daar is extra naar gekeken en wereldwijd zijn er al heel veel kinderen gevaccineerd. Ik denk echt dat daar de grootste winst te behalen is in Nederland.
Vaccins zijn een bewezen methode om ziektes te onderdrukken. En jou post overtuigd mij niet van het tegendeel. En overtuigd mij ook binnen een kader dat gezondheid wat ook een grondrecht recht is dat een verplichten van een vaccin wellicht dus een noodzaak is. Los even van kinderen natuurlijk.quote:Op vrijdag 26 november 2021 13:28 schreef Thrilled het volgende:
[..]
- Door in huis te blijven worden de kansen op een auto-ongeluk vele malen kleiner.
- Door niet te eten worden de kansen op obesitas vele malen kleiner.
- Door niet te roken worden de kansen op longkanker vele malen kleiner.
Jij wil graag nog zo'n 100 euro per maand per persoon meer aan je ziektekosten verzekering betalen?quote:Op vrijdag 26 november 2021 13:32 schreef Thrilled het volgende:
[..]
Ik zei het in een ander topic ook al; ik heb vorige maand mijn zoontje laten vaccineren tegen de standaard kinderziektes. Geen dwang, geen QR-code, geen gedreig met maatregelen, gewoon omdat ik de uitnodiging kreeg. Gewoon omdat die vaccins zich bewezen hebben. Grappig hoe dat werkt he?
[..]
Besef wel even dat Pfizer zelf aandeel heeft in die al die goedkeuringen, de bijbehorende onderzoeken financiert en dat daarom de 'wij van WC-eend'-adviezen en goedkeuringen mij geen knip voor de neus waard zijn.
Ik kan echt niet wachten tot we 1 of 2 jaar verder uit deze onzin zijn en alle shit boven komt drijven van de smerige spelletjes die nu gespeeld worden. En al die tijd wordt er niks gedaan aan het überhaupt nog maar beginnen aan de opschaling van de zorg... wat een poppenkast...
Klopt. Vaccins die normaliter jarenlang getest worden in het veld, waar niet op deze schaal dit soort bijwerkingen van gemeld worden, zonder dat daar verplichtingen, voorwaarden, dwang of drang tegenover staan. Tegen ziektes die we niet alsnog via gevaccineerden (en dieren) kunnen krijgen, waardoor 100% immuniteit simpelweg onmogelijk is.quote:Op vrijdag 26 november 2021 13:34 schreef Megumi het volgende:
[..]
Vaccins zijn een bewezen methode om ziektes te onderdrukken. En jou post overtuigd mij niet van het tegendeel. En overtuigd mij ook binnen een kader dat gezondheid ook een recht is dat een verplichten van een vaccin wellicth dus een noodzaak is. Los even van kinderen natuurlijk.
Jahoor, maar dat is niet eens nodig. Schrap de donaties aan de EU, schrap de absurde en onhaalbare klimaatdoelstellingen en je houdt miljarden over. Stop dat in onze eigen zorg en je begint tenminste met het oplossen van 1 deel van het probleem.quote:Op vrijdag 26 november 2021 13:34 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Jij wil graag nog zo'n 100 euro per maand per persoon meer aan je ziektekosten verzekering betalen?
Achteraf een onschuldig virus? Dat moet nog maar blijken. Op zich trek ik dan einde discussie met jou. De schade van het corona virus is enorm.quote:Op vrijdag 26 november 2021 13:41 schreef Thrilled het volgende:
[..]
Klopt. Vaccins die normaliter jarenlang getest worden in het veld, waar niet op deze schaal dit soort bijwerkingen van gemeld worden, zonder dat daar verplichtingen, voorwaarden, dwang of drang tegenover staan. Tegen ziektes die we niet alsnog via dieren kunnen krijgen, waardoor 100% immuniteit simpelweg onmogelijk is.
Vaccineren tegen een corona virus is dus van een heel andere orde dan tegen de bof of mazelen en daardoor totaal niet te vergelijken. Dat we zo snel, zo'n nieuw vaccin, tegen (achteraf) zo'n relatief onschuldige ziekte, op deze schaal door iedereen z'n strot heen aan het duwen zijn en er vervolgens vrijheden voor afpakken als je het niet doet, is echt het schandaal van de eeuw.
Nou, als we bij de uitbraak IFR schattingen van 3 / 4% horen, de wereld daarop in de paniekmodus schiet en we nu op 0-komma-zoveel zitten dan is dat achteraf gezien dus veel minder heftig dan we aanvankelijk dachten.quote:Op vrijdag 26 november 2021 13:48 schreef Megumi het volgende:
[..]
Achteraf een onschuldig virus? Dat moet nog maar blijken. Op zich trek ik dan einde discussie met jou.
Nou ik woon zelf dichtbij OLVG en dergelijke. En ben daar ook patient. En die melden dat zijn op hun covid afdeling voornamelijk ongevaccineerde wappies aantreffen?quote:Op vrijdag 26 november 2021 13:49 schreef Thrilled het volgende:
[..]
Nou, als we bij de uitbraak IFR schattingen van 3 / 4% horen, de wereld daarop in de paniekmodus schiet en we nu op 0-komma-zoveel zitten dan is dat achteraf gezien dus veel minder heftig dan we aanvankelijk dachten.
Je kan toch niet ontkennen dat de impact van corona op de zorg hetzelfde is als die tijdens een griepseizoen? Dat voornamelijk ouderen en zwakkeren getroffen worden? Waarom dan toch steeds die kop in het zand steken?
quote:Op vrijdag 26 november 2021 13:52 schreef Megumi het volgende:
[..]
Nou ik woon zelf dichtbij OLVG en dergelijke. En die melden dat zijn op hun covid afdeling voornamelijk ongevaccineerde wappies aantreffen.
Dat is zeker wel te ontkennen. En al diverse malen door vele mensen ontkracht. Het is heel erg anders. Dat jij daar niet aan wil, is prima, maar stop met te doen alsof dat een feit is. Want dat is het heel expliciet niet. Het is BNW en nonsens.quote:Op vrijdag 26 november 2021 13:49 schreef Thrilled het volgende:
[..]
Nou, als we bij de uitbraak IFR schattingen van 3 / 4% horen, de wereld daarop in de paniekmodus schiet en we nu op 0-komma-zoveel zitten dan is dat achteraf gezien dus veel minder heftig dan we aanvankelijk dachten.
Je kan toch niet ontkennen dat de impact van corona op de zorg hetzelfde is als die tijdens een griepseizoen? Dat voornamelijk ouderen en zwakkeren getroffen worden? Waarom dan toch steeds die kop in het zand steken?
Ze hebben een afdeling west en oost. Maar dat het voornamelijk ongevaccineerden zijn op de IC is duidelijk. En ja mijn internist heeft het over wappies en dergelijke. En is die lui wel wat zat. Want zij is oncoloog en moet daardoor hele vervelende keuzes maken. Ik heb zelfs eens tegen haar gezegd rustig aan dood gaan we allemaal.quote:Op vrijdag 26 november 2021 13:55 schreef Thrilled het volgende:
[..]'en dergelijke', je woont op meerdere plekken? En die woordvoerder noemt het 'ongevaccineerde wappies', gotcha
Zou het nog niet doen...quote:Op donderdag 25 november 2021 23:36 schreef capricia het volgende:
Ga jij je kinderen laten vaccineren?
Ik vermoed dat er wel wat kankerpatiënten zijn en dergelijke die hun zorg uitgesteld zien daar anders over denken.quote:Op vrijdag 26 november 2021 13:41 schreef Thrilled het volgende:
Dat we zo snel, zo'n nieuw vaccin, tegen (achteraf) zo'n relatief onschuldige ziekte, op deze schaal door iedereen z'n strot heen aan het duwen zijn en er vervolgens vrijheden voor afpakken als je het niet doet, is echt het schandaal van de eeuw.
Ook daarbij kunnen in zeldzame gevallen vervelende bijwerkingen optreden.quote:Op vrijdag 26 november 2021 09:22 schreef DoritosDieBlauwe het volgende:
oo nee ik bedoel alleen de covid vaccinatie, niet de standaard vaccinaties die we hebben.
Ik wil niet veel zeggen, maar ik heb zowel de bof, de rode hond als de mazelen gehad als kind. Vrij onschuldig. Toch worden kinderen daar tegen gevaccineerd omdat het in sommige gevallen minder onschuldig verloopt.quote:Op vrijdag 26 november 2021 13:41 schreef Thrilled het volgende:
[..]
Klopt. Vaccins die normaliter jarenlang getest worden in het veld, waar niet op deze schaal dit soort bijwerkingen van gemeld worden, zonder dat daar verplichtingen, voorwaarden, dwang of drang tegenover staan. Tegen ziektes die we niet alsnog via gevaccineerden (en dieren) kunnen krijgen, waardoor 100% immuniteit simpelweg onmogelijk is.
Vaccineren tegen een corona virus is dus van een heel andere orde dan tegen de bof of mazelen en daardoor totaal niet te vergelijken. Dat we zo snel, zo'n nieuw vaccin, tegen (achteraf) zo'n relatief onschuldige ziekte, op deze schaal door iedereen z'n strot heen aan het duwen zijn en er vervolgens vrijheden voor afpakken als je het niet doet, is echt het schandaal van de eeuw.
Kinderen zijn net zo zeer ongevaccineerden. Genoeg ongevaccineerden die in de 20 zijn, dienhet ook niet nodig hebben, toch ben jij daar ineens wel prikgeil.quote:Op vrijdag 26 november 2021 09:10 schreef Megumi het volgende:
[..]
Maar waarom kinderen vaccineren als dat helemaal niet nodig is? Dat is meer de vraag. Voorbeeld kinderen vaccineren puur om alleen de ongevaccineerden te beschermen? Slechte zaak denk ik.
Hou kom je daar bij. Nergens post ik dat. En misschien bij jij lockdown geil?quote:Op maandag 29 november 2021 12:40 schreef IkBenDeBaas het volgende:
[..]
Kinderen zijn net zo zeer ongevaccineerden. Genoeg ongevaccineerden die in de 20 zijn, dienhet ook niet nodig hebben, toch ben jij daar ineens wel prikgeil.
De BMR en DKTP krijgen kinderen ook. Niet omdat het risico dat ze het krijgen zo groot is, of dat ze er ernstig ziek van worden, maar vanwege die enkele uitzonderingen die er zeer ziek, gehandicapt van kunnen worden, of zelfs sterven.quote:Op maandag 29 november 2021 12:43 schreef Megumi het volgende:
Hou kom je daar bij. Nergens post ik dat. En misschien bij jij lockdown geil?
De voorlopige conclusie die ik hier uit trek is dat het wellicht verstandig is om kinderen met onderliggende klachten dus te vaccineren maar dat daar verder onderzoek naar gedaan wordt. Je post maakt duidelijk dat de wetenschap en de inzet van deze medici/wetenschappers belangrijk is.quote:Op maandag 29 november 2021 14:28 schreef Gia het volgende:
[..]
De BMR en DKTP krijgen kinderen ook. Niet omdat het risico dat ze het krijgen zo groot is, of dat ze er ernstig ziek van worden, maar vanwege die enkele uitzonderingen die er zeer ziek, gehandicapt van kunnen worden, of zelfs sterven.
Hetzelfde risico is er met Covid-19:
https://www.lumc.nl/over-(...)ids-blijft-doorgaan/
Alleen de kinderen met onderliggend lijden vaccineren, voorkomt dus niet dat ze alsnog besmet kunnen worden door klasgenootjes die niet-gevaccineerd zijn.quote:Op maandag 29 november 2021 14:36 schreef Megumi het volgende:
De voorlopige conclusie die ik hier uit trek is dat het wellicht verstandig is om kinderen met onderliggende klachten dus te vaccineren maar dat daar verder onderzoek naar gedaan wordt. Je post maakt duidelijk dat de wetenschap en de inzet van deze medici/wetenschappers belangrijk is.
Ik ben van mening dat het vaccineren van kinderen en jong volwassen een probleem is als daar medisch gezien geen noodzaak voor is.quote:Op maandag 29 november 2021 14:54 schreef Gia het volgende:
[..]
Alleen de kinderen met onderliggend lijden vaccineren, voorkomt dus niet dat ze alsnog besmet kunnen worden door klasgenootjes die niet-gevaccineerd zijn.
Je hebt daar straks dezelfde discussie als bij de volwassenen.
Met de dktp en bmr zorg je voor het voorkomen van uitbraken en het risico dat enkele kindjes erg ziek worden.
Dat werkt ook bij Corona zo.
Zucht...quote:Op maandag 29 november 2021 15:19 schreef bellamy13 het volgende:
Mijn zoon heeft nu corona. Als de hele hype er niet geweest was, had ik hem in een normale situatie niet eens thuis gehouden. Nu 7 dagen in quarantaine, school achterstand proberen te beperken, werk afzeggen. Kan me niet voorstellen dat je besmettelijk bent zonder symptonen. Maargoed we doen maar wat moet...
Ik zie in 99.999% van de gevallen om me heen hetzelfde: het is minder heftig dan een verkoudheid (voor gezonde kinderen). Toch wordt er angst gezaaid (zie dit vooral in het buitenland) dat je kind gegarandeerd (bij wijze van spreke) dood gaat als het zich niet vaccineerd.
Ben vooral benieuwd wie geroepen heeft dat kinderen gevaccineerd moeten worden omdat ze anders sterven.quote:Op maandag 29 november 2021 16:42 schreef bellamy13 het volgende:
Grappig hoe de mening met de maand verandert hier. Paar maanden geleden werd nog geroepen dat kinderen niet ziek worden, en daardoor het virus nauwelijks verspreiden.
Nu wordt er gezucht als je het onzin vindt om je kind dat geen symptonen heeft 7 dagen thuis te houden.
Wat als de overheid over 3 weken weer roept dat kinderen toch minder besmettelijk zijn en niet thuis hoeven te blijven? Gaan we dat dan weer roepen met zn allen
Alweer wappies?quote:Op maandag 29 november 2021 16:44 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ben vooral benieuwd wie geroepen heeft dat kinderen gevaccineerd moeten worden omdat ze anders sterven.
Anderzijds: dat wappies het vooral moeten hebben van waanideeën en valse informatie was onderhand wel duidelijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |