SPOILER: HontOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Linkjes voor informatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Oversterfte met als oorzaak griep (2019) en Covid-19 (2020/2021)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Heb ik covid, perziksap of griep? (laat je sowieso testen!)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Informatie over dagcijfersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gedragsregels in dit topic:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.bronquote:In de laatste acht weken was daarmee de kans om als volledig gevaccineerd persoon met het coronavirus in het ziekenhuis te worden opgenomen 12,5 keer lager dan voor een niet-gevaccineerde. Voor opname op de IC was die kans als volledig gevaccineerde 25 keer zo klein.
(Bron)![]()
Daar ben ik het ten volle mee eens.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:29 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Als de minister van volksgezondheid en het belangrijkste adviesorgaan met een vaccinatiegraad van 85%+genezen personen een code zwart kunnen realiseren hoeven ze niet meer terug te komen.zie email 27 oktober![]()
Hier op kantoor nu meer dan 15 mensen positief de afgelopen 2 weken.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:00 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Misschien zouden wappies een keer een dagje met je kunnen ruilen?
Eentje, die 2 weken geleden positief getest is, ligt inmiddels in het ziekenhuis! Gaat niet goed met hem.
Is een fitte dertiger. Reden voor 2 collega’s om zich nu alsnog te laten vaccineren.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Elk nadeel heb zijn voordeel of zoiets.
- Souverän ist nicht, wer viel hat, sondern wenig braucht -![]()
Hoho, code zwart is nog ver weg.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:35 schreef DonDruiper het volgende:
Het is te laat.. het is te laaaaaat... ik verscheurde je afspraak
Mvg,
Hugozie email 27 oktober![]()
Wat ik niet snap is dat Kuipers ook hetzelfde zei, alles zonnig! En nu is het ineens donderwolken boven onze hoofden.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:36 schreef trein2000 het volgende:
Hoho, code zwart is nog ver weg.
Mvg,
Hugo![]()
Gewoon nog even een wintertje volhouden.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:38 schreef Noek het volgende:
Met recht een black friday. Zwarte dag wordt het. Echt zo ontzettend kut.![]()
Hij heeft ambities vermoed ik. Anders kan ik het ook niet verklaren.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:37 schreef zipcon het volgende:
[..]
Wat ik niet snap is dat Kuipers ook hetzelfde zei, alles zonnig! En nu is het ineens donderwolken boven onze hoofden.zie email 27 oktober![]()
Word topdrukte in de kledingzaak waar ik werk vrees ikquote:Op woensdag 24 november 2021 19:38 schreef Noek het volgende:
Met recht een black friday. Zwarte dag wordt het. Echt zo ontzettend kut.![]()
![]()
Ja, en ondertussen niet snappen dat mensen hun gedrag niet aanpassen. Als je niet consequent bent dan krijg je een kut hont en een onopgevoed kint. Ze krijgen het volk wat ze verdienen.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:37 schreef zipcon het volgende:
[..]
Wat ik niet snap is dat Kuipers ook hetzelfde zei, alles zonnig! En nu is het ineens donderwolken boven onze hoofden.Go hard or go home![]()
Licensed to Fail.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:38 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Hij heeft ambities vermoed ik. Anders kan ik het ook niet verklaren.![]()
Is maar 1 dag.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:39 schreef jigggy het volgende:
[..]
Word topdrukte in de kledingzaak waar ik werk vrees ikGo hard or go home![]()
We zitten dus in fase 2d. En daar staat al: Vanaf fase 2d kan besloten worden om ook de kritiek planbare zorg (klasse 3-zorg) af te schalen.![]()
![]()
Gaan de mensen op zijn Amerikaans vechten om die spijkerbroek van 50 procent korting?quote:Op woensdag 24 november 2021 19:39 schreef jigggy het volgende:
[..]
Word topdrukte in de kledingzaak waar ik werk vrees ik![]()
Gratis portie corona erbij?quote:Op woensdag 24 november 2021 19:41 schreef Momo het volgende:
Gaan de mensen op zijn Amerikaans vechten om die spijkerbroek van 50 procent korting?![]()
Ripquote:Op woensdag 24 november 2021 19:39 schreef jigggy het volgende:
[..]
Word topdrukte in de kledingzaak waar ik werk vrees ik![]()
Gewoon uit de hand laten lopen tot dit moment.. het is werkelijk onnavolgbaar.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:40 schreef Momo het volgende:
We zitten dus in fase 2d. En daar staat al: Vanaf fase 2d kan besloten worden om ook de kritiek planbare zorg (klasse 3-zorg) af te schalen.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
We zijn al te laat voor wat voor maatregel ook.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:40 schreef Momo het volgende:
We zitten dus in fase 2d. En daar staat al: Vanaf fase 2d kan besloten worden om ook de kritiek planbare zorg (klasse 3-zorg) af te schalen.You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
Daarna heb je waarschijnlijk weken de tijd om bij te komen en uit te rustenquote:Op woensdag 24 november 2021 19:39 schreef jigggy het volgende:
[..]
Word topdrukte in de kledingzaak waar ik werk vrees ik
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
Maar we flikkeren alle sectoren en de zorg voor de bus en de bron gaan we zo lang mogelijk openhouden.
Echt, hoe dan?!Go hard or go home![]()
Kortom: veiligheidsriemen vast en brace for impact.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:42 schreef Arizona het volgende:
[..]
We zijn al te laat voor wat voor maatregel ook.![]()
Ik ben ook een fitte dertiger, toen ik Corona had was er niks aan de hand verder. Maargoed, alsnog mij laten prikken omdat de overheid een bloedtest niet erkent. Ondermijnt het gevoel van de noodzaak een vaccin te nemen, ofzoiets.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:35 schreef Galvez het volgende:
[..]
Hier op kantoor nu meer dan 15 mensen positief de afgelopen 2 weken.
Eentje, die 2 weken geleden positief getest is, ligt inmiddels in het ziekenhuis! Gaat niet goed met hem.
Is een fitte dertiger. Reden voor 2 collega’s om zich nu alsnog te laten vaccineren.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Elk nadeel heb zijn voordeel of zoiets.![]()
Ik verwacht toch wel een scholensluiting hoor. Hoezeer ik er ook op tegen ben, dit is niet houdbaar zo. Een scholensluiting zal meer helpen dan de kappers dicht en geen alcohol meer kopen na 18:00 uur.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:44 schreef Noek het volgende:
Maar we flikkeren alle sectoren en de zorg voor de bus en de bron gaan we zo lang mogelijk openhouden.
Echt, hoe dan?!You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
Je kunt maar beter zo snel mogelijk de hele jeugd gehad hebben wat corona betreft, nu is het weer uitstel.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:43 schreef CaVaBien het volgende:
https://rtvwestfriesland.(...)-maandag-weer-dicht/
Serieus?٩๏̯͡๏)۶![]()
Precies. Ik ben eigenlijk ook tegen, maar als je ziet hoe het gaat met en op de scholen, kun je het niet maken om dat door te laten etteren en al de rest op slot te doen.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:45 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ik verwacht toch wel een scholensluiting hoor. Hoezeer ik er ook op tegen ben, dit is niet houdbaar zo. Een scholensluiting zal meer helpen dan de kappers dicht en geen alcohol meer kopen na 18:00 uur.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Maar andersom ook niet.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:47 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Precies. Ik ben eigenlijk ook tegen, maar als je ziet hoe het gaat met en op de scholen, kun je het niet maken om dat door te laten etteren en al de rest op slot te doen.![]()
Ik ben eigenlijk nog banger voor grotere rellen als het echt tot code zwart komt. Hugo mag beveiliging gaan inhuren anders wordt ie publiekelijk gelyncht, en mensen gaan echt knokken bij de ingang van het ziekenhuis als er mensen worden geweigerd.
Dat is nog erger dan rellen om de maatregelen, want dan hebben mensen ook een reden om terecht te gaan rellen.
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?![]()
Drie weken coronakamp met alleen de kinderen en een paar fitte dubbelgeboosterde twintigers als begeleiding. Dag en nacht.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:46 schreef Ronald het volgende:
[..]
Je kunt maar beter zo snel mogelijk de hele jeugd gehad hebben wat corona betreft, nu is het weer uitstel.
Net als waterpokken playdates, why not
Hebben ze het maar gehadOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Ik voel wel steeds meer boosheid richting ongevaccineerde ouderen en risicogroepers
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
Beide gebeurt al.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:48 schreef Stoney3K het volgende:
Ik ben eigenlijk nog banger voor grotere rellen als het echt tot code zwart komt. Hugo mag beveiliging gaan inhuren anders wordt ie publiekelijk gelyncht, en mensen gaan echt knokken bij de ingang van het ziekenhuis als er mensen worden geweigerd.
Dat is nog erger dan rellen om de maatregelen, want dan hebben mensen ook een reden om terecht te gaan rellen. :
{
Las vandaag ergens in msm bericht dat beveiliging in zkh werd opgehoogd.![]()
Ik probeer niet zo te denken, maar als ik mijn dochtertje dan zie een met hoeveel plezier ze nu naar school gaat en wetende dat dat voorlopig weer weg is, vind ik het erg lastig om niet zo te denkenquote:Op woensdag 24 november 2021 19:48 schreef Arizona het volgende:
Ik voel wel steeds meer boosheid richting ongevaccineerde ouderen en risicogroepers![]()
Nee hoor, gewoon alles dicht.quote:And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
en dan gaat alles na maaaaaanden weer open en dan gaan we weer.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:45 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ik verwacht toch wel een scholensluiting hoor. Hoezeer ik er ook op tegen ben, dit is niet houdbaar zo. Een scholensluiting zal meer helpen dan de kappers dicht en geen alcohol meer kopen na 18:00 uur.
2 weken extra vakantie my ass. Dan zie je de schade pas en dan ligt de IC nog tijden vol.
Iedereen janken. Well done!Go hard or go home![]()
Ziekenhuis Alkmaar heeft alweer extra beveiligers ingehuurd vanwege te veel agressie in en bij de deur van het ziekenhuis.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:48 schreef Stoney3K het volgende:
Ik ben eigenlijk nog banger voor grotere rellen als het echt tot code zwart komt. Hugo mag beveiliging gaan inhuren anders wordt ie publiekelijk gelyncht, en mensen gaan echt knokken bij de ingang van het ziekenhuis als er mensen worden geweigerd.
Dat is nog erger dan rellen om de maatregelen, want dan hebben mensen ook een reden om terecht te gaan rellen.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Ik las aan het begin van de Corona crisis ergens op Reddit een gebruiker die voorspelde dat men op den duur de kwetsbaren gaan smeken om zich erbij neer te leggen (of gewoon te sterven, plat uitgedrukt). Als het maar lang genoeg duurt gaat hij gelijk krijgenquote:Op woensdag 24 november 2021 19:48 schreef Arizona het volgende:
Ik voel wel steeds meer boosheid richting ongevaccineerde ouderen en risicogroepers![]()
![]()
Yepquote:Op woensdag 24 november 2021 19:50 schreef Noek het volgende:
[..]
en dan gaat alles na maaaaaanden weer open en dan gaan we weer.
2 weken extra vakantie my ass. Dan zie je de schade pas en dan ligt de IC nog tijden vol.
Iedereen janken. Well done!
Clusterfuck op clusterfuckOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Ik absoluut niet.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:48 schreef Arizona het volgende:
Ik voel wel steeds meer boosheid richting ongevaccineerde ouderen en risicogroepers
Vooral over de zeik over het te late ingrijpen en nu bij 1938 zijn met de boosters.Go hard or go home![]()
Lijkt mij lastig voor die mensen dat dingen als chemotherapie en dringende operaties worden afgeschaald nu, maar dat is niet de schuld van de zusters en dokters in het ziekenhuis. Die moeten straks ook eventueel triage doen op de IC.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:49 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Beide gebeurt al.
Las vandaag ergens in msm bericht dat beveiliging in zkh werd opgehoogd.Hopelijk zijn de meeste mensen slim genoeg om niet de frustratie op hun te uiten.
![]()
Als het code zwart wordt en ze gaan daar om rellen dan zoeken de relschoppers die gewond raken het maar gewoon lekker zelf uit.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:48 schreef Stoney3K het volgende:
Ik ben eigenlijk nog banger voor grotere rellen als het echt tot code zwart komt. Hugo mag beveiliging gaan inhuren anders wordt ie publiekelijk gelyncht, en mensen gaan echt knokken bij de ingang van het ziekenhuis als er mensen worden geweigerd.
Dat is nog erger dan rellen om de maatregelen, want dan hebben mensen ook een reden om terecht te gaan rellen.
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic![]()
Dat heb ik ook. Ik ben principieel tegen een vaccinatieplicht. Het is jouw lichaam, jouw keuze. Maar als je nu nog steeds niet van plan bent om je te laten vaccineren, terwijl je inmiddels toch wel weet dat de risico's van vaccineren beperkt zijn en het vooral ongevaccineerden zijn die de IC's bevolken, dan ben je een lapzwans die niet wil bijdragen aan het beheersbaar krijgen van deze pandemie en iemand die je medemensen tekort doet.quote:Op woensdag 24 november 2021 19:50 schreef SilverEyes het volgende:
[..]
Ik probeer niet zo te denken, maar als ik mijn dochtertje dan zie een met hoeveel plezier ze nu naar school gaat en wetende dat dat voorlopig weer weg is, vind ik het erg lastig om niet zo te denkenYou won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
we zagen het hier al 2 weken aankomen, watch and burnquote:Op woensdag 24 november 2021 19:37 schreef zipcon het volgende:
[..]
Wat ik niet snap is dat Kuipers ook hetzelfde zei, alles zonnig! En nu is het ineens donderwolken boven onze hoofden.![]()
Oh, boosheid richting de overheid heb ik al veel langer, de boosheid richting ongevaccineerden is bij mij van wat recentere aardquote:Op woensdag 24 november 2021 19:52 schreef Noek het volgende:
[..]
Ik absoluut niet.
Vooral over de zeik over het te late ingrijpen en nu bij 1938 zijn met de boosters.
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
nee, morgenmiddag daar meer info overquote:Op woensdag 24 november 2021 19:43 schreef CaVaBien het volgende:
https://rtvwestfriesland.(...)-maandag-weer-dicht/
Serieus?
Forum Opties Forumhop: Hop naar: